חיסול מלא

חיסול מלא

מערכת זו מאפשרת לנו לספק שתי רמות מינוף למשתמשים שלנו: פי 10 ו -20. כאשר יחס השוליים של המשתמש מפר 10% או 20% (למינוף פי 10 ו -20), יופעל שיחת שוליים וכל הפוזיציות יופסלו לחלוטין.

  • יחס שוליים קבוע = (מרווח קבוע + UPL) * מחיר ממוצע של עמדות פתוחות / (ערך נקוב של חוזה * עמדות החזקה)
  • יחס מרווח שוליים צולב = יתרת הון / מיקום מיקום + מרווח ניכוי הזמנות עבודה)

דוגמא:

עבור חוזה LTC 10x, אם ההפסד הגיע ל 90% מרווח הפוזיציה, תופעל קריאת שוליים. עבור חוזה LTC 20x, אם ההפסד הגיע ל -80% מרווח הפוזיציה, תופעל קריאת שוליים.

כללי פירוק מלאים

במצב מרווח שוליים: כאשר מחיר המסחר האחרון של מיקום הולך לכיוון שלילי למשתמש, אם ההון החשבון העתידי שלו הוא ≤10% מהמרווח שלו למינוף פי 10 (= יחס מרווח תחזוקה ≤10%) או ≤20 % מהמרווח שלו למינוף פי 20 (= יחס מרווח התחזוקה ≤20%), המשרה תיפסל בכפייה, מה שנקרא פירוק מאולץ. לאחר שמיקום חוסל כפייה, המערכת תבטל את כל ההזמנות של המשתמש כדי לשחרר את השוליים כדי לראות אם יחס מרווח התחזוקה של המשתמש עדיין נמוך מ -10% למינוף פי 10, או 20% למינוף פי 20. אם כן, עמדת ההחזקה תשתלט על ידי מנוע הפירוק הכפוי והפקדות הסגירה יוצבו בשוק במחיר בו מיקסום יעילות המסחר ורווח הפירוק בהתבסס על עומק השוק האחרון, הבסיס, מחיר פשיטת הרגל, ו מחיר אינדקס.

במצב מרווח קבוע: כאשר מחיר המסחר האחרון של מיקום הולך לכיוון שלילי למשתמש, אם יחס מרווח התחזוקה של המיקום שלו הוא ≤10% מהמרווח שלו למינוף פי 10 או ≤20% מהמרווח שלו ל -20 פעמים מינוף, המיקום יופסל בכפייה ויועבר על ידי מנוע החיסול הכפוי. בשלב זה, אובדן החיסול של המשתמש שווה לאובדן כאשר יחס מרווח תחזוקת המיקום שלו נופל לאפס. ההפסד המרבי לא יעלה על המרווח הכולל של עמדת הפירוק. במצב שוליים חוצה, כל העמדות של כל החוזים ייסגרו כאשר מופעל חיסול כפוי. במצב מרווח קבוע, רק העמדות של צד הפירוק ייסגרו כאשר מופעל חיסול מאולץ.

כאשר מופעלת חיסול כפוי, מערכת ניהול הסיכונים שלנו תשתלט על כל עמדות ההחזקה. אובדן הפירוק של המשתמש יהיה ההפסד כאשר יחס מרווח התחזוקה שווה ל- 0. במקביל, מערכת ניהול הסיכונים תשלח צו סגירה לשוק במחיר בו ממקסמים את יעילות המסחר ורווח הפירוק, על נזילות השוק, פריסת הצעת מחיר, מחיר פשיטת רגל ומחיר המדד. המערכת שלנו תפקח על הצו הסגור. אם ההזמנה תישאר ללא מילוי לאחר תקופה ארוכה, המערכת שלנו תעריך מחדש את עומק השוק, הבסיס, מחיר פשיטת הרגל ומחיר המדד כדי ליצור צו סגירה חדש עד למימושו המלא. לאחר חיסול כוח, עמדות החיסול יופרדו מיתרת ההון העצמית של המשתמש. אם התפקידים לא יתמלאו במלואם, ההפסד יירשם כאובדן חיסול המשתמש ויהיה חברתי במהלך המסירה. המשתמשים לא יסבלו מהפסדים נוספים בגין עמדות החיסול.

ניתן למצוא את מצב צווי הפירוק הממולאים והלא ממולאים ברשימת צו הפירוק. אם עמדות הפירוק (סגור ארוך או סגור קצר) יתמלאו מעל מחיר פשיטת הרגל (יחס מרווח תחזוקה = 0), ייווצרו פרמיות ויוחזרו לקופת הביטוח לכיסוי כל הפסד חברתי עתידי או להסדרת אירועים בסחר עתידי..

אם עמדות הפירוק (סגור ארוך או סגור קצר) מתמלאות מתחת למחיר פשיטת הרגל (יחס מרווח תחזוקה = 0) או שאינן מלאות במלואן במהלך הלידה, ייווצר הפסד חברתי ויכוס על ידי קרן הביטוח. אם לא ניתן לכסות את ההפסד במלואו, החלק הנותר יהיה כפוף להחזר כספי. ההפסד יתאגד עם הרווחים שהושגו בקרב כל המשתמשים בשלושת החוזים.

השוואה בין מערכות חיסול

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map