איך לקנות Dragonchain DRGN

מדריך לרכישת Dragonchain DRGN

במדריך זה נסביר מהו ואיך לקנות את Dragonchain, מטבע וירטואלי שתפס את תשומת ליבם של כמה משקיעים מכל רחבי העולם..

מה זה Dragonchain?

DragonChain (DRGN) היא בלוקצ’יין ומטבע מטבעות אשר פותחו במקור על ידי וולט דיסני בע”מ בשנת 2014. בתחילת דרכה היא נודעה בשם ‘פלטפורמת הבלוקצ’יין הפרטית של דיסני’, אך מאוחר יותר היא הפכה לקוד פתוח.

הרשת מאפשרת לחברות להתחיל להשתמש ביישומי בלוקצ’יין בצורה מאובטחת, קלה ופרטית. בנוסף, הם שואפים ליצור מוצר התואם את ערימת הפיתוח שחברות רגילות אליה כמו Java, C ++ או Python..

הפלטפורמה משתמשת ב- Cryptocurrency Dragons (DRGN) להפעלת חממה, שוק, בלוקצ’יין ופלטפורמה עסקית.

אם אתה מעוניין לרכוש או לסחור במטבע DRGN, הדברים הבאים יראו לך כיצד תוכל להתחיל.

צור ארנק

על מנת להתחיל תצטרך ליצור ארנק לאחסון המטבעות שלך. אתה יכול להשתמש ב- MyEtherWallet, ארנק חשוב מאוד ומוכר בשוק המשמש משקיעים רבים לאחסון האסימונים השונים שלהם..

אם אתה רוצה ליצור את הארנק, אתה צריך היכנס לכאן ורשום סיסמה מאובטחת שתזכור. אחריה תצטרך ללחוץ על ‘צור ארנק חדש’.

בשלב השני תצטרך ‘להוריד קובץ Keystore’ ולהבין את כל האזהרות. חשוב מאוד שיהיה גיבוי של הקובץ במספר מכשירים אחרים כגון כונני USB.

אחריה יהיה לך מפתח פרטי לא מוצפן לארנק שלך. חשוב מאוד לאחסן את המפתח הפרטי במקום בטוח. לדוגמה, אתה יכול לרשום אותו או להדפיס אותו. אם אתה שומר אותו במחשב או בטלפון שלך, אתה עלול לאבד את המטבעות שלך אם המכשיר שלך נגוע.

המפתח הפרטי מאוד שימושי. למה? מכיוון שאם אתה מאבד את המכשיר שלך, אם אין לך גישה אליו או שהוא פשוט נהרס, תוכל לשחזר את הכספים שלך באמצעות המפתח הפרטי.

ארנק חומרה

הדרך הטובה ביותר לאחסן את המטבעות שלך היא בארנק החומרה. זהו מכשיר הדומה ל- USB ומאפשר לכל משתמש בודד לאחסן את המפתחות הפרטיים שלו במכשיר קטן שמעולם לא מחובר לאינטרנט..


ארנקי חומרה מתוצרת Ledger ו- Trezor תומכים ב- Dragonchain, כלומר ניתן לאחסן את המטבעות כהלכה.

אם כבר השלמת את השלבים האחרונים, יהיה עליך לפתוח את הארנק החדש שלך. עליכם לבחור באפשרות ‘קובץ Keystore’ ולהעלות את קובץ מאגר המפתחות שנשמר לפני כן. אחריה, הזן את הסיסמה שלך וגלול מטה כדי לראות את הארנק הפתוח שלך.

במסך זה תראו את כתובת הארנק האישית שלכם, לכאן תוכלו לשלוח את מטבעות Dragonchain שתרכשו.

אם יצרתם את הארנק, השלב הבא הוא רכישת Ethereum, על מנת להחליף אותו ל- Dragonchain בבורסה אחרת. בשלב זה, ל- DRGN אין דרך לקנות אותו באמצעות מטבע “פיאט” או מולאם; אז תצטרך ETH (או BTC, או USDT) כדי לעשות זאת. אנו ממליצים על ETH לכך.

אם יש לך Ethereum, אתה לא צריך לקנות יותר, אבל תצטרך לשלוח אותו למרכזיה כדי להפוך את ה- ETH שלך ל- DRGN. ניתן לקנות אתריום בבורסות רבות ושונות כולל Coinbase Pro אוֹ Cex.io.

רכישת Dragonchain

כדי להתחיל להחליף ל- Dragonchain, נשתמש בורסת Kucoin זה מפרט את אתריום וגם את Dragonchain. אם אין לך חשבון ב- Kucoin, תצטרך ליצור חשבון ולהתחיל לפעול שם.

לאחר שיהיה לך חשבונך מוכן לשימוש, יהיה עליך להפקיד את האת’ריום שנקנה בעבר ב- Coinbase או בבורסה אחרת. עבור לחשבון Kucoin שלך, חפש ב- Ethereum ולחץ על ‘הפקדה’, העתק את הכתובת המוצגת ושלח את ה- ETH מהמרכזיה האחרת שלך.

אתה תראה כי ה- ETH כבר יופקד בחשבון Kucoin שלך, ואתה מוכן לרכוש מטבעות של Dragonchain.

ב- Kucoin, חפש DRGN, בחר את הסכום שאתה רוצה לקנות. לאחר שבחרת את כל הפרמטרים, אתה יכול ללחוץ על כפתור ‘קנה’ ולקבל מטבעות DRGN משלך. כאמור, המקום הטוב ביותר לשמור ואחסון המטבעות שלך הוא ארנק חומרה.

אם ברצונך למשוך את המטבעות שלך מהבורסה תצטרך לעבור ל’נכסים ‘, בחר Dragonchain ואז לחץ על’ משיכה ‘. בשדה’ כתובת ‘תצטרך להדביק את כתובת ארנק החומרה שלך. לאחר שנבחרה כמות האסימונים של DRGN, עליך ללחוץ על ‘אשר’ ולעקוב אחר השלבים שהמרכזייה מציגה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map