אסטרטגיית משקולת לקריפטו

סקירה כללית

השווקים העולמיים נותרו תנודיים, אם כי שווקי הנכסים הראו סימן התאוששות ראשוני ממכירת מרץ. באותה תקופה שנראה כי רווחים או הפסדים דו ספרתיים הם נורמלי חדש, איזון בין סיכון לתגמול בהשקעה נראה קריטי מתמיד. אסטרטגיית המשקולת אומצה זה מכבר על ידי משקיעים בעלי הכנסות קבועות ומניות כדי לגוון את הסיכונים שלהם, ובאופן אפשרי להשיג תשואות גבוהות יותר בתיק השקעות. האם אסטרטגיית המשקולת יכולה לעבוד עם נכסי קריפטו? כיצד לבנות משקולת קריפטו?

מהי אסטרטגיית המשקולת?

אסטרטגיית המשקולת היא התערובת של השקעה קיצונית בסיכון גבוה והשקעה ללא סיכון באותו תיק תוך הימנעות מכל מה שבאמצע. הרציונל העומד מאחורי גישה זו הוא למקסם את התשואות הפוטנציאליות תוך הגבלת סיכוני החיסרון. מכיוון שזרם ההחזרה נמצא בדרך כלל בקורלציה שלילית, כלומר אחד מבצע טוב כאשר השני נאבק. אסטרטגים יכולים להתאים את השקלול בכל צד כאשר תנאי השוק משתנים.

בתיק אג”ח, אסטרטגיית המשקולת עשויה להיות אחזקת אגרות חוב לטווח קצר, שנחשבות ללא סיכון אך משלמות פחות, ובמקביל, כמה אגרות חוב ארוכות טווח, שיכולות לספק תשואות גבוהות יותר אך בעלות סיכון ריבית גדול יותר..

בתחום המניות, אסטרטגים יכלו לשים מניות הגנה בקצה אחד של המשקולת, ומניות ספקולטיביות בסיכון גבוה העלולות להניב תשואות גבוהות יותר בקצה השני..

המלומד והסטטיסטיקאי נסים ניקולאס טאלב, שהפך את אסטרטגיית המשקולת למפורסמת, פעם אחת אמר, "אם אתה יודע שאתה חשוף לשגיאות ניבוי ומקבל שרוב אמצעי הסיכון לקויים, אז האסטרטגיה שלך תהיה היפר-שמרנית והיפר-אגרסיבית ככל שאתה יכול להיות, במקום להיות תוקפנית או שמרנית במידה.."

הרחבת ספקטרום הסיכון במרחב הקריפטו

למרות שקריפטוגרפיה נחשבה כנכס מסוכן יותר באופן כללי בהשוואה לסוגי נכסים אחרים כמו מניות ואג”ח, אולם ספקטרום הסיכון במרחב הקריפטו הלך והתרחב..

סוחרי ומשקיעים בקריפטו יכולים כעת ליהנות מגמישות רבה יותר בכל הנוגע להתאמת המינוף והאסטרטגיות שלהם בהתאם לרמות סובלנות הסיכון שלהם, הודות להתפתחות המהירה מוצר מֶרחָב. מצד אחד, סוחרים יכולים להגדיל את המינוף שלהם על ידי הוספת נגזרים לתיק שלהם (סיכון גבוה יותר בספקטרום). מצד שני, בתוספת של הימור, משקיעים יכולים להרוויח הכנסות פסיביות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים (סיכון נמוך יותר בספקטרום).

עם כניסתם של מוצרים אלה וגישה נוחה שלהם נגמרת חילופי קריפטו כמו OKEx, זה פתח הזדמנויות חדשות לאפשר למשתתפי השוק לאמץ אסטרטגיות כמו אסטרטגיית המשקולת, ולהפוך אותה לזמינה לעולם הקריפטו.

יישומי ההצפנה של ברבל

יכולים להיות מספר ממדים כאשר אנו מדברים על יישום אסטרטגיית המשקולת בתיק קריפטו. עבור משקיעים לקנות ולהחזיק, אסטרטגיית המשקולת יכולה להיות משהו כזה:

  • 70% – חיסכון של stablecoin. כְּלוֹמַר., USDT חוסך ב OKEx יש APY של 0.6815%.
  • 30% – XTZ + קישור

אחת הסיבות לבחירה XTZ ו קישור היא שהם מספקים תשואות ראויות המותאמות לסיכון. נתונים שהורכב על ידי מסרי מראה כי XTZ יש יחס שארפ בן 90 יום של 1.80, ואילו קישורבשעה 1.33. אלה הם כמה מהקריאות הגבוהות ביותר בקרב אלטקוינים מובילים.

כמובן, היו כמה אסימונים ומטבעות אחרים שיש להם יחס שארפ גבוה עוד יותר (כלומר תשואות סיכוניות ואולי יותר גבוהות). עם זאת, גורמים אחרים כגון נזילות, גודל השוק והזמינות יגבילו ככל הנראה את הבחירה. OKEx הסביר מהו יחס Sharpe וכיצד הוא יכול להשפיע על תיק ההצפנה שלך, קרא עוד כאן.


בצד השני של המשקולת, בהתחשב בעובדה שמטלות אור-יציבה אינן מסוכנות, כגון דייהמחירים עשויים להיות משתנים מאוד כתוצאה מהמעבר פנימה ETH. USDT ו USDC יכול גם לחשוף לסיכונים מערכתיים אחרים. עם זאת, בהשוואה לאלטקוינים מרכזיים, אפילו ביטקוין, הצבת מטבעות יציבים בקצה האחד של המשקולת היא בחירה הולמת יותר..

משקיעים קנה והחזק שיכולים להתמודד עם נכסים מסוכנים יותר, תנודתיות גבוהה יותר וירצו לקבל מסגרת זמן קצרה יותר להשקעה, המוט שלהם יכול להיות כך:

  • 70% – MKR
  • 15% – MCO
  • 15% – BSV

ניקח את השילוב הזה כדוגמה, בתקופה שבין 13 במרץ ל -13 באפריל מיד לאחר מכירת מרץ, נוצר תיק כזה תשואה של כ -38%, עלתה על 29% של BTC באותה תקופה. שוב, משקיעים יכולים להתאים את ההקצאות שלהם בכל צד של המשקולת עם נכס שמתאים ליעדי ההשקעה שלהם.

אסטרטגיית משקולת בחיסכון בקריפטו

הכנסות פסיביות באמצעות קריפטו צוברות יותר פופולריבקרב המשקיעים. יחד עם זאת, מוצרי ההימור, החיסכון וההפקדה לתקופה היו רב תכליתיים מתמיד, עם מספר גדל והולך של אסימונים ומטבעות נתמכים..

בעוד שלחוסכים יש יותר חיסכון / השקעה של מוצרים, התשואות של מוצרים אלה עשויות לנוע בין 0.04% עד מעל 11%, מה שהופך את בניית האסטרטגיה המתאימה לתיק ה- EARN לחשובה יותר. אסטרטגיית המשקולת יכולה להיות שימושית גם במרחב זה.

בתחום ההכנסה הקבועה, אג”ח בעלות תשואה גבוהה יותר בדרך כלל מגיעות עם סיכון אשראי גדול יותר. בעולם המטבעות, מט”ח בעל תשואה גבוהה יותר יביא למשקיעים חשופים לתנודתיות גבוהה יותר. בקריפטוגרפיה הרעיון דומה. קריפטוסים המספקים שיעורי חיסכון גבוהים יותר, הם לרוב אלטקוינים בינוניים / קטנים, שלרוב הם בעלי תנודתיות גבוהה יותר.

לדוגמה, שרשרת אתה (אתהההימור של) ציון עמד על 4.58% ב- OKEx, בעוד דיישיעור ההימור היה רק ​​1%. אסטרטגיית המשקולת לחוסך פיקדונות לתקופה של 30 יום יכולה להיות כך:

  • 20% – MCO (7.68% APY)
  • 80% – EOS (3.13% APY)

המשקיעים יכולים גם לבחון את השילוב של מוצרים שונים בהימור / חיסכון / הפקדה לתקופה כדי למקסם את התשואות תוך איזון בין הסיכונים לתנודות המחירים..

סיכום

אסטרטגיית הברבל לא יכולה להיות אסטרטגיה קונבנציונאלית. עם זאת, גם השווקים שלאחר COVID אינם קונבנציונליים. הנזק הכלכלי הנגרם על ידי המגפה עלול להיות מסיבי, ובכל זאת, הוא עדיין לא התממש במלואו. במקביל, קובעי המדיניות העולמיים פרסמו כמה חבילות גירוי נרחבות בניסיון לרפד את השווקים. ציפיות המשקיעים טלטלו בין נפילה לדיכאון לבין התאוששות כלכלית בצורת V, יצרו אדוות שמשפיעות על כל סוגי הנכסים בכל השווקים, והקריפטו אינו יוצא מן הכלל. אסטרטגיה לא שגרתית כמו אסטרטגיית המשקולת יכולה להיות אחת התשובות לתנאי שוק כאלה. משקיעים מוזמנים לשנות את הגרסה המסורתית של המשקולת ולהפוך אותה למתאימה ליישומים שלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map