OKExChain עדכונים ובחירת המאמת מתחילה

OKEx (www.okex.com), הבורסה הגדולה בעולם של מטבעות קריפטוגרפיים ונגזרים, הודיעה על גרסת ה- 0.10 של OKExChain, הרשת הציבורית המסחרית שפותחה על ידי OKEx, תושק ב -25 במאי. כללי בחירת האימות ומנגנון הדיבידנד נקבעו. נחשף במקביל. משתמשים שהעריכו אסימון OKT יכולים להצביע בעד 30 מועמדים בהצבעה אחת, וליצור 21 מאמתים.

לאחר העדכון, OKExChain תהפוך לרשת הציבורית הראשונה שפותחה על ידי חילופי קריפטו כדי לתמוך בגישה של מוסדות צד ג ‘. במקביל, OKExChain השיקה את גיוסם של מועמדי המאמת בעולם והזמינה משתמשים ומוסדות להשתתף.

“אנו מקווים כי יותר משתמשים ומוסדות ישתתפו ב- OKExChain. יסוד הבנייה האקולוגית של OKExChain הוא הכנה חשובה לפני ההשקה של ה- OKExChain, “אמרה אליסה שו, מנהלת האסטרטגיה הראשית של OKEx. “בהתבסס על גרסת ה- 0.10 החדשה, המשתמשים יכולים לממש את רצונם באמצעות מנגנון ההצבעה ולקיים בחירות התואמות את האינטרסים שלהם ומגוונות את הפיתוח של OKExChain. אנו מצפים לבנייה משותפת של מערכת אקולוגית פתוחה, מבוזרת, מעשית ומגוונת עם המשתמשים הגלובליים שלנו. “

OKExChain, רשת ציבורית ללא הרשאה ומבוזרת

בהשוואה לרשתות ציבוריות אחרות בבורסה, OKExChain נוטה לדבוק באידיאלים של ביזור, תוך ניצול מלא של אופי רשת עמיתים לעמית, בלתי הפיכות ואוטונומיה יעילה בקוד המקור שלה. בהתחשב בכך, כל המשתתפים, כולל OKEx כמפתח, אינם יכולים לשלוט בשרשרת ציבורית זו.

בנוסף, במקום לדרוש מהצמתים להגיש הצעה ל”מושל “הרשת הציבורית לפני כל פעולה בשרשרת הציבורית המסורתית, OKExChain מאמצת” רשת עמית לעמית “, המאפשרת לרצי צומת לפתח DEX ו- dApp או להחליט איזו מטבעות קריפטוגרפיים וזוגות מסחר כדי לרשום מבלי שיהיה צורך לרכוש כל אישור מה”נגיד “. בקצרה, OKExChain היא רשת ציבורית אוטונומית קהילתית לחלוטין.

כללי ההצבעה מעצימים את המצביעים באוטונומיה גבוהה

OKExChain מאמצת מערכת מייצגת. מחזיקי OKT שהקפידו על אסימון OKT יהפכו למצביעים, שיכולים לבחור להיות “בוחר רגיל” להצביע ישירות למאשרים או להאציל את כוח ההצבעה שלהם לחשבון אחר, המכונה “בוחר פרוקסי” להצביע מטעמם..

כל בוחר רשאי להצביע בעד 30 מועמדי תוקף. לדוגמא, אם משתמש הקצה 100 OKT, הוא יכול להצביע על 100 הצבעות כל אחד עבור עד 30 מועמדי מאמת. 21 המועמדים הראשונים עם מספר הקולות הגבוה ביותר יהוו מערך הליבה של מאמתים ואילו אחרים ישמשו כמועמדי מאמת.

הוכח כי קיום 21 מאמתים הוא הפיתרון הבוגר ביותר, והוא יכול למקסם את האיזון בין מידת הביזור בתוך האקולוגיה לבין יעילות הפעולה האקולוגית. נכון למנגנון ההצבעה, לעומת "לבחור את הטוב ביותר" ו "בוחרים כמה טובים", האחרון סובלני יותר לתקלות. בנוסף, זה יכול גם להחליש את השפעתם של בעלי OKT גדולים בשלב הראשוני של השקת ה- OKExChain, כך שתוצאות ההצבעה ישקפו את רצונם של כל בעלי OKT במערכת האקולוגית OKExChain בצורה טובה יותר..

OpenDEX & DEX Operator, מושגים חדשים שהוצגו על ידי OKExChain

בגרסת 0.10, OKExChain הייתה חלוצה במושגים של “מודל OpenDEX” ו- “DEX Operator”. על פי מודל OpenDEX, OKExChain תציע את כל טכנולוגיות הליבה הדרושות לצמתים, תוך הבחנה בין מפעילת שרשרת ציבורית לבין מפעיל DEX, ששולבו כאחת ברוב המקרים לפני כן.

המושגים החדשים הופכים את היחסים בין מפעיל DEX למפעיל רשתות ציבורית לדומים יותר ליחסים בין רשת ETH לבין ERC20. OKExChain מאפשר לכל הצמתים לבנות צמדי DEX ומסחר משלהם ללא כל סף. יתרה מכך, צמתים לא רק שלא צריכים לשלם עלות גבוהה עבור שרתים וטכנולוגיה, אלא גם יהיו בעלי היתרונות הרציפים העתידיים.

מקורות הכנסה מרובים מ- OKExChain

"מטרת הליבה של גרסת 0.10 של רשת הבדיקות OKExChain היא להבהיר עוד יותר את הזכויות והאינטרסים שמשתמשים צומת יכולים לחלוק במערכת האקולוגית של OKExChain, “אמרה אליסה שו.” משתמשים שמשתתפים בבניית המערכת האקולוגית של OKExChain באמצעות זהויות שונות יכולים להשיג יתרונות מרובים, כולל תגמול דור לחסימה, תגמול הצבעה, עמלת התאמה, עמלת עסקה וכו ‘. “


על פי מידע ציבורי, 100% מגוש הבסיס OKT ימופה למחזיקי OKB, מה שאומר שמחזיקי OKB יהפכו למנה הראשונה של מחזיקי OKT ויקבלו יתרון בכמה תחומים, כולל הפיכת סופר-נודים, הצבעה, פעולת DEX וכו ‘ מלבד זאת, OKT נוסף יונפק 1-5% מדי שנה, שחלקם צפוי לשמש כפרס דור חסימה והשני כפרס הצבעה. מלבד זאת, מפעילי DEX יקבלו גם דמי התאמה, דמי עסקה וכו ‘כהכנסה.

סוֹף

אודות OKEx

שוק השוק הקריפטוגרפי הגדול והמגוון בעולם, OKEx, הוא המקום בו סוחרי קריפטו, כורים ומשקיעים מוסדיים עולמיים באים לנהל נכסי קריפטו, לשפר את אפשרויות ההשקעה ולגדר סיכונים. אנו מספקים מסחר נקודתי ונגזרים, כולל חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ומציעים למשקיעים גמישות רבה בגיבוש האסטרטגיות שלהם כדי למקסם את הרווחים ולהקל על הסיכונים..

איש קשר תקשורתי:

ויויאן צ’וי

דוא”ל: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map