שרשרת OKEx ו- OKEx DEX – מערכת אקולוגית מהפכנית של DeFi

טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא תשתית מהפכנית של האינטרנט והגיעה לשיאה חסר התקדים. בעידן הבלוקצ’יין, בנקים מרכזיים ברחבי העולם מתנסים בטכנולוגיה, וחידושים רבים כמו מאזניים צצים. טכנולוגית עמית לעמית מבוזרת שכזו אינה רק התקדמות טכנולוגית, אלא היא תעצב מחדש את הכלכלה העולמית כפי שעשתה האינטרנט.

ב- OKEx אנו מאמינים שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תהפוך לתשתית בסיסית וזרז לפריצת הדרך האנושית הבאה. תוך ניצול פיתוח הביזור העולמי, אנו מנסים לדחוק את הגבולות של מה שמגדיר בורסת קריפטו ומה זה יכול להביא לשוק. באפריל 2019 הכרזנו שאנחנו מפתחים את הבלוקצ’יין שלנו – OKExChain, במטרה לתרום לקהילה עם היישומים המבוזרים שלנו.

חזון OKExChain

OKExChain הוא בלוקצ’יין מבוזר שתוכנן להיות בסיס ליישומים מסחריים גדולים המונעים על ידי בלוקצ’יין. אנו רוצים לבנות רשת ציבורית מבוזרת ופתוחה שתעצים את כל הצמתים המשתתפים, כך שמשתמשים יוכלו לשחרר ולהפעיל יישומים מבוזרים באופן חופשי, להנפיק מטבעות קריפטוגרפיים משלהם, ליצור זוגות מסחר ולסחור באופן חופשי. הטכנולוגיה הרשתית המעורבת היא המפתח להשגת משימתה.

באמצעות המודולים הרשתיים שלה, המשתמשים יכולים לחלוק את הערכים ותרחישי היישום של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, משתמשים ומקרי שימוש מקושרים יחד כדי להשיג בנייה קלה ומהירה של מערכות אקולוגיות ומערכות בעלות ערך מוסף..

היתרונות הטכניים של OKExChain

OKExChain שואפת להביא רמה חדשה של חופש לסוחרים ולמשתמשים המעוניינים ליצור בורסה מבוזרת משלהם. OKExChain פותח עם שותפי מערכת אקולוגית פנימיים וחיצוניים המופעלים על ידי OKExChain פיתוח מקביל רב-שרתי שיכולים לזרז משמעותית את תהליך הפיתוח ולתמוך בהשקת יישומים בקנה מידה גדול. אמנם ניתן לפתח יישום יחיד על ידי מספר גורמים בו זמנית, אך הוא יכול לעודד תחרות פנימית שפירה למוצרים ליישום עדכונים שוטפים, ומכאן לשפר את חווית המשתמש כתוצאה מכך..

הרחבת נתונים ברשת הוא מאפיין ייחודי נוסף של OKExChain. הנתונים על השרשרת מופרדים לשלוש שכבות: נתוני חסימה, נתוני פעולות ונתונים מחוץ לרשת; והם שומרים על היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין – בלתי הפיכה, ונטולת חבלה. באמצעות אלגוריתמי חישוב מיוחדים ברשת, נשמרים רק נתוני הפעלה כדי להקטין את כמות הנתונים המועברת כאשר כמות גדולה של נתונים צריכה להגיע לקונצנזוס. זה יכול לשפר ביעילות את יעילות התפעול של הרשת הציבורית תוך הפחתת עלות העגינה לנתונים מחוץ לרשת.

OKEx DE חסר האמון והשקוףאיקס

מלבד OKExChain, השקנו את OKEx DEX, בורסה מבוזרת פתוחה, כוללת ובטוחה, המאפשרת למשתמשים לשלוט טוב יותר בנכסים שלהם ולנהל אותם באופן חופשי.

כאפליקציית DeFi הראשונה ב- OKExChain, OKEx DEX שואפת ליצור משמורת עצמית וסביבת פיננסים מבוזרת פיננסית חסרת גבולות כדי להבטיח אבטחת נכסים, כך ששחקנים שונים בתעשייה יוכלו להשתתף במסחר קריפטו בשקיפות מלאה ברשת..

משתמשים בכלי מדהים זה לבניית DEX משלהם ב- OKExChain, למשתמשים תהיה שליטה מלאה על הנכסים שלהם ויכולים להתאים אישית את הנכסים וצמדי המסחר שהם רוצים לרשום; הסדר רווחים בזמן אמת מדי יום על מנת להבטיח חווית מסחר ונזילות טובים יותר; וגישה לרשומות מסחר שקופות גם ב- OKExChain.

משולש OKExChain-OKB-OKT

בתור האסימון המקורי של המערכת האקולוגית של OKEx, OKB ראתה הצלחה רחבה מאז לידתה, והגיעה לשיאה של כל הזמנים במחיר של 5.9 דולר בפברואר 2020. לאחר השקת הבלוקצ’יין שלנו, נעבור את OKB למוקד OKExChain בסמוך בעתיד להרחיב את היישומים האקולוגיים של האסימון, ואנחנו נשרוף בסך הכל 700 מיליון OKB שלא הונפקו באמצעות תוכנית הרכישה והבערה. עם תפוצה מופחתת, אנו מאמינים ש- OKB תמשיך לנסוק גבוה יותר בכל יום.

כאחד מהאסימונים המקוריים ב- OKExChain, OKB תהיה פתוחה למסחר ב- OKEx DEX ותנצל את הסביבה הפתוחה וחסרת האמון ברשת כדי להתחבר לבורסות המבוזרות ולזוגות המסחר שנבנו על הפלטפורמה. OKT, אסימון יליד נוסף שהונפק בגוש הג’נסיס ובגוש הצומת של OKExChain, ימופה 100% לבעלי OKB בהתאם להחזקותיהם. OKT ו- OKB אינם ניתנים להפרדה ב- OKExChain, הם יהיו מחוברים זה לזה כדי לטפח את ההתפתחות האקולוגית של OKExChain..

רשת הבדיקות OKExChain

ההמתנה הסתיימה – היום, אנו שמחים לבשר כי OKExChain בשידור חי!

על מנת למטב את הביצועים של רשת הבדיקות OKExChain כתשתית בסיסית בתחום המבוזר, כל המשתמשים מוזמנים לחוות את העוצמה של OKExChain. משתמשים המשתתפים יכולים לקבל גם מטבע OKT testnet בחינם!

כיצד להתקין את OKExChain: https://okexchain-docs.readthedocs.io/zh_CN/latest/getting-start/install.html

רשת מבחן OKT: https://www.okex.com/dex-test

כתובת DEX & להנחות: https://okexchain-docs.readthedocs.io/zh_CN/latest

תבע את OKT בחינם שלך: https://www.okex.com/activities/pro/drawdex

עקוב אחר OKEx ב:

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner