מנכ”ל OKEx ב- OKExChain ו”העידן החדש של מסחר בקריפטו “- סיכום AMA

נקודות עיקריות של מושב OKEx, ג’יי האו, שאל אותי הכל על רשת הסחר הראשונה בעולם, OKEChain

ג'יי האו OKExChain AMA

ב -15 בינואר, ג’יי האו, מנכ”ל OKEx, הצטרף למפגש “שאל אותי הכל” בשידור חי וענה על שאלות של כמה מבין 34,000 חבריה. מטרת האירוע הייתה להציג את OKExChain לקהילה ולשתף תובנות עמוקות יותר בפרוטוקול הבלוקצ’יין שהושק לאחרונה.

מה זה OKExChain

OKExChain הוא בלוקצ’יין ציבורי בעל קוד פתוח המיועד לבניית יישומי מסחר מבוזרים. הטכנולוגיה תוכננה לספק ארכיטקטורת מימון מבוזרת בטוחה ויעילה שניתן להשתמש בה ליצירת בורסה מבוזרת, או DEX, הכוללת פעולות מבוססות קהילה, כללי מסחר שקופים ויכולת למשתמשים לשלוט בנכסים שלהם. כדי לקרוא עוד על זה, עיין בדוח המעמיק הזה ב- OKExChain.

להלן כמה נקודות עיקריות מ- AMA של ג’יי הכול על OKExChain, איך זה עובד ומה מייחד אותו.

אילו חידושים ויתרונות מציע OKExChain בהשוואה לרשתות אחרות?

עוֹרְבָנִי: ראשית, OKExChain בחר במסלול שאיש לא חקר לפני כן – במיוחד שרשרת המסחר. OKExChain הוא תוצאה של עבודת המחקר והפיתוח העצמאית שלנו המבוססת על קוסמוס. יצרנו סקריפטים משלנו, והפרויקט נפתח למפתחים.

יתר על כן, OKExChain תוכנן במיוחד לתרחישים בעלי ביצועים גבוהים ולעסקאות בהיקף גבוה האופייני לפעילויות מסחר ושירותים פיננסיים – שעליהם תומך מערכת אקולוגית שלמה. אתה יכול לומר שהמיצוב הוא חידוש יצירתי בעצמו.

ראוי להזכיר כי ה- TPS הגבוה שלנו ותעריפי הדלק הנמוכים יותר יכולים לענות טוב יותר על צרכי הסוחרים למסחר בתדירות גבוהה. זה חלק יותר מאשר אתריום, יותר תואם וחסכוני.

בהשוואה לרשתות שפותחו על ידי מרכזיות אחרות, OKExChain הוא התוצאה המסורה של עבודת המחקר והפיתוח העצמאית שלנו שהחלה לפני שלוש שנים. כאשר הקוד עבור הרשת הבסיסית מותאם, אנו לא יכולים להבטיח רק את האבטחה ואת האנונימיות של עסקאות מבוזרות, אלא גם לענות על הצרכים של עסקאות בתדירות גבוהה בתרחישים שונים של מסחר..

כרשת ציבורית עתירת ביצועים המותאמת לתרחישי מסחר, אילו פונקציות טכניות חדשות OKExChain מבין, או מתכנן לממש.?

עוֹרְבָנִי: נכון לעכשיו, OKExChain היא הרשת הציבורית היחידה שתומכת בחוזים חכמים ובחוזי מערכת. בהשוואה לרשתות מערכת, אנו יכולים להתאים את הפרמטרים הבסיסיים – למשל, שיעורי העמלות עבור יישומי מסחר הם גמישים יותר, דבר המועיל הן למפתחים והן לספקי שירות..

כתוצאה מכך הביצועים של DApps (בעיקר DEX) ב- OKExChain יהיו בעיקרון גבוהים בהרבה מאלה של Ethereum. בהשוואה לרשתות יישומים, בשל העובדה שאנו מספקים תשתית מתאימה מאוד ל- DEX, החוזים החכמים ב- OKExChain נהנים מיצירת קומפוזיציה טובה, עומס העבודה של מפתחים יהיה הרבה פחות, וגם דמי העסקה למשתמשים יומיומיים יופחתו בהתאם..

שלא לדבר על OKExChain נהנה מתאימות מדהימה על ידי תמיכה במכונות הווירטואליות הכפולות של EVM ו- CosmWasm. עם כל החוזים החכמים על Ethereum הנתמכים, אנו נתמוך גם בחוזים חכמים על Cosmos בעתיד.

לגבי רשתות צולבות, OKExChain תומך ב- OKEx Gateway Cross-Chain ו- Cosmos IBC – שניהם מאפשרים למספר רב של נכסי ליבה לזרום אל OKExChain, מה שיעשיר מאוד את המערכת האקולוגית OKExChain שלנו..

כיצד OKExChain פותר את הבעיה של דמי רשת גבוהים – כמו אלה של רשת Ethereum?

עוֹרְבָנִי: קודם כל, OKExChain מאמץ את מנגנון הקונצנזוס של Tendermint + DPoS, שנהנה מעלויות רשת נמוכות יותר מ- PoW.

שנית, בהשוואה ל- Ethereum, אנו יכולים להתאים באופן גמיש את הפרמטרים הבסיסיים – כגון שיעורי עמלות – במיוחד ליישומי מסחר, דבר המועיל מאוד למפתחים..

האם OKExChain יהיה נגיש לפלטפורמות ארנק כגון Trust Wallet, MetaMask וכו ‘)?

עוֹרְבָנִי: ללא ספק, OKExChain יספק גישה ליותר ויותר ארנקי צד שלישי. נכון להיום, MetaMask הפכה בהדרגה למוכרת למשתמשי DApp, ואם משתמשי OKExChain יציגו ביקוש למטא-מסק, נשקול להתאים את מערכת החשבונות של OKExChain כך שתתאים למטא-מסק..

איפה אתה רואה את OKExChain בעוד 10 שנים?

עוֹרְבָנִי: עשר שנים יכולות להיות די רחוקות, אבל בואו נהיה נועזים. אני מאמין שעד אז רוב הנכסים הסחירים יסומנו, ואפילו דברים שאינם ניתנים לסחר כעת יסומנו ויסחרו. בעידן בו תוכלו לסחור בכל דבר, בורסות מבוזרות בהחלט יהפכו למיינסטרים. באותה עת, OKExChain, כרשת המסחר הראשונה בעולם, תתמוך בסוגים שונים של מסחר בנגזרים ויהיה לה מספר עצום של משתמשים ונפחי מסחר גבוהים..

איזה יתרון יש ל- OKExChain על פני רשתות חסימות אחרות שימשכו מפתחים?

עוֹרְבָנִי: התשובה לכך היא בהחלט סף טכני נמוך, עלויות פיתוח נמוכות וחבילת כלים מפתחת מתקדמת.

אנו תומכים גם במכונות וירטואליות כפולות, התואמות לחוזים חכמים של Ethereum ו- Cosmos – שלא לדבר על העובדה שאנחנו מארחים קהילת מפתחים ידידותית עם חומרי לימוד נרחבים, תוכנית תמיכה מקיפה ואווירה נהדרת..

במבט קדימה, אנו צופים המשך צמיחה של קהילת המסחר המבוזרת ב- OKExChain. השקת OKExChain היא אבן דרך ענקית המסמנת את תחילתו של עידן חדש במסחר בקריפטו.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner