כיצד להשתתף בפרויקט 11 של OKEx Jumpstart DEAPCOIN (DEP)

שלב ראשון: הירשם לאישור רמות OKEx ו- PASS KYC 2

בדף הבית של OKEx לחץ "הירשם" בפינה השמאלית העליונה כדי להירשם ל- OKEx. אתה יכול להירשם באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון, ואז קוד בן 6 ספרות יישלח באופן שיטתי, מלא את המספר הנכון ואז תסיים את ההרשמה.

כדי להשתתף ב- OKEx Jumpstart, עליך לעבור אימות ברמה KYC 2 מראש. היכנס לחשבונך ולחץ "אימות KYC" מתחת לסמל הפרופיל שלך. יש שלוש שלוש רמות אימות בסך הכל, כל אחת מכילה דרישות מידע שונות ומגבלות משיכה 24 שעות. הזן את המידע האישי שלך כדי לעבור את אימות KYC. שימו לב שחלק מהאזורים אינם כשירים להשתתף ב- Jumpstart, אשר ניתן למצוא בהכרזה.

שלב שני: קנה קריפטו וסחר

הכללים החדשים של OKEx Jumpstart כוללים מושב הקצאות בלעדי של OKBelievers ומושב הקצאה בלעדי של OKTraders. המשתמשים נדרשים להחזיק לפחות 100 קריפטו של פלטפורמת OKEx – OKB להיות OKBelievers, או לסחור בלא פחות מ- 5 BTC שווה ערך להיות OKTraders.

כדי לקנות OKB, אתה צריך ללחוץ "קנה קריפטו" בשורת התפריטים העליונה, ואז בחר OKB, המטבע לרכישה ואמצעי תשלום. מלא את סכום המטבע בתיבה, והמערכת תחשב כמה OKB תקבל. סף המינימום הוא 100 OKB, ועכשיו מחיר OKB הוא 4.42 $, ואז נוכל למלא “442” וללחוץ "קנה עכשיו" לקפוץ לדף התשלום של צד שלישי. לאחר הסדר התשלום, 100 OKB יועברו לארנק OKEx שלך. אתה יכול לבדוק את זה "נכס".

אתה יכול גם לסחור בקריפטואים אחרים כדי להיות OKTrader. בשורת התפריטים העליונה, לחץ "סַחַר" ואז בחר "סחר נקודתי", אתה יכול לבחור את זוגות המסחר מצד שמאל כדי לקנות את הצפנה לצורך. אנו נחשב את סכום ה- BTC המקביל לך בהיקף המסחר מאז הקמת OKEx, כולל מסחר נקודתי וגם מסחר בשוליים.

שלב שלישי: קבל מקצה מקצה

כדי לקבל את מקדם ההקצאה הגבוה ביותר, עליך להחזיק באופן עקבי לפחות 2500 OKB 5 ימים לפני ה- tזמן הצילום האקראי האחרון של מכירה של אוקן, או סכום המסחר הנקודתי שנצבר שלך מאז הקמת OKEx גבוה מ- 100 המחושב ב- BTC.

בקצרה, כמות OKB הגבוהה יותר שאתה מחזיק במקדם ההקצאה הגבוה יותר. אם אינך מחזיק ב- OKB 5 ימים מראש, אתה יכול לקנות כמות גדולה יותר של OKB לפני זמן הצילום האקראי האחרון של מכירת האסימונים להגיע לסף ההשתתפות. אנא שימו לב כי אנו נצלם באופן אקראי את החזקת OKB של המשתמשים מדי יום, כולל חשבון מימון, חשבון Spot, חשבון פיאט וחשבון שוליים..

באשר ל- OKTraders, אנא שימו לב כי היקף המסחר ההיסטורי המצטבר כולל נפח מסחר נקודתי ונפח מסחר בשוליים.

ניתן לצפות בנוסחת ההקצאה, במקדם ההקצאה האישי וברשומות תמונת המצב של OKB בדף הבית של OKEx Jumptusers ובהודעה.

שלב רביעי: מושב מכירה סמלי ב -8 באפריל


מכירת האסימונים של JumpEx של OKEx תושק ב -8 באפריל. מושב ההקצאות הבלעדי של OKBelievers ייפתח בשעה 04:00 (UTC), ומושב הקצאת הרשאות OKTraders ייפתח בשעה 05:00 (UTC). כל מפגש של מכירת אסימונים יימשך 30 דקות. אין מגבלת מנוי לפני שהיא מסתיימת.

אם ניקח את מושב הקצאת הרשאות OKTraders כדוגמה.

בדף הבית של OKEx Jumpstart, לחץ על “קראתי” לאחר קריאת ההודעה.

כעת תוכלו לבדוק את כללי מכירת האסימונים, את פרטי ההקצאה, את שיעור ההקצאה ואת ספירת ההקצאה לאחור.

לחץ על “פרטי הקצאה” והיכנס לדף מכירת DEP.

מלא את סכום הקצאת DEP, והמערכת תחשב כמה OKB זה יעלה. אתה יכול לראות את יתרת OKB הכוללת שלך כאן.

לחץ על “הירשם כמנוי” ואז תעמוד בתור מנוי ותוצאת ההקצאה שלך תוכרז 30 דקות לאחר סיום ההפעלה.

פרטים כגון מגבלות מנוי בודדות ושער החליפין של כל מכירת אסימונים יוכרזו ב OKEx Jumpstart x DEAPCOIN (DEP) פרטי מכירת אסימונים.

לאחר סיום תקופת ההקצאה יזוכו האסימונים לחשבון המימון OKEx של המשתמשים והנוכרים בסכום המקביל של OKB ינוכו. כל סכום שנותר של OKB בהמתנה למנוי ישוחרר. מושב ההקצאה השני יתחיל לאחר שנסיים לחשב את התוצאות. אתה יכול להשתמש ב- OKB ששוחרר מהפגישה הראשונה בפגישה השנייה.

כעת השתתפת בהצלחה ב- OKEx Jumpstart. אז אתה יכול לחכות לרישום הקריפטו למסחר נוסף. צמד המסחר DEP / USDT יהיה פתוח בשעה 7:00 (UTC) ו- DEP / USDK בשעה 9:00 (UCT), באותו יום למכירת סמלי Jumpstart..

אם יש לך שאלה כלשהי לגבי הכללים או העסקאות, תוכל ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות המקוונת שלנו או להגיש כרטיס.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map