סחר חכם והרווח חד

OKEx הייתה מובילה בשוק בענף הבלוקצ’יין והקריפטו מבחינת נפח המסחר, מדינות השירות ובסיס המשתמשים. עם משתמשים ממעל 100 מדינות, OKEx מציעה את חבילת המוצרים המלאה ביותר בענף, החל מסחר נקודתי, מסחר בשוליים, מסחר ב- C2C, כמו גם נגזרות קריפטו, המסייעות לסוחרים, כורים ומשקיעים מוסדיים לייעל את אסטרטגיות ההשקעה שלהם..

מאמר זה יוביל אותך במגוון הרחב של המוצרים שהביא לך OKEx ויאפשר לך להיות סוחר חכם ב- OKEx.!

התראת ספוילר: גלול מטה ותגמולים נוספים יהיו בחשבון OKEx שלך לאחר שתלמד כיצד לסחור ב- OKEx!

אל תשכח להירשם ולהשלים אימות KYC2 לפני תחילת המסחר! עיין במאמר זה כדי לקבל מידע נוסף על השלמת אימות KYC.

לאחר שנרשמת ל- OKEx והשלמת את אימות הזהות ברמה 2, אל תשכח להשלים את משימת למידת קריפטו יומית על ידי צפייה בסרטון או קריאת מאמר שפורסם על ידי האקדמיה OKEx, וביטקוין חינם נמצא בארנקכם! עיין במאמר להדרכה מפורטת כיצד להרוויח ביטקוין בחינם מדי יום!

  1. סחר בקריפטו לספוט נקודות

ככל שטכנולוגיית הבלוקצ’יין ממשיכה להתפתח ולהיות מאומצת, אסימונים נוספים הופכים לזמינים למסחר. ב- OKEx אנו מחויבים לספק פלטפורמה תושייה, ידידותית למשתמש ותואמת לסחר, ולעזור לפרויקטים של בלוקצ’יין לצמוח.

OKEx הוא אחד השווקים הגדולים בעולם לפי נפח מסחר, ומציע נזילות חזקה לסוחרים. אנו מספקים מעל 200 נכסים איכותיים עם יותר מ -400 זוגות מסחר הרשומים למסחר.

לחץ כאן למידע נוסף על אופן ביצוע סחר נקודתי!

  1. מסחר בשוליים

מסחר בשוליים הוא דרך מסחר על ידי הלוואת נכסים מסוחרים או בורסות. זה מאפשר למשתמשים להשתמש בכמות קטנה של הון ראשוני כדי למנף את עמדותיהם למקסום הרווח במסחר נקודתי.

OKEx תומכת בסך הכל ב -34 נכסים במסחר בשוליים, כולל BTC, LTC, ETH, ETC, BCH, USDT, BSV, DASH, EOS, NEO, QTUM, TRX, XRP, ADA, ALGO, ATOM, BTM, BTT, ELF, HC, IOST, IOTA, LINK, OKB, OMG, ONT, VSYS, XLM, XMR, XTZ, ZEC, ZIL, HBAR ו- RVN.

לחץ כאן למידע נוסף על אופן ביצוע סחר נקודתי!

  1. סחר בחוזים עתידיים

OKEx שואפת לספק למשתמשים כל אפשרות מסחר העומדת לרשות הגידור לסיכונים ולחפש צמיחה נכסית גבוהה יותר. לכן אנו מציעים את המסחר העתידי העולמי בנכסי הצפנה. מאז השקתו, הוא התקבל היטב על ידי לקוחותינו המוסדיים, הסוחרים המקצועיים וכן הכורים.

כאן אנו תומכים בנכסי הצפנה העיקריים, כלומר ביטקוין, את’רום, EOS, ליטקוין, ביטקוין מזומנים, ביטקוין SV, XRP, TRX ו- Ethereum Classic

לחץ כאן למידע נוסף על אופן ביצוע מסחר עתידי!

  1. סחר באופציות

OKEx מציעה כיום חוזי אופציות עם ארבעה מועדי פירעון שונים. מכירה דורשת הסמכה קצרה, שניתן לאפשר אותה על ידי העברת חידונים. אפשרויות מכירה מחייבות שהנכס הזמין בחשבון לא יפחת מ- 0.2 BTC (או שווה ערך לנכסים אחרים), או שנפח המסחר של חשבון האופציה ב -30 הימים האחרונים לא יפחת מ- 2 BTC (או שווה ערך לנכסים אחרים)

לאחר פתיחת עמדת אופציה, היזהר מבקרת הסיכון. כאשר יתרת החשבון עומדת להגיע לשולי התחזוקה, המשמעות היא שהמיקום עומד בפני סיכון גדול יותר; כאשר יתרת החשבון נמוכה מרווח התחזוקה, עמדתך תחוסל.

לחץ כאן למידע נוסף על אופן ביצוע מסחר עתידי!

OKEx שמחה לבשר על ההצעה הבלעדית למשתמשים חדשים עבורנו! קבל עד 11.5 USDT כתגמולים נוספים שלך בחשבון על ידי השלמת המשימות הפשוטות שלהלן.

תקופת תגמולים: (10:00 בבוקר UTC) 1 ביולי 2020 עד 11 ביולי, 2020 (12:00 UTC).

– הירשם עכשיו אם עדיין לא עשית זאת.

– אימות KYC ברמה 2 מלאה (+ 0.5 USD)

– השלם כל סכום פיקדון (+1 USDT)

– קנו כל מטבע קריפטוגרפי באמצעות פלטפורמת OKEx “Buy Crypto” (+1 USDT)

– השלם את כל הפעולות הבאות: סחר בקריפטו לספוט נקודות / מסחר בשוליים / סחר בחוזים עתידיים / סחר באופציות (+ 2 USD)

– קנה וקבל OKB (+2 USDT)

– בצע שלוש הפניות חדשות אלינו באמצעות קישור ההפניה שלך (+5 USDT)

אל תשכח להרוויח ביטקוין בחינם בכל יום על ידי צפייה בסרטון או קריאת מאמר שפורסם על ידי האקדמיה OKEx! עיין במאמר להדרכה מפורטת כיצד להרוויח ביטקוין בחינם מדי יום!

עקבו אחרינו בטלגרם (קישור 🙂 וטוויטר (קישור :), עקבו אחר עדכונים נוספים מאיתנו לגבי חדשות ואירועים קרובים!

תנאים: תגמולים ייפרסו תוך 15 ימי עבודה לאחר תקופת הקמפיין. כל חשבון יכול לממש את התגמול פעם אחת בלבד, כל משימה שהושלמה תחשב רק פעם אחת, תגמולים לא ייצברו שוב ושוב. תגמולי קמפיין ישולמו רק לחשבון הראשי שלך.

אזהרות: רישום רב חשבונות לתגמול OKEx או התנהגויות לא ישרות אחרות יביא לסיום מיידי של כל החשבונות המשויכים. חשבונות מזויפים וניסיונות זדוניים להשיג תגמולים אינם מורשים, וחשבונות אלה לא יקבלו תגמולים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner