IRISnet ו- OKExChain משתפים פעולה לפיתוח יישום DeFi כמו גם מערכת אקולוגית בין-שרשרתית

מימון מבוזר (DeFi) מתפתח לאחד ממקרי השימוש המבטיחים ביותר של בלוקצ’יין ו- IRISnet מעורב באופן פעיל בקידום פיתוח המערכת האקולוגית כולה. מאז השנה שעברה, IRISnet ו- OKExChain שיתפו פעולה בפיתוח בלוקצ’יין של יישום DeFi כמו גם את המערכת האקולוגית הבין-שרשרתית..

קוסמוס הוא ללא ספק אחד הפרויקטים הרשתיים החדישים ביותר. זה הביא שלוש תרומות חשובות ביותר לתעשיית הבלוקצ’יין: Tendermint, Cosmos SDK ו- IBC (Inter Blockchain Communication). IBC נבחנת כעת ב- Game of Zones (GoZ). Cosmos SDK תומך בבניית ביצועי ביצועים גבוהים ספציפיים ליישומים באמצעות Tendermint כמנוע קונצנזוס. ואז IBC תומכת באותן חסימות יישומים בכדי לשתף פעולה וליצור אינטרנט של רשתות חסימות.

מאז 2017, צוות הפיתוח המרכזי של IRISnet, ביאנג’י, החל להשתתף בפיתוח קוד פתוח של קוסמוס SDK. תרומת הצוות למערכת האקולוגית של קוסמוס הייתה נערכים בכבוד רב על ידי משתפי פעולה שונים. IRISnet (מרכז ה- IRIS של mainnet) היה בלוקצ’יין היישומים החיצוני הראשון שפותח באמצעות SDK של קוסמוס, והרשת הראשונה שהושקה במערכת האקולוגית של קוסמוס. IRISnet הוא מרכז שירות בין-שרשרתי המספק את הבסיס ליישומים מבוזרים מהדור הבא. תשתית השירות (iService) לא תומכת רק בהעברת אסימונים רוחביים, אלא גם בנתונים וחישובים מורכבים שניתן לקרוא להם על פני מערכות הטרוגניות. בנוסף, הוא תומך גם בתפעול הדדי של רשתות ציבוריות, רשתות קונסורציום ואפילו מערכות מסורתיות.

DeFi הוא אחד ממקרי השימוש הצפויים ביותר עבור טכנולוגיית הבלוקצ’יין. כמרכז שירות בין-שרשראי התומך ביישומים מבוזרים מורכבים, הציגה IRIS Hub פונקציות ליבה רבות שיכולות להעצים את DeFi שנה שעברה. לאחרונה, פונקציונליות זו כללה גם א גרסת בדיקה של Coinswap (חילופי פלאש ברשת) שיכולה לעבוד עם IBC. בהתקדמות עם פיתוח המערכת האקולוגית של DeFi, IRISnet ו- OKExChain גם התחייבו לעסוק בשיתוף פעולה מעמיק יותר על מנת לתמוך עוד יותר בפיתוח יישומי DeFi במערכת האקולוגית של קוסמוס..

כמפתחים תורמים של קוסמוס SDK ו- IRISnet, אנו שמחים מאוד לראות כיצד קוסמוס SDK פיתחה את OKExChain נכנסה בהצלחה לשלב ה- testnet, ומאמינים ש- OpenDEX ב- OKExChain יספק ערך חדש למערכת האקולוגית הרשתית. אנו מתכבדים להיות מוזמנים להיות OKExChain שותף ראשון במערכת האקולוגית ומצפים לעתיד מקושר עוד יותר המאפשר על ידי פרוטוקול IBC. נכון לעכשיו, IRISnet ו- OKExChain כבר עבדו בתחומים הבאים:

1. צוות IRISnet הוזמן לספק תמיכה טכנית לפיתוח OKExChain:

OKExChain פותח גם באמצעות Cosmos SDK ומשתמש במנגנון הקונצנזוס הביזנטי Tendermint. בשנת 2019, צוות הליבה של IRISnet הוזמן להעביר הדרכה טכנית של קוסמוס לצוות OKExChain – כולל פיתוח בלוקצ’יין, בדיקות מאמץ, הפעלת צומת ותחזוקה וכו ‘. צוות OKExChain הזמין גם את צוות הליבה של IRISnet לספק ייעוץ טכני בעת פתרון טכני. אתגרים במהלך תהליך הפיתוח.

2. צוות OKExChain וצוות IRISnet משתפים פעולה למשחק האזורים

המשחק של אזורי האתגר שואף לאמת את פרוטוקול ה- IBC החוצה של קוסמוס בקנה מידה גדול לפני ההשקה. המשחק נמצא בשלב השלישי כעת וגם צוות IRISnet וגם צוות OKExChain עובדים יחד. נכון לעכשיו, צוות IRISnet תרם את עיצוב התמריצים של Relayer לתחרות, עזר לגילוי באגים מרובים והשיק את דפדפן סטטוס רשת GoZ ו ארנק שרשרת צולבת ארנק Rainbow-GoZ.

דפדפן סטטוס רשת GoZ[דפדפן סטטוס רשת GoZ]

הארנק Rainbow-GoZ משלב פונקציית העברה צולבת עם Coinswap (חילופי פלאש ברשת) ומשלים את העגינה עם OKExChain. הארנק Rainbow-GoZ זמין להורדה כעת ומשתמשים יכולים לחוות את ההעברה הרשתית של IRIS Hub ו- OKExChain בסביבת GoZ testnet. באמצעות חילופי הפלאש ברשת, ניתן להחליף אסימונים ב- OKExChain עם האסימון המקורי של IRIShub, ה- IRIS Token, כמו גם אסימונים של אזורים אחרים המחוברים ל- IRIShub. צפוי שכאשר IBC יושק רשמית, עסקאות אלה יבואו לידי ביטוי בסביבת הרשת הראשית.

מצפה לשיתוף פעולה נוסף בין מערכות אקולוגיות בין רשתות

1. iService יכולה לספק שירותי מחשוב ונתונים בין-רשתיים ליישומי DeFi ב- OKExChain

Hub IRIS נועד להיות הבסיס ליישומים המבוזרים של הדור הבא, ו- iService שלו יכול לתמוך בצורה נוחה באינטגרציה של משאבים מחוץ לרשת או בין רשתות לרבות מחשוב ונתונים. iService יכולה לתמוך במערכת ריכוזית ובבלוקצ’יין הטרוגני (אפילו כולל רשתות חסימות שאינן מבוססות על Tendermint) לצורך ביצוע פעולה הדדית..


לאחרונה, צוות IRISnet הקים שותפות עם Chainlink וקוד אינטגרציה פתוח של IRIS iService ו- Chainlink ב- Github. באמצעות שילוב זה, יישומים במערכות חסימות אחרות / מערכות מדור קודם יכולות לצרוך שירותי אורקל בצורה נוחה. בעתיד יתאפשר ליישומים ב- OKExChain להשתמש בשירותי הנתונים והמחשוב המסופקים על ידי IRIS Hub, הדוגמאות האחרות כוללות שירותי מחשוב פרטיות הניתנים על ידי בלוקצ’יין כגון PlatON במערכת האקולוגית של IRISnet, שירותי כריית נתונים הפועלים מחוץ לרשת עד לחשב גורמי סיכון מסוימים בשוק וכו ‘.

2. כאשר ארנק דיגיטלי של Rainbow משתלב עם OKExChain

ארנק דיגיטלי של קשת (www.rainbow.one) פותח על ידי צוות הליבה של IRISnet ותומך גם בהאצלה והימצאות באמצעות בחירת מאמתים מהימנים ברשת המבוססים על מפתח סודי וניהול אסימונים של ארנק דיגיטלי מוצפן מסורתי, שמירה על יציבות הרשת ומתוגמלים לאסימונים עבור אספקת חסימות. משתמשים יכולים גם להצביע על שרשרת באמצעות Rainbow, התוצאה היא תהליך פיתוח רשת מבוזר יותר ולצרכים השונים של משתמשים שונים. הארנק הדיגיטלי של Rainbow תומך גם בפונקציונליות מתנה של ‘מעטפה אדומה’ המבוססת על בלוקצ’יין. יש גם אבטחה משופרת של הגנת מפתחות באמצעות ארנק קר / ארנק שעון. Rainbow ID המבוסס על ארנק ה- HD מקל על המשתמשים לנהל כתובות מרובות שרשראות בבת אחת.

בנוסף לארנק ה- Mainnet, ארנק ה- testnet של Rainbow מביא לעתים קרובות תכונות חדשות וחדשניות. Rainbow-IBC בשנת 2019 ו- Rainbow-GoZ בשנת 2020 הם הראשונים שמביאים העברת IBC בין-שרשרת והחלפת פלאש ברשת על המערכת האקולוגית העולמית של קוסמוס בצורת ארנק צולב..

הארנק הדיגיטלי של Rainbow תומך כיום הן ב- IRIS Hub והן ב- Cosmos Hub. בעתיד, כאשר OKExChain ישולב בקשת, המשתמשים יוכלו לבצע את הפעולות הנ”ל ב- OKExChain בקלות..

3. כאשר דפדפן IRISplorer משלב OKExChain

הדפדפן IRISplorer (irisplorer.io) פותח על ידי צוות הליבה של ביאנג’י של IRISnet, וכיום תומך בשאילתות על סטטוס הבלוקצ’יין של IRISnet, על הממשל ברשת ועל מידע אחר. IRISplorer מדמיין בצורה ברורה ומפורטת, ומאפשר שינויים חזותיים בנתונים בזמן אמת בשרשרת למשתמשים..

בעתיד, כאשר OKExChain משולב בדפדפן IRISplorer, משתמשים יכולים: להציג את מצב הבלוקצ’יין של OKExChain בזמן אמת, לדפדף בנתוני החסימה שלהם, בנתוני העסקה, בפרטי צומת האימות, לבדוק את גובה החסימה של OKExChain, חשיש העסקה, פרטי כתובת, לבצע חיפושים קשורים, ראה דפי דירוג נכסים קשורים ורשימה של 100 הכתובות המובילות באמצעות OKExChain.

משתמשים יוכלו גם לשאול את הצעות הממשל של OKExChain, תהליכי ממשל הצבעה ופרמטרים אחרים של הממשל.

[ויזואליזציה של מידע ממשל ברשת] [ויזואליזציה של מידע על הממשל ברשת (גרסה חדשה תגיע בקרוב)]

מקור: IRISnet

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map