מה זה מרווח במט”ח?

כאשר אתה מתערב לראשונה במסחר במט”ח, יהיו מגוון מונחים שאתה יכול להיתקל בהם. אחד המונחים הללו הוא “שוליים”. הרחק מלהיות מאיים, השוליים הם פשוט סכום הכסף שעליך לתרום כדי לפתוח עסק חדש (עמדה).

מסחר בפורקס כולל בדרך כלל סחר בכמויות גדולות של מטבע במונחים של “מגרשים”. מגרש סטנדרטי אחד בדולר, למשל, הוא 100,000 דולר. אתה לא צריך להניח את כל הסכום מההון שלך, זה המקום שבו הרווח נכנס לתמונה. כאן נפרט ביתר פירוט על מהו המרווח, כיצד עובד מסחר בשוליים במט”ח וכמה דברים שכדאי להיזהר אחריהם.

עשה ברוקרי מט”ח רווח מהשוליים?

זוהי תפיסה מוטעית נפוצה בקרב כמה סוחרי מט”ח חדשים. המרווח אינו שכר טרחה מכל סוג שהוא, ומתווכי הפורקס המובילים בענף אינם מרוויחים שום סוג של רווח מהשוליים מבחינה זו..

כל המרווח שעושה כל מתווך מט”ח הוא להבטיח כי סכום מסוים של הכספים שלך יופרש בכדי לסייע בכיסוי העלות של הפסדים שאתה עלול לעשות במשרה שפתחת. מרווח זה הוא למעשה המפתח להנאה מהמינוף במט”ח שהמתווך שלך מספק.

ניתוח המצב ברמה עמוקה יותר, בעוד שהמתווך במט”ח אינו מרוויח ישירות מהמרווח, הם מרוויחים בעקיפין מלהעניק לך אפשרות זו לעסוק במסחר בשוליים. זה משהו שאנחנו יכולים להסתכל עליו בסעיף הבא עם מתן דוגמאות פשוטות לעקוב.

איך ברוקר נהנה מהשוליים

אף על פי שהם לא מרוויחים ישירות מהמרווח, ברוקרים מסוגלים להפיק כמה יתרונות עקיפים. הראשון שבהם הוא בפשטות, המרווח מקל עליך כסוחר להסתבך בשוק המט”ח. אמנם עדיין מעורבים סיכונים כמובן, ככל שמתווך יכול לעודד אותך לסחור על ידי כך שיהיה קל ככל האפשר, כך אתה צפוי לעסוק יותר..

הסיבה המרכזית השנייה שרואה מתווכים צוברים תועלת עקיפה מהמרווח היא העובדה שכאשר אתה נסחר יותר, ועם סכומים גדולים יותר, הם יכולים לזכות בעמלות נוספות ואולי להרוויח מסימונים בפיזור המט”ח ובשווקים אחרים מעבר לפורקס. שהם עשויים לספק מסחר בהם.

לסיכום אם כן, היתרון העיקרי למתווך בכל הנוגע לשוליים במט”ח הוא שתסחר יותר הן בתדירות והן בנפח..


הבנת רמות השוליים

כאמור, השוליים הם סכום הכספים הזמינים שלך שיוחזקו כנגד העסקאות הפתוחות שלך. ככל שאתה פותח תפקידים נוספים, סכום זה ממשיך לגדול. כספים אלה אשר למעשה ננעלים על ידי המתווך בכדי להבטיח את עמדתך ידועים כמרווח המשומש שלך, בעוד שניתן לכנות את הכספים שעדיין זמינים כמרווח זמין, או הון עצמי זמין..

לאחר מכן נוכל להשתמש בשני המספרים הללו יחד בנוסחה הבאה כדי לחשב את רמת השוליים הנוכחית שלך:

מרווח הון / משומש x 100 = רמת שוליים.

בתור סוחר מט”ח, חשוב מאוד להכיר את מספר הזיהוי הזה שאתה עוסק במסחר בשוליים. זאת מכיוון שרוב המתווכים המובילים במט”ח ידרשו כי רמת השוליים שלך תהיה לפחות 100% או יותר על מנת להימנע ממצב של שיחת שוליים. לכן, עליכם להקפיד לפקוח עין על כך בזמן שאתם פותחים תפקידים חדשים.

דוגמא:

אם אתה מפקיד 1,000 דולר בחשבון סחר במט”ח וממשיך לפתוח עמדה אחת, מתווך טיפוסי עשוי לדרוש מרווח של 50 דולר (זה יכול להיות נמוך ככל 33 דולר אצל מתווכים מוסדרים של CySEC, ואפילו נמוך מ -2 דולר אצל אחרים). בעקבות החישוב לעיל:

הון ($ 1,000) / מרווח משומש ($ 50) x 100 = 2000% (רמת שוליים)

במקרה זה, אתה עדיין נמצא ברמת מרווח בריאה, אך פותח רק כמה עסקאות קטנות יותר, ומספר זה יכול להשתנות במהירות..

מהי שיחת שוליים?

הנקודה החשובה הראשונה שיש לציין כאן היא כי לרבים מהמתווכים המובילים במט”ח יש את מה שהם מכנים לעתים קרובות “הגנה על איזון שלילי. המשמעות היא שלפני שתגיע אפילו למצב של שיחת שוליים, עמדותיך עשויות להיסגר אוטומטית על ידי המתווך.

שיחת מרווח מתרחשת כאשר רמת השוליים שלך יורדת מתחת ל 100%. מה שמשמעותו בעצם היא שאין לך עוד מספיק כספים בחשבונך כדי לכסות את דרישות השוליים במיקומים הפתוחים שלך.

במקרה זה בדרך כלל יוצגו בפניך כמה אפשרויות, תוכל לסגור חלק מהעמדות הפתוחות שלך או להפקיד כספים נוספים לחשבונך. בשני המקרים, זה כנראה מצב שעדיף להימנע ממנו באמצעות ניהול סיכונים זהיר.

יתרונות וחסרונות של מסחר בשוליים

מסחר בשוליים יכול לפתוח בפניך אפשרויות כסוחר במט”ח לעסוק בשווקים ברמה גבוהה בהרבה ממה שאתה יכול לעשות עם הכספים שלך בלבד. זה גם אומר שאתה יכול לעבוד טוב כדי לגוון את תיק ההשקעות שלך עם מספר השקעות בשווקים שונים. מעבר לכך, מסחר בשוליים פירושו שתמיד תוכל להיות במצב לבצע מהלך בשוק המט”ח אם אתה מבחין בהזדמנות.

כדאי מאוד לזכור שכשוק המסחר הגדול ביותר בעולם לפי נפח, שוק המט”ח יכול לנוע במהירות מדהימה. נמדד בפיפס, תנועות אלה עשויות להיראות קטנות וחסרות משמעות. אם אתה עוסק במסחר בשוליים, עליך לזכור כי עמדתך מוגברת מאוד. המשמעות היא שאפילו תנועות קטנות במחיר הנכס, הקור פירושן שינויים גדולים במיקום שלך.

העצה הטובה ביותר שאתה יכול לשים לב אליה היא לנצל את ההזדמנות שמרווח מציג, אך להישאר מודעת ולהקים אסטרטגיה חזקה לניהול סיכונים..

מתווכי מט”ח סקירה

מה זה מרווח במט

– מתווך מס ‘1 בארה”ב

– קנדים ברוכים הבאים

– מעל 80 מטבעות

– מוסדר על ידי NFA, CFTC, FCA, FSA, IIROC & CIMA

– חבר באיגוד העתיד הלאומי (NFA # 0339826)

לחץ כאן לבקר ב- Forex.com

מה זה מרווח במט

– מתווך מס ‘1 בבריטניה

– ברוך הבא בסינגפור

– אוסטרליה ברוך הבא

– 12,000 + שווקים גלובליים

– הוקם בשנת 1983

– מורשה & מוסדר על ידי ה- FCA

לחץ כאן לביקור באינדקס העיר

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map