OKEx משדרג את OKExChain Testnet ל- V0.11.0

כל מה שאתה צריך לדעת על שדרוג רשת הבדיקות האחרון של OKExChain

OKExChain מתוכנן לשדרג את רשת הבדיקות שלה ל- V0.11.0 בגובה הבלוק 9460000, אשר יתקיים בין השעות 7:00 בבוקר UTC ל -10: 00 בבוקר ב- 26 באוגוסט 2020.

התכונות החדשות של OKExChain testnet

לאחר השדרוג, רשת הבדיקות OKExChain תחזור ל- V0.11.0, ומזהה ה- okexchain יהפוך okexchain-testnet1.

השדרוג האחרון תומך ב- OpenDEX-Desktop v0.0.2 ומציג התראות דחיפה לצמתים מקומיים. באמצעות מודול ניתוח הנתונים, משתמשים יכולים לקבל התראות על חדשות השוק, אינדיקטורים לניתוח טכני (כגון K-line) ורשומות עסקאות. המודול מאפשר למשתמשי שולחן העבודה לגשת למידע השוק העדכני ביותר מבלי להסתמך על שרתים מרכזיים כלשהם.

לפרטים אודות ההתפתחויות ב- OKExChain v0.11.0 וב- OpenDEX, עיין בדוח החודשי OKExChain לחודש יולי..

מה זה OpenDEX?

OpenDEX הוא יישום הכספים המבוזר הראשון של OKExChain. עם החזון לאפשר לכל אחד ליצור מרכזיות מבוזרות משלו, OpenDEX שואפת ליצור מערכת אקולוגית של DEX ללא כל שרתים מרכזיים..

ישנם שני מודלים תפעוליים בין חילופי מטבעות קריפטוגרפיים:

  • המודל מונע הצעת מחיר
  • המודל התואם להזמנות

למודל מונע הצעות המחיר יש נזילות טובה יותר. עם זאת, אין מנגנון גילוי מחירים, וקבלי השוק צריכים לשאת בסיכונים של שוק חד צדדי.

שוק חד צדדי מתייחס למצבים בהם מקבלי השוק מצטטים רק את הצעת המחיר או המחיר המבוקש של הנכס. כדי להקל על הסיכונים של שוק חד-צדדי, מקבלי השוק גובים פריסה רחבה יותר בין מחירי הצעות מחיר. דוגמה למודל עושה שוק הוא כאשר הבנקים מספקים שירותי המרת מטבעות פיאט.

לעומת זאת, מודל התאמת ההזמנות מאפשר מנגנוני גילוי מחירים, מכיוון שהוא מציג את כל ההזמנות של קונים ומוכרים בספר ההזמנות. עם זאת, אין כל התחייבות כי ההזמנות המוצגות הללו יבוצעו. לכן, במקרה של שוק חד צדדי, פחות סיכוי שההזמנות יתאימו ויבוצעו על פי מודל התאמת ההזמנות..

בורסות מטבעות קריפטוגרפיות מאמצות מודלים התואמים להזמנות ומשתמשות בספרי הזמנות לרשימת כל הזמנות הקנייה והמכירה הזמינות. מצד שני, צוות הפרויקט עצמו משמש כיוצרי שוק במטרה לספק נזילות לאסימונים שלהם ולשפר את חוויות המסחר של המשתמשים..

בעוד שבורסות מבוזרות מסוימות ניסו ליישם את מודל התאמת ההזמנות בעסקי המסחר שלהם, אימוץ משתמשים הוגבל משתי סיבות:

  1. מכשירי ה- DEX צריכים להשתפר הן בהרחבה והן בביטחון על מנת לאמץ את מודל התאמת ההזמנה. על מנת לעשות זאת, כמה DEX שנבנו על Ethereum מאמצים פתרונות להרחבה של שכבה 2.
  2. מודל התאמת ההזמנות מחייב יצרן שוק לספק נזילות ולהקל על סיכוני תנודתיות המחירים לסוחרים. יצרני שוק אוטומטיים, כמו Uniswap, הם דוגמאות כיצד להגביר את אימוץ התאמת ההזמנות בקרב DEX.

OpenDEX הבנוי על OKExChain נועד לשפר את יכולת הרחבה והאבטחה של DEX. ה "מפעיל DEX" משמש כדי לתמרץ את צוות הפרויקט לספק נזילות לזוגות המסחר שלו ולהפחית את סיכון התנודתיות במחירים עבור הסוחרים.


OKExChain מאמצת את מערכת הקבצים הבין-פלנטרית ואת שירות השמות Ethereum בכדי להתקדם לביזור. בנוסף, OKExChain מספק גרסת שולחן עבודה וממשק משתמש עבור OpenDEX כדי לעזור לצוותי הפרויקט ולמשתמשים לסחור ב- OpenDEX. כלים אלה מסייעים לצוותי הפרויקט לפרוס את ה- DEX שלהם, וכן להנפיק ולנהל אסימוני מסחר מבלי להסתמך על גורמים מרכזיים כלשהם..

מהן חובותיו של מאמת OKExChain?

ניתן להעניש מאמתים אם הם משכפלים חתימות בעת שדרוג צומת הקונצנזוס. לפני הפעלת שדרוג צומת הקונצנזוס, מאמתים צריכים לאמת את גרסאות התוכנה שלהם ואת הגיבוב של קובץ הג’נסיס..

אם מאמתים זיהו שגיאות כלשהן במהלך הפעלת שדרוג הרשת, מומלץ לתקן את השגיאות רק לאחר הפעלת שדרוג הרשת. אם הרשת מושעה וקובץ הג’נסיס בשימוש שונה ממה שציפית, אנא פנה לייעוץ ממפתח הליבה שלנו קהילת מברק לפני איפוס המאמת.

לפני ייצוא ה- testnet v0.10.10, מומלץ המאמת לצלם תמונת מצב מלאה של סטטוס רשת ה- testnet. ניתן לצלם תמונות על ידי יצירת קובץ גיבוי לספריות של okexchaincli ו- okexchain.

אם שדרוג הרשת אינו מצליח, מאמתים צריכים לשחזר את הסטטוס של רשת הבדיקות OKExChain שלהם ל- v0.10.10, כאשר תמונות תצלום יתפסו את המצב האחרון לפני השדרוג. לאחר שחזור מצב ה- testnet של OKExChain, המאמתים יכולים להפעיל שוב את צומת הקונצנזוס שלהם.

לפרטים, עקוב אחר ההנחיות לשדרוג רשת שפורסמו על ידי Wiki OKExChain כאן.

כיצד ארנקים, חסימת דפדפנים ונותני שירות אחרים יכולים לתמוך בשדרוג הרשת?

המשתמשים באפליקציה עלולים לסבול מהפסקת שירות קצרה. משך ההפסקה תלוי ביישום שבשימוש. כדי לספק חוויית משתמש מוצקה, על ספקי השירות לאמץ נהלי תפעול מתאימים ולהיות מודעים להתקפות פישינג אפשריות.

אנא עיין בערוצים הרשמיים של OKExChain, המפורטים להלן, לקבלת מידע מעודכן ומדויק.

OKExChain GitHub: https://github.com/okex/okexchain

בלוג OKExChain: https://www.okex.com/academy/en/category/okexchain-en/ecology-construction-en

קבוצת מברק OKExChain: https://t.me/okexchaintech

אם יש לך ספק לגבי השלבים של שדרוג הרשת ומהימנות המידע, אנא המתן להוראות מהערוצים הרשמיים של OKExChain לפני שתנקוט בפעולות כלשהן. אנא אל תספק את סיסמאות 12 הספרות שלך לאף מנהל, אתר או תוכנה לא רשמית.

אודות OKExChain

הקהילה הטכנית של OKExChain: https://t.me/okexchaintech

האינטרנט הרשמי של OKExChain: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

טוענים ל- TOKT: https://okex.me/drawdex

OKExChain Doc: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

OIP (הצעת שיפור OKExChain): https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map