מהו מסחר במט”ח?

מט”ח הוא שילוב של המלים מט”ח, וזה בדיוק מה שמתרחש במסחר במט”ח (ידוע גם בשם FX Trading). זהו למעשה סחר של מטבע אחד עבור אחר.

אנו כאן כדי ללמד אותך את המינוח המשמש, ולהנחות אותך להתחלה כסוחר במט”ח.

מינוח המסחר במט”ח

לפני שתוכל ללכת ברגל, תמיד טוב להיות מסוגל לדבר את השיחה. במסגרת המסחר במט”ח, תיתקל במגוון מונחים בעלי משמעות בשוק. להבנת המינוח הזה תהיה השפעה חיובית על המסחר שלך במט”ח ותעזור לך להיות סוחר טוב יותר.

להלן סקירה בסיסית של כמה מונחים שאתה צפוי להיתקל בהם בדרך:

שוק המט”ח

שוק המט”ח הוא השוק בו אתה נסחר. זה מבוזר לחלוטין ושם מתרחשת כל המרת מטבע. החלפת מטבע אחד למשנהו היא בדיוק מהו מסחר במט”ח, ובדיוק מה שמאפשר שוק המט”ח.

הנפח הנסחר מדי יום בשוק הפורקס הוא יותר מכל שוק סחר אחר בעולם ובגלל אופי מבוזר גלובלי זה, הוא פועל 24 שעות ביממה, 5 ימים בשבוע ברחבי העולם. כשאתה נכנס למסחר במט”ח, תהיה לך גישה לשוק המט”ח באמצעות המתווך שלך.

מתווך מט”ח

מתווך מט”ח הוא הקישור שלך לשוק המט”ח, בגלל דרישות רישוי מתווכים שונים יכולים לקבל רק לקוחות מאזורים ספציפיים. אנו מציעים רשימה של מתווכים מהימנים להלן, וממליצים על הטוב ביותר עבור כל אזור.

לא כל המתווכים שאתה מוצא באופן מקוון מוסדרים היטב, לרבים מהם יש היסטוריה לקויה של התנהגות הונאה, ולכן חשוב לבצע בדיקת נאותות. להלן אנו כוללים רשימה של מתווכים שכדאי להימנע מהם.

זוגות מטבע

מטבעות בשוק הפורקס נסחרים תמיד בזוגות. זה בדיוק כמו שאתה פוקד בנק או המרת מטבע. ייתכן שתראה את הסמלים EUR / USD, או USD / JPY, ועוד. אלה ידועים כצמדי מטבעות ומסמנים כמה עולה להחליף מטבע אחד תמורת אחר.

הפריסה חשובה גם היא, המטבע הראשון הוא מטבע הבסיס, והשני הוא מטבע הצעת המחיר. אז איפה שאתה רואה EUR / USD הוא 1.15 למשל, המשמעות היא ש -1 אירו שווה 1.15 $, או שזה עולה 1.15 $ לקנות יורו 1 לפי השער הנוכחי. מאות צמדי מטבעות זמינים כאשר מתווכי מט”ח מציעים אותם בשלוש קטגוריות, זוגות גדולים, זוגות מינוריים וזוגות אקזוטיים.

מינוף

כאשר אנו מדברים על מינוף במט”ח, במונחים הבסיסיים ביותר זה אומר הכסף הנוסף שתוכל ללוות מהמתווך שלך בהתבסס על יתרת חשבונך. מכיוון שמט”ח נסחר בדרך כלל במגרשים סטנדרטיים של 100,000 דולר, הרבה מסחר במינוף מתרחש. בתוך אירופה, רוב המתווכים יציעו מינוף של 30: 1 (המקסימום המותר על פי תקנת האיחוד האירופי). פירוש הדבר שאם יש לך יתרת חשבון בסך 1,000 $, אתה יכול להזין עסקאות בשווי של 30,000 $.

המינוף הזמין באמת תלוי מאיפה אתה נסחר ובאזורים מסוימים, על פי תקנות שונות, מתווכים יכולים להציע מינוף של 500: 1 ומעלה.

שולים

המרווח במסחר במט”ח מקושר תמיד גם למינוף. המרווח הוא כמה מהכספים שלך אתה חייב להחזיק בחשבונך כדי לפתוח עסקאות, או כדי לשמור על עסקאות פתוחות. לכן, אם אתה נסחר במינוף של 50: 1 וברצונך לערוך עסקאות בשווי 100,000 $, תצטרך 2,000 $ או 2%.

פיפס

פיפ הוא משהו שתראו הרבה במסחר במט”ח והוא קיצור של “אחוז נקודה”. פיפ מוגדר כתנועה הקטנה ביותר ששוק מטבע חוץ יכול לבצע בהתבסס על אופן הרישום של התעריפים לארבע עשרוניות. הערך של 1 פיפ הוא תמיד 1/100 מכל השוק בו אתה סוחר. זוהי מדידה חשובה שיש להיות מודעים לחישוב, שכן דברים כמו התפשטות שלך יחושבו גם בפיפס.

התפשטות

בעת סחר במט”ח תראו תמיד שני מחירים, הקנייה ומחיר המכירה. הפער הוא ההבדל בין מחירים אלה. בהתחשב בכך שרבים מהמתווכים המובילים פועלים על בסיס ללא עמלה ובתשלום מינימלי, המרווח השולי שהם חלים הוא אזור בו הם יכולים להרוויח סכום קל מכל עסקאות..

הפער במט”ח שונה משוק לשוק ומשתנה כל הזמן בהתבסס על מספר גורמים כמו תנודתיות בשוק ונפח, אם כי מרבית המתווכים המובילים מתחילים את הפריסה נמוכה ככל האפשר..

כיצד להתחיל במסחר במט”ח

חמושים בכל המונחים הנפוצים ביותר בענף, עכשיו אתה ממוקם טוב להתחיל את המסע שלך כסוחר במט”ח. כאן נעבור כמה צעדים נפוצים ביותר במציאת המתווך המתאים ביותר עבורך, ומה תצטרך בכדי להקים חשבון למסחר במט”ח..

בחירת מתווך מוסדר

כאשר המסחר במט”ח מבוזר לחלוטין, פירוש הדבר שאין רשות אחת המפקחת על השוק ועל פעילותם של מתווכי המט”ח הרבים בשוק זה. זה הופך את בחירת המתווך עם התקנות הטובות ביותר למשימה חשובה מאוד.

ישנם מספר גופי רגולטוריים מרכזיים ומכובדים מאוד ברחבי העולם שברוקרים במט”ח מנסים להסדיר עליהם. הטובים ביותר כוללים CySEC באירופה, FCA בבריטניה ו- ASIC באוסטרליה. ישנם עוד רבים שיכולים להצביע גם על רגולציה מהימנה, אך אלה הם כמה מהמבוקשים ביותר.

פיקוח רגולטורי על המתווך שלך מאחד הגופים האלה הוא סימן חיובי מאוד שאתה יכול לסמוך עליהם לחלוטין. רגולטורים אלה גם הקימו מספר דברים שיעזרו לכם להגן עליכם כסוחרים, כולל סכומי מינוף מקסימליים, הגנות יתרה שליליות ועוד. לכן, אם אתה סוחר חדש ונכנס לראשונה לענף, אנו ממליצים בחום לבחור מתווך מט”ח מוסדר היטב..

שקול את כל תנאי המסחר

לכל מתווך מט”ח כמובן יהיו תנאי מסחר משלו. חלק מאלה יחויבו על ידי הגוף הרגולטורי שתחת הברוקר שלך. במסגרת רגולציה של CySEC למשל, מינוף המסחר שמציע המתווך לא יכול להיות יותר מ -30: 1. תנאים אחרים אף מותירים לשיקול דעתו של המתווך היחיד.

המשמעות היא שעליך לבדוק מקרוב דברים כמו מינימום פיקדונות, מרווחים שגובה המתווך על סוגי החשבונות השונים, עמלה שנגבית וכל שאר העמלות שיכולות להעלות את עלות המסחר שלך, כגון עמלות הפקדה / משיכה וכל עמלה בגין סוחרים לא פעילים או להחזיק את עמדותיך פתוחות לתקופה מסוימת.

עם זאת, תוכלו לזכור כי כמה מתווכי הפורקס המובילים שואפים להציע את העסקאות הטובות ביותר ולעתים קרובות יש להם תוכניות נאמנות והנחות לסוחרים פעילים יותר. לחלקם יש בונוסים לקבלת פנים וסוגים אחרים של תמריצים, אם כי זה שוב תלוי בכללי הרגולטור המקומי.

נסה קודם חשבון חשבון מסחר במט”ח

אחת הדרכים הטובות ביותר להתחיל וללא סיכונים לחלוטין, היא לבחור מתווך מט”ח שמציע חשבון הדגמה באיכות טובה. חשבונות הדגמה אלה של המתווכים המובילים הם לעיתים בלתי מוגבלים במובן שאתה יכול להשאיר אותם פתוחים כל עוד תרצה, ולאפשר לך לסחור במטבע וירטואלי, אך בסביבה שמשכפלת לחלוטין את זה של חשבון מסחר אמיתי..

זו דרך נהדרת באמת להכיר בדיוק מה יש למתווך להציע, וגם ללמוד עוד על פלטפורמות המסחר וכיצד לסחור במט”ח באופן כללי. זהו צעד מכריע שאנו ממליצים עליו בחום, במיוחד אם אתה סוחר מט”ח בפעם הראשונה.

בחר את סוג החשבון שלך & פלטפורמת מסחר

כמעט לכל מתווכי הפורקס המובילים יהיו מספר סוגי חשבונות שתוכלו לבחור בפתיחת חשבונכם. תנאי המסחר עשויים להשתנות בסוגים אלה של חשבונות, וההפקדה המינימלית בדרך כלל גם משתנה.

בדרך כלל, ככל שההפקדה המינימלית גבוהה יותר על סוג חשבון, כך תנאי המסחר נוטים להיות טובים יותר מבחינת פריסה, עמלות וכל בונוס זמין..

יתכן ויהיה לך גם הזדמנות לבחור את פלטפורמת המסחר שלך כאשר רוב המתווכים הגדולים מציעים את פלטפורמות המסחר המובילות מ Metatrader של MT4 ו- MT5, כמו גם מ- cTrader. לחלק מהמתווכים יהיו גם פלטפורמות מסחר קנייניות משלהם שתוכלו לסחור בהן, שיכולות להיות מאוד ידידותיות למשתמש גם לסוחרים חדשים.

מימון חשבונות

השלב האחרון בפתיחת חשבון אצל כל מתווך מט”ח הוא לבצע את ההפקדה שלך. שוב, מתווכי הפורקס המובילים בדרך כלל מעמידים לרשות הסוחרים מגוון אפשרויות הפקדה. אלה יכולים לכלול העברות בנקאיות, כרטיסי אשראי וחיוב, או שיטות eWallet כמו PayPal ו- Neteller שנמצאות בדרך כלל.

רוב שיטות המימון הללו שהמתווך מנסה בדרך כלל להציע ללא כל עמלה. זה יכול לוודא שאתה מקבל את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלך בעת ביצוע הפקדה. אולם בנקודה זו עליך לבדוק עם הבנק שלך לגבי מדיניות העמלות שלהם במיוחד אם אתה מבצע העברה בנקאית.

סוכני מט”ח מהימנים

Forex.com – ארצות הברית & קנדה

– מוסדר על ידי NFA, CFTC, FCA, FSA, IIROC & CIMA

– חבר באיגוד העתיד הלאומי (NFA # 0339826)

– מסחר בפורקס כרוך בסיכון משמעותי להפסד ואינו מתאים לכל המשקיעים.

מדד ערים – בריטניה

– מורשה & מוסדר על ידי ה- FCA (# 113942)

– מדד העיר הוא שם מסחרי של GAIN Capital UK Limited.

– ראש ומשרד רשום: פארק האוס, קרקס פינסברי 16, לונדון, EC2M 7EB.

– GAIN Capital UK Ltd הינה חברה הרשומה באנגליה ובוויילס, מספר: 1761813. מורשה ומוסדר על ידי הרשות להתנהלות פיננסית. מספר מע”מ: 524837435

– 74% מהלקוחות מפסידים כסף. הון בסיכון.

מדד ערים – אוסטרליה

– ASIC מוסדר.

– מדד העיר הוא שם מסחרי של GAIN Capital Australia Pty Ltd. GAIN Capital Australia Pty Ltd, רחוב האריס 100, פירמונט, NSW 2009 (ACN 141 774 727, AFSL 345646) הוא מנפיק CFD והמוצרים נסחרים בבורסה..

– כל המסחר כרוך בסיכון והפסדים יכולים לעלות על פיקדונות.

מדד ערים – סינגפור

מוסדר על ידי הרשות המוניטרית בסינגפור (MAS)

– מדד העיר הוא שם מסחרי של GAIN Capital Singapore Pte Ltd..

– GAIN Capital Singapore Pte Ltd 168 Robinson Road, Capital Capital # 20-01, סינגפור 068912. טלפון: 6826 9988. פקס: 6826 9968.

– רישום חברה # 200400922K.

– כל המסחר כרוך בסיכון והפסדים יכולים לעלות על פיקדונות.

פתיחת חשבון ברוקר המט”ח שלך

השלב האחרון בתהליך ההשתתפות במסחר במט”ח הוא פתיחת חשבון המתווך במט”ח. המשמעות היא שבחרת את המתווך שלך, ואולי אפילו ניסית את חשבון ההדגמה שלהם, וכעת אתה מוכן לפתוח חשבון מסחר חי משלך ולהתחיל לסחור אמיתי.

אם זה המקרה, התהליך הוא די פשוט, אם כי יש לבצע כמה צעדים.

הכן את המסמכים שלך

תהליך פתיחת חשבון המסחר במט”ח יכול להיות די מהיר, אם כי ישנם כמה מסמכים שכדאי להיות בטוחים שהכנתם כדי להפוך את התהליך לקל ככל האפשר. כל המתווכים העיקריים במט”ח יבקשו את הדברים הבאים:

  • הוכחת זיהוי (הדרכון או רישיון הנהיגה שלך הם הטובים ביותר לכך)
  • הוכחת מגורים (חשבון שירות או הצהרת בנק תוך שלושה חודשים צריכים להיות בסדר כאן)

באמצעות מסמכים אלה, בדרך כלל אתה מעלה אותם באופן מקוון דרך אחד מהשירותים המהימנים והמאובטחים של המתווך והם מאומתים תוך מספר שעות. לאחר שתסיים את האימות, תהיה חופשי לחלוטין לסחור בחשבונך החדש.

מתווכים שיש להימנע מהם

יש להימנע מכל מחיר ממתווכים אלה

53option.com

מט”ח כתר

קבוצת שוק הסייבר

השקעות כוכב קבוע בע”מ

מאקרו מט”ח

FXReturns

סחר בטיטאן

TorOption

סחר 24

מחשבות אחרונות

סחר במט”ח מנקודת מבט חיצונית עשוי להיראות כמגזר מורכב, ואף מרתיע להתחיל בו סחר. המציאות היא שעם כמה מהידע הבסיסי הניתן, והתשתיות העזריות והחינוכיות של מתווך מט”ח מוביל, אתה יכול בקלות להפוך מְעוּרָב.

לאחר שעשיתם את הצעדים הראשונים במסחר במט”ח, תוכלו להיות פתוחים גם לחלק גדול מהפוטנציאל הגדול ששוק עם טריליוני דולרים בהיקף מסחר יומי יכול להביא. יש לנו גם מספר מאמרי מסחר אחרים שיכולים באמת לעזור לך ללמוד ולהתפתח בשלבים הבאים של המסע שלך כסוחר במט”ח..

הצהרת סיכונים במט”ח

“יש סיכון גבוה מאוד הכרוך במסחר בניירות ערך. ביחס למסחר במטבע חוץ מבוסס שולי, נגזרים מחוץ לבורסה ומטבעות קריפטוגרפיים, קיימת חשיפה ניכרת לסיכון, כולל, אך לא רק, מינוף, שווי אשראי, הגנה רגולטורית מוגבלת ותנודתיות בשוק העלולים להשפיע באופן משמעותי על המחיר או על הנזילות. של מטבע או מכשיר קשור. אין להניח כי השיטות, הטכניקות או האינדיקטורים המוצגים במוצרים אלה יהיו רווחיים, או שהם לא יביאו להפסדים. “

הצהרת שותפים

חלק מהקישורים באתר זה באמצעות תמונות, טקסט, שמע או וידאו הם קישורים של שותפים. המשמעות היא שאם תלחץ על הקישור ותרכוש את הפריט, הבעלים של אתר זה יקבל עמלת שותפים.

למידע נוסף בקר בדף גילוי השותפים שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner