שבועי טכני של OKEx: 9 בדצמבר, 2019

שוק המטבעות הרחב יותר היה בעיקר באזור החיובי ביום שני, משום שהסנטימנט הראה סימני שיפור בהשוואה לפני שבוע. מחירי הביטקוין ריחפו באזור 7500 במהלך המסחר המוקדם באסיה. למרות שנראה שרוב לחץ המכירה הקודם הוקל, לא ראינו כרגע התאוששות משמעותית בביטקוין. עם זאת, האיחוד יכול גם להוות הזדמנות לצבירה עבור HODLers לטווח הארוך.

בתחום האלטקוין, XTZ ו- ALGO המשיכו להוביל את העליות, ונסחרו בשיעור של 8% לעומת USDT. הרחק מזה, רוב האלטקוינים ראו רק עליות קטנות, בעוד LTC, TRX ו- XMR טבלו מעט באדום. ETH צפוי להישאר בפוקוס, שכן הקריפטו השני בגודלו ביצע את המזלג הקשיח האחרון בהצלחה. איסטנבול מכילה שישה שדרוגים ייחודיים לשיפור הרשת של את’ריום, כולל הפחתת חלק מעלויות הדלק ומאפשרת ל- ETH ו- ZEC לעבוד אחד עם השני.

במקום אחר, אירופה המשיכה לשלוט בכותרות המאקרו של הצפנה. זה הגיע לאחר הדיווח לפיו צרפת אמורה לבדוק את המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי שלה. מחקר שנערך לאחרונה על ידי דויטשה בנק מציע כי מטבע דיגיטלי יכול להחליף בסופו של דבר מזומנים יום אחד, כאשר הביקוש לאנונימיות ואמצעי תשלום מבוזר יותר גדל. עם זאת, פקידי האיחוד האירופי הדגישו כי אסור לאפשר למטבעות דיגיטליים פרטיים כמו מאזניים של פייסבוק לגוש עד שתטופל חששות הסיכון..

מה החמצת

 • יועץ ההשקעות הראשי לשעבר של טלגרם צפוי לחשוף פרטים נוספים אודות פרויקט סמלי טרום מכירה של המשרד לשנת 2018. ה- SEC ביקש מבית המשפט העליון באנגליה ובוויילס להעביר מסמכים הקשורים למכירות טרום מכירות של אסימון של 1.7 מיליון דולר של טלגרם בשנת 2018. העיתונים צפויים לחשוף את טקטיקות הגיוס המשמשות במהלך המכירות..
 • המומנטום ברשת של BTC החל לייצר מעבר שורי, כך על פי ניתוח ה- On-Chain הנודע ווילי וו. הוא טוען סביר להניח כי המומנטום של המשקיעים כבר נמצא בתחתית, וחלק מהכסף החכם עלול להתקדם לאירוע החציון BTC הקרוב..
 • משקיעי קריפטו בקוריאה יצטרכו בקרוב לשלם מיסים עבור הרווחים שלהם בקריפטו. הטיימס הקוריאני דיווחים שמשרד הכלכלה והאוצר עובד על מסגרת מיסוי לרווחי הון בקריפטו, והצעד צפוי להפוך לחוק בשנה הבאה..
 • שר האוצר האמריקני סטיבן מנוצ’ין אמר כי הוא “בסדר” עם מאזניים של פייסבוק כל עוד היא עומדת במלואה בכל הכללים. במהלך דיון בוועדת השירותים הפיננסיים בבית, מנוצ’ין אמר, “אני בסדר אם פייסבוק רוצה ליצור מטבע דיגיטלי, אבל הם צריכים להיות תואמים לחלוטין” לכללי סודיות פיננסית והלבנת הון, ובשום אופן לא ניתן להשתמש בזה למימון טרור. “

ניתוח מחירים

BTCUSDT

 • בתחילה BTCUSDT ייצר פריצה יומית מקו המגמה כלפי מטה באוקטובר, ודפוס משולש עולה עשוי להיות בהתחלה. אם יאושר, זה יכול להיחשב כאות שורי לטווח קצר.
 • בעוד שפעולות המחירים האחרונות לא יכולות להיראות כה נרגשות, ה- RSI מציע כי המומנטום כלפי מעלה הצטבר בהדרגה.
 • הנתונים שלנו מראים כי היקף משמעותי של קניות אקטיביות הוזנק למסחר החוזים העתידי שלנו ב- BTC, יחד עם יחס BTC ארוך / קצר נמוך, שיכול להצביע על ההטיה לטווח הקצר נותרה מעט יותר בצד החיובי..
 • מנקודת מבט לטווח בינוני, המגמה האחרונה שראינו ב- BTCUSDT נראית מעט דומה למגמת יוני-יולי המודגשת באיור 1.
 • לנקודת מבט לטווח הארוך יותר, אישר קרוסאובר 50-100 שבועי שבועי (איור 4 א), זה הראשון של קרוסאובר כזה מאז מאי 2016 (איור 4 ב), שהיה ההתחלה של רצת מגה שור עד סוף דצמבר 2017.

איור 1: תרשים יומי של BTCUSDT (מקור: OKEx; ראיית מסחר) איור 2: יחס ארוך / קצר של OKEx BTC (מקור: OKEx) איור 3: OKEx BTC Futures Taker קנייה ומכירה (מקור: OKEx) איור 4 א: תרשים שבועי של BTCUSDT (מקור: OKEx; ראיית מסחר) איור 4 ב: תרשים שבועי של BTC לטווח ארוך (מקור: Tradingview)

ETHUSDT

 • ייתכן ש- ETHUSDT יצטרך לבדוק מחדש את התמיכה בקצה התחתון של הדפוס המשולש האחרון לפני ניסיון נוסף לבצע פריצה שורית.
 • למרות שה- RSI וה- UO הצליחו לייצר הנמכות גבוהות יותר, המתנד הסטוכסטי ראה קרוסאובר דובי, התומך במקרה של תיקון לטווח קצר..
 • מאחר שהמזלג הקשיח באיסטנבול ביצע ביצועים מוצלחים, נראה כי השווקים חסרים גורמים לטווח הקצר שיוכלו להעלות את מחירי ה- ETH. עם זאת, השדרוג בהחלט יהיה חיובי בסיסי עבור ETH.

איור 5: תרשים של 4 שעות של ETHUSDT (מקור: OKEx; ראיית מסחר)

XRPUSDT

 • שורי XRP עשויים להתמודד עם אתגרים רבים יותר כאשר XRPUSDT הגיע לרגע קריטי. בעת כתיבת שורות אלה, הצמד נסחר ב -1% יותר, והחליף ידיים באזור 0.2288.
 • הזוג יצר תחתון מיני כפול יומי והגיע למחשוף קרוב לרמות 0.232. עצרת מכאן תאפשר לזוג לעלות עד לאזור 0.25.
 • עם זאת, מדדי המומנטום הראו אות מעורב כאן עם ה- RSI פיתחו מגמת עלייה, בעוד שה- UO עדיין לא ראה פריצה..
 • אם הצמד לא הצליח לאבטח את קו הצוואר, הסבירות לבדיקה חוזרת של רמות התמיכה הנמוכות יותר הייתה סבירה יותר.

איור 6: תרשים יומי של XRPUSDT (מקור: OKEx; Tradingview)

BCHUSDT

 • בקרוב BCH עשוי להתחיל טרנד חדש מכיוון שלחיצת להקות בולינגר מעידה על כך שנראה כי פריצה יומית מתחילה.
 • אמנם יכול להיות קשה לקבוע את כיוון הפריצה בשלב זה, אך החיסרון כאן נראה מוגבל יחסית, שכן קו המגמה בסמוך לשנים 192–193 נראה כתמיכה טובה.
 • במהפך, 226 ו -240 אזורים עשויים להיות רמות ההתנגדות הבאות.

איור 7: תרשים יומי של BCHUSDT (מקור: OKEx; ראיית מסחר)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map