הגדרה מחדש של המערכת האקולוגית ללא גבולות של OKExChain

זמן קצר לאחר שחרורו של הבלוקצ’יין הציבורי המיוחל OKExChain, סוף סוף הוא הפך למקור פתוח והקוד שלו הועלה ל- Github ב -16 באפריל 2020. איך זה תורם למערכת האקולוגית של OKExChain בכללותה?

טכנולוגיה צולבת: מפתח למערכת האקולוגית OKExChain

OKExChain מתוכנן על בסיס טכנולוגיות ומושגים מקוריים כגון טכנולוגיה צולבת ופעולת הצומת המלא של OpenDEX ברשת peer-to-peer blockchain. לאחר שהפך לקוד פתוח, OKExChain תוכל לספק מערכת אקולוגית יעילה, חינמית ונטולת גבולות עבור הצמתים שלה..

הארכיטקטורה של OKExChain מפותחת בחלק העליון של ה- SDK של קוסמוס ומאמצת את קוד הרשת והקונצנזוס של Tendermint. מה שמייחד את OKExChain הוא יכולתו לאפשר אינטגרציה חלקה של מערכות אקולוגיות מרובות. על מנת לספק את הדרישות הייחודיות מהבורסות המבוזרות (DEX) שנבנו על OKExChain, עוצבו מחדש מודולי הממשל והבחירות של OKExChain לתמיכה בלוגיקה עסקית מגוונת..

מבחינת הבחירה הטכנולוגית, הממשל הנפרד של OKExChain לאחר אישור רוחבי ואישור מיידי המבוסס על קונצנזוס DPoS מסייע במימוש הערך והעברת הנתונים בין מספר רשתות איזומריות. ה "ערכת כלים צולבת" המסופק כעת על ידי OKExChain מכיל פרוטוקולים שונים בין-שרשרתיים, אשר למעשה מפר את הסגירה והאי בין רשתות. לדוגמה, נכון לעכשיו, OKExChain הבינה את הקשר עם המערכת האקולוגית של קוסמוס באמצעות פרוטוקול ממסר IBC. בעתיד, היא תיישם גם פתרונות רוחביים עם רשתות ציבוריות רגילות כמו ביטקוין ואת’ריום עם כלי רשת מגוונים יותר..

חשוב מכך, פרוטוקול התקשורת הרשתית של OKExChain מימש עסקאות ישירות והעברת מידע על פני רשתות שונות תוך שמירה על עצמאותן ללא פגע. זה לא רק שובר את המחסומים בין חסימות החסימות ושומר על שלמותה של מערכת אקולוגית חוצה שרשרת, אלא גם מבטיח שמוסדות ואנשים פרטיים המשתתפים יוכלו להריץ את היישום שלהם..

בהתבסס על רעיון מיוחד בין-שרשראות זה, OKExChain נוצר שלוש תכונות טכניות ייחודיות וייחודיות:

  1. OKExChain, שפותח כחידת מפתח בתכנית המערכת האקולוגית העולמית של OKEx, חותך מארכיטקטורת הבלוקצ’יין הבסיסית כדי להתאים לתרחישים שונים של יישומים פיננסיים;
  2. באמצעות פרוטוקול IBC של קוסמוס, כל יישום חשוב שפותח ב- OKExChain יכול להחזיק בבלוקצ’יין הבלעדי שלה תוך שמירה על יכולת פעולה הדדית;
  3. הודות לעיצוב הנתונים בשכבות, OKExChain מוזיל את עלויות נתוני הבלוקצ’יין ומשפר את היעילות ובכך תומך בפרסום יישומים בקנה מידה גדול..

בלוקצ’יין מבוזר באמת

OKExChain נוהגת ברמת פתיחות גבוהה ובביזור יסודי, ומעניקה לכל הצמתים המשתתפים מעמד וזכויות שווים. כל אדם משתתף יכול למלא את יכולותיו במלואן, לפרסם ולהפעיל מגוון יישומים מבוזרים ללא הפרעה.

לא כמו ה "מערכת הצעות" של רשתות ציבוריות מסורתיות, בהן כל פעולה של צמתים מחייבת הגשת הצעה למושל, OKExChain מפר את הכלל על ידי אימוץ "OpenDEX" מוּשָׂג.

ראשית, כל משתמש יכול לבנות את פלטפורמת המסחר המבוזרת שלו ב- OKExChain ויכול להחליט אילו מטבעות קריפטוגרפיים וזוגות מסחר לרשום..

שנית, כאשר רצי צמתים רוצים לבנות יישומים מבוזרים או DEX או לרשום זוגות מסחר ב- OKExChain, אין צורך בהצעה. כל ה- DEX המבוססים על OKExChain פועלים ברשת עמית לעמית של הבלוקצ’יין, מה שהופך אותו למערכת אקולוגית ללא הרשאות אמיתית.

העובדה שרוב ה- DEX שפותחו ברשתות ציבוריות מסורתיות לרוב פועלות על שרתים מרכזיים לא רק חורגת מאופי הביזור של הבלוקצ’יין, אלא גם מעמידה את הנכסים המאוחסנים בצמתים חשופים לסיכוני אבטחה גדולים. בתור הראשון בתעשייה, OKExChain השיגה לאפשר לכל ה- DEX לפעול ברשת בלוקצ’יין של עמית לעמית, שללא ספק יש לה השפעה מהפכנית עצומה על התעשייה..

כדי ליישם באופן מלא את הרעיון של "OpenDEX", OKExChain גם הציע לראשונה את הרעיון של "מפעיל DEX" (הצומת דמוי הדיוקן באיור).

אם ל- DEX יש מפעיל אחד בלבד, אין ספק כי אקולוגיית השרשרת הציבורית סגורה, והתפתחותה תוגבל מאוד. אם ברצונך לבנות מערכת אקולוגית פתוחה של DEX, מפעילי הרשתות הציבוריות לא יכולים לבצע את כל פעולות ה- DEX. הכנסת המפעיל מהווה אתגר וחידוש בעיצוב הרשת הציבורית. OKExChain אפשרה לכל מפעילי DEX להשתמש במשאבי OKExChain בצורה הוגנת ומפותחת.

שותפות אקולוגית – "ברית רשתות מסחריות “

בהתבסס על תכנון הטכנולוגיה הרשתית, מטרת OKExChain לקדם את היישום האקולוגי של יישומים משלימים, וחלוצה בתפיסת הברית העסקית. היישום בקנה מידה גדול של טכנולוגיית הבלוקצ’יין יקודם. נכון לעכשיו, השלב הראשון של בניית השותפים האקולוגיים הושלם, הכולל 5 כיווני שיתוף פעולה אקולוגיים גדולים הכוללים רשת ציבורית, ארנק, סייר, בריכת כרייה וניירות ערך..

מבחינת הרשתות הציבוריות, OKExChain השיקה אינטגרציה מעמיקה בתחומי הטכנולוגיה הרשתית, קהילת המפתחים, ברית הרשתות BTC ואחרים. ביניהם, בסך הכל עשר רשתות ומוסדות ציבוריים בעלי שם עולמי כולל Bytom, Certic, Conflux ו- Ontology נחתו במערכת האקולוגית OKExChain..

בתחום הארנק, השותפים האקולוגיים יתמכו באחסון OKB ו- OKT, פונקציות של מיפוי OKT, הצבעה על צומת, הצעת OKExChain, DEX וכו ‘. סך הכל 5 חברות שילבו ידיים עם OKExChain. באשר לחוקר הבלוקצ’יין, השותפים יתמכו בתצוגה של גובה בלוקים, נתונים של עסקאות ונתונים אחרים, נתוני סופר-צוד (סוכן) של OKExChain, פונקציית הצעת OKExChain ונתוני סחר ב- openDEX של OKExChain..

מה עם בריכות כרייה? כרגע יש שלושה שותפים אקולוגיים שהופכים לסופר-נודס של OKExChain ויספקו מוצרי הימור קשורים. חוץ מזה, ישנם גם כמה מוסדות אבטחה ידועים שממוקמים ברשימת השותפים האקולוגיים של OKExChain.

עקוב אחר OKEx ב:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner