מהו מינוף במט”ח?

לא משנה אם אתה סוחר חדש לגמרי בשוק המט”ח או מישהו עם ניסיון רב, בהחלט תיתקל בדבר אחד במסע שלך. מינוף. אם אתה חדש בתחום המסחר במט”ח, אתה עשוי לתהות בדיוק למה הכוונה, כיצד תוכל להשתמש בו ואיזה מינוף זמין אצל מתווך המט”ח שלך. מכיוון שכל ברוקר מט”ח מוביל בעולם מציע מינוף כלשהו, ​​אנו נסקור את עיקרי המסחר הממונף כאן. זה אמור לעזור לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר לעתיד המסחר שלך בבחירת המתווך הבא שלך.

יסודות המינוף במסחר במט”ח

בצורתו הפשטנית ביותר, מינוף הוא פשוט כסף שאול ממקור שיכול להגדיל את גודל המיקום או את כמות ההון העומדים לרשותכם. במקרה זה, המקור ממנו אתה לווה כסף בצורה של מינוף, הוא המתווך שלך.

כמות המינוף שאתה יכול ליהנות ממנה תלויה בעיקר בשני גורמים:

  • היכן שהמתווך שלך מבוסס ומוסדר.
  • על אילו נכסים אתה רוצה להשתמש במינוף מהמתווך שלך.

אלו הם שני הגורמים החשובים ביותר כאשר בוחנים כמה מינוף עשוי להיות זמין עבורך כסוחר פורקס רגיל. כאן נבחן מקרוב כמה מינוף אתה יכול לצפות לקבל.

כמויות אופקיות של מינוף זמינות

זה משתנה ברחבי העולם ובין מתווכים שונים, אך יכול להגיע עד 100: 1 ומעלה אצל מתווכים מסוימים. מינוף המסחר במט”ח מתבטא לרוב במתכונת יחס זו ומציין בדוגמה שלנו כי עם יתרה בסך 1 $ של הכספים שלך, אתה יכול לפתוח עמדות בשווי של עד 100 $..

כאמור, המינוף הזמין יהיה תלוי במידה רבה היכן מוסדר המתווך. הדוגמה הבולטת לכך היא בתוך האיחוד האירופי. בשל תקנות ESMA (רשות ניירות ערך האירופית), כל המתווכים מוגבלים להציע מינוף מרבי של 30: 1 ללא קשר לשוק הנסחר. למעשה, המשמעות היא שאתה יכול ללוות מקסימום פי 30 מיתרת ההון שלך כדי לסחור איתה. הרעיון כאן הוא להגן על סוחרים מלהיות מעורבים יתר על המידה במסחר ממונף שבו הפסדים יכולים לעלות במהירות.

בדרך כלל מדובר במינוף מספיק ומספיק לרוב רק בשווקי המטבעות הפורקסיים הגדולים שלעתים קרובות נתפסים כפחות תנודתיים. באמצעות מינוף של 30: 1 והפקדה של 100 $, תוכל לפתוח עמדות בהשערה בשווי של 3,000 $.

בשווקים אחרים כגון צמדי מטבעות מט”ח מינוריים, CFDs ומסחר במטבעות קריפטיים, המינוף הזמין יכול להיות נמוך משמעותית בכל מקום בין 1: 1 (ללא מינוף), דרך 5: 1, 10: 1, 20: 1 בהתאם לסיכון של השוק.

אם במקרה אתה סוחר מנוסה יותר, כמובן שהמתווך עשוי להיות סביר יותר לאשר מינוף גבוה יותר, ולסוחרים שיכולים לפתוח חשבונות מסחר מקצועיים, ניתן למתוח מגבלות אלה עוד יותר..

יתרונות המינוף במסחר במט”ח

היתרון העיקרי והסיבה לכך שסוחרים רבים משתמשים במינוף כאשר הם סוחרים במט”ח הוא הרווחיות הפוטנציאלית.


מסחר בפורקס הוא שוק ענק למסחר בנפחים, הגדול ביותר בעולם המסחר. אם בדקת את המאמר האחרון שלנו בנושא גודל מגרש מט”ח, תדע שגודל המגרש הרגיל בדרך כלל הוא 100,000 יחידות מטבע. זה יכול להיות עלות של 100,000 דולר לסחור במגרש סטנדרטי אחד בלבד.

לכן, במקום לשים סכום מלא של 100,000 דולר ומעלה, סוחרי מט”ח רבים ישתמשו במינוף. באמצעות מינוף הברוקרים המרבי של האיחוד האירופי של 30: 1, תוכל לבצע סחר של עד 100,000 דולר.

פירוש הדבר הוא שבעצם הגדלת המינוף שלך, תוכל גם להגדיל את כוח הקנייה או המסחר שלך כדי לנצל יותר את השינויים בשוק.

ניהול סיכונים יכול להיות גם תחום שני שבו, אם הוא שקול היטב, בהחלט יכול להרוויח ממינוף במט”ח. כפי שצוין לעיל, לא תרצה לסכן את כל היתרה שלך בעסקאות ספורות בלבד בשוק המט”ח, במקום זאת, תוכל להשתמש במינוף כדי לבצע רק אחוז קטן מהיתרה שלך ובכל זאת למלא את התפקיד..

עלות וסיכונים של שימוש במינוף

כאשר אתה מחליט להשתמש במינוף המוצע מהמתווך שלך, מלבד הפוטנציאל והיתרונות החיוביים שהזכרנו, ישנם כמובן עלויות וסיכונים מסוימים..

אם תחשוב על העלויות תחילה, השוליים שלך יעלו בהתאם לגודל העמדות שאתה פותח וגם לאופן שבו עמדות אלה נעות בזמן שהן פתוחות. התבוננות במאמר האחרון שלנו על מרווח במסחר במט”ח תעזור לך לקבל הבנה מעמיקה יותר של אופן הפעולה של השוליים, אך בהחלט יש לשים לב אליו בעת שימוש במינוף..

הסיכון העיקרי בהתמודדות עם מינוף קשור לגודל מוגבר של העמדות שלך. המשמעות היא שכאשר השוק זז ניתן להגביר מאוד את גודל הרווחים או ההפסדים שלך. בצד החיובי, זה כמובן יכול להיות שאתה מרוויח כסף מהר יותר כאשר השוק נע לטובתך. מצד שני, אתה יכול גם לצבור הפסדים מהירים.

בחירת מתווך המט”ח הטוב ביותר המספק גם הגנה על איזון שלילי, והעסקת תוכנית ניהול סיכונים נבונה שאתה עומד בה הם שני דברים שתוכל לעשות שיעזרו לך לנהל בהצלחה את המסחר שלך במינוף..

מחשבות אחרונות – בכמה מינוף עלי להשתמש?

אז פתחת את חשבון המסחר שלך במט”ח ואושרת למינוף מהמתווך שלך. הפיתוי הנפוץ הוא להשתמש כמה שיותר. במציאות, עם זאת, עליך לבצע הערכה חסרת פניות של עמדתך ולא לעסוק במינוף יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. במיוחד אם אתה סוחר חדש, ההמלצה תהיה להתחיל בקטן עם המינוף ולהמשיך ללמוד ככל האפשר באמצעות כל תוכן חינוכי המסופק כדי לשפר את הידע והמיומנות שלך כסוחר..

מתווכי מט”ח סקירה

מהו מינוף במט

– מתווך מס ‘1 בארה”ב

– קנדים ברוכים הבאים

– מעל 80 מטבעות

– מוסדר על ידי NFA, CFTC, FCA, FSA, IIROC & CIMA

– חבר באיגוד החוזים העתידיים הלאומי (NFA # 0339826)

לחץ כאן לבקר ב- Forex.com

מהו מינוף במט

– מתווך מס ‘1 בבריטניה

– ברוך הבא בסינגפור

– אוסטרליה ברוך הבא

– 12,000 + שווקים גלובליים

– הוקם בשנת 1983

– מורשה & מוסדר על ידי ה- FCA

לחץ כאן לביקור באינדקס העיר

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map