מה זה מרווח במט”ח?

מעולם לא היה קל יותר לטבול את הבוהן במים של מסחר במט”ח. עכשיו יש יותר ויותר מתווכי פורקס מובילים המציעים עסקאות נהדרות, תשתיות חינוכיות חזקות ועוד כדי למשוך את העסק שלך. זה נהדר עבורך כסוחר פוטנציאלי בפורקס, כל עוד אתה יודע כמה נקודות מפתח בנושא מסחר במט”ח.

אחת מנקודות המפתח הללו שתיתקל בהן מייד ויכולות להיות הגורם לבלבול עבור רבים, היא התפשטות במט”ח. במונחים הפשוטים ביותר, זהו ההבדל בין המחיר בו תוכלו לקנות מטבע למחיר בו תוכלו למכור אותו. הפרש מחירים זה מאפשר למתווך או ליצרן שוק אחר להשיג רווח שולי על המסחר שלך. 

האם ברוקרים במט”ח מרוויחים מהמרווח?

התשובה הפשוטה כאן היא כן. כדי להבין איך זה המקרה, עלינו לנתח את שוק המסחר במט”ח מעט יותר לעומק:

בעת ביצוע עסקאות על מטבע כלשהו תבחין בנוכחות שני מחירים. אלו הם מחיר ההצעה ומחיר השאלה, או במילים פשוטות, המחיר שעליך לשלם כדי לקנות מטבע, והסכום שתקבל בגין מכירת מטבע זה. תבחין בהבדל קל במחירים אלה. 

הפרש מחירים זה מצביע במקרים רבים על רווח עבור המתווך שלך אם הם יצרני השוק, אם כי לא תמיד זה המקרה כאשר אתה שוקל את הדברים הבאים. 

 • המרווח בדרך כלל קטן מאוד וזה עוזר להגן על יצרן השוק שמקל על הסחר, מפני כל שינוי גדול בשוק בין ההזמנה לביצוע המסחר שלך.. 
 • מכיוון שכמעט כל מתווכי המט”ח המובילים מציעים צורה כלשהי של מסחר ללא עמלות ומסחר ללא עמלות, המרווח משמש אזור הרווח השולי היחיד עבור חלקם.. 

סוגי התפשטות נפוצים 

כאשר אתה סוחר מט”ח עם כל אחד מהמתווכים המובילים, סביר להניח שתיתקל בשני סוגים מסוימים של פריסה בתדירות הגבוהה ביותר. אלה המרווח הקבוע והמרווח המשתנה. הנה סקירה מהירה של שניהם, יחד עם כמה יתרונות וחסרונות שחלק מהסוחרים מרגישים לגבי כל אחד מהם. 

ממרח קבוע

כפי שהציע השם, סוג זה של פריסה מוצע על ידי המתווך ונשאר קבוע לתקופה מסוימת, בדרך כלל לטווח הארוך. זה בהחלט לא ישתנה במהלך יום המסחר שלך. 

מרווחים קבועים מוצעים בדרך כלל בשווקי המטבעות הפופולריים ביותר, כגון EUR / USD, USD / JPY, ועוד שנחשבים לשווקים יציבים מאוד עם תנודות קלות בלבד ונפח מסחר קבוע ועקבי.. 

מקצוענים למריחה קבועה

 • גם בשוק הפכפך, הפער יישאר קבוע. 
 • תוכלו לחזות ולהתכונן במדויק לעלות קבועה של מסחר. 
 • בדרך כלל יש דרישות הון נמוכות יותר כאשר מתמודדים עם המרווח הקבוע. זה הופך אותו לאידיאלי עבור סוחרים חדשים יותר. 

חסרונות מורחים קבועים

 • למרות שעלות הפיזור תישאר צפויה וקבועה, אתה עלול להיחשף להחלקה. זה ההבדל במחיר בין ביצוע ההזמנה למועד ביצועה.
 • המרווחים הקבועים הם בדרך כלל גבוהים יותר מסביב למרווחים המשתנים כדי לעזור בהגנה מפני שינויים בשוק.

התפשטות משתנה 

מרווח משתנה שוב כפי שהשם מרמז, הוא ההפך ממרווח קבוע במובן שהוא משתנה ויכול לנוע בצורה נזילה לאורך כל סחר המסחר בהתאם לנפח ולתנודתיות בשוק. 

רוב המתווכים המובילים במט”ח יציעו מרווחים משתנים במיוחד בשווקים מסוכנים יותר או פחות פופולריים שיכולים לראות שינויים רבים במחיר. זה כולל צמדי מטבעות מט”ח קלים, מסחר במט”ח וכמה סחורות. 

מקצוענים למריחה משתנה

 • עם מרווחים משתנים, יש לך פחות סיכוי לחוות החלקה בעסקאות שלך. 
 • המרווח המשתנה יכול להוות מדריך טוב לקראת הנזילות והסנטימנט הנוכחיים בשוק. 
 • לעתים קרובות יותר מאשר לא, מרווחים משתנים נמוכים ממרווחים קבועים וכך יכולים לתת לך עסקה טובה יותר.

חסרונות למריחה משתנה

 • מעט יותר בלתי צפוי אם אתה מנסה לתכנן עלויות מסחר מדויקות. 
 • יכול להשתנות הרבה תוך זמן קצר, תלוי בשוק ובמתווך שלך. 

הבנה כיצד לנהל את הממרח

עצה זו חלה במיוחד אם אתה משתמש בפריסה משתנה מהמתווך שלך. ישנן מספר דרכים בהן תוכל לנסות למזער את הפער שלך במהלך המסחר במט”ח. 

הראשון שבהם הוא לנסות לבחור מתווך שיציע לך את התמורה הטובה ביותר בפריסה על סמך מה שאתה יודע שהוא סגנון המסחר והצרכים שלך. אם אינך בטוח בנושא זה מקום מצוין להתחיל הוא חשבון הדגמה במט”ח. אלה מוצעים על ידי רוב הברוקרים ומצוידים במלואם לדמות סביבת מסחר ריאלית ללא סיכון.

מכיוון שהשוק, ולכן ההתפשטות, יכול להשתנות רבות על סמך החדשות, זה רעיון טוב מאוד להעיף מבט בלוח השנה הכלכלי שמספק המתווך שלך. זה יידע אותך אילו אירועים כלכליים גדולים מתרחשים. משם אתה יכול לעבוד כדי להחליט כיצד לדעתך הפריסה עשויה להיות מושפעת. 

לבסוף, אחד המקשים הגדולים ביותר בכל הנוגע לממרח, הוא נפח. עם זאת, סביר להניח שתיתקל בפריסה נמוכה יותר במהלך שעות הפתיחה המסחריות הגדולות ברחבי העולם. זה אומר ניו יורק, לונדון, סידני, טוקיו. מחוץ לזמנים אלה, ייתכן שתבחין בעלייה בפריסה שלך. 

כיצד לבחור מרווח במט”ח

זה באמת תלוי בסגנון המסחר שלך, אם כי בדרך כלל אם אתה חדש במסחר, מומלצים מרווחים קבועים מכיוון שאלה יכולים לתת לך קרוב לעלות מסחר מדויקת, ודרישות ההון בדרך כלל נמוכות יותר. 

עבור סוחר מנוסה, או בוודאי אם אתה נסחר בשוליים, כדאי לך לשקול מרווחים משתנים תמורת ערך טוב יותר לכסף, במיוחד בהיקפים גבוהים יותר..

מתווכי מט”ח סקירה

מה זה מרווח במט

– מתווך מס ‘1 בארה”ב

– קנדים ברוכים הבאים

– מעל 80 מטבעות

– מוסדר על ידי NFA, CFTC, FCA, FSA, IIROC & CIMA

– חבר באיגוד החוזים העתידיים הלאומי (NFA # 0339826)

לחץ כאן לבקר ב- Forex.com

מה זה מרווח במט

– מתווך מס ‘1 בבריטניה

– ברוך הבא בסינגפור

– אוסטרליה ברוך הבא

– 12,000 + שווקים גלובליים

– הוקם בשנת 1983

– מורשה & מוסדר על ידי ה- FCA

לחץ כאן לביקור באינדקס העיר

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner