המדריך השלם למטבע PRL של אויסטר

Oyster Pearl – שם הפרויקט של מטבע PRL – הוא סוג חדשני של שטח פרסום באינטרנט, והופך את התכונות בהן אנו משתמשים בכל יום. כמעט כולם תורמים לאינטרנט בעידן הנוכחי באמצעות שימוש במדיה חברתית, וההזדמנות לייצר רווח מהשימוש הזה היא פוטנציאל גדול שמטבע PRL שואף לספק לו..

צדפה PRL – מטבע הקריפטוגרפיה המהפכנית באינטרנט

Oyster PRL הוא מטבע קריפטוגרפי מהפכני לעולם הפרסום באינטרנט, המגשר על הפער בין יוצרי תוכן רשת למשתמשים. בעיני יוצר תוכן האינטרנט, פרסומת באינטרנט היא הלחם והחמאה להכנסותיהם. אך עבור משתמשי האינטרנט, פרסום באינטרנט הפך להסיח דעת ושלילי בזמן שהוא מקוון. מודעות יכולות להיות פולשניות, משיקות, פולשניות לפרטיות ומסיחות את הדעת מניקיון האתר.

חוסם מודעות ואפליקציות כמו זה עזרו לבלום בעיה זו עבור משתמשי האינטרנט. אבל זה לא מושלם, ומגביל את פוטנציאל ההשתכרות של יוצרי תוכן להפחית ממודעות. עם זאת, הבעיות שחוסמות מודעות יצרו בין יוצר תוכן האינטרנט למשתמשיה מגושרות עם Oyster PRL.

Oyster PRL מציעה פלטפורמה וכלי לבעלי אתרים, מודל מניב הכנסות ייחודי לחלוטין באמצעות סקריפט בודד של קוד. הוא גם מספק פיתרון אחסון נתונים מעמית לעמית מבוזר ואמין המסייע בשיפור האבטחה של הנתונים שלך, כמו גם בהפחתת העלות של פתרונות אחסון מבוססי ענן..

המבקרים באתר מוסיפים חלק קטן מכוח המעבד וה- GPU שלהם כדי לאפשר קבצי משתמשים להיות מאוחסנים בספר ספרים מבוזר ואנונימי. ובתמורה, בעלי האתרים מקבלים תשלום עקיף על ידי משתמשי האחסון, ומבקרי האתר יכולים ליהנות מחוויית גלישה ללא מודעות..

IOTA Tangle, אחסון נתונים חזק, מיותר

חשיבות מיוחדת נוספת של פרוטוקול הצדפות היא סבך IOTA, אחסון מאובטח קוונטי מהיר הבנוי על טכנולוגיה אקזוטית. זהו אחסון נתונים שלא דורש שמות משתמש, סיסמאות או קשורים קשורים, וגם לאף צד שני או שלישי לא יהיה ידע אישי על מה ששמרת בו. זה מסיק שכל מה שאתה חוסך באחסון, אתה רק יכול לגשת אליו, אף אחד לא יכול. זה הופך אותו לאמצעי אחסון ייחודי.

מטבע ה- PRL של אויסטר

ב -18 בספטמבר 2017 הושק נייר הלבן של Oyster Pearl, וה- ICO התקיים באוקטובר. המשתתפים ב- ICO של צדפות הרוויחו PRL (האסימון הרשמי של הצדפה). ה- PRL שהוא האסימון של פרוטוקול הצדפות משמש פונקציות רבות עבור הצפנה, הכוללת; תורמי תוכן באינטרנט מקבלים תשלום ב- PRL, האסימון משמש כתשלום מקובל לאחסון נתונים בפלטפורמת הבלוקצ’יין של אויסטר, המבקרים באתר שנבנה עם קוד אויסטר תורמים חלק קטן מכוח המחשוב שלהם בכדי להניע את אחסון הנתונים שמעניקה אויסטר..

זהו חידוש חדשני למונטיזציה של אתרים, כמו גם פלטפורמת אחסון נתונים מתוחכמת עבור משתמשיה. החלק המרגש בו הוא שלא צריך להחזיק אתר בכדי להרוויח כסף מהצדפה.


סחר והרווח כסף באמצעות מטבע PRL

יש מי שיחשוב שרק בעלי הבלוגים יכולים להרוויח מהאויסטר או אילו ערכים מציעים אסימונים של Oyster PRL? סוחרים ומשקיעים רבים יכולים להרוויח מכך, כמו כן ניתן לסחור באסימון PRL ולייצר רווחים ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים או מטבע פיאט..

כדי שהמשתמשים יעברו את Oyster PRL, עליהם לעבור לכל מרכזיה שעליה מופיע האסימון, שכן ניתן למצוא אותה בבורסות מכובדות כמו KuCoin, Cryptopia, CoinExchange, IDEX, בין היתר. לאחר מכן ניתן להחליף את Oyster PRL למטבעות קריפטוגרפיים אחרים כגון BTC או ETH שניתן להמיר בקלות לפיאט.

Oyster PRL הוא אסימון ERC20 מבוסס Ethereum שמחיר השוק שלו הוא 0.078789 $ נכון לזמן כתיבת שורות אלה ושווי שוק של 6,694,405 $ עם 84,966,676 אסימונים במחזור כרגע. צדפה (PRL) מדורגת כרגע מספר 491 ב- CoinMarketCap.

אחסון מאובטח של מטבע PRL של אויסטר

כאסימון ERC20, ניתן לאחסן Oyster (PRL) כל ארנק מבוסס אתרי אסימון Ethereum כגון MyEtherWallet, MetaMask, Mist או Parity. אתה יכול גם לבחור לשמור את האסימונים שלך במחסנים מאובטחים יותר על ידי שימוש בכל אחד מארנקי החומרה התומכים באסימוני ERC20 כגון ארז Trezor ו- Ledger..

הצוות שמאחורי פרויקט הצדפות

ברונו בלוק הוא השם המשמש של המוח שמאחורי אויסטר ומטבע ה- PRL שלו הוא המניע העיקרי של אויסטר שהוא הצוות שנשאר אנונימי, אפילו כשהם הופכים את פני האינטרנט ופרסומי הבעיות עם הישגיהם הציונים..

עם Oyster PRL, אתה יכול להרוויח כמשתמש באינטרנט ובעל בלוג ולקבל את הנתונים והמידע שלך את האבטחה הטובה ביותר שיש כרגע..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map