5 מיליונרים של ביטקוין וסיפוריהם

ביטקוין הגיע לאחרונה למחיר של 7,000 דולר, המשך תשואה שורית לאחר עליות המחירים היציבות שניקדו את מה שכונה “קיץ הביטקוין”. היו הרבה סיפורים על מיליונרים של ביטקוין, הון ניצח, הפסיד והחמיץ, למשל הבחור שלקח הלוואה מסיבית להשקעה והכפיל את השקעתו במהירות, הבחור שאיבד כונן קשיח ששווה הרבה כסף ב ערמת אשפה, או קצרת רואי זמר שעלול להחמיץ את היותו מיליארדר.

מיליונרים מפורסמים של ביטקוין

סיפורים אלה עובדות ביטקוין רבות בעולם הקריפטו, אך עדיין ישנם סיפורים מעניינים יותר על הון הצפנה. להלן 5 מהסיפורים הטובים ביותר על אנשים שמרביצים לזה בגדול מההשקעות שלהם.

1. מיליונר סטודנט בביטקוין: ויטאליק בוטרין

מיליונר ביטקוין

ויטליק בוטרין הוא כישרון והוגה דעות.

זה לא סיפור הסמרטוטים העשירים ממספר סיבות. ראשון, בוטרין אינו המשקיע הממוצע שלך בזריקה ארוכה. בעיקר בגלל שהוא באמת תכנן את הפלטפורמה שהוא הרוויח הכי הרבה את הכסף שלו (Ethereum). הוא כישרון והוגה דעות, ותרם לפרויקטים גדולים אחרים כולל ביטקוין.

הוא היה מגיל צעיר מאוד מסוגל ומבטיח, לאחר שעזב את לימודיו באוניברסיטה כדי לקחת את קרן המלגות של Thiel Fellowship של 100,000 דולר כדי לקדם את מחקרו. לפני זה הוא כתב רבות על ביטקוין, תורם רבות למגזין ביטקוין. יש לו גם רקע משפחתי מדעי, אביו היה מדען מחשבים.

הוא מעיר בהרחבה על נושאים בקריפטוספירה, והשקפותיו ותרומתו מבטיחים כל כך, כי מוקדם יותר השנה שמועה מתיחה המצביעה על מותו גרמה למחיר את’ריום לקרוס..

2. מיליונר הביטקוין אריק פינמן

כמו בוטרין, לאריק פינמן יש סיפור מעניין זה מראה שמזל שלו לא היה תוצאה של מזל בלבד. הוא התעניין מוקדם בטכנולוגיה בגיל 12 בלבד, כאשר סבתו העניקה לו 1,000 דולר שהשקיע בביטקוין. לאחר עליית מחירים גדולה הוא הכפיל את הערך במשך שנתיים ל 100k. במקביל לכך, יצר פינמן שירות שיעורי עמוד לעמית הנקרא Botangle, אותו מכר למשקיע..

כתשלום הוא ניתן הבחירה בין 100,000 $ או 300 Bitcoins. הוא הרגיש שביטקוין בוודאי יעלה בערכו ולכן הוא בחר בביטקוין, וההשקעות הללו גרמו לכך שיש לו חסכונות כה גבוהים שהוריו אפשרו לו לנשור מהתיכון..

הוריו גם סיכמו אתו שאם הוא יגדיל את שוויו ל -1,000,000 $ עד גיל 18 הוא לא יצטרך ללמוד בקולג ‘. אריק המשיך לסחור בביטקוין והרוויח את הכסף.

עכשיו הוא עדיין משקיע ויש לו מספר פרויקטים נוספים של קריפטו. השווי הנקי שלו גדל הרבה מעבר למיליון דולר זה!

3. מיליונר הביטקוין ג’רמי גרדנר


ג’רמי גרדנר תרם תרומה עצומה לענף בשנת 2013 על ידי יצירת Augur. * תמונה מתוך: טוויטר

גרדנר (25) קרוב יותר לתפיסה המקובלת יותר של מיליונר ביטקוין שכן הוא נתקל במזלו יותר במקרה. בשנים הראשונות של הביטקוין הוא הוציא כמה מאות דולרים על ביטקוין שנקנה עבורו על ידי חבר. הוא עזב את השקעתו ועד מהרה ראה אותה עולה במחיר באופן אקספוננציאלי. הוא המשיך לסחור ולהשקיע עוד יותר, מה שהשאיר לו הון קטן.

לאחר שנשר מהקולג ‘הוא המשיך להתמסר לטכנולוגיית ביטקוין ובלוקצ’יין במשרה מלאה. הוא תרם תרומה עצומה לענף בשנת 2013 על ידי יצירת Augur, שוק מבוסס בלוקצ’יין לחוזים עתידיים וחיזויים. כעת הוא עובד רוב הזמן עם Blockchain Ventures בתפקיד יזם-מגורים וייעוץ. הוא גם אמר שהוא עובד על סטארט-אפ אחר במצב התגנבות והקים גם את רשת החינוך Blockchain (שהיא קונסורציום של חברות אוניברסיטאיות להגדלת אימוץ מטבעות קריפטוגרפיים)..

אורח חייו עולה בקנה אחד עם מה שהיית מצפה ממישהו שהוא מיליונר בגיל 25: הוא גר בבית בסן פרנסיסקו המאוכלס על ידי יזמי בלוקצ’יין אחרים, מבלה בחופשיות על מסיבות לאנשים שהוא פוגש בכנסים, ונוסע כמעט בכל סוף שבוע לחלקים שונים בעולם.

החדשות הטובות הן שהוא בטוח מאוד שביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים יעלו באופן דרמטי בערכם במהלך 10 השנים הקרובות.

4. מיליונר ביטקוין: מר סמית ‘של פורבס

מיליונר ביטקוין

אמנם זה לא השם האמיתי של האדם (כמובן), פורבס עשה קטע מעניין על מיליונר אנונימי של ביטקוין. “אדון. סמית ‘, כידוע, הרוויח מעל 25 מיליון דולר ברווחי השקעה, והיה לו סגנון החיים. הוא בילה את כל זמנו במלונות 5 כוכבים וסילוק ברחבי העולם, ואכל במסעדות במשך כל הארוחות שלו.

יש לו גם סיפור רקע מעניין. הוא עבד בעבר בחברת טכנולוגיה בעמק הסיליקון, ובראשית הביטקוין הוא מצא את זה מוזר שיש כל כך הרבה חשש ומחלוקת לגבי המטבע. זה הביא אותו לרכוש את המטבע בשווי של 3,000 דולר, ואחרי כמה שנים זה הפך אותו לעשיר מאוד. כאשר מחיר הביטקוין הגיע ל -350 דולר הוא מכר כ -4,000 ביטקוין והרוויח 2.3 מיליון דולר מהעסקה.

כעת הוא מבלה את רוב זמנו בנסיעה עם חברתו ברחבי היבשות. הוא פדה חלק ניכר מהאחזקותיו, וכעת הוא מסתפק בלבלות את זמנו בנסיעה ונהנה.

5. מיליונר הביטקוין ג’רד קנה

מיליונר ביטקוין

למרות שלג’יי קנה היה הביטקוין שלו בכונן קשיח נפרד, הם עדיין נפרצו. * תמונה מתוך: טוויטר

סיפורו של קנה משמש אזהרה lאסון לכל העוסקים במטבעות קריפטוגרפיים. ראשית כל, קנה היה אחד מהגל המשקיעים המוקדמים בביטקוין, במשך כ -2 ס”מ כל אחד הוא קנה ביטקוין רבים והחזיק אותם עד הם מכרו תמורת 258 דולר כל אחד. זו עלייה אסטרונומית, ששימשה לו מיליונים. לרוע המזל, הביטקוינים שלו נפרצו והוא איבד רבים מאותם מיליונים.

זהו סיפור שניתן ללמדו מכיוון שהוא מדגיש את הרווחים העצומים שיש לעשות עם ביטקוין, אלא גם את הסיכונים של גניבה – למרות שלקנה היה הביטקוין שלו בכונן קשיח נפרד הם עדיין נפרצו. אבל זה גם מראה שחוסן מסוים יכול לעמוד בפניך במצב כזה; קנה הוא ימאי לשעבר והוא המשיך לעבוד בביטקוין (ייסד בורסה נוספת לאחר שהקודם שלו התקפל) והוא עדיין קוצר את היתרונות שבמומחיותו. ואל תשכח שיש לו עדיין מיליון או שניים לנחם אותו על הפסדו!

טכנולוגיה חדשה שעושה עושר חדש

ברור שהמגמה הכוללת של צמיחה כלפי מעלה גורמת להרבה אנשים לעשירים בביטקוין. נדון בטכניקות ובשיטות להשקעה במאמרים עתידיים, לכן חזור בקרוב לקבלת תוכן נוסף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map