פרק ג ‘: כיצד לבחור רמת מינוף ולהבדיל בין מצב מרווח קבוע למצב שוליים חוצה

⦁ מהם מרווח ומינוף

מימין לשם החוזה, נוכל ללחוץ כדי לבחור מצב שוליים ולבחור רמת מינוף. באמצעות "מינוף", אתה יכול לנצל את ההון למסחר וליצור תשואות רבות יותר, אך הוא גם מכפיל את הסיכון בו זמנית.

בעת שימוש במינוף למסחר עתידי, על המשתמשים להציב סכום מסוים של קרן כבטוחה. זה נקרא a "שולים".

השוליים נקובים במטבעות קריפטוגרפיים בסיסיים במסחר בשולי מטבעות. למסחר בשולי USDT, השוליים נקובים ב- USDT (ראה חוזה רבעוני של BTCUSDT להלן).

בממשק המסחר נוכל להגדיר את רמת המינוף על ידי הזנת מכפיל או גלילה אופקית של הבר כדי לבחור אחד. המערכת תחשב את הערך המקסימלי של המיקום שלך (יחידה = BTC או מספר חוזים) בהתבסס על המינוף וכמות המרווח הדרושה כדי לשמור על המיקום שלך..

* שימו לב כי התרחיש הבא עשוי להתרחש: אם תגדילו את המינוף, מספר החוזים המרבי הזמין (BTC) < המספר המרבי של חוזים (BTC) הנדרש על ידי דרגת המיקום, הראשון יגדל. עם זאת, כאשר אתה מגדיל את המינוף, אתה מתקרב למגבלת הדרג. ואז, כאשר מספר החוזים המרבי הזמין (BTC) < המספר המרבי של חוזים (BTC) הנדרש על ידי דרגת המיקום, הראשון שווה לזה האחרון. לפרטים על מגבלות המיקום, אנא לחץ על סרגל הצד >> מדריך שכבות מיקום.

איך מחשבים שוליים? (הבדל בין מצב שוליים קבועים / מצב שוליים צולבים)

OKEx מציעה שני מצבי שוליים, כלומר מצב שוליים חוצה ומצב שוליים קבועים. לאחר בחירת מצב שוליים, זה חל רק על סוג החוזים והמטבעות הקריפטוגרפיים הבסיסיים שבחרת בדף, בעוד חוזים אחרים והמטבעות הקריפטוגרפיים לא נשארים מושפעים. (הערה: אנו מציעים ארבעה סוגים של חוזים: חוזים עתידיים בשולי מטבעות, החלפה נצחית בשולי מטבעות, חוזים עתידיים בשולי USDT והחלפה נצחית בשולי USDT).

לדוגמא, אם תבחר במצב מרווח חוצה במסחר עתידי בשולי מטבע BTC, ההון הזמין שלך בחשבון המסחר שלך נחשב לשוליים. לאחר מכן, שולי מיקום = ערך נקוב * מספר חוזים / מחיר סימן אחרון * מינוף. כמות מרווח הפוזיציה משתנה בהתאם למחיר השוק.

כהמשך לאמור לעיל, אם תבחר במצב שוליים קבועים במסחר עתידי בשולי מטבע BTC, השוליים לחוזים ארוכים וקצרים ארוכים וקצרים לשבועיים, דו שבועיים, רבעוניים ושוליים מחושבים ומוסדרים בנפרד. לאחר מכן, שולי מיקום = ערך נקוב * מספר חוזים / מחיר סימן אחרון * מינוף. כמות מרווח הפוזיציה נותרה ללא שינוי.

באופן כללי, אם ברצונך להסדיר את הפוזיציות שלך בנפרד או להתחיל במסחר ממונף מאוד תוך הימנעות מסיכונים על ידי כך שאתה לא לוקח את כל הפוזיציות שלך כמסחר יחיד, תוכל לבחור במצב מרווח קבוע.

מכיוון שמצב השוליים החוצה מאפשר לך להשתמש בקרן הזמינה שלך כמרווח, הסיכון לפירוק בכפייה יורד כאשר אינך משתמש בכל הקרן הזמינה שלך לפתיחת חוזים.

אתה יכול לבחור מצב שוליים המתאים לצרכיך באופן גמיש.

כיצד להבדיל בין מינוף סמלי למינוף ממשי?


מינוף נומינלי מתייחס למנוף שבחרת בממשק המסחר. לאחר קביעת המינוף, המערכת מחשבת את מספר החוזים המרבי הזמין ואת כמות המרווח הדרושה לפתיחת משרה.

מינוף בפועל מתייחס למינוף הממשי המחושב על בסיס שווי האחזקות שלך והמרווח הנדרש. במצב השוליים הקבועים, המינוף בפועל תואם את המינוף הנומינלי. עם זאת, במצב שוליים חוצה, אם תגיע למספר המרבי הזמין. של חוזים שאתה יכול לפתוח (כלומר אתה משתמש בכל הקרן הזמינה שלך כדי לפתוח חוזים), המינוף בפועל שווה למנוף הנומינלי. אך אם אינך משתמש בכל הקרן הזמינה שלך לפתיחת חוזים, המינוף בפועל אינו שווה למנוף הנומינלי, והון הסיכון אינו תואם את המינוף הנומינלי..

אתה יכול לחשב את המינוף בפועל באופן הבא:

מסחר בשולי מטבעות: מספר חוזים שהוחזקו * ערך נקוב / (מחיר סחר אחרון * הון עצמי) , או מספר אסימונים שהוחזקו / הון עצמי

מסחר בשולי USDT: מספר חוזים שהוחזקו * ערך נקוב * מחיר סחר אחרון / הון , או מספר USDT שהוחזק * מחיר סחר אחרון / הון עצמי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map