OKEx רואה 7 רישומי DeFi חדשים, מבצעים נוספים ושרף OKB הגדול ביותר

העדכון השבועי של OKEx נותן סקירה של מבצעים, תחרויות, רשימות ודיונים המאורגנים בכל שבוע

השבוע ב- OKEx סיימנו את הסיבוב התשיעי של OKB Buy-Back & צריבה לצד רישום אסימונים ונגזרים נוספים, כגון SUSHI, YFV, CVP, UMA, KLAY, TRADE ו- KSM, כדי לתמוך במערכת האקולוגית שלנו ב- DeFi. 

השקנו גם את תוכנית התגמול OKEx עבור טירוני קריפטו כדי ללמוד כיצד לסחור ב- OKEx תוך כדי השתכרות ב- BTC ו- USDT. פעילויות קידום מכירות חדשות גם כן מתבצעות, כולל מתנות וידאו של OKExAlts ב- YouTube וחגיגות רישום מטבעות חדשות. לבסוף, שידרגנו גם את לוח הזמנים הדרומי לשולי תחזוקה מדורגת שלנו – כלומר כעת תוכלו לסחור במינוף גבוה יותר!

OKB Buy-Back תשיעי & לשרוף 

בהמשך מאמצינו לטפח את הקיימות של המערכת האקולוגית של OKB ולספק ערך רב יותר לטווח ארוך עבור OKBelievers, השלמנו את הסיבוב התשיעי של OKB Buy-Back. & צריבה בין ה -1 ביוני ל -31 באוגוסט. 

סבב זה היה הגדול ביותר אי פעם, תוך שימוש ב -30% מדמי העסקה משוק הספוט כדי לרכוש ולשרוף סך של 3,816,358.49 OKB, שווה ערך ל -21,000,000 דולר..

מבצעים

OKExAlts בגידה של סרטון YouTube

צפה שלנו סרטון #OKExAlts שלישי כשאנו מדריכים אותך בשני הסוגים הנפוצים ביותר של אלטקוינים – מטבעות מבוססי כרייה ומטבעות שכבה. אתה יכול גם להירשם כמנוי ל ערוץ יוטיוב, אהב את הסרטון ופעל לפי הכללים בתיבת התיאור כדי להזין את המסירה המוגבלת שלנו ב- USDT 100. המבצע יימשך עד 23:59 UTC ב -6 בספטמבר. 

תגמולים למתחילים OKEx

תוכנית התגמולים של OKEx מאפשרת לכל מתחיל OKEx להשיג BTC ו- USDT בשווי 80 דולר פשוט על ידי קנייה, הפקדה ומסחר של קריפטו. הירשם ולמד כיצד להשיג תגמולים אלה כעת.


UMA רישום x קידום בונוס בטוויטר 

הצטרף ל אירוע בונוס של UMA בטוויטר שלנו לחלוק את 2,000 מאגר הפרסים של UMA על ידי השלמת הצעדים הפשוטים הבאים: ציוץ מחדש, תגובה ותייג שני חברים. אנו בוחרים זוכה בר מזל אחד עבור בונוס 100 UMA ו- 30 משתמשים עבור בונוס 30 UMA. 

הרוויח עד 200% אפר ב- UMA (בלעדי למשתמשי OKEx חדשים)

במהלך קידום ה- UMA, המשתתפים נדרשים להחזיק נטו לפחות 10 אסימונים של UMA. 100 המשתמשים החדשים המובילים המפקידים או סוחרים UMA ב- OKEx ייהנו עד 200% באפריל. הירשם לפני השעה 18:00 UTC ב- 9 בספטמבר כדי לנצל את המבצע הזה. 

הרוויח עד 200% KLAY (בלעדי למשתמשי OKEx חדשים)

במהלך תקופת המבצע של KLAY, משתמשים המחזיקים באסימון ב- OKEx יכולים ליהנות מתשואה אחוזית של עד 200%. בסך הכל יופץ 100,000 ב- KLAY והמבצע יימשך עד השעה 2:00 בבוקר UTC ב -10 בספטמבר.

רישומים חדשים השבוע

OKEx רשמה השבוע שבעה אסימונים חדשים של DeFi – SUSHI, YFV, CVP, UMA, KLAY, TRADE ו- KSM – לצד מסחר בשוליים. & חיסכון והחלפות תמידיות לאסימונים נוספים של DeFi.

SushiSwap (SUSHI)

SushiSwap הוא הצעד הבא קדימה בעיצוב פרוטוקול Uniswap. לקיחת עיצוב הליבה האלגנטי של Uniswap, הוסיפה SushiSwap תכונות מוכוונות קהילה המסייעות בשיפור מערכת הפרוטוקול ומספקות יתרונות נוספים לשחקנים המעורבים..

YFValue (YFV)

YFV הוא אסימון הממשל של פרוטוקול YFValue. מטרתו להנגיש את הערך האמיתי של מימון חקלאות תשואה לכל המשתמשים באמצעות התכונות הייחודיות שלו, כגון הצבעה על קצב האינפלציה של ההיצע, ומערכת הפניות עם צריבה אוטומטית הנעשית באופן מלא ברשת..

PowerPool (CVP)

PowerPool הוא פרוטוקול המציע פתרון נוח לאיחוד אסימוני ממשל. זה מאפשר לבעלי אסימונים להלוות, לאגד וללוות אסימוני ממשל, לקבל מהם הכנסה ולצבור כוח שלטון בפרוטוקולים המבוססים על את’ריום. מטרתה להרחיב את השימוש באסימוני ממשל למשתמשי הקצה ולספק רמה חדשה של תיאום לקבלת החלטות במערכת האקולוגית של Defi..

UMA (UMA)

UMA היא פלטפורמת חוזים של DeFi שנבנתה כדי לאפשר גישה לשוק האוניברסלי ולהניע את החידושים הפיננסיים שהתאפשרו באמצעות רשתות חסומות ציבוריות ללא הרשאות, כמו Ethereum. הוא מגדיר פרוטוקול קוד פתוח המאפשר לשני צדדים נגדים לבנות את החוזים הפיננסיים שלהם. חוזי UMA מאובטחים עם תמריצים כלכליים בלבד, מה שהופך אותם לאכיפה עצמית ונגישים באופן כללי.

קלייטן (KLAY)

Klaytn היא פלטפורמה ממוקדת שירות ארגונית המספקת חווית בלוקצ’יין ידידותית למשתמש. זה מאפשר לעסקים ויזמים כיום לתפוס ערך באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין על ידי שילוב התכונות הטובות ביותר הן של רשתות חסימות ציבוריות והן של רשתות פרטיות באמצעות עיצוב היברידי יעיל..

UniTrade (TRADE) 

UniTrade הינה פלטפורמת מסחר מבוזרת לחלוטין בתחום DeFi שנבנתה על גבי מאגרי נזילות של Uniswap ואינה דורשת KYC, אין חשבונות ואין לה מגבלות מסחר. אתה יכול להתחיל לסחור ב- TRADE ב- OKEx.

קוסאמה (KSM)

קוסאמה היא רשת שנבנתה עבור סוכני שינוי כדי להחזיר את השליטה, לעורר חדשנות ולשבש את המצב הקיים. עבור מפתחים, קוסאמה מהווה קרקע מוכחת לשדרוגים בזמן ריצה, לממשל ברשת ולמצנחים. 

סושי: מסחר בשוליים & חיסכון והחלפה תמידית 

מסחר בשולי SUSHI, תכונת חיסכון והחלפה תמידית בשולי מטבעות ושולי USDT עלו לאוויר החל מהשעה 9:30 בבוקר UTC בספטמבר 3. תוכלו ללמוד עוד על זוגות ההחלפה ודרישות העמלות כאן.. 

YFI / YFII / DOT: מסחר בשוליים, חיסכון, החלפות תמידיות & עתיד

מלבד ההשקה של YFI & מסחר וחיסכון בשולי YFII, כעת ניתן לסחור ב- YFIUSDT והחלפת YFIIUSDT, כמו גם בהחלפת DOTUSD, בהחלפת DOTUSDT וב- YFIUSD בהחלפה של עד 75x.

CRV & UMA: מסחר בשוליים & חיסכון והחלפה תמידית 

מסחר בשולי CRV ו- UMA, חיסכון, והחלפות תמידי בשולי מטבעות ושולי USDT עלו לאוויר בשעה 7:00 בבוקר UTC בתאריך 4. בספטמבר. תוכלו ללמוד עוד על זוגות ההחלפה ודרישות העמלות כאן. 

שדרוגי מוצר

התאמת חוזים עתידיים ותזמון יחס שולי תחזוקה שכבתית תמידית

לאחר התאמתנו לאחרונה של לוח הזמנים לתחזוקת העתיד וההחלפה התמידית, משתמשים יכולים ליהנות מסחר ב- OKEx עם מגבלות מיקום גבוהות יותר ומינוף גבוה יותר – עד פי 125. למידע נוסף כאן.

התאמת לוח הזמנים לשולי תחזוקה מדורגת

OKEx התאימה את לוח הזמנים לשיעור תחזוקה מדורגת בין השעות 7: 00–7: 30 בבוקר UTC ב -4 בספטמבר. כעת תוכלו לסחור במטבעות הבאים במינוף פי 10: BTC, ETH, EOS, LTC, OKB, ETC, BCH, XRP, TRX, BSV, DASH, NEO, QTUM, ADA, ATOM, IOST, IOTA, ONT, ZEC ו- XMR. בנוסף, משתמשים יכולים לסחור בדברים הבאים באמצעות מינוף פי 5: LINK, DOT, XLM ו- ALGO.

תוכל לעיין כאן בפרטי המינופים לאחר ההתאמה.

השעיית החלפה תמידית

כדי לייעל את השירות שלנו ולשפר את חוויית המסחר של המשתמשים, שדרגנו את מערכת ההחלפה התמידית שלנו בין השעות 12: 00-12: 00 UTC ב -3 בספטמבר.

OKEx באירועים

אירוע עבר: השולחן העגול OKExDeFi – Aave

בשולחן העגול הזה הזמנו את סטני קולצ’וב, מנכ”ל ומייסד Aave, לחלוק את תובנותיו על חידושים בהלוואות קריפטו ודיפי.. 

צפו בסיכום המלא כאן ללמוד על המערכת שמאחורי Aave ורישיון הכסף האלקטרוני של בריטניה, Aave v2 הקרוב, כיצד קולצ’וב רואה את השחקנים הריכוזיים במרחב DeFI, ואת השקפותיו לגבי DeFi בכלל.

OKExDeFi שולחן עגול: אראגון

בשולחן העגול OKEx DeFi 7, המנכ”ל שלנו, ג’יי האו, שוחח עם לואיס קוונדה, מייסד ומנכ”ל אראגון, ודן בעתיד הממשל האוטונומי המבוזר..

הירשם למנוי שלנו ערוץ יוטיוב רשמי לפרק המלא וסרטונים אחרים מסדרת השולחן העגול OKExDeFi שלנו.

האירוע הקרוב: סדרת AMA של OKExDeFi – גישה לשוק האוניברסלי (UMA)

ב -8 בספטמבר נזמין את הרט למבור, מייסד שותף של Access Universal Market, על שלנו ערוץ הטלגרם הרשמי. כוונן בין השעות 12: 00-13: 00 UTC לדיון החי אודות UMA, פלטפורמת חוזים פיננסיים מבוזרת. 

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map