מה זה קרקוף מט”ח?

ככל שתצברו יותר ניסיון וחשיפה בעולם המסחר במט”ח, ללא ספק תתקלו במספר הולך וגדל של טכניקות מסחר. טכניקה כזו היא של הקרקפת מט”ח. זוהי אסטרטגיה פופולרית בה עוסקים סוחרים במשרה מלאה רבים, ואינה שונה מזו של סחר יומי באופן ניהול הפוזיציות. אז מה זה בעצם הקרקפת מט”ח?

קרקוף מט”ח – היסודות

קרקוף מט”ח הוא שיטת מסחר המתמקדת בתנועות הקטנות ביותר של צמדי מטבעות או שוק, וניצול תנועה קטנה זו על ידי סוחרי מט”ח. בדרך כלל, לסוחר במט”ח לא יהיה אכפת מכיוון התנועה בשוק, אלא ייסחר בהיקף גבוה של פוזיציות לאורך זמן קצר מאוד..

מה שזה עושה זה לנצל תנועות קטנות מאוד שנפוצות בשוק לאורך כל היום. תנועות אלו יכולות להיות מעט כמו רק כמה פיפס, שלסוחר אחר יהיה חסר משמעות מעט. לסוחר העוסק בהחלפת מט”ח, ניתן לסחור בתנועות קטנות אלה של בין 5-10 פיפס פעמים רבות באותו יום המסחר. היקף המסחר הזה יכול לעזור לוודא שהרווח המצטבר מקליפת המט”ח גדל.

דוגמא:

המסחר בשוק המט”ח EUR / USD, תנועה של 4 פיפס במגרש סטנדרטי של 100,000 $ היא 40 $. סחר של 100 אלף דולר כדי להרוויח 40 דולר אולי לא נראה כמו עסק גדול, אך הסקלפרים מנצלים את נפח השוק כדי לנסות לבצע סוג זה של סחר קטן מספר פעמים בפגישה..

זו דוגמה פשוטה מאוד אך משמשת אינדיקטור נפוץ לגבי סוג העסקאות הנעשות על ידי scalpers מט”ח.

תחילת העבודה בקליפת מט”ח

כאמור, קרקוף מט”ח יכול להפוך לאסטרטגיית מסחר ברת קיימא בשל תדירות העסקאות שנעשו בעת שימוש בטכניקה זו. פירוש הדבר שתזדקק לכמה איכויות מפתח כדי להתערב כמעודד. העיקרי מבין אלה הוא המיקוד.

קרקוף מט”ח לוקח בחשבון את התנועות הקטנות ביותר בשוק המט”ח, ובדרך כלל לאורך לוחות הזמנים הקצרים ביותר. מסגרות זמן אלה נמצאות בדרך כלל בתוך חלונות התרשים של דקה אחת. תנועות זעירות אלה בטווח זמן כה מהיר עשויות אפילו לא להירשם אצל סוחרים סטנדרטיים הפועלים בדרך כלל בטווחי זמן של שעה לפחות. מהירות המסחר של החלונות והחלונות הקטנים הללו לאורך כל הפגישה דורשת מכם גם סבלנות רבה בקרקפת המט”ח..

סבלנות בקליפת מט”ח היא המפתח מכיוון שיכולות להיות רק כמה חלונות הזדמנות קטנים לעסוק בקרקפת לאורך יום מסחר. למרות זאת, אתה עדיין צריך לצפות בשווקים לאורך כל דקה של מושב שלם אם אתה באמת רוצה לקבל את הסיכויים הטובים ביותר לקלף בהצלחה..

אם אתה חדש, יתכן שתצטרך לבחור בין הקרקפת מט”ח ידנית או להשתמש במערכת מסחר אוטומטית שעושה לך את הקרקפת במסגרת הפרמטרים שהגדרת. מטבע הדברים, קרקוף ידני עשוי לגזול זמן רב יותר, אם כי השימוש במערכות אוטומטיות בדרך כלל כרוך במחיר, וייתכן שמערכות כאלה לא תמיד נתמכות על ידי מתווך המט”ח שלך..

ניהול סיכון בקשקוש


ניהול הסיכון בכל סוג של מסחר במט”ח הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר. זה דבר שהופך להיות קשה יותר ויותר ככל שעוברים לטכניקה של הקרקפת מט”ח.

מכיוון שסוחרי הקרקפת מתמודדים עם תנועות שוק קטנות כל כך של מעט פיפס, הם בדרך כלל משתמשים במסחר ממונף כדי להגדיל את הרווחים ולהפוך את הקרקפת לסגנון מסחר בר קיימא. דוגמה פשוטה היא כדלקמן:

אם יתרת החשבון שלך היא 10,000 $ ואתה נכנס לקרקפת במט”ח, תנועת שוק של 5 פיפס שווה ערך ל -5 $ בלבד. עם זאת, אם אתה משתמש במינוף 10: 1 בלבד, אותה תנועה עלולה לגרום לרווח של 50 דולר.

אתה צריך להיות זהיר במיוחד אם נסחר במינוף במט”ח, ובמיוחד אם אתה מקשקש שמסתמך על כניסה ויציאה מהעמדה מהר ככל האפשר. מספר בעיות יכולות להתרחש כאן. השוק עשוי לנוע שוב לפני שתספיק לבצע את המסחר ולצאת מהעמדה, או שההזמנה שלך עשויה להיות כפופה להחלקה שעלולה להתרחש בשוק המט”ח, במיוחד בתקופות של נפח גבוה או תנודתיות..

הקרקפת הפורקס מנוצלת בדרך כלל בעיקר בשחרור נתונים או חדשות כלכליות שגורמות לשוק לנוע בכיוון זה או אחר. בעל ניסיון וידע מסחר במט”ח וחיוני גם לדעת כיצד סוג זה של חדשות ישפיע על השוק.

האם מותר לבצע קרקפת מט”ח?

התשובה הקצרה כאן היא, לא. לא תמיד ניתן להשתמש בקליפ במט”ח. זה נחשב בדרך כלל לחוקי לחלוטין ללא קשר לאיזור או לשוק בו אתה סוחר, אם כי לכל מתווך נפרד יש סמכויות שיקול דעת משלו בכל הנוגע להתרת קרקפת מט”ח או לא..

עם זאת, מרבית מתווכי המט”ח הגדולים נוטים לאפשר גם הקרקפת מט”ח וגם הגידור בשוק של ימינו. גורם אחד קטן שעשוי לשנות דברים הוא אם אתה בוחר להפוך את תהליך הקרקפת לאוטומטי. זה בדרך כלל דורש שימוש בבוט למסחר במט”ח או בתוכנת צד שלישי.

אמנם העיסוק בקליפת קרנות מט”ח אוטומטית או בצורות אחרות של סחר אוטומטי במט”ח בהחלט חוסך לך זמן, אך חשוב לבדוק האם מערכות אלה תואמות ומותרות על ידי המתווך שלך..

מחשבות אחרונות

בסיכום, ברור שקליפת המט”ח היא שיטת מסחר פופולרית עבור רבים מהמגזר. אם ניקח בחשבון את התכונות הדרושות כולל המיקוד ורמת תשומת הלב לפרטים בשווקים הנסחרים, הקרקפת היא טכניקה המתאימה ביותר לסוחרים מנוסים יותר..

בהתחשב בכך, הצורך האפשרי לסחור במינוף, והדרישה לעקוב אחר כל תנועת שוק, כמו גם כמויות הסחר הגבוהות הפוטנציאליות הכרוכות בכך, זה הופך להיות ברור למדי שכדי לעסוק בקליפת מט”ח לכל דרגת הצלחה, אתה ראשית צריך להקדיש זמן ללימוד נוסף ולצמוח כסוחר במט”ח.

מתווכי מט”ח סקירה

מה זה קרקוף מט

– מתווך מס ‘1 בארה”ב

– קנדים ברוכים הבאים

– מעל 80 מטבעות

– מוסדר על ידי NFA, CFTC, FCA, FSA, IIROC & CIMA

– חבר באיגוד החוזים העתידיים הלאומי (NFA # 0339826)

לחץ כאן לבקר ב- Forex.com

מה זה קרקוף מט

– מתווך מס ‘1 בבריטניה

– ברוך הבא בסינגפור

– אוסטרליה ברוך הבא

– 12,000 + שווקים גלובליים

– הוקם בשנת 1983

– מורשה & מוסדר על ידי ה- FCA

לחץ כאן לביקור באינדקס העיר

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map