הצעות לשיתוף פעולה עם מערכות אקולוגיות של NULS ו- OK

על אודות אפסים

NULS היא פלטפורמת בלוקצ’יין אדפטיבית קוד פתוח, ארגונית, המציעה פתרונות עסקיים מהירים למפתחים. NULS, המציעה מיקרו-שירותים, חוזים חכמים, יכולת פעולה הדדית בין-שרשרת ובניית שרשראות מיידית, מציבה סטנדרט תעשייתי חדש לייעול אימוץ הבלוקצ’יין..

עיצוב שכבת המיקרו-שירות של NULS מקל על מפתחים ליצור במהירות מודולים לכל דבר. NULS מספקת פתרונות זורמים, חסכוניים וחסכוניים בזמן למפתחים עם חוויית בלוקצ’יין מינימלית.

NULS היא תשתית בלוקצ’יין קוד פתוח מודולרית.

מוצרי הדגל שלה הם להלן:

1.פלטפורמת POCM

POCM (Proof of Credit Mining) היא פלטפורמת SCO המאפשרת לפרויקטים להשתמש בחוזים חכמים להנפקה והפצה של אסימונים לפרויקטים על גבי רשתות חסימות. יש לך NULS? היכנס לצמתים של פרויקט והרוויח את האסימון שלהם כפרס, בעוד שהפרויקט מרוויח NULS כפרס. פרויקטים יכולים להשתמש בתגמולי הקונצנזוס של NULS בכדי לאתחל ולעזור במימון הפיתוח. בניגוד ל- IEOs ו- ICO, הסטייקטים לעולם אינם מסכנים את המנהל שלהם, ו- NULS לעולם לא עוזבים את הארנק. הרוויח אסימונים לפרויקט בזמן שהמכשיר שלך כבוי! כפלטפורמת SCO אוניברסלית, ניתן להשתמש ב- POCM להנפקה והפצה של אסימונים ונכסים מכל רשת ציבורית בכל מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין..

2. NULS ChainBox

ChainBox הוא פיתרון מהקופסה לבניית שרשראות. הוא מכיל שישה מודולים בסיסיים: ספר חשבונות, חשבונות, עסקאות, חסימות, קונצנזוס ורשת. ChainBox מבטל את הצורך בהבנת כל טכנולוגיית הבלוקצ’יין הבסיסית, כולל אחסון נתונים מבוזר, העברת נקודה לנקודה, מנגנוני קונצנזוס ואלגוריתמי הצפנה. במקום לבזבז זמן על ארכיטקטורת בלוקצ’יין, מפתחים יכולים להתמקד ביצירת מודולים עסקיים עצמאיים המבוססים על פרוטוקולי תקשורת סטנדרטיים, ואז ליצור שרשרת יישומים חדשה תוך דקות עם ChainBox.

3. Chainfactory

Chainfactory מאפשר לך לבנות בלוקצ’יין שעונה על הצרכים הייחודיים שלך עם יכולת קידוד מינימלית. הממשק הגרפי שלב אחר שלב שלנו מנחה אותך בתצורת שרשרת שלך באמצעות מחסן המודולים.

על אודות עָצָברֶשֶׁת

Nervenetwork היא רשת שירותי נכסים דיגיטליים מבוזרת ופרוטוקול אינטראקציה בין-שרשרת בשרשרת המבוסס על מסגרת המיקרו-שירות של NULS ופותח עם NULS ChainBox. מטרתו היא לשבור את האי הערך המבודד של הבלוקצ’יין, להקים רשת אינטראקציה בין נכסים בין שרשרת, ולספק את כל התמיכה הבסיסית הנחוצה למערכת האקולוגית של יישומי Defi. תן לכל מחזיק נכסים דיגיטליים ליהנות משירותי יישום Defi מאובטחים, בחינם ושקופים.

NerveNetwork היא רשת מבוזרת של שירותי נכסים דיגיטליים ופרוטוקול אינטראקציה בין-שרשרת שרשרת המבוססת על מסגרת המיקרו-שירות של NULS ופותחה עם NULS ChainBox. מטרתו לשבור את האי הערכי המבודד של הבלוקצ’יין, להקים רשת אינטראקציה בין נכסים בין שרשרת, ולספק את כל התמיכה הבסיסית הדרושה לאקולוגיית היישומים Defi. תן לכל בעל נכסים דיגיטליים ליהנות מביטחון אמיתי, חופש ושקיפות של שירותי היישום Defi. דרך פרוטוקול האינטראקציה הצולבת בין עצבים, יש צורך בכמות קטנה של פיתוח באמצעות הממשק הסטנדרטי, ואז ניתן להפוך את הבלוקצ’יין עם מבנים שונים למערכת של סוגי נכסים נפוצים שניתן לזהות על ידי המודולים הרשתיים ב המערכת האקולוגית NULS. בדרך זו, אנו יכולים להשיג את אינטראקציית הנכסים בתוך המערכת האקולוגית NULS ומחוצה לה, ולספק תרחישי Defi עשירים לנכסים דיגיטליים רגילים כגון BTC..


אפסים היתרונות של הטכנולוגיה הבסיסית

ארכיטקטורת שירותים במיקרו, מודולריזציה יסודית יותר, מנגנון הקונצנזוס ניתן לחיבור, מודולים פועלים באופן עצמאי, צימוד נמוך וגמישות הרחבה גבוהה.

פתרונות לשיתוף פעולה

1.מומלץ ל- OKExChain לאמץ שיתוף פעולה אקולוגי הטרוגני בין עצבים

1.1 מומלץ ל- OKExChain להצטרף לצומת הבנק הווירטואלי של Nerve

הפרויקט של NerveNetwork מוכן לספק תמיכה לצמתים בנקים וירטואליים.

ל- NerveNetwork 15 צמתים בנקים וירטואליים בסך הכל, אשר לא רק בכוחם לייצר הכנסות מבלוקים, אלא גם תואמים את זכויות הניהול של 15 מפתחות פרטיים מרובי חתימות. היא אחראית על ניהול רב החתימות של BTC וההנהלה. של המפתח הפרטי של חתימת החוזה החכם של Ethereum, הוא מנהל ניהול נכסים מבוזר.

צומת הבנק הווירטואלי מקבל את התפקיד של ממשל חוצה-שרשראות, הצבעה על כמה הצעות שרשרת בנושאי נכסים שונים המתרחשים במהלך התהליך החוצה-שרשרת, ובדיקת הצעות נכסים עם מנגנון אימות ביזנטי של 66%, כולל אלה המתרחשים העברת נכסים צולבים עיבוד של הקפאה, החזרה והעברה.

1.2 מומלץ כי Nerve יתן פתרון הטרוגני בין-שרשראות שיסייע לתמיכה בגישה של נכסי המיינסטרים כגון BTC, ETH, ERC20 ו- NULS.

כפרוטוקול אוניברסלי בין-שרשראות, Nerve ייגש לנכסי המיינסטרים השונים. המנה הראשונה של ה- mainnet תיכנס ל- BTC, ETH, ERC20, NULS, NRC20 ונכסי רשת אחרים ונכסי חוזה. באמצעות הקשר עם OKExChain, הוא יכול לספק גישה לנכסים עשירים עבור OKExChain ו- OKExChain DEX, ויכול להשתתף בממשל ברשת על נכסים אלה, מה שלא רק מבטיח את בטיחות הנכסים, אלא גם מספק שירותים גמישים עבור OKExChain..

זמן ייצור הבלוקים של Nerve מאושר בתוך 3S. היא מאמצת את מנגנון הקונצנזוס POCBFT ואין לה עסקאות החזר. זה מתאים מאוד כפתרון רשת לברקים עבור נכסי מיינסטרים מאושרים לטווח ארוך.

2. NULS ו- OKExChain שיתוף פעולה אקולוגי הטרוגני בין-שרשראות

2.1 מומלץ ל- OKExChain להשתתף בתחזוקת הצמתים המייצרים בלוקים של NULS.

לאחר שהפך לצומת בנק וירטואלי, למאגר לא רק תגמולים מהבנק הווירטואלי Nerve, אלא גם תגמולים ליצירת חסימות. הבריכה יכולה גם להניח את אחזקות NULS, Ethereum, ו- Bitcoin עבור תפוקת הכרייה של Nerve.

2.2 מומלץ כי החוזה החכם של NULS יהיה Dapp & Defi יכול לתמוך בגישה לנכסי OKT

ניתן להעביר את כל הנכסים ב- Nerve לרשת NULS באמצעות פרוטוקול ממסר NULS. נכסים ברשת NULS יכולים לתמוך בפיתוח ויישום של חוזים חכמים של נכסי OKExChain. לדוגמא, הזהות הדיגיטלית ורשת האלף האחסון המבוזרת ברשת NULS. ו- NULS הגיעו לשיתוף פעולה עם Ledger.

בנוסף, ניתן לגשת במהירות לכלי ממשל ול- POCM.

2.3 מומלץ לארנק NULS Nabox לספק תמיכה בנכסים צולבים הטרוגניים מ- OKExChain ל- NULS

ארנק ה- NULS האקולוגי Nabox App משמש כיום 10000 משתמשים אמיתיים בתדרים גבוהים ויכול לתמוך בגישה ובאחסון של נכסי רשת OKExChain..

3. קידום מדיה

כחבר במערכת האקולוגית OKExChain, NULS יספק משאבים מצטברים, יאחד את התקשורת ואת דעת הקהל המסורתית כדי להעלות את השפעת הענף.

  • התקשורת : HuoXing Finance , Jinse Finance , Beenews , Lianshijie, BightbcNews, PingCaiJin, FengLi.com, YunShi24.com, bitett.com, Zilian8.com, maiyaotop.com, beipopfinance.com, Deep Cloud Finance, CoinPlay, Munzixun.com , ect.
  • ניתן לקדם אותו על ידי יותר מ -10 KOLs עם השפעה רבה על Weibo, Twitter ו- Youtube
  • ניתן לקדם אותו על ידי עשרות אלפי משתמשים רשומים בפורום משלו.

ניתן לקדם אותו על ידי קבוצת WeChat, קבוצת טלגרם, קבוצת טוויטר וקהילות אחרות של למעלה מ- 100,000.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map