סחר בחשיפות USDT עם OKEx עתידיות לינאריות והופכיות

תומאס צי

ראש אסטרטג כמותי

USDT, aka Tether, הוא נכס נזיל מאוד בשוק הקריפטו המקובל באופן נרחב בבורסות מרובות וניתן לסחור 24/7. זה עובד כמו קרן סל (ETF), שם נכס הבסיס הוא דולר אמריקאי; והיא מאמצת מנגנון יצירה ופדיון המאפשר לסוחר לסחור בו בפרמיה או בהנחה בשוק. היום נדבר על הנחות USDT ואסטרטגיות פרמיה ומסחר הקשורות לבסיס USDT. נשתמש בחוזים עתידיים הפוכים ליניאריים ושולי מטבעות של OKEx של OKEx כדי לשכפל את שער USDT ולארביטראז ‘בסיס עתידי שונה על פני תקופות עתידיות שונות..

בחודשים האחרונים USDT נסחרה בפרמיה בסין היבשתית, בעוד ששוק offshore עדיין נסחר ביעילות בערך 1: 1. שער CNY היבשתי הוא ~ .08 7.08 בעת כתיבת שורות אלה והוא מתמודד על 7.21 ¥ בשוק C2C USDT של OKEx. בעיקרו של דבר השוק אינו יעיל בגלל מגבלות הון, USDT נסחר בכ -2% -3% פרמיה בסין. זה לא מאוד “מסוגל לארב” אלא אם כן יש לך הגדרה מיוחדת. עם זאת, עלינו לראות כמה ביקושים סיניים מאולצים המובילים לחוסר יעילות בשוק בחלקים אחרים בשוק הקריפטו.

איור 1. בלומברג איור 2. בשוק OKCoin USDT / USD בחו”ל, פרמיית USDT היא הרבה יותר מאופקת ונסחרת בפרמיה קלה

חוסר הסימטריה של החזקת USDT

אי אפשר לדבר על סחר עם USDT מבלי לדעת קודם את סיכוני הצד הנגדי של Tether. ככלל, כסוחרי קוונטים אנו מנסים למזער את הסיכון של הצד הנגדי. למרות שהסיכון לפיצוץ קשירה הוא קטן, בכל זאת הוא קיים, וההשפעות יכולות להיות בינאריות למדי. בעבר ראינו ש- USDT נסחר לרמה של 0.9 דולר וגם ל -1.05 דולר.

החלק האחורי של אחזקת USDT הוא די קטן, כמו תעודות סל בשוק מסורתיות, בדרך כלל אין הגבלה על היצירה. אם USDT נסחר בפרמיה, סוחרים יכולים לתת במהירות ל- Tether Limited (המנהל) דולר ולקבל USDT למכור לשוק ולהמשיך לחזור על המסחר הזה. לכן הפרמיה תמיד נשארת קטנה ורק לעיתים רחוקות מעל 0.5%, ולכן עלינו לנצל אותה כשהיא גדולה.

אבל אם Tether הופך נזיל ורואה בנק מנוהל, USDT יירד במהירות ל- 0 $. ההרשאה שניתנה Tether ליצירה או למימוש אינה סימטרית. לפיכך התמורה הזו היא מאוד א-סימטרית, החיסרון שלך בהחזקת Tether הוא 100% אך ההפוך שלך מוגבל מאוד.

כיצד לגדר USDT ב- OKEx

סוחרי קוונטים מנסים למזער את חשיפת ה- Tether שלהם על ידי החזקת מעט ככל האפשר או גידור החיסרון שלה. גידור זה כמו לאכול ירקות, חלקנו עושים את זה כי אנחנו יודעים שצריך, אבל לא בגלל שאנחנו רוצים. אם אתה מחזיק ב- USDT ורוצה להרוויח קצת הכנסה פסיבית, אתה יכול לקנות נקודה ולמכור עתיד עשיר בשולי מטבע הפוך (כפי שפורט לעיל במאמרים האחרים שלי)..


אם החוזים העתידיים נסחרים בזול, אתה יכול לקנות חוזים עתידיים זולים ולמכור חוזים עתידיים הפוכים עשירים. זה נותן לך לשאת חיובי מהבסיס.

הטמעת ערך USDT מהמדדים של OKEx וקניית USDT

בבוקר הטלטלה ה -13 במרץ, היה מיהר למקלט הבטוח (כן – קשירה היא מקלט בטוח בקריפטו, כי אתה יכול למשוך אותו לארנק שלך). באמצעות מדדי BTC-USDT (5290USDT) ו- BTC-USD ($ 5590), אנו יכולים לרמוז כי USDT נסחר ב -1.05 דולר. אם אנו מאמינים ש- USDT יחזור לשוויון (בגלל הגורם הא-סימטרי כפי שפורט לעיל), עלינו למכור מדד דולר ולקנות מדד קשירה לדולר ארוך וקצר..

מרבית הסוחרים בשוק מכירים את האסטרטגיה הזו, ולכן עתיד הדולר ההפוך נסחר למעשה בשווה עם עתיד ה- USDT הליניארי. מכיוון שמדד הדולר גבוה ב -5%, הבסיס היה זול יותר ב -5% לחוזים עתידיים הפוכים מכיוון שמשתתפי החוזים העתידיים מצפים כי פרמיית USDT תיגרם עד תום. בסביבות השעה 11:25 אנו רואים סוף סוף ניתוק, הן חוזים עתידיים בדולר והן סחר מוחלט ב -4% מעל מחירי ה- Tether. אם נכנסת לעמדה זו (במינוף כפול) של מכירת העתיד ההפוך וקניית עתיד לינארי, היית מרוויח תשואה של כ -8% תוך 15 דקות בלבד..

לדוגמה:

אתה פותח משרה בשעה 11:30:57 13 במרץ (בהנחה שיש לך מרווח מספיק)

אם הוחזק במהלך התפוגה ב- 27 במרץ ולקחת את מחיר המסירה עבור BTC-USD-200327, שהיה 6725.42 $, עבור BTC-USDT-200327 שהיה 6703.4 T $, התשואה שלך תהיה סביב 0.032BTC (~ 214.76 USDT).

השאלה הבאה שלך עשויה להיות, בהתחשב בכך שעלי להפריש עתיד הפוך עם BTC, אולי עלי פשוט לתפוס את הבסיס השלילי של העתיד ההפוך -10%. כפי שנדון בניואנסים של מאמר ארב מדד, שולי עתיד הפוך במהלך סחר בארביטראז ‘הפוך הוא עתיר הון ובגלל אופיו המשתלם ההפוך, קשה לנהל את השוליים..

מהם הסיכונים?

שום מאמר על ארביטראז ‘אינו שלם מבלי לדון בסיכונים הכרוכים בכך. ברור שמדובר בסיכונים כמו שמירה על סיכון המרווח, ההחזר והצד השני, אך עליכם לקחת בחשבון גם את סיכון ה- Tether. כשאנחנו סוחרים חוזים עתידיים עם מטבעות הצעת מחיר שונים, אנו נפתחים לחשיפות במטבע הצעת המחיר גם לאחר גידור מטבע הסחר. במקרה זה, מסחר בכל פיזור בין חוזים עתידיים הפוכים וליניאריים ייצר עמדה Tether מלאכותית או USDT.

באופן כללי, עלינו להטות לעבר קיצור של Tether (כגון קניית חוזים עתידיים ליניאריים). אם חסר לנו USDT, פירוש הדבר שקניית חוזים עתידיים או החלפות ליניארי של USDT או רכישת BTC עם USDT. במקרה הסיכוי שה- USDT קורס 50%, מדד ה- BTC-USDT יהיה כפול ממדד ה- BTC-USD ותוכלו למעשה לקבל כמות כפולה של USDT ומבחינת הדולר, ה- P שלכם&אני עדיין תהיה שטוחה.

סיכום

OKEx מציעה מגוון רחב של נגזרות קריפטו המתאימות לצרכי הסוחרים השונים. בהתחשב בתנודתיות בשוק, קל מאוד לחוזים עתידיים אלה להתנתק והזדמנויות ארביטראז ‘לרוב זמינות למי שתמיד מוכן. בשום פנים ואופן אסטרטגיות מסחר אלה אינן קלות או מתרחשות לעיתים קרובות, אם היא רווחית ביותר, הן יימשכו זמן קצר בלבד, ולעתים קרובות נשמרות על ידי בוטים – רק כאשר הרובוטים אינם תחמושת יכולים סוחרים לחגוג בה. במאמר זה, בדקנו דוגמה ברורה, אך ישנם אינספור סיכויים קטנים בחוץ, כמו דוגמה זו בהמשך המציגה את TRX 0925 (עתיד פחות שמור).

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map