השקעה במניות NVIDIA (NASDAQ: NVDA)

NVIDIA (נאסד”ק: NVDA) ידוע בעיקר במהפכה בגרפיקה ממוחשבת לאורך שנות התשעים. יחידות עיבוד הגרפיקה החזקות שלהן (GPU) נמצאות במחשבים שולחניים רבים, מחשבים ניידים, טאבלטים, תחנות עבודה וקונסולות משחקים ברחבי העולם. בעוד שחברות רבות נכנסו כעת למרחב המחשוב, NVIDIA מחזיקה בכמה יתרונות אסטרטגיים על פני חבריה. עם הניסיון, הידע והכוח הקיימים כיום, NVIDIA היא חברה שהמשיכה לעלות על הציפיות.

מה זה NVIDIA (NVDA)?

חברת NVIDIA הוקמה על ידי שלושה מדעני מחשבים בסנטה קלרה, קליפורניה, במטרה לשפר את חווית הגרפיקה התלת ממדית למחשבים אישיים. ג’ן-הסון הואנג, כריס מלאכובסקי וקרטיס פרים, שנוסדו בקליפורניה ב -1993, הקימו תוכנית ליצור מיקרו-מעבדים שיאפשרו זמינות של וידיאו וסטריאו בתנועה מלאה במחשבים אישיים. הם חישבו מוניטין חזק במהירות ויצרו שותפות אסטרטגית עם SGS-Thomson Microelectronics, אחת מחברות המחשוב המובילות באותה תקופה. זה היה מהלך שמשנה את המשחק שאפשר ל- NVIDIA לשחרר את ה- NV1, שבב המאיץ המולטימדיה הראשון שלהם, במאי 1995.

ההצלחה של NV1 הביאה ל- NVIDIA תשומת לב רבה מצד חברות משחקים כמו סגה שרצו להשתמש בשבב למערכת המשחקים שבתאי שלהן. כתוצאה מהצלחה זו, NVIDIA הצליחה לרכוש מימון מתלבושות הון סיכון, מה שאפשר לה לצמוח באגרסיביות ולקחת תפקיד כמובילת השוק. עד אמצע 1996, כ -30 מתחרים הציעו שבבי תלת מימד לשוק הגרפיקה. בשלב זה, NVIDIA החזיקה בנתח שוק מרשים של כ -24%. כתוצאה מההצלחה המוקדמת הזו, פורבס בחרה ב- NVIDIA כ”חברת השנה “בשנת 2007. לאחרונה, החברה פיזרה את היצע המוצרים שלה כדי לכלול GPUs וחלקי מחשוב אחרים המשמשים באלקטרוניקה לרכב, מכשירים ניידים ומאז ה סוף שנות העשרים, בינה מלאכותית.

החברה עברה תקופת צמיחה מהירה באמצע שנות התשעים ובתחילת שנות האלפיים ראתה בהן מלט את מעמדן כמובילות בתעשייה. התרומה הגדולה ביותר של החברה למחשוב הייתה המצאת יחידת העיבוד הגרפי (GPU), המעבירה סרטונים ותמונות לתצוגה. כמעט בכל המחשבים המודרניים יש כעת סוג של GPU, אם כי מתחרים רבים אחרים נכנסו לתחום. GPUs של NVIDIA מעשירים כל מיני מדיה ותקשורת, כולל טלוויזיה בחדות גבוהה, טלפונים ניידים, וידאו דיגיטלי (שניהם 2D וגם 3D), קישוריות שמע ואפילו פס רחב. לאחרונה, הם שמו דגש נוסף על בינה מלאכותית, כאשר שבבי ה- GPU שלהם פועלים כמוח ומספקים את כוח המחשוב הדרוש למוצרים כמו מכוניות עם נהיגה עצמית ורובוטים. קו המוצרים ללא תחרות של NVIDIA ראה את החברה אוספת פרסים רבים, וזכתה להכרה כמייצרת שבבים גרפיים מהירים בשוק..

מדוע NVIDIA (NVDA) עניין?

לתאגיד NVIDIA מוניטין חזק וראוי כמובילה בתחומה. בנוסף להיסטוריה שלהם כחדשנים המייצרים טכנולוגיה שפרצה את גבולות טכנולוגיית המחשוב, כיום הם ממשיכים בשליטתם בשוק.

תאגיד NVIDIA ממשיך לראות ביקוש מוגבר לטכנולוגיה ולשירותים שלה. ישנם שני שווקים מרכזיים בהם NVIDIA פועלת, אשר נהנו מאוד מטכנולוגיה שפותחה באמצעות מחקר ופיתוח פנימי. מחולל ההכנסות העיקרי שלהם ממשיך להיות ה- GPU שלהם. כרגע GPUs ממותגים של GeForce תופסים 19% מסך נתח השוק של מחשב GPU. מספר זה אמנם נראה נמוך, אך השוק מפולח מאוד וכתוצאה מכך NVIDIA עוקבת אחר שתי חברות בלבד (אינטל ו- AMD). ההכנסות הקשורות למשחק היו 2.27 מיליארד דולר בשיא בשנת 2020. ככל שיצרני המשחקים ימשיכו לפתח משחקים מפורטים ומציאותיים יותר, השוק הניתן לכתיבה הכולל ימשיך לעלות ויותיר את NVIDIA במצב טוב להתקדם. התחום השני הוא פעולות מרכז הנתונים, שהוא זרם ההכנסות הצומח ביותר של NVIDIA. ליבם של מרכזי הנתונים של ענקיות הטכנולוגיה כמו אמזון ואורקל הם GPUs של NVIDIA. GPUs אלה מספקים מספיק כוח מחשוב לספקי שירותים אלה להמשיך ולעשות את עבודתם החשובה בתחומים כמו ניתוח נתונים ומחשוב ענן. ההכנסות הקשורות למרכז הנתונים של NVIDIA פגעו ב שיא של 1.9 מיליארד דולר בשנת 2020.

NVIDIA (NVDAסיכויים

הצמיחה הבלתי ניתנת לעצירה של NVIDIA לאחרונה הייתה תוצאה של צוות מנהלים יעיל שמסוגל לזהות הזדמנויות באופק. הדוגמה הטובה ביותר לכך היא הסכם של 40 מיליארד דולר לרכישת Arm Limited. Arm הינה חברת מוליכים למחצה ועיצוב תוכנה בבריטניה, המתמחה בפיתוח ורישוי של קניין רוחני לעיצוב שבבים מיקרו. ניתן לחשוב על Arm כארכיטקט שעומד מאחורי שבבים שנמצאים במגוון רחב של מכשירים ניידים, החל ממכשירי אייפון ועד מוצרי Microsoft Surface. שבב טגרה של NVIDIA תוכנן במיוחד עבור מכשירים ניידים וכבר נמצא בשימוש ב מתג נינטנדו. עם כושר העיצוב של Arm והמוניטין של NVIDIA למחקר וטכנולוגיה, רכישה זו עשויה להאיץ במהירות את שיבושם בשוק המכשירים הניידים. בעוד שהיריבה AMD כבר עובדת עם סמסונג בקו המכשירים הניידים שלהם, הרכישה האסטרטגית של Arm עשויה להניב סינרגיה בהמשך הדרך. הרכישה גם מאפשרת ל- NVIDIA לקבל גישה לאחד מאוספי הקניין הרוחני הגדולים ביותר בתחום, מה שעשוי להגדיל עוד יותר את היצע המוצרים..

היכן ניתן לרכוש NVIDIA (NVDA) מניות

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.

Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.

שילוב של טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי ביותר, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.


השקעה במניות NVIDIA (NASDAQ: NVDA) השקעה במניות NVIDIA (NASDAQ: NVDA) השקעה במניות NVIDIA (NASDAQ: NVDA)
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

100 דולר

חשבון מינימלי

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

תאגיד NVIDIA נותר יצרנית מובילה של GPUs בתעשייה. המחשוב הביתי והטכנולוגיה הסלולרית שלה ממשיכים להיות מבוקשים מאוד, ורכישות ושותפויות אסטרטגיות הן דרך אפשרית מאוד לצמיחה עתידית. עם GPUs המסוגלים לטפל אפילו במשימות הבינה המלאכותית הכבדה ביותר במשאבים, NVIDIA ממשיכה לפרוץ גבולות בטכנולוגיה. מכיוון שהיא ממשיכה להתפשט לתחומים חדשים אלה, NVIDIA נמצאת במצב טוב להמשיך את צמיחתה הבלתי פוסקת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map