שבועי טכני – זה היה הזמנים הטובים ביותר, זה היה הגרוע ביותר (26 במאי)

מסירות מפתח

 • BTC המחירים התאוששו לאחר שהגיעו לשפל של שבועיים. עם זאת, ההתאוששות יכולה להיות קצרת מועד.
 • שיחות מסביב ETH המשיך לגדול כאשר הגז היומי של אתריום הגיע לשיא של כל הזמנים.
 • וכו ו תטה בפוקוס ככל שמתקרב השדרוג.

סקירת שוק

שוק המטבעות הרחב יותר התייצב בתחילה לאחר סדרה של BTC-נסיגות מובילות. מחירי הקריפטו המוביל ריחפו בקרבת מקום דולר אמריקאי 8800 רמות בתחילת יום שלישי באסיה לאחר שהגיעו לשפל של שבועיים. היציבות הגיעה אחרי BTC לא הצליח לסגור מעל הפסיכולוגי דולר אמריקאי 10000 רמות מספר רב של פעמים החודש.

משקיעים ארוכי טווח מעולם הפיננסים המסורתי נראים יותר ויותר מעוניין בהשקעה בקריפטו כחלופה, למרות פעולות המחירים לטווח הקצר במקצת לטווח קצר BTC מחצית. הטיה האסטרטגית ביטקוין של Sentix הגיעה השבוע לשיא של כל הזמנים, מה שמעיד על המשקיעים שהיו עוד יותר שוריים לגבי BTC לאורך פרק זמן של שישה חודשים.

מנפרד הובנר, מנכ”ל סנטיקס, אמר, “המשבר הכלכלי הנוכחי, שהניע את מגפת קורונה, מביא את הכלכלה והחברה לבלבול. עידן של "הפרעה" נראה שעלה. נראה כי הדבר בא לידי ביטוי בציפיות המשקיעים ממטבעות ואלטרנטיבות מטבע. “

איור 1: הטיה אסטרטגית של ביטקוין של Sentix

מקור: Sentix

איור 2: גז יומי של אתריום בשימוש

מקור: אתרסקאן

מצד שני, שמנו לב לזה ETH זכה לתשומת לב חברתית הולכת וגוברת, מכיוון שמחירי הקריפטו השני בגודלו נותרו במידה רבה מעל 200 רמות למרות החיסרון. היו כמה שיחות על אודות ETH יכול להיות מוערך פחות מכיוון שהגז היומי של את’ריום בשימוש הגיע השבוע לשיא של כל הזמנים.

דלק הוא העמלה הנדרשת לביצוע עסקאות ברשת את’ריום. יש הסבורים שכאשר הגז היומי בשימוש נמצא בשיא כל הזמנים, כלומר הרשת שימשה יותר מתמיד, וזו יכולה להיות סיבה מהותית להניע את ETH מחירים.

למרות שאין ראיות ישירות להראות את המתאם בין גז בשימוש / מחיר גז ל ETH מחיר, לעומת זאת, המחקר שלנו מצא כי סוחרי נגזרים היו בעד ETH עוסק יותר מ BTC לאחרונה קרא עוד מדוע זה כאן.

במקום אחר, ראינו כמה אלטקוינים קטנים עם מכסה קטן, שהשכיחו את השאר HBAR זינק ב -20%, ו תטה קפץ עוד 12% לפני שדרוג Mainnet 2.0. בינתיים, ALGO צבר יותר מ 9%, וכו עלה פחות מ -1%.

ניתוח מחירים

BTCUSDT – ריבאונד יכול להיות תמיכה קצרת טווח ותמיכה נמוכה יותר לבדיקה?


 • במהדורה האחרונה של שבועון טכני הדגשנו כי 20-200 MA הזהב הצלב לא היה אות קנייה, וזה מאושר על ידי נסיגה, ומגמת הירידה של 11 חודשים נותרה בתוקף.
 • עם זאת, לאחר נסיגה ל 8700 רמות, המצב הנוכחי עשוי לתמוך בריבאונד לטווח קצר סביב 9200 עד 9300 רמות. זה יכול להיות נתמך על ידי MOM, שהתאוששה מעט והגיעה לרמות בהן היו הנמוכים הקודמים.
 • גם אם ריבאונד לטווח הקצר יתממש, אנו מאמינים שהמחיר עדיין צריך למצוא תמיכה נמוכה יותר לפני שמתחילים במגמה חדשה לטווח הארוך. הסיבה לכך היא ש- RSI ו- Stochastic טרם הציגו סימני התאוששות.
 • אנו שומרים על השוריות שלנו לטווח הארוך BTC, בעוד שתנודות המחירים לטווח הקצר אינן נמנעות. התמיכה הנמוכה בשלב זה עשויה להיות באזור 8000 עד 8200.

איור 3: תרשים יומי של BTCUSDT

מקור: OKEx; ראיית מסחר

ETHUSDT – נדרשת פריצה?

 • ETHUSDT יצר דפוס משולש לאחר שלא הצליח לשבור את 220 רמות המפתח, אם כי הצמד נסחר בעיקר מעל 200 הרמות.
 • אמנם סביר לצפות לפריצת מחיר, אך קשה לקבוע את כיוון הפריצה.
 • חלק מהסיבה היא שמדדי המומנטום הראו אות מעורב. ה- RSI ו- OBV עדיין שומרים על מגמות העלייה שלהם. עם זאת, הקו המהיר של הסטוכסטיקה כבר ירד מתחת לקו האיטי.
 • אנו מאמינים שהצמד יכול למצוא תמיכה ראויה בסמוך ל -61.8% פיבונאצ’י פיבונאצ’י, שהוא קרוב ל -182. כמו כן, 200 הם עוד רמה מרכזית שרבים מהסוחרים מתבוננים בה..

איור 4: תרשים יומי של ETHUSDT

מקור: OKEx; ראיית מסחר

ETCUSDT – איחודים נוספים לפני המזלג הקשיח של פיניקס?

 • ETCUSDT נופל לדפוס משולש לפני המזלג הקשיח של פיניקס, כלומר צָפוּי שיקרה בסביבות ה -3 ביוני.
 • עם זאת, אנו מצפים שהזוג עשוי להזדקק לאיחוד נוסף לפני שייצור פריצה, מכיוון שהסטוכסטיקה מציעה שהמחיר כמעט יגיע לרמה הנמכרת יתר על המידה, בעוד המתנד האולטימטיבי הפיק שיא נמוך יותר..
 • כאשר ההטיה מעט בצד השלילי, אנו מאמינים שהמחיר עשוי לבדוק את תמיכתו בצד התחתון של המשולש ליד 6.
 • עם זאת, ההתלהבות של המזלג הקשיח של פיניקס עשויה להגדיל גם את תנודות המחירים לטווח הקצר.

איור 5: תרשים יומי של ETCUSDT

מקור: OKEx; ראיית מסחר

THETAUSDT – מכירת יתר לפני השדרוג

 • כיסינו THETAUSDT בפרסומי העבר שלנו, והדגשנו את התלהבות יתר של השוק מהשדרוג של Maintet 2.0, אשר אמור להגיע תוך פחות מ -30 שעות בזמן הכתיבה.
 • כפי שאנו רואים, גם ה- RSI וגם הסטוכסטיק היו עמוק באזור המוכר. עם להקות בולינגר המורחבות, אנו מאמינים שזה יהיה מאתגר במחיר להמשיך במגמת העלייה לאחר ביצוע השדרוג.
 • אם כבר יש לסוחרים עמדות, הם עשויים לשקול לנעול את הרווחים שלהם לפני שהשדרוג מתרחש.

איור 6: THETAUSDT – תרשים יומי

מקור: OKEx; ראיית מסחר

מחבר: סיירוס איפ

מנתח מחקר, OKEx

למידע נוסף על OKEx, בקר בכתובת:

פֶּנסיוֹן מָלֵא:

בינוני: https://medium.com/@OKEx

רשמי OKEx & קבוצת אנגלית של OKB: https://t.me/OKExOfficial_English

הקבוצה הרשמית הרשמית של OKEx: https://t.me/okexofficial_ru

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map