מהו רובו-יועץ?

בין אם אתה סוחר בשוק הפורקס, בשוק המניות או שיש לך תיק השקעות מסוג אחר, יתכן שתגיע זמן בו תצטרך עזרה של שירות מומחה שיכול לעזור לך לבצע מספר משימות מרכזיות. איפה שבעבר זה היה תפקיד של מנהל תיקים או יועץ פיננסי, בעידן הדיגיטלי של ימינו ניתן לספק רוב רובו של יועץ רובו. כאן נחקור את השירות החדש יחסית המתפתח במהירות כדי לעזור לך ללמוד בדיוק מהו וכיצד הוא יכול להפוך לחלק מרכזי במסע המסחר שלך..

מה עושה רובו-יועץ?

במונחים הפשוטים ביותר, רובו-יועץ הוא פלטפורמה דיגיטלית או תוכנה המספקת מגוון שירותים שיעזרו לך לנהל בצורה הטובה ביותר את תיק העבודות שלך. לעתים קרובות מאוד, השירותים הניתנים על ידי רובו-יועץ הם אוטומטיים לחלוטין ואינם דורשים אינטראקציה אנושית כלל. יועץ רובו יעסיק בדרך כלל מגוון של תוכנות מתקדמות ואלגוריתמים ממוחשבים לניהול יעיל של תיק העבודות שלך.

עם היועצים הטובים ביותר, ניתן לקחת בחשבון רבים מיעדי המפתח שלך כמשקיע, ואז התוכנה יכולה להשתמש בנתונים אלה המסופקים על ידך במתן מגוון שירותים אוטומטיים שיעזרו לך להגיע ליעדי ההשקעה שלך. ניתן גם להפנות ליועץ רובו תוך שימוש במספר מונחים אחרים כגון ניהול השקעות אוטומטי, יועצי תיקי דיגיטלי ומונחים דומים אחרים המתייחסים לדרישה הגוברת לשירות אוטומטי מסוג זה..

שירותים שמציע רובו-יועץ

המטרה הכוללת של כל רובו-יועץ בו אתה משתמש עשויה להיות דומה. זאת על מנת להפוך אוטומטית את מגוון שירותי הניהול הפיננסי ולעזור ליישר את יעדי ההשקעה שלך לאסטרטגיה באמצעות פלטפורמות ותוכנות דיגיטליות. ישנם כמה שירותים נפוצים אם כי תוכלו למצוא אצל רוב היועצים.

איזון מחדש בתיק: המאפיין העיקרי שתמצאו במרכז רוב רובו-יועצים, הוא זה של איזון מחדש בתיקים. ניתן לעשות זאת באופן אוטומטי או בשעות קבועות כגון רבעוני, או דו שנתי. לעיתים קרובות תהליך זה אוטומטי לחלוטין באמצעות שימוש בתוכנה ולעיתים מתבצע מעקב מתמיד כדי להבטיח שהתיק שלך ישמור על איזון מוגדר בהתאם לפרופיל הסיכון שבחרת ורצון ההשקעה שלך..

בקיצור, איזון מחדש של התיקים על בסיס קבוע יבטיח שההשקעות שלכם יישארו אופטימליות ככל האפשר, בהתאם לתנאי השוק ולפרמטרים שתוכלו להגדיר..

ניהול מיסים: יועצי רובו מספקים לעיתים קרובות קצירת הפסדי מס וכלים אחרים לניהול מס שיכולים לעזור לך לנהל את מס רווחי ההון שלך והתחייבויות מס אחרות הנובעות מתיק ההשקעות שלך בצורה היעילה ביותר..

שירותים אחרים: תלוי ביועץ הרובו שתבחר, יתכנו מגוון כלים נוספים לתכנון פיננסי, כמו גם שירותים היברידיים שיכולים לספק ייעוץ אנושי עם מומחים פיננסיים במצבים מסוימים..

ככל שתעשיית רובו-יועצים ממשיכה לצמוח ולהתפתח, כך גם השירותים הניתנים לך כסוחרים.

במה זה שונה מיועץ מסורתי?

רובו-יועצים מחוללים מהפכה בתחום. יש אמנם יתרונות וחסרונות שיש לדון בהם, אך יש באמת שתי קטגוריות הבדל עיקריות בכל הנוגע לשימוש ביועץ רובו בהשוואה לשימוש במסלול היועץ האנושי המסורתי..


נגישות היא ההבדל העיקרי הראשון. כאשר יועץ אנושי יקבע זמני זמינות, שעות משרד ולקוחות אחרים לניהול במהלך אותה תקופה, לרוב יועץ זמין לשימוש על בסיס 24/7. אין צורך להתקשר, אין צורך להיפגש, אתה פשוט צריך לעקוב אחר מספר לחיצות כפתור וניתן לבצע את בקשתך. דוגמה נוספת למצב בו קלות הנגישות הזו זורחת היא כאשר אתה משתמש בתכונה העיקרית של רובו-יועץ של איזון מחדש של תיק רגיל. עם יועץ מסורתי, זו יכולה להיות פעילות מסורבלת וגוזלת זמן אשר עלולה להסתיים בכך שתגבה מספר רב של עמלות שיכולות להגביל את הפוך. האופי האוטומטי של רובו-יועצים מסיר את כל הקושי הזה.

תחום המפתח השני שבו באמת תבחין בהבדל בעת שימוש ביועץ רובו, הוא העלות. אלה מופחתים משמעותית בעת שימוש ביועצי רובו. אמנם יש כמה מאפיינים מרכזיים שיועץ אישי מסורתי יכול לספק, אך בדרך כלל מקובל כי רובו-יועצים הציגו אפשרות חלופית למחיר שהייתה מחליף משחק..

העלויות של רובו-יועץ

הזכרנו עלויות. ככל ששוק היועצים לרוב ממשיך להתרחב, מספר הולך וגדל של שירותים מתחרים בשוק מה שהופך את העלויות לתחרותיות יותר כל הזמן. בדרך כלל, אתה יכול לצפות לדמי ניהול שנתיים של 0.25% – 0.5% מיועצי הרובו העיקריים. זו הפחתת עלויות גדולה מהתמודדות עם שירות ניהול תיקים מסורתי.

בהמשך לכך, בדרך כלל מוותרים עמלות העסקה על רוב יועצים. המשמעות היא שכל קנייה ומכירה של נכסים בתהליך איזון מחדש של התיקים מסתיימת בדרך כלל ללא עלות. זה לא יהיה המקרה עם שירות מסורתי שבו סביר להניח שתשלם עמלות ודמי עסקה אחרים. בסך הכל, עלויות רובו-יועצים נשארות נמוכות מאוד. בדרך כלל גם לא נדרש מינימום של חשבונות ברוב שירותי רובו-יועצים כפי שהוא עשוי להיות עם שירות אנושי.

מיהו רובו-יועץ מתאים?

יועץ רובו עשוי להיות מושלם עבורך במספר מקרים בהתאם למצבך. להלן כמה מהמקרים האופייניים בהם רובו-יועץ עשוי להיות הפיתרון האידיאלי שלך.

החל: יועץ רובו הוא נהדר אם אתה רק מתחיל בתעשייה. אתה יכול להסיר חלק גדול מעיקול הלמידה על ידי מתן אפשרות לתוכנה לבצע את כל העבודה במסגרת הפרמטרים שהגדרת.

גישה ידנית: אם המצב שלך לא מורכב ואתה שמח לנקוט בגישה רחוקה בתיק שלך ובנכסים המוחזקים בו, אז רובו-יועץ עשוי להיות מושלם עבורך..

זול: אם יש לך ערך תיק נמוך יותר, אך אתה עדיין רוצה לעסוק בסיוע כלשהו, ​​או אם אתה רוצה לנהל את ההשקעות שלך אך בצורה היעילה והיעילה ביותר האפשרית, אז שוב, רובו-יועץ הוא פתרון שיכול לענות על כל צרכים אלה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map