כיצד עובד רובו-יועץ?

במאמר הקודם שלנו בנושא רובו-יועצים בדקנו את היסודות של מה זה רובו-יועץ. זה כלל כמה מהתפקידים הנפוצים ביותר שמבצעים יועצים אלה, והעלויות הבסיסיות הקשורות להם. כאן נצלול קצת יותר לעומק על השירותים שהם מציעים ואיך כל זה עובד בפועל. אנו נסתכל מקרוב על כמה מהיתרונות שאתה יכול להפיק משימוש ביועץ רובו לא משנה אם אתה חדש לגמרי למסחר במט”ח ובשווקים, או שאתה סוחר מנוסה יותר..

מה יכול רובו-יועץ לעשות?

יועצי רובו והשימוש בהם הופך פופולרי יותר ויותר בקרב משקיעים שרוצים לבנות תיק אשר ניתן להתאמה מיידית בשוק המט”ח המהיר ומסחר בשווקים אחרים ברחבי העולם. יכולת התאמה זו נובעת מכך שיועץ רובו הוא למעשה תוכנה אוטומטית שמתוכנתת עם אלגוריתמים המאפשרים לה לבצע פעולות מוגדרות תחת שוק מסוים, או במצבים אחרים שנקבעו מראש..

ביסודו של דבר, אלגוריתמים אלה יכולים להבטיח שתיק העבודות שלך תמיד יישאר בקנה אחד עם פרמטרי הסיכון והתנאים האחרים שתקבע בעת ההרשמה לשירות רובו-יועץ. זה נעשה באמצעות מה שהמתווכים מכנים איזון מחדש בתיק. בעיקרו של דבר, תיק ההשקעות שלך אמור לפעול תמיד ברמות אופטימליות כאשר אתה מתמודד עם יועץ רובו.

אף על פי שאיזון מחדש של תיקי השקעות הוא שירות הליבה שעליו רוב יועצי רובו מתמקדים, אם אתה משקיע מנוסה, ישנם בדרך כלל שירותים אחרים שזמינים בדרך כלל, בהם תוכל גם לנצל. אלה כוללים את היכולת של רובו-יועצים למכור נכסים בהפסד על מנת לקזז רווחים מסוימים, ולכן להפחית את חבות המס שלך. זה ידוע כקציר הפסד מס והוא יכול להועיל בהתאם למצבך.

למי מכוונים רובו-יועצים?

כעת, כשיודעים כיצד פועל רובו-יועץ, אתם עשויים לתהות לאילו סוגי סוחרים התוכנה והשירותים מכוונים. התשובה כאן רחבה. ישנם סוגים רבים של סוחרים שיכולים ליהנות משירותיו של יועץ רובו. אלה כוללים את הדברים הבאים:

משקיעים חדשים: אם אתה לא חדש לסחור בשוק כלשהו, ​​עקומת הלמידה יכולה להיות תלולה. זה יכול לקחת זמן לצבור מספיק ידע בו אתה מרגיש שאתה יכול לסחור בחופשיות ולקבל החלטות מסחר עצמאיות משלך. בינתיים, רובו-יועץ יכול להיות פיתרון אידיאלי המסייע בחקיקת אסטרטגיית מסחר שנקבעה באופן נרחב על ידי פרמטרים מוגדרים בפשטות.

אנשי מקצוע עסוקים: אתה יכול להיות משקיע מנוסה מאוד, אך פשוט חסר לך זמן להקדיש לניהול התיק שלך באופן קבוע. יועץ רובו יכול להיות בחירה אידיאלית שיכולה לחסוך לך בכל עת, אך למעשה להכניס את תיק העבודות לפיילוט אוטומטי אך בצורה מקצועית, המגובה בשירות מוכח..

סוחרים הזקוקים לסיוע: רבים מאיתנו, בין אם חדשים, או מנוסים במסחר, יכולים לעשות זאת ביד מסייעת. זה כרוך בעלות גבוהה אם אתה מתייעץ עם יועצים פיננסיים כדי להציע ייעוץ ולבצע עסקאות. למרות שרוב יועצי הרובו לא יציעו שום שירות לתכנון פיננסי, הם ידאגו לביצוע עסקאות על פי האסטרטגיה שהוגדרה מראש..

אלה רק כמה קטגוריות של סוחרים שעשויים למצוא יועץ רובו שימושי. ישנם מצבים רבים נוספים שבהם השימוש ביועץ רובו עשוי להוכיח מועיל בהתאם למורכבות תיק ההשקעות שלך.

עלויות רובו-יועץ

עלות היא תמיד שיקול מרכזי כשמדובר בשירות פיננסי כלשהו. זה בדרך כלל המקום בו יועץ רובו יכול להופיע לפני אפשרויות רבות יותר מסורתיות. בדרך כלל יועץ רובו יגבה בין 0.25% – 0.5% משווי הנכסים בתיק שלך, למשל, אם שווי התיק הכולל שלך היה 10,000 דולר, עמלה של 0.5% תשווה 50 דולר לשנה בלבד. זוהי השיטה הנפוצה ביותר, אם כי חלקם עשויים גם לגבות תשלום חודשי בתעריף אחיד. עמלות כאלה יכולות להתחיל מ -10 דולר לחודש ולהגדיל בהתאם לערך התיק שלך.

ככלל, משמעות הדבר היא שעלות העסקת יועץ רובו נמוכה בהרבה מזו של פנייה ליועץ פיננסי אישי, או התמודדות עם מתווך בשירות מלא. עם רבים מיועצי הרובו תוכלו ליהנות גם מתקופת ניסיון בחינם בה תוכלו להעריך את השירות. ייתכנו גם עמלות עסקה הקשורות לעסקאות שבוצעו באיזון מחדש של התיק שלך, אם כי במקרים רבים הם מוותרים על כך. זה יתבסס שוב על ערך התיק שלך.

היתרונות של שימוש ביועץ רובו

ישנם יתרונות רבים לשימוש ביועץ רובו אשר מיהר לאמץ שירותים כאלה על ידי סוחרים. להלן כמה מן הנפוצים ביותר.

חוסך בזמן: כאשר שירות הרובו-יועץ אוטומטי לחלוטין, אתה יכול ללא ספק לחסוך זמן. לא רק הכוונה היא לזמן האישי שלך ולמאמץ שלך בניהול התיק שלך, אלא גם לוודא שהעסקאות שלך מבוצעות בחלון קטן ככל האפשר. יעילות משופרת זו יכולה לגרום לך לנעול את המחירים הטובים ביותר האפשריים בעת כניסה ויציאה מתפקידים.

עלות נמוכה יותר: כפי שהזכרנו לעיל, עלות העיסוק בשירותיו של רובו-יועץ נמוכה בהרבה מאשר ירידה במסלול המסורתי. לא רק עלויות השירות והעסקאות, אלא גם ההפקדות המינימליות הדרושות לשימוש בשירותים הן בדרך כלל נמוכות בהרבה. זה הופך יועץ רובו לנגיש הרבה יותר לסוחרים.

צמצם שגיאות: אף אחד לא מושלם, אם כי מכיוון שיועץ רובו מבוסס אך ורק על תוכנות מתוכנתות, כמעט אי אפשר לסטות מהתכנית. זה יכול לסייע לך בכל רמה כסוחר, אם אתה חדש ומכיר את הענף, או אם אתה מנוסה יותר ואולי מסתמך על שיקול דעת והמלצה של יועץ פיננסי..

מחשבות אחרונות

בסך הכל, רובו-יועצים עובדים בצורה חסכונית ומתוזמנת לניהול תיק העבודות שלך באמצעות מערכת אלגוריתמים עקבית מאוד המאפשרת לך להגדיר פרמטרים ולתפוס ביעילות מושב אחורי. זה הוכיח שהוא פופולרי מאוד בכל הענף מכיוון שיותר ויותר אנשים מעורבים בכל צורות המסחר ומחפשים אחר הפתרונות היעילים ביותר האפשריים בכל הנוגע לניהול תיקים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner