מתווכי CFD הטובים ביותר בשנת 2021

מסחר ב- CFD (חוזים להבדל) מאפשר לך גמישות עצומה מבחינת האופן שבו ברצונך לסחור. סוג נגזר זה מאפשר לך לקנות או למכור חוזה על נכס הבסיס מבלי לקחת בעלות פיזית. בתור סוחר, זה אומר שאתה יכול להרוויח פוטנציאל גם אם מחיר הנכס יורד.

ערכנו מחקר מקיף ובחרנו את חמשת הברוקרים הטובים ביותר ב- CFD המציעים סביבה בטוחה ומוסדרת לבחירת משקיעים.

מתווכי CFD הטובים ביותר בשנת 2021

XM נוסדה בשנת 2009. הם מספקים שירות ברמה הגבוהה ביותר לסוחרים בשוק המט”ח ומעבר לאותו זמן. XM הוא גם אחד המתווכים המסודרים ביותר בתעשייה עם הרגולציה הגבוהה ביותר ממספר גופים מכובדים, כולל CySEC באירופה ו- ASIC באוסטרליה..

XM מציעה מגוון עצום של CFD לבחירתך. כל נכס שהם מעמידים לרשות המסחר ניתן לסחור כ- CFD. בסך הכל ישנם יותר מ -1,200 CFD זמינים למסחר עם המתווך.

קטגוריות הנכסים העומדות לרשותך כאן כוללות סך של 57 זוגות מטבעות מט”ח אם אתה עוסק במסחר במט”ח, כמו גם CFD בלמעלה מתריסר שווקי סחורות, כולל מסחר בזהב, כסף ומתכות יקרות אחרות. ניתן לסחור ביותר מ -30 מדדים גלובליים גם כ- CFD, אם כי עיקר הנכסים המוצעים נובע מיותר מ -1,000 CFD העולמי לסחר במניות שתוכלו לבחור בין.

היצע CFD ענק זה רק תחום אחד בו XM מצטיין כבחירת מתווכים מובילה. קרא את סקירת ה- XM המלאה שלנו כדי ללמוד עוד.

אַזהָרָה: מסחר במט”ח ומכשירים פיננסיים ממונפים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. אתה לא צריך להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ולהבטיח שאתה מבין היטב את הסיכונים הכרוכים בכך. ייתכן שמוצרים ממונפים מסחריים אינם מתאימים לכל המשקיעים. סחר במוצרים שאינם ממונפים, כגון מניות, כרוך גם בסיכון מכיוון שערך המניה יכול לרדת וכן לעלות, מה שאומר שתחזיר פחות ממה שהשקעת במקור. ביצועי העבר אינם ערובה לתוצאות עתידיות.

מתווכי CFD הטובים ביותר בשנת 2021

AvaTrade הוא עוד מתווך מט”ח מוביל שקיים בענף כבר שנים רבות. הם התחילו בשנת 2006 ומשרדיה הראשיים נמצאים באירלנד, אך מאז התרחבו והפכו למתווכים מובילים בעולם בתחום CFD.

במיוחד אם אתה עוסק במסחר במט”ח אז AvaTrade הגיוני עבורך. כאן יש יותר מ -60 זוגות מטבעות גדולים, מינוריים ואקזוטיים לבחירה, כולם נסחרים כ- CFD. תוכלו למצוא גם מגוון גדול של אפשרויות לסחר בסחורות כמו CFD כולל מתכות ואנרגיות.

תעודות סל במספר קטגוריות כולל תעודות סל בשווקים מתפתחים ניתן לסחור גם באמצעות AvaTrade וכן CFD ב -20 מהמדדים העיקריים ממדינות ברחבי העולם. ניתן גם לסחור בשוקי האג”ח היפניים והיורו, כמו גם יותר מ -100 ניירות ערך ניירות ערך מחברות מרכזיות הרשומות ברחבי העולם. יותר מתריסר CFDs קריפטו זמינים גם בכל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים כולל Bitcoin, Ethereum ו- Ripple.

AvaTrade יש מגוון רחב מאוד של CFDs המתאימים לכל צרכיך. בדוק את אלה ועוד הרבה יותר בסקירת AvaTrade המלאה שלנו.

אַזהָרָה: מסחר במט”ח / CFD & אופציות בשוליים טומנות בחובן סיכון גבוה, וייתכן שלא יתאימו לכל המשקיעים. מידת המינוף הגבוהה יכולה לעבוד נגדך כמו גם עבורך. לפני שתחליט לסחור במוצרים ממונפים כאלה עליך לשקול היטב את יעדי ההשקעה שלך, רמת הניסיון ותיאבון הסיכון שלך.

מתווכי CFD הטובים ביותר בשנת 2021

eToro הוא אחד השמות המוכרים ביותר בתחום הפורקס. המתווך בנה מוניטין עצום מהיותו השם הגדול ביותר במסחר במט”ח חברתי. כעת הם מפעילים פעולה מהימנה ומוסדרת היטב ברחבי העולם המקיף היצע רחב של CFD.

בכל הנוגע למסחר במט”ח ב- CFD ישנם כרגע סך של יותר מ -40 מטבעות. לבחירה זו מצטרפים שלל נכסים אחרים, כולל סחורות שבהן יותר מתריסר זמינים כ- CFD, מדדים פופולריים מרחבי העולם, מהם 13 זמינים גם כן, ומגוון עצום של תעודות סל שניתן לבחור לסחור בהן כ- CFD. תעודות הסל הללו מונות 145 בסך הכל כאשר נוספות מתווספות כל הזמן.

קבצי CFD ומניות מהווים את שאר תיק eToro עם כמעט 1,000 CFD לבחירה בשתי הקטגוריות. יותר מ -50 נכסי הקריפטו הזמינים מציבים את eToro שם כאחד מתווכי ה- CFD הגדולים בתעשייה..

יותר ממסחר ב- CFD, eToro יש מגוון עצום של הנפקות שכולן מגובות במוניטין העצום שלה. אתה יכול לראות עוד על ידי כותרת לסקירת eToro המלאה שלנו עכשיו.

אַזהָרָה: שים לב שכל מסחר כרוך בסיכון. 67% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף כאשר הם סוחרים CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. תוכן זה נועד למטרות חינוכיות בלבד ואינו ייעוץ השקעות.

BDSwiss

BDSwiss היא הבחירה הבאה שלנו כאחת מתווכי ה- CFD המובילים איתם תוכלו לבחור לסחור. הם גם קיימים בענף כמעט עשור מאז שהתחילו בשנת 2012. כאן תמצאו לא רק אחד מתווכי ה- CFD הטובים ביותר, אלא גם אחד שמוסדר היטב ברחבי העולם על ידי CySEC ומספר גופים מובילים אחרים..

יש יותר מ -200 CFD לסחור ב BDSwiss. מספר זה כולל למעלה מ -50 זוגות מטבע מט”ח המהווים בחירה מרשימה לכל מתווך. סחורות כמו זהב וכסף כמו גם נפט וגז טבעי נמצאים גם כאן. עשר מדדים עיקריים מרחבי העולם וכן יותר מ -20 קבוצות קריפטו זמינים גם מ- BD Swiss. המבחר הגדול ביותר של CFDs מגיע ממניות. עם יותר מ -100 מניות עיקריות לבחירה, צריך להיות משהו לכולם.

BDSwiss הוא מתחרה חזק מאוד בענף כשמדובר בברוקרים של CFD. תוכל לברר פרטים נוספים על מה שיש להם להציע על ידי עיון בסקירת ה- BDSwiss המעמיקה שלנו.

אַזהָרָה: מסחר במט”ח / CFD ונגזרים אחרים הוא ספקולטיבי ביותר ויש בו סיכון גבוה. אפשר לאבד את כל ההון שלך. ייתכן שמוצרים אלה אינם מתאימים לכולם ועליך לוודא שאתה מבין את הסיכונים הכרוכים בכך. פנה לייעוץ עצמאי במידת הצורך. ספקולציות רק עם כספים שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

מתווכי CFD הטובים ביותר בשנת 2021

FXTM השלם את רישומנו של מתווכי ה- CFD המובילים שיש לבחירה. הם קיימים מאז 2011 ומתהדרים במוניטין מוביל כמתעדפים את צרכיהם של סוחרים ומספקים את אחת מסביבות המסחר המוסדרות ביותר בענף.

באמצעות FXTM תוכל לבחור בין יותר מ -250 נכסים סחירים CFD בסך הכל. זה כולל יותר מ -50 זוגות מטבעות מט”ח מכל הסוגים. זוגות גדולים, מינוריים ואקזוטיים ניתנים לסחר בקלות ב- FXTM. מעבר לכך, ישנם CFD זמינים בזהב וכסף כנגד מטבעות מרכזיים רבים כמו גם CFD אנרגטי. ניתן לבצע גם מסחר בסך 5 מדדים כולל 2 מדדי מיני אמריקאים.

FXTM אינה נותרת מאחור על ידי מתווכי CFD מובילים אחרים גם כשמדובר במוצרי קריפטו. ישנם מספר זמין יחד עם היצע רחב של מניות. כאן מחכה מבחר גדול של יותר מ -170 מניות בחברות מרכזיות מרחבי העולם.

באופן כללי FXTM הוא עמוד תווך נוסף בקטגוריית מתווכי ה- CFD הטובים ביותר ותוכלו לברר מידע נוסף על שאר ההיצע המרשים שלהם על ידי בדיקת סקירת FXTM המלאה שלנו.

אַזהָרָה: מסחר במט”ח ומכשירים פיננסיים ממונפים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. אתה לא צריך להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ועליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכונים הכרוכים בכך. ייתכן שמוצרים ממונפים ממסחר אינם מתאימים לכל המשקיעים. סחר במוצרים שאינם ממונפים, כגון מניות, כרוך גם בסיכון מכיוון שערך המניה יכול לרדת וכן לעלות, מה שאומר שתחזיר פחות ממה שהשקעת במקור. ביצועי העבר אינם ערובה לתוצאות עתידיות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner