שבועי טכני של OKEx: הוגן הוא עבירה, עבירה הוא הוגן (5 במאי)

 • השווקים חולקו על פי התחזית של BTC מחירים לאחר העצרת בשבוע שעבר, ששלחה את הקריפטו המוביל לרמות של 9400.
 • הגדלת שיחות מסביב XRP המחירים בשוק כקריפטו השלישי בגודלו ממשיך להתייצב ליד 0.22.
 • אלטקוינים קטנים יותר בפוקוס עם שמות כמו DGB, ALGO, ו תטה גברו על חבריהם הגדולים יותר.

סקירת שוק

שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים היו בדרך כלל בירוק ביום שלישי, באסיה ביטקוין החליף ידיים בטווח שבין 8600 ל- 8900 לאחר העצרת בשבוע שעבר. השוק המשיך להתמקד באירוע חציית תגמולי הביטקוין הקרוב, שנמצא כשבוע מהיום.

עם זאת, נראה כי משתתפי השוק מחזיקים בדעה מגוונת יותר ויותר על המחיר לפני / אחרי החציון של הקריפטו המוביל לאחר העצרת בשבוע האחרון..

אנליסט הקריפטו הנודע ניק צ’ונג מאמין זֶה ביטקוין המחירים יכולים להגיע לשיא שנתי חדש בתוך שבועות. צ’ונג הדגיש כי גורמים כגון BTCהאינדיקטורים הטכניים השבועיים הפכו לחיוביים, הניתוק מהמניות והשיא החדש של שיעור החשיש עשוי לעודד את השוורים.

מהצד השני, חדש סֶקֶר מסנטיקס מראה את זה BTC המשקיעים היו יכולים להיות בטוחים יתר על המידה במהלך עצרת זו. פטריק האסי, מנכ”ל סנטיקס, אמר כי “אסור שהמשקיעים יתעוורו מהסנטימנט הטוב הנוכחי." הוא הוסיף את זה "אות הביטחון העצמי הזה אושר שוב בסקר המשקיעים האחרון. האוויר לעליות נוספות במחיר הופך כך לרזה יותר. “

איור 1: שער חשיפה לשעה של Bitcoin

מקור: Glassnode

איור 2: אינדקס סנטימנט של Sentix Bitcoin

מקור: Sentix

למרות שהמשתתפים אולי החזיקו בדעות שונות, המחקר הקודם שלנו כבר הצביע על כך שמאי יכול להיות אחד החודשים הפוריים ביותר BTC משקיעים. הפרסום הקודם שלנו <העונתיות של הביטקוין> הדגיש כי ביטקוין הוא בעל הביצועים החודשיים הממוצעים הטובים ביותר באפריל, מאי, אוקטובר ונובמבר מאז יולי 2010.

על רקע הפחתה, מאי זה יכול להיות אחד החודשים המרתקים ביותר שעליהם תוכלו לצפות כל משתתפי שוק הקריפטו. לדיונים נוספים על חציית ביטקוין, מנהל השווקים הפיננסיים של OKEx, לניקס לאי, יקיים שיחות OKEx וובינר עם מומחים ואנליסטים ב- 7 במאי, הירשם כאן.

בחלל האלטקוין ראינו כמה שמות עם כיפות קטנות גברו על חבריהם הגדולים DGB ו HBAR שניהם זינקו ביותר מ- 8%, ואילו XRP צבר כ -2%, ו ETH היה בעיקר שטוח. השווקים ראו שיחות נוספות מסביב XRP המחירים לאחר הקריפטו השלישי בגודלו לפי שווי שוק נגעו ב 0.22 ידיות קודם לכן. עם זאת, סנטימנט סביב XRP נראה יותר בצד הדובי.

ניתוח מחירים

BTCUSDT – לטווח הקצר מתלבטים לטווח הקצר עדיין יש לאן ללכת?
 • BTCUSDT היה במסחר בטווחים לאחר העצרת בשבוע שעבר. התרשים בן 3 השעות מראה שהזוג יצר דפוס משולש, ומצביע על כך שסוחרים לטווח קצר עשויים לנקוט בגישה לחכות ולראות.
 • מדדי המומנטום היו שקית מעורבת בתרשים של 3 שעות, כאשר ה- RSI הואט, ונראה כי הצלבה דובית מתחילה להיות סטוכסטית. עם זאת, ה- MACD עשוי לפתח מהפך חיובי.
 • אנו מאמינים כי 8400 והאזור ליד 9200 הם המפתח לצפייה בטווח הקצר. נסיגה ל- 8400 עלולה לגרום להשתלטות הדובים, בעוד שפריצה מעל 9200 עשויה להוות את הבמה לבדיקה מחודשת של קו המגמה ביוני 2019.
 • עבור משקיעים ארוכי טווח, ההתפתחות השבוע עשויה להיות מכריעה. למרות ש- MACD השבועי הפך לחיובי, ונראה שהמומנטום נשאר שלם, BTCUSDT ב- OKEx מעולם לא ייצר יותר משבעה נרות שבועיים חיוביים. מעניין יהיה לראות אם הזוג יכול להכין שמונה נרות שבועיים רצופים (השבועון האחרון נסגר ב 8814.1).
 • אנו מאמינים כי האזור של 9400 הוא קריטי לצפייה בתרשים השבועי, זאת מכיוון שהוא קרוב לרמת ההתנגדות לטווח הארוך של קו המגמה..

איור 3: תרשים BTCUSDT למשך 3 שעות איור 4: תרשים שבועי של BTCUSDT

מקור: OKEx; מקור השקפת המסחר: OKEx; ראיית מסחר

ETHUSDT – ראלי נראה עייף?

 • ETHUSDT היה בעצרת מאז אמצע מרץ. עם זאת, העצרת עלולה להיגמר.
 • ראינו כי ה- MACD היומי הוריד, עם סיכוי לייצר מוצלב דובי. כמו כן, ה- RSI עבר מתחת לקו המגמה. אלה יכולים להיות אינדיקציות להאטת המומנטום.
 • 61.8% פיבונאצ’י פיבונאצ’י ליד 211 יכולה להוות נקודת מפתח עבור הצמד. אם תמיכה ברמה כזו תאשר, השוורים עדיין יוכלו להיות בשליטה. מהצד השני, ממוצע נע של 100 יום ליד 189 יכול להיות הרמות הנמוכות יותר לצפייה.

איור 5: תרשים יומי של ETHUSDT

מקור: OKEx; ראיית מסחר

XRPUSDT – עדיין טוב כל עוד בצורתו?

 • XRPUSDT יכול להתמודד עם רגע קריטי נוסף כאשר הזוג התקרב לרמות ההתנגדות העליונות של דפוס המשולש היורד שלו למשך 3 שעות.
 • למרות שדפוס כזה יכול להיות סימן לדוביות, עם זאת ראינו שהמומנטום הצטבר מעט, כאשר ה- MACD בן 3 השעות הפך לחיובי, וה- RSI פרץ בתחילה מעל קו המגמה..
 • עם זאת, הצל העליון העליון הארוך של הנר הקודם עשוי לסמן כי השוורים היו במצב חלש יחסית.
 • למרות שהצמד עשוי לקפוץ מעל קו המגמה המשולש, האזור ליד השיא הקודם של 0.2266 עדיין יכול להיות רמת התנגדות משמעותית. מצד שני, 0.2 יכול להיות הקו הקריטי עבור השוורים להגנה.

איור 6: תרשים XRPUSDT בן 3 שעות

מקור: OKEx; ראיית מסחר

XTZUSDT – הגיע הזמן לפנות?

 • XTZ היה אחד המופיעים המובילים במרחב האלטקוין במושב אסיה שלשום. היא נסחרה בשיעור של 6% יותר לעומת USDT.
 • עם זאת, לא ניתן לשלול פנייה דובית מכאן, מכיוון שמספר סימנים הראו כי העצרת האחרונה עשויה להזדקק להפסקה..
 • נראה כי הצלבה דובית של MACD מתחילה, ומסמנת כי המומנטום החיובי הואט. נוסף על כך, ה- RSI כבר היה בסטייה דובית, עם כמה שיאים נמוכים יותר, כשהמחיר היה לרוב שטוח.
 • אם המומנטום של החיסרון יעלה מכאן, הוא יכול בקלות לשבור את הערוץ הנוכחי כלפי מעלה.
 • השטח של 2.55 יכול להיות הרמה הראשונה שצפייה. אם הוא נראה, זה יכול לעורר תנועות שליליות נוספות.

איור 7: תרשים יומי של XTZUSDT

מקור: OKEx; ראיית מסחר

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner