מה זה הרבה במט”ח?

אחד ממונחי המפתח שאתה חייב להיתקל בהם שוב ושוב במסחר במט”ח הוא “הרבה”. כאן נבחן ביתר פירוט אודות מה בדיוק הרבה במט”ח ולכן בפעם הבאה שאתה סוחר במגרשים, תבין בדיוק מה הכרוך.

מעבר לכך, אנו נסתכל גם על סוגים שונים של מגרשי מט”ח שתוכלו להיתקל בהם בעת מסחר עם המתווך המוביל שלכם בפורקס. חלקם יתאימו באופן אידיאלי יותר לסוחרים חדשים או לאלה שרבים רוצים לנווט מעט מהצד הבטוח יותר בכל הנוגע לניהול סיכונים במסחר..

מה זה הרבה במט

הסברים על סוגי מגרשי מט”ח

בצורות הפשוטות ביותר, מגרש המט”ח כפי שאתה מכיר אותו במסחר במט”ח הוא פשוט מדידה של יחידות מטבע ודרך לקבוע כמה יחידות מטבע נדרשות למסחר..

מגרשי מט”ח והטרמינולוגיה סביב מסחר במגרשים נמצאים בשימוש נרחב בקרב כמעט כל מתווכי המסחר המובילים בתחום. למרות שמעטים מאפשרים כעת סגנונות מסחר גמישים יותר, אזכור המגרשים במט”ח עדיין נפוץ מאוד. תוכלו גם לשמוע הרבה אזכורים למגרשי מט”ח ולסחר רב אם אתם בוחרים מתווך חדש ובודקים כמה מהסוקרים הטובים ביותר של מתווכי מט”ח..

עם זאת, בדרך כלל ישנם 4 גדלים רבים למט”ח שתיתקל בהם בעת מסחר במט”ח.

מגרש סטנדרטי – 100,000 יחידות מטבע

מגרש המט”ח הסטנדרטי הוא מה שתראו לרוב כאשר נסחרו עם סוגי החשבונות הסטנדרטיים של מתווכי מט”ח רבים. המגרש הסטנדרטי הוא 100,000 יחידות מטבע, ולכן בדרך כלל ערך של 100,000 $ אם ניקח דוגמה במסחר בדולרים אמריקאים.

רוב סוחרי הפורקס המנוסים רגילים לסחור ברמה זו וכדאי לציין שבגלל מינוף במט”ח, אינך צריך להחזיק סכום שלם של 100,000 דולר בחשבונך כדי לסחור במגרש סטנדרטי. כאשר רובם מתייחסים להרבה במסחר במט”ח, זהו גם הערך האופייני אליו הם מתייחסים.

מיני לוט – 10,000 יחידות מטבע

מגרש מיני למט”ח הוא בחירה מצוינת למי שרוצה לסחור עם מינוף נמוך יותר, או אולי בכלל. סוג זה של מגרש נפוץ מאוד עם מרבית מתווכי המט”ח המובילים המציעים סוגים אלה של מגרשים המכילים 10,000 יחידות מטבע אשר יהיה בעל ערך טיפוסי של 10,000 דולר אם נסחר דולר.

אף על פי שהם מכונים מגרשים “מיני” הנסחרים ברמה זו עדיין מהווים השקעה משמעותית ביותר עבור סוחרים רבים.

מיקרו לוט – 1,000 יחידות מטבע

מגרש מיקרו במט”ח הוא שוב הצעד הקטן הבא בסולם המסחר. הכניסה של 1,000 יחידות מטבע בלבד פירושה שערך זה במקרה של דוגמת המסחר בדולר שלנו יהיה רק ​​$ 1000. בעוד שמגרשי מיקרו וחשבונות מסחר מיקרו מט”ח זמינים אצל חלק מהמתווכים, הם לא תמיד נגישים. עם זאת, הם מספקים פלטפורמה אידיאלית נוספת לסוחרי מט”ח חדשים כדי לקבל טעם טוב ותמורה לכסף של התעשייה. רמה זו יכולה לספק אבן דרך מצוינת למי שאולי כבר ניסה חשבון ננו או שרוצה לעבור היישר ממסחר בחשבון הדגמה מבלי להתחייב 100%.

לוטו ננו – 100 יחידות מטבע

גודל מגרש המסחר הקטן ביותר שיש הוא מגרש הננו. מגרש סחר זה מורכב מ 100 יחידות מטבע ששווין הכולל הוא 100 $ במקרה של דוגמת המסחר שלנו בדולר. מגרש הננו נדיר יותר לראות, אך הוא עדיין זמין אצל רבים מהמתווכים המובילים בתחום המסחר במט”ח. זהו גודל התחלתי אידיאלי מאוד למי שרוצה להתנסות במסחר במט”ח בפעם הראשונה. הוא מציע מסחר בכסף אמיתי מעבר לחשבון מסחר בהדגמה, אך עם רמת סיכון קטנה בהרבה.

הבדלי לוט פורקס בין ברוקרים

כמו בכל דבר, גם בתחום הסחר במט”ח יש קצת שונות. המונחים שתוארו לעיל משמשים בדרך כלל הן סוחרים והן מתווכים ברחבי הלוח. לפעמים תראה מגרשים המתוארים במונחים עשרוניים בהשוואה למגרש מט”ח רגיל כדלקמן:

לוט מיני: 0.1 מגרשים סטנדרטיים

הרבה מיקרו: 0.01 מגרשים סטנדרטיים

ננו לוט: 0.001 מגרשים סטנדרטיים

זה בדיוק אותו הדבר ברוב המקרים. מתווכים רבים מעמידים לרשותם גם “חשבונות סנט” שלעתים קרובות מגדלים את מגרשי המגרש הקטנים יותר במגרשי מיקרו ומגרשי ננו אפשריים. ישנם גם כמה מתווכים שיאפשרו סחר עם מעט יחידת מטבע אחת ($ 1).

איזה גודל מגרש הוא הטוב ביותר?

גודל המגרש במט”ח שעובד טוב עבורך תלוי באמת במספר גורמים על סמך האופן שבו אתה רוצה לסחור. בין אלה כמה אתה צריך להסתכן, וכמה מההון שלך אתה באמת רוצה להסתכן. לאחר שתחליט על כך, יהיה לך טוב יותר לבחור את גודל המגרש האידיאלי עבורך. עליך לזכור כי אתה עדיין יכול להשתמש במינוף בעת מסחר עם גדלי מגרשים קטנים יותר, אם כי היחס לא יגדל.

בדרך כלל, ככל שאתה צובר ניסיון רב יותר בענף המסחר במט”ח, היחס שלך והנכונות שלך לקחת סיכון מעט יותר נותנים את עצמם להגדלת גודל המגרש. עם זאת, רבים ממליצים לסיים את השימוש בחשבון הדגמה לגודל ננו או מיקרו. לאחר שלמדתם את החבלים בעזרתם, תוכלו לעבור לשלב הבא.

אם אתה מתמודד עם מתווך מט”ח מוביל, תוכל גם לציין כי לרבים מהם עשויות להיות תוכניות נאמנות, סוחר פעיל או הנחות. לעתים קרובות אלה מתגמלים סוחרים על בסיס מספר המגרשים הסטנדרטיים שהם סוחרים. בהתחשב בכך שייתכן ונקודה אחת לחשוב עליה בעת בחירת גודל המגרש שלך במט”ח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map