עדכון האקאתון של OKExChain, שנותר פחות משני שבועות

האקאתון OKExChain, שאורגן על ידי OKEx, התחיל ב -5 ביוני וראה השתתפות של מספר גופים ידועים מרחבי העולם. בתוך כך, עשרה מייסדי פרויקטים ידועים, מדענים ראשיים ואנליסטים טכנולוגיים עלו על סיפונה ויבצעו סקירה משותפת של הפרויקטים המוצעים..

משתתפי האקאתון

נכון להיום, 23 צוותים ו -2 מפתחים בודדים נרשמו להאקתון והוגשו 16 רשומות, הכוללות היבטים שונים, כולל מרכזיות מבוזרות, ארנקים דיגיטליים, מכונות וירטואליות, דפדפני בלוקצ’יין, מוצרי שירות בהימור, כלי פיתוח וכלי שרשרת צולבים. אינטראקציות.

מבחינת יישומים לשירותי תשלום וארנקים דיגיטליים, צוותים כמו Squeezer, בייג’ין ChainsGuard, OneChain ו- DappBirds הגישו ברציפות את תוכניות פיתוח המוצרים שלהם..

Squeezer היא פלטפורמה מעבר לים המשלבת מיקרו-שירותים עם תעשיית הבלוקצ’יין לתמיכה במפתחי אפליקציות. בייג’ין ChainsGuard מתמחה בפתרונות ושירותי אבטחה ואילו OneChain מביא את האלמנט החברתי לעסקאות ולשימוש בארנק. DappBirds היא פלטפורמת DApp המשלבת ניתוח נתונים, תכנון, הפצה, תפעול והיבטים אחרים, וכוללת כמעט 5,000 DApp ויותר מ -10,000 חוזים חכמים.

יתר על כן, TokenView ו- Cosmostation, יוצרי דפדפן בלוקצ’יין ידועים, השתתפו גם בקמפיין לפיתוח אפליקציות. דפדפן החסימה שנוצר על ידי TokenView תומך כרגע בכמעט 100 שאילתות נתוני בלוקצ’יין בעוד ש- Cosmostation הוא מפעיל צומת מאמת ברמה ארגונית ומפתח יישומי משתמשי קצה..

כמה צוותים ומפתחים הגישו גם הצעות בתחומי הימור מוצרים, ביטוח בלוקצ’יין, ממשקי API, כלי פיתוח, SDK ומכונות וירטואליות. חלקם כוללים NewDEX, AITEX, Ankr, NetCloth, Bi23 Labs ו- wallet.fo וכו ‘. בעוד שקבוצות אחרות שעוד לא הגישו את המוצרים שלהן כוללות Bit Dimension, Navigato.io, Tavitt ו- Zxplus..

תגמולים, חוקים ופרטים של האקתון

האקאתון של OKExChain נועד לעודד משתמשים לפיתוח אפליקציות יצירתיות המבוססות על מערכת הרשת הציבורית OKExChain. המועד האחרון לקמפיין הוא 20. ביולי. הזוכים יוכרזו בפומבי בסוף אוגוסט ו- OKExChain יגמל צוותים ויחידים בסכומים של OKB עד 5,000 $..

על פי כללי האקאתון, במקרה של הגשות להצעה לשיפור בלבד של OKExChain, הזוכים יקבלו OKB בשווי של עד 500 דולר. הגשות הכוללות OIP ומוצרים יזכו בתגמולים של עד 5,000 דולר בשווי OKB.

סוקרי האקאתון

מנהיגי התעשייה שיבחנו את ההגשות במשותף כוללים את מייסד DappOS, FengNiao, מייסד Finance, מייסד IPFS Force Zone ומדען ראשי, Xin Li, מייסד FIBOS, Ma Xiang, מנהל התפעול הגרסה הסינית של CoinDesk, Leiyang Xin, Dapp. מייסד ומנכ”ל com, קייל לו, מייסד ומנכ”ל אנקר, ריאן פאנג, שותף ב- TokenInsight, ווי ג’או, אנליסט ראשי של TokenInsight, ג’ונסון שו, מומחה טכני בכיר בתעשיית הבלוקצ’יין AWS, וואנג שיו, ומהנדס תוכנה AWS, יואן יה..

נשארו שבועיים

OKExChain שואפת לקדם פיתוח של יישומי בלוקצ’יין מסחריים בקנה מידה גדול. הטכנולוגיה הרשתית שאומצה על ידי OKExChain מאפשרת החלפת ערך ויצירת מערכת אקולוגית שלמה של שירותי ערך מוסף המשלימים זה את זה. נכון לעכשיו, רשת הבדיקות OKExChain הטמיעה מספר מאפיינים טכניים מובילים בתעשייה, כולל יישומים מותאמים אישית, מערכת אקולוגית רב-שרשרת ושכבת נתונים..

לקמפיין של האקאתון נותרו פחות משבועיים ומפתחים מוזמנים להשתתף על ידי הגשת הצעותיהם לפיתוח הטכנולוגי של OKExChain, עיצוב המוצר והתכנון האקולוגי, או על ידי בניית כלי פיתוח, SDK, דפדפנים, ארנקים ומוצרי שירות בהימורים המבוססים על רשת הבדיקות OKExChain..

אודות OKExChain

קישורים להצעות: https://github.com/okex/OIPs

הקהילה הטכנית של OKExChain:

האינטרנט הרשמי של OKExChain: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

טוענים ל- TOKT: https://okex.me/drawdex

OKExChain Doc: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

לכל שאלה, משוב או הצעה, צרו איתנו קשר בכתובת

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner