Masternodes: הדרך האמיתית להשיג הכנסה פסיבית ממטבעות קריפטוגרפיים

Masternodes: הדרך האמיתית להשיג הכנסה פסיבית ממטבעות קריפטוגרפיים

אם אתה כמוני, חובב קריפטו עם דחף יזמי, אתה כנראה תמיד מחפש דרכים מרגשות להרוויח כסף. יש כסף רציני שיש לעשות בעולם מטבעות הקריפטו. יש אנשים שקוצרים בגדול רק על ידי משחק קלפים נכון. אירוח מאסטרנודה הוא דרך אחת להרוויח כסף באופן פסיבי.

אם אתה תוהה מה זה masternode, תן לי לנסות להסביר. Masternode הוא שרת ייעודי הפועל לצד רשת הבלוקצ’יין כדרג שני, והבלוקצ’יין הוא הדרג הראשון. זה כמו שכבה שנייה של הבלוקצ’יין – והשניים סימביוטיים.

יתר על כן, שרתים ייעודיים אלה הם צמתים מלאים המפוזרים ברחבי העולם, והם יוצרים רשת מבוזרת חסרת אמון. כל אחד מהשרתים הללו מריץ עותק מלא של הבלוקצ’יין.

איך מאסטרנודה עוזר לרשת הבלוקצ’יין

הבלוקצ’יין הוא הדרג הראשון; זה מונע הוצאה כפולה, והוא עוסק בשליחה, קבלה ואישור עסקאות. כורים שולטים בדרג הראשון באמצעות אלגוריתם קונצנזוס כמו PoW או PoS. כמו כן, המוחיות הן עמוד השדרה של הדרג השני; מטרתם לספק שירותים משופרים לרשת הבלוקצ’יין.

דוגמאות לשירותים מתקדמים יכולות להיות עסקאות מיידיות, עסקאות אנונימיות וזכויות הצבעה מבוזרות. גַם, masternodes עוזרים לאבטח את הרשת מפני פריצות או צמתים זדוניים. ובכל זאת, masternodes מאמתים חסימות ועסקאות שנוספו על ידי כורים.

מכיוון שאתה צריך לנעול כמות מסוימת של מטבעות בארנק כדי לארח את ה- masternode, זה יכול להיות יקר מאוד להפיל את הרשת או אפילו להשחית אותה – אם מישהו ירצה לשלוט ברשת, הוא יצטרך לאגד בטחונות עבור יותר מ חצי מהצמתים ברשת.

הנה סרטון קצר המסביר את היסודות של masternode.

כשאתה מפעיל masternode אתה מסייע באבטחת הרשת ובמקביל מציע שירותים משופרים לרשת הבלוקצ’יין. בתמורה מקבלים פיצוי בתגמול. בכל פעם שמתווסף הבלוק הבא לבלוקצ’יין, המסטרנודה מקבל אחוז מסוים מתגמול החסימה.

לקרוא: התפתחות המטבעות הקריפטוגרפיים

MORNODES ROI: כמה ROI אתה יכול להרוויח?

ראשית, התשואות שאתה יכול לקבל מהבעלות על masternode תלויות בסוג המשקיע שאתה. באופן כללי, ישנם שני סוגים של משקיעים: יש את המשקיע החמדן שרוצה תשואות מהירות על השקעותיהם, ויש את המשקיע הסבלני שמעדיף פרויקטים ארוכי טווח עם רווחים קצרים..

פרויקטים עם החזר ROI גבוה הם בסיכון; כמו כן, עליכם לעשות המון המחקר ולצוד ללא הרף אחר פרויקטים חדשים מכיוון שרובם קצרי טווח. לפרויקטים מסוג קריפטו כזה החזר ROI גבוה (עד 500%), ושווי המטבע נוטה להשתנות מאוד.

מצד שני, פרויקט ארוך טווח פחות מסוכן, וההחזר על ההשקעה השנתי אינו מנופח; בדרך כלל, אתה יכול להשיג החזר ROI שנע בין 6-30% מדי שנה – זה בסדר בהתחשב בכך שמדובר בהכנסה פסיבית.

גורמים נוספים נוספים ישפיעו גם על אופן הסכום שתוכלו להרוויח. למרות כלים כמו Masternodes.online ו Masternodes.pro ספק הערכות כמה אתה יכול לעשות בשנה, אלה רק אומדנים גסים. ההחזרים שתקבל יהיו תלויים בשאלה אם למטבע יש יישום מעשי בין גורמים נוספים כמו:

 • לבדוק מספר חסימות שעובדו בכל 24 שעות.
 • בדוק את התגמול עבור כל בלוק שהתגלה.
 • לבדוק כיצד מחולק תגמול החסימה בין כורים לצמתים.
 • לבדוק את מספר ה- masternodes הפעילים ברשת.
 • בדוק עלות אחסון / אחזקה.
 • בדוק את ערך המטבע.

גורם נוסף שישפיע על החזר ה- ROI שלך הוא מנגנון ההפצה המשויך לכל מטבע בעת פריסת תגמולי חסימות.

ייתכן שתרצה לבדוק את התגמול היומי עבור המודל הראשי שבחרת. נתון זה יהיה תלוי במספר המברנות הפעילות ברשת. כאשר יותר מאסטרנודות מצטרפות לרשת, תגמול החסימה שמגיע לכל מאסטרנודה יצטמצם.

כיצד לחשב את ההחזר על ההשקעה ב- Masternode?

לחישוב ההחזר על ההשקעה ב- Masternode, עקוב אחר האסטרטגיה המתוארת בצילום המסך למטה:

בואו ננסה לחשב את ההחזר על ההשקעה עבור ה- PACcoin באמצעות הסטטיסטיקה הנוכחית. עבור כל בלוק שנוצר, הפרס הוא 13800 PAC. 75% מתגמול החסימה מועבר למסטריות. לפיכך, תגמול מסטרנודה הוא 10,350.

חשב את חלק הבלוקים שלך ביום, בהנחה שיש לך MN אחד.

 • סה”כ מספר Mns: 4071.
 • מספר חסימות ביום: 554 חסימות.

÷ T} * B = (1 ÷ 4072) * 554 = 0.1360084

סה”כ חסימות בשנה = 0.1360084 * 365 = 49.6708425

סה”כ מטבעות שנצברו בשנה (Y) = A * R =  49.6708425 * 10,350

Y = 514,093.220 PAC

הכפל את הנתון הזה בערך המטבע כדי לראות את הרווחים שלך בדולר ארה”ב. כעת, כדי להשיג את ההחזר על ההשקעה, קח את המספר הכולל של המטבעות שהרווחת מדי שנה וחלק את מספר המטבעות שאתה מציב כבטוחה; ואז הכפל את התוצאה ב- 100 כדי לקבל אחוז.

בעקבות הדוגמה שלנו מלמעלה, ההחזר על ההשקעה יינתן על ידי:

÷ ביטחונות} * 100 =  {514,093.220÷ 500,000} * 100 = 102.82%

כדי להשיג את ימי ההחזר על ההשקעה: חלק את הביטחונות בהכנסה היומית, שהיא Y חלקי 365 יום.

{541,093.220 ÷ 365} ÷ 500, 000 = 355 ימי ROI

כעת, אם יותר אנשים יצטרפו למערכת האקולוגית של masternode, ייקח יותר מ- 355 ימים להחזיר את ההשקעה הראשונית שלך. נסה לבחור מטבע masternode שיש בו פוטנציאל לצמוח; יש אפשרות שהמטבעות שלך יהיו שווים יותר עד שתחזיר את ההשקעה הראשונית שלך.

כשאתה מנסה להחליט אם מטבע שווה את הזמן והכסף שלך, שאל את עצמך את השאלות הבאות:

 • check האם הפרויקט פרסם ספר לבן מעודכן?
 • האם הצוות הציב מפת דרכים ברורה לפרויקט?
 • לבדוק מה השוק שמטרתו מטבעות?
 • לבדוק איזה יישום בעולם האמיתי יש למטבע?
 • לבדוק מי הקבוצה, מה ההיסטוריה שלהם, והאם הם שקופים?
 • check האם מפתחי המטבע פעילים בפלטפורמות מדיה חברתית כמו Telegram, Discord או LinkedIn?
 • האם הפרויקט כולל קהילה תוססת וצומחת בפורומים כמו Bitcointalk ו- Reddit?

ודא שיש לך תמונה ברורה מה המטבע עושה ומה הוא מכוון להשיג.

דרישות להפעלת masternode

כדי להריץ masternode, אתה צריך כמה דברים. אחד מהם הוא שרת וירטואלי פרטי (VPS) עם כתובת IP ייעודית. תוכניות ה- VPS המובילות ביותר הן זולות כמו לכלוך הן ל- Time4VPS, והן ל- Vultr יש תוכניות חודשיות בפחות מ -10 $..

הדבר השני שאתה צריך זה בטחונות לשרת masternode. כל אדם שרוצה לנהל צומת מלאה בדרג שני חייב לשלם ביטחונות אלה. אתה צריך לשמור על המטבעות האלה נעולים בארנק שלך – באותה צורה שבה ההימור קורה.

כל עוד יש לך את מטבעות הבטחונות נעולים בארנק הקר שלך, יהיה לך חיבור פעיל ברשת. כשהמטבעות שלך נעולים, אתה תהיה זכאי לקבל תגמולים חסומים. אם אי פעם תזיז את המטבעות שלך, ה- masternode שלך ​​’ינותק’ מהרשת; אם זה קורה, לא תקבל עוד את התשלומים.

כדוגמה, תזדקק ל 1000 DASH כדי לארח masternode של DASH ואילו עבור PIVX, תזדקק ל 10,000 PIV. זה אומר שעליך לקנות את המטבע / ים שאתה רוצה לשים את הכסף שלך ואז לשלוח אותם לארנק המקומי שלך.

מטבעות Masternodes הטובים ביותר – 5 הבחירות המובילות שלנו

DASH הוא פרויקט ההצפנה שהיווה השראה לפיתוח המוחיות. כל מטבע מאסטרנוד שקיים כעת הוא מזלג של DASH או העתק של הפרויקט. בעוד ש- DASH העלה את החידוש הזה, זה עדיין לא היה המטבע שרבים דמיינו – זה הוביל לקפיצת רעיונות חדשים במרחב הצפנה..

נכון לעכשיו, זה יקר מאוד להחזיק בעצמך masternode של DASH אלא אם כן אתה הולך על האופציה המשותפת. כדי להפעיל צומת מלא, אתה צריך 1,000 DASH; אם אתה לוקח בחשבון את הערך הנוכחי של DASH אחד ($ 376.6), masternode אחד שווה $ 376,622 בזמן כתיבת שורות אלה. אני לא מתכוון לומר שאין הרבה אנשים עשירים שם בחוץ, אבל אני תוהה כמה אנשים יכולים להרשות לעצמם את זה, במיוחד עבור המשקיע הירוק שעולה לראשונה לרכבת הצפנה..

תמונה המציגה נתונים סטטיסטיים של Dash Mn; מקור masternodes.online

תמונה המציגה נתונים סטטיסטיים של Dash Mn; מָקוֹר masternodes.online

ובכל זאת, תוכל למצוא כמה פרויקטים מבטיחים של הצפנת masternode שאינם יקרים. חלקם הולכים על מעט יותר מ -5,000 דולר, חלקם מעל 1 אלף דולר, ואחרים מעט מתחת ל -1,000 דולר. אתה צריך לעשות מחקר שווה כדי להנחית את אלה עם פוטנציאל.

להלן חמש מטבעות של masternode שתוכלו לבדוק:

PIVX Masternode

PIVX מקווה להיות “מטבע הפרטיות האולטימטיבי”. אנשים רבים מאמינים ש- PIV יהפוך למה שמפתחי DASH שיערו עבור הפרויקט. לכל חסימה שנוצרת, 10% נשמרים כדי לתמרץ את אלה שתורמים לצמיחת הרשת בעוד ש 90% הנותרים משותפים בין כורים ובעלי masternode.

לקרוא:9 אלטקוינים שונים למעט ביטקוין, ואיפה לקנות אותם

עם זאת, PIVX משתמש באלגוריתם המכונה See-saw שקובע כיצד מתרחש פיצול זה. במציאות, אפקט הנדון מעודד אנשים רבים יותר להניח את מטבעותיהם ולוותר על המוח. ככל שאנשים רבים יותר מצטרפים לחלל המוח, התגמולים מצטמצמים, והאחוז הגדול יותר מגיע לאותם מטבעות.

סטטיסטיקה של PIVX masternode

פרטים נוספים

בדוק את מפת הדרכים שלהם: https://pivx.org/pivx-roadmap-2018/.

ערוץ Reddit: https://www.reddit.com/r/pivx/.

ערוץ מחלוקת:   https://discordapp.com/invite/jzqVsJd.

מטריית מטבע RUPAYA

הצוות שעומד מאחורי RUPAYA מכוון לשוק עצום בדרום אסיה. לאחר אימוץ נרחב, RUPX עשוי להפוך למטבע דיגיטלי לבחירה עבור אנשים שאין להם גישה לכרטיסי אשראי ובנקים.

סטטיסטיקה של Rupaya masternode

פרטים נוספים

קרא את מסמך הלבנה של RUPX: https://www.rupx.io/whitepaper/

בדוק את צוות RUPAYA: https://www.rupx.io/rupaya-team/

הצוות התווה מפת דרכים מפורטת לפרויקט: https://www.rupx.io/roadmap2018/

קוד מטבע B3

אוקיי, B3 עשה דרך ארוכה. למעשה, היה לה חלק נכבד מהפגמים. מתישהו בשנת 2017, היפר-אינפלציה שנגרמה כתוצאה מהתגמולים הגבוהים, גרמה למחיר המטבע לתפוס. תגמולי ההימור היו גבוהים ככל 10,000%. ואז, באותה תקופה, נראה היה שהמפתחים עושים עבודה מחורבנת. עם זאת, כל מה שהיה בעבר; B3 חזרה עם כמה תכונות מרגשות.

ה- blockchain של מטבע B3 ממנף טכנולוגיה בשם Proof of Disintegration, פרוטוקול שמפחית את היצע המטבעות במחזור. טכנולוגיית ה- PoD היא שמפעילה את מה שצוות B3 מכנה צמתים בסיסיים (FNs)..

FNs מקבלים 60% מתגמול החסימה ואילו 40% האחרים מגיעים לכורים המאבטחים את הרשת.

סטטיסטיקה של B3 masternode

מידע נוסף

בדוק את מפת הדרכים B3: https://b3coin.io/roadmap/.

קישור לפרופיל הקבוצה: https://github.com/B3-Coin/B3-CoinV2/.

https://discordapp.com/invite/ARpuv79 עם מעל 28 חברים.

ALQO Masternode

ALQO הוא מטבע פרטיות נוסף שמציע למשתמשים במערכת האקולוגית שלו עסקאות מיידיות. פלטפורמת Alqo משתמשת במערכת מבנים המכונה “מערכות פלנטות Alqo” – מטבע ה- alqo יקל על העברת הבעלות על מערכות מבוססות פלנטריות אלה..

כדי להבטיח כי חלוקה הוגנת של מטבעות בין כורים המוקמים לבין המוח הרחם, אלקו משתמש באלגוריתם המכונה אפקט מאזניים. פרוטוקול זה מעודד אנשים רבים יותר לנעול מטבעות על ידי בעלות על המוח

בפרויקט יש צוות מסור מסור שרציני להביא את פרויקט אלקו לחיים.

סטטיסטיקה של Alqo masernode

מידע נוסף

קרא כתיבה: https://alqo.org/whitepaper.pdf.

בדוק את מפת הדרכים שלהם: https://alqo.org/roadmap.

בדוק את הצוות שלהם: https://alqo.org/team. לכל חברי הצוות יש ביוגרפיה וקישורים לחשבונות המדיה החברתית שלהם.

מפתח מטבע PURE

מטריית מטבע PURE היא פרויקט קריפטו נוסף שנראה משתלם. בכנות, אין הרבה מה שאני יכול לומר על מפתחי הפרויקט הזה. הצוות אנונימי, והוא עדיין לא מפרסם ספר לבן. למרות העדר מפת דרכים מפורטת לפרויקט, ה- PURE masternode יזכה אתכם בהחזר השקעה נאה עם הזמן.

הצוות הבטיח החלפה אטומית בסביבות הרבעון השני של 2018. כמו כן, הוא אמור להשיק בורסה מבוזרת – PureDEX – פלטפורמה למסחר PURE altcoin. מחזיקים טהורים יתעניינו ב- Pure DEX.

בנוסף, קיימת אפשרות להירשם בבורסות נוספות. כרגע היא רשומה בשתי מרכזיות בלבד: CoinExchange ו- CryptoBridge.

סטטיסטיקה טהורה של המוח

מידע נוסף

קבוצת מברק: https://t.me/Purealtcoin

פורום BitcoinTalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2335448.new#new

ערוץ הדיסקורד: https://discord.gg/d76mVZK

התקנת Masternode – כיצד להגדיר את ה- PURE masternode

כאשר אתה מגדיר כמעט כל masternode, יהיה עליך להכין את הדברים הבאים:

 • check תוכנית VPS בתשלום עם כתובת IP ייחודית.
 • לבדוק המטבעות הדרושים לביטחונות + עמלות עסקאות.
 • תוכנית checkPutty לגישה ל- VPS. הורד מקישור זה: https://www.chiark.greenend.org.uk/~sgtatham/putty/latest.html.
 • בדוק ארנק חלונות המשתלב עם המטבע הספציפי שלך.

ראשית, עליך להפעיל את ה- VPS. לא תתקשה לבחור ספק VPS. ישנם כמה כנים ואמינים, כולל Time4VPS, שיתוף צמתים, צומת- VPS, ו וולטר.

במדריך זה אנו נשתמש ב- Time4VPS. עבור אל time4vps.eu/; הסתכל סביב כדי לבחור תוכנית לבחירתך.

תוכל לראות כיצד להגדיר את חשבונך בסרטון זה.

לאחר שהחשבון שלך מוכן, תזדקק לשלושה דברים: כתובת ה- IP הראשית שלך, שם המשתמש והסיסמה המתאימה.

תשלום הביטחונות

השלב הבא הוא שליחת הבטוחות הנדרשות (5000 PURE) לארנק המקומי שלך, כלומר אם אין לך את המטבעות בארנק שלך. אתה מתכוון ליצור כתובת Masternode שתשלם בטחונות אלה. לפני שתעשה זאת, ודא שהארנק מסתנכרן לחלוטין עם הבלוקצ’יין.

לך ל לְקַבֵּל ->כתובת חדשה, ותייג את הכתובת החדשה שלך. אתה יכול לתייג אותו בערך כמו “תוסף MN”. כעת, כל שעליך לעשות הוא לשלוח כספים לכתובת זו שיצרת זה עתה, מהבורסה או מהארנק עצמו.

PURE כתובת קבלה חדשה

עדכון המערכת להכנתה להתקנה

השלב הבא הוא עדכון המערכת כך שנוכל להגדיר את שרת ה- masternode. שלב זה דורש שתשחק עם פקודות – זה לא דבר מסובך כי אתה רק צריך להעתיק ולהדביק.

פתח את תוכנית Putty והדבק את כתובת ה- IP שלך ב- VPS במקום בו היא מתויגת שם מארח.  נְקִישָׁה לִפְתוֹחַ. קופצת cmd המסומנת ‘שורש’ תופיע.

תצורת מרק

השתמש בשם המשתמש שורש להתחבר. אתה מתכוון להתקין ארנק קר על משתמש שורש זה.

שורת פקודה מרק

כעת, העתק והדבק את הפקודות הבאות אחת אחת.

פתק: כל מעבר שורה מייצג פקודה אחת.

עדכון sudo apt-get –y

שדרוג sudo apt-get –y

sudo apt-get dist-upgrade –y

sudo apt-get להתקין nano htop git –y

sudo apt-get install build-essential libtool autotools-dev automake pkg-config libssl-dev libevent-dev bsdmainutils software-properties-common –y

apt-get install -y libminiupnpc-dev libdb ++ – dev libdb-dev libcrypto ++ – dev libqrencode-dev libboost-all-dev build-essential libboost-system-dev libboost-systemystem-dev libboost-program-options-dev libboost-thread- dev libboost-systemystem-dev libboost-program-options-dev libboost-thread-dev libssl-dev libdb ++ – dev libssl-dev ufw git software-properties-common

sudo apt-get install libzmq3-dev libminiupnpc-dev libssl-dev libevent-dev –y

sudo add-apt-repository ppa: bitcoin / bitcoin

עדכון apt-get

sudo apt-get install libdb4.8-dev libdb4.8 ++ – dev –y

sudo apt-get install libdb5.3-dev libdb5.3 ++ – dev build-essential libtool autotools-dev automake pkg-config libssl-dev libevent-dev bsdmainutils git libboost-all-dev libminiupnpc-dev libqt5gui5 libqt5core5a libqt5webkit5-libqt5d qttools5-dev qttools5-dev-tools libprotobuf-dev protobuf-compiler libqrencode-dev libgmp3-dev git –y

שיבוט גיט https://github.com/puredev321/pure

cd ~ / טהור / ​​src /

cp -a תמיכה / obj /

cp -a crypto / obj /

cp -a x11 / obj /

cd ~ / טהור / ​​src / leveldb /

chmod + x build_detect_platform

לעשות libleveldb.a libmemenv.a

הידר את הארנק

cd ~ / טהור / ​​src /

make -f makefile.unix

המתן לסיום ההתקנה; זה ייקח בערך 20-30 דקות.

בזמן שאתה ממתין להתקנת השרת, הכן קובץ a.txt העוקב אחר הפריסה שלמטה.

תו: MN1

IP ציבורי: ה-_public_IP שלך + היציאה

מפתח Masternode: המפתח_מאן_ שלך

קו Mn conf: את_פלט_העסקאות שלך

כתובת תשלום: כתובת_התשלום שלך

קו MN

rpcuser =  שם_שם_ שלך

rpcpassword = הסיסמה שלך

rpcallowip = *

rpcport = _rpcport_number שלך

שרת = 1

להקשיב = 1

שד = 1

חיבורים מקסימליים = 50

יציאה = מספר היציאה שלך (5 ספרות)

externip = ה- IP הציבורי שלך ללא הנמל

Masternodeaddr: _הציבור_IP_Plus_the_port שלך

rpcuser = שם המשתמש שלך

rpcpassword = הסיסמה שלך

rpcallowip = *

rpcport =_rpcport_number שלך

שרת = 1

להקשיב = 1

שד = 1

חותמות logtim = 1

חיבורים מקסימליים = 50

לקשור = ה- IP הציבורי שלך + הנמל

Masternode = 1

Masternodeprivkey =  מפתח_פרשת_המפתח שלך

החלף את החלקים המודגשים מודגשים במידע הדרוש לקובץ.txt שלך.

אתה זקוק לכתובת תשלום עבור masternode כדי לקבל תגמולים.

שוב לך אל לְקַבֵּל -> צור כתובת חדשה. אתה יכול לתת לזה שם כתובת תשלום MN.

לאחר מכן מלא את פרטי ה- IP ומספר היציאה. קבל את ה- IP הראשי שלך מ- VPS, והוסף את ה-

IP ומספר היציאה שלך כפי שמוצג. זכור להדביק את ה- IP הציבורי יחד עם מספר היציאה שלך, השניים מופרדים באמצעות נקודתיים כזו:

194.168.8.1:13456

שֶׁלְךָ IP ציבורי, כולל מספר היציאה, יהיה כתובת masternode_ וה לִקְשׁוֹר. ברגע שאתה בוחר שלך מספר rpcport, נותרו רק שני דברים נוספים: יציאות התצורה של Masternode והמפתח הפרטי של masternode.

שורת התצורה של MN היא תפוקת העסקה שנוצרה עבור תשלום 5,000 PURE. עבור אל הארנק המקומי שלך. נְקִישָׁה עֶזרָה -> חלון ניפוי באגים. נווט אל כרטיסיית המסוף. בתחתית, הקלד “יציאות מאסטרנודה”; לחץ על Enter.

חלון כלים

עליכם להמתין עד שיהיו לכם לפחות עשר אישורים לעסקה הספציפית ההיא לפני שתנסו להשיג את התפוקות. לאחר עשרה אישורים על העסקה שלך, חלון המסוף אמור להציג את פלט ה- MN, שהוא מחרוזת ארוכה של תווים אלפאנומריים המסתיימים ב- 1 או 0. מחרוזת זו היא שורת התצורה של MN.

הכתובת נראית כך:

כתובת Masternode

ה- {1} שעוקב אחרי נקודה-פסיק נקרא אינדקס העסקה ואילו שאר המחרוזת הכלולה בסוגריים היא מזהה העסקה. העתק פרטים אלה לקובץ MN.txt. זכור להסיר את המרכאות.

תקבל את המפתח הפרטי MN לאחר שתגדיר את המשתמש שלך.

הוספת המשתמש

עד עכשיו, אם הגדרת ה- VPS שלך כבר סיימה את ההתקנה, תוכל להמשיך ולהוסיף משתמש. עבור למסוף השורש, הקלד cd והדבק את הפקודה הבאה כדי ליצור את שם המשתמש שלך ב- MN.

sudo useradd -m mn1 -s / bin / bash

לאחר מכן, הגדר סיסמה עבור המשתמש שהוספת זה עתה; הדבק את הפקודה למטה וזכור לבחור סיסמה שלא תשכח.

סודו passwd mn1

כעת צור ספריה עבור המשתמש שזה עתה הוספת. הדבק את הפקודות למטה בזה אחר זה.

sudo mkdir / home / mn1 / pure

sudo cp ~ / טהור / ​​src / pured / בית / mn1 / טהור /

sudo nano /home/mn1/.pure/pure.conf

הפקודה האחרונה תנסה לערוך את שורת התצורה עבור המשתמש החדש. אתה אמור לקבל שגיאה שאומרת, המדריך “home / mn1 / .pure” אינו קיים. אם אתה רואה שגיאה זו, אתה בכיוון הנכון. בֶּרֶז CTRL + X לצאת.

שנה ספריה

כדי להיות מסוגל לערוך את קובץ התצורה, ראשית, הפעל את הדמון עבור אותו משתמש מסוים, ואז נסה לערוך אותו. חזור ל- Putty, והדבק את ה- IP הראשי שלך משרת האינטרנט. נְקִישָׁה “לִפְתוֹחַ”.

יופיע חלון Cmd המבקש ממך להתחבר. השתמש “Mn1” כשם המשתמש שלך והסיסמה שיצרת למעלה כדי להתחבר.

משתמש שורש ו- MN1

כעת תוכל לנסות להפעיל את הדמון באמצעות הפקודה הבאה

~ / טהור / ​​מטוהר –דמון

מכיוון שלא הגדרת את שם המשתמש והסיסמה rpc, תקבל שגיאה. כעת חזור לקובץ הבסיס והדבק את הפקודה הבאה כדי לערוך את קובץ השורש.

sudo nano /home/mn1/.pure/pure.conf

כעת אתה אמור להיות מסוגל לערוך את קובץ השורש; זה נוצר כשניהלת את הדמון.

העתק והדבק את שורת הפקודה הבאה במסוף השורש. החלף את הפרטים המודגשים במידע השרת שלך.

rpcuser = שם המשתמש שלך

rpcpassword = הסיסמה שלך

rpcallowip = *

rpcport = _rpcport_number שלך

שרת = 1

להקשיב = 1

שד = 1

חיבורים מקסימליים = 50

יציאה = המספר שלך

externip = ה- IP הציבורי שלך

Masternodeaddr: your_Public_IP: מספר נמל

Masternodeaddr

עכשיו הקש CTRL + X כדי לצאת, ואת מקש Y לשמירה. כעת אתה מוכן להתחיל את הדמון.

עבור לחלון MNuser והדבק פקודה זו:

~ / טהור / ​​מטוהר –דמון

פקודה זו אמורה להפעיל את שרת PURE. הדבק פקודה זו כדי לראות את חיבורי ה- masternode שלך.

צפו ב- getinfo של טהור / ​​טהור

קבלת המפתח הפרטי

המפתח הפרטי של ה- masternode שלך ​​הוא המידע האחרון שאחזור. לאחר שתקבל את המפתח הפרטי של MN, ערוך את קובץ התצורה בפעם האחרונה. עם זאת, עליך להמתין עד ששרת הארנק הקר שלך יסונכרן עם הבלוקצ’יין.

בֶּרֶז CTRL + C לעזוב “לקבל מידע”, ולאחר מכן, הדבק פקודה זו באותו חלון מסוף.

~ / טהור / ​​טהור המוח

אתה אמור לראות את המפתח הפרטי שלך ב- MN; הדבק אותו במסמך קובץ הטקסט שלך.

מפתח פרטי Masternode

כעת אתה יכול לערוך את קובץ ה- conf, אך ראשית, עליך להפסיק את השרת. השתמש בפקודה הבאה כדי לעצור את שרת MN.

עצירה ~ / טהורה / מטוהרת

במסוף השורש, הדבק פקודה זו.

sudo nano /home/mn1/.pure/pure.conf

לאחר מכן, מחק את שלוש השורות האחרונות והחלף אותן בשורות הפקודות הבאות מקובץ MN.txt.

לקשור = שלך_IP_Addr: מספר יציאה

Masternode = 1

Masternodeprivkey = שלך_מאסטרונודה_פרטיות

מפתח פרטי MN

כעת הפעל מחדש את הדמון באמצעות הפקודה למטה. לאחר תחילת השרת, תוכל לסיים את ההפעלה.

~ / טהור / ​​מטוהר –דמון

שלב אחרון שנותר עכשיו: עבור אל ארנק החלונות שלך ונווט אל Masternodes->לִיצוֹר.  מלא את השדות את הפרטים החסרים.

הוסף או ערוך עירום טהור

כינוי: תווית Masternode.

כתובת: _VPS_Head_IP שלך

מפתח פרטי: Masternode Genkey

טקסשש: כתובת הפלט שלך לעסקת masternode

מדד תפוקה: 1

כתובת תגמול: כתובת_התשלום שלך

פרס %: 100

נְקִישָׁה בסדר->עדכון כדי לראות את רשימת MNs שלך. לחץ על התחל->עדכון להתחיל להריץ את ה- PURE masternode שלך.

צפו בסרטון זה כדי לקבל ייצוג חזותי של תהליך ההתקנה.

מחשבות אחרונות

Masternodes הם דרך אמיתית להרוויח הכנסה, באופן פסיבי. כשאתה מקבל את החלטות ההשקעה שלך, אל תסתכל על ההחזר על ההשקעה בלבד. כן, אני מבין את זה – אתה רוצה להרוויח כסף.

ככל שהתגמול גבוה יותר, כך הסיכון הכרוך בכך גבוה יותר. כמה פרויקטים של קריפטו מתחילים בהענקת תגמולים שקשה לעמוד בפניהם, אך עם הזמן ההחזר על ההשקעה יורד בחדות. פרויקטים כאלה הם מסוכנים; אין ערובה שהפרויקט יניב הכנסה לטווח הארוך. אם אתה לא נותן לחשש להחמיץ את ההחזר על ההשקעה העצום שלך, יש סיכוי גבוה שתסתפק בפרויקט קול. זכרו, עשו את המחקר שלכם – תמיד.

לקרוא: כיצד להעריך איזו מטבע קריפטוגרפי יהיה הדבר הגדול הבא

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner