הצעת שותפות OKExChain ו- Kava

מבוא

Kava היא פלטפורמת DeFi מרובת נכסים המציעה מטבעות ייעודיים, הלוואות ושירותים פיננסיים אחרים למשתמשים בנכסי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, כולל BTC, XRP ו- ATOM עד כמה שם. לפלטפורמת Kava יש שני סוגים של אסימונים, אסימון KAVA ו- USDX stablecoin כאשר אסימון KAVA הוא האסימון המקורי של הבלוקצ’יין Kava אינטגרלי בפונקציות האבטחה, הממשל והמכניות של הפלטפורמה. משתמשים יכולים לבטח את נכסי הקריפטו שלהם בתמורה למצב המטבע של Kava, USDX. USDX הוא החשבון המרוויח ביותר בדולר ארה”ב שיש למשקיעים מודרניים, ומציע תשואות מעולות ללא סיכון נוסף, בהשוואה לחלופות מסורתיות כמו חשבונות צ’קים וחיסכון המספקים רק תשואות זעירות.

כמו OKExChain, Kava מבוסס על ה- Cosmos-sdk והוא בנוי באמצעות Tendermint, מנוע קונצנזוס BFT (סובלני לתקלות ביזנטיות). תכנון זה לא רק עוזר ל- Kava להשיג העברה חופשית של נכסי בטחונות לרשתות, אלא גם הופך את Kava לפלטפורמה עוצמתית הפותרת בצורה חלקה בעיות אינטראקציה בין-שרשרת והעברת נתונים עבור מערכות אקולוגיות שונות..

פלטפורמת DeFi של Kava נמצאת כעת בשלב הבדיקה הסופי שלה ועומדת להשיק את פונקציות ההלוואות של DeFi של הפלטפורמה. המטרה היא לתמוך בנכסים דיגיטליים גדולים הנכנסים לחלל DeFi. עם חיבור בין Kava ל- OKExChain, כל נכס ב- OKExChain יכול לגשת לשירותי Kava DefI כגון הלוואות, מטבעות מטבעיים ונתוני התייחסות למחיר של Chainlink..

שילוב האורקלות ברמה עולמית של Chainlink מחזקת את פלטפורמת Kava DeFi עם נתוני מחירים מאובטחים, הניתנים כעת לראשונה לכל רשתות ה- Cosmos-sdk. המדרגיות של Kava בשילוב האורקלות של Chainlink מספקות למערכת האקולוגית של קוסמוס את הנתונים האיכותיים ביותר לייצור מוצרים פיננסיים מבוזרים ואמינים באמת. לאחר השותפות עם OKExChain, Kava תספק העברת נתונים אמינה ויעילה עבור ה- DEX ב- OKExChain, ותבטיח את האבטחה של עסקאות מבוזרות של OKEX DEX ותאפשר לה להציע מוצרים פיננסיים חדשים כגון אופציות ועתיד..

עם ביטול הצורך בבורסות ריכוזיות ובכל סוג אחר של תיווך, Kava יעזור ל- OKExChain ליצור מערכת פיננסית ממוזערת מאוד ואוטונומית..

OKExChain: https://www.okex.com/okexchain

קאווה: https://www.kava.io

הצעת שותפות

1. DeFi צולב עבור OKExChain דרך Kava

1.1 סקירה כללית

OKExChain ו- Kava ישתלבו יחד. זה יאפשר לנכסים לזרום בין שתי החסימות כגון OKB, KAVA, USDX ואחרות. בנוסף, השילוב יהפוך את שירותי ה- DeFi של Kava כמו מתקן ההלוואות ונתוני Chainlink לזמינים עבור OKExChain והמערכת האקולוגית שלה..

Kava מציע ל- OKExChain להפקיד סכום נכבד של OKB בפלטפורמת DeFi של Kava, ולהמשיך לפתח יישומי DeFi רוחב-רוחביים רחבים יותר עם Kava. Kava יכולה לספק מאגר ערך יציב עבור OKB שהוא נכס בעל שווי שוק עליון עם בסיס משתמשים גדול. Kava מתרגשת מאוד להעמיד הלוואות USDX לרשות המשתמשים שלה.

KAVA, האסימון המקורי של בלוקצ’יין Kava והמטבע הבודד שלה USDX יירשם ב- OKExChain DEX.

1.2 פרטי שילוב


שלא כמו בלוקצ’ים אחרים שנוצרו על ידי חילופי חילופי ערכים, OKExChain הוא קוד פתוח לחלוטין, ומאפשר למשתמשים לקבל את כל היתרונות של בלוקצ’יין ציבורי, כגון משמורת עצמית על נכס, מבטל את הסיכון של הצד הנגדי ויישומים ממוזערים באמון. הן Kava והן OKExChain מפותחים עם Cosmos-SDK וכוללים קונצנזוס Tendermint. דמיון זה מאפשר לשתי החסימות להשתלב בצורה חלקה זו בזו. השותפים מתכננים ליישם את IBC (Interblockchain Communication Protocol) כדי לאפשר יכולת פעולה הדדית בין בלוקצ’יין בין ה- DEX של OKExChain לפלטפורמת DeFi של Kava..

יכולת פעולה הדדית בין שתי החסימות תאפשר להשתמש בנכסי Kava (KAVA ו- USDX) ב- DEX של OKExChain ותאפשר שימוש בנכסים מ- OKExChain, כגון OKB, בפלטפורמת DeFi של Kava כבטוחה להלוואות..

Kava היא השותפה הראשונה של מוצרי DeFi בתחום ספקי השירות שנבחרה על ידי OKExChain לאחר השקתה. יש צורך בשירותי DeFi כגון הלוואות, מטבעות ייצור ונתוני שוק ומחירים מדויקים כדי לספק בסיס למערכת אקולוגית של יישומי מסחר ויישומים פיננסיים סביב OKExChain. מסיבה זו, טבעי ש- OKExChain תבחר בקאווה כשותפה הראשונה שלה כדי שתוכל ליצור בסיס חזק למשתמשים ולמפתחים שלה למנף את המערכת האקולוגית הפתוחה שלה..

לאחר הערכת פתרונות DeFi שונים, OKExChain יבדוק את אפשרויות ההשתלבות למתן הלוואות, מטבעות ייצור ונתונים למערכת האקולוגית שלה באמצעות Kava. להלן סיבות:

1. טכנולוגיה וניסיון מעולים – עם קונצנזוס ותשתית דומים, Kava ו- OKExChain יכולים לשתף פעולה בקלות ולשתף שירותים באמצעות IBC. בעוד שחוויות המסחר ב- DEX נוטות להיות פחותות מאופציות ריכוזיות, הודות לטכנולוגיה הניתנת להרחבה ותואמת של Kava, ה- DEX של OKExChain יכול לחוות חווית מסחר דומה למה שניתן למצוא בבורסות מרכזיות. הודות לארכיטקטורת העיצוב, המשתמשים יוכלו לקבל הלוואות מקאווה ולבצע עסקאות שוליים ב- DEX בכמה לחיצות בלבד.

2. מבוזר ובטוח – פתרונות אחרים של DeFi טוענים שהם מבוזרים וחסרי אמון, אך מתחת למכסה המנוע יש להם מפתחות פרטיים השולטים ברוב הקוד. ניתן לאמת כי פלטפורמת DeFi של Kava אינה נשלטת על ידי צד אחד והרשת מאובטחת באופן פעיל על ידי רשת עולמית של מוסדות וחילופים מובילים כבר..

2. פתרון נתונים של מערכת אקולוגית OKExChain

2.1 ערך הנתונים

נתונים שימושיים מבחינות רבות, אך פתרון בעיית הנתונים הוא קשה. עבור יישומי DeFi זה אפילו קשה יותר. בעוד שפתרונות אורקל רבים מספקים נתונים באופן כללי, ישנם מעטים שיכולים לספק נתונים מאובטחים ואמינים באופן מבוזר. באופן ספציפי עבור DeFi, רוב הספקים חסרים ממשקי API מאושרים, אינם מציעים שום ערבויות הצפנה, תמריצים כלכליים או דברים אחרים שהופכים את פתרונות האורקל לכישלון מספיק עבור יישומי DeFi..

אי עמידה בדרישות ליישומי DeFi עלולה להוביל לכישלונות קטסטרופאליים, לאובדן כספים ולכישלון של אורקל גורם למוניטין של בלוקצ’יין או יישום בסיכון..

מכיוון שקוסמוס היא מערכת אקולוגית חדשה, לא היו פתרונות אורקל בוגרים זמינים עבור חוסמי קוסמוס. זו הסיבה שקאווה התחבר עם Chainlink, מומחה בפתרונות ונתוני אורקל, כדי ליצור את התשתית ב- Kava שיכולה לספק נתונים של Chainlink לפתרונות ה- Cosmos-sdk באופן בטוח, אמין ועונה על הצרכים של יישומי DeFi..

2.2 הפיתרון של קווא

באמצעות השילוב, האורקלות של Chainlink ב- Kava יביאו נתוני מחירים לכל המערכת האקולוגית של OKExChain, ויסייעו להניע את פיתוח יישומי DeFi עבור OKExChain והמערכת האקולוגית של Cosmos. הנתונים על הפלטפורמה של Kava מופעלים על ידי הטכנולוגיה המובילה בתעשייה של Chainlink הכוללת נתונים באיכות גבוהה יותר מממשקי API מאושרים / פרימיום, צמתים סיביים ובדיקות אבטחה, וסביבת הביצוע המהימנה הראשונה (TEE) עבור אורקלים המאפשרת אימות של מקורות נתונים. בנוסף לנקודות לעיל, אורקלות Chainlink ב- Kava יכולות לפרסם נתוני מחירים מהירים וזולים יותר מפתרונות אחרים, ולהקל על חששות האבטחה סביב עדכניות נתוני האורקל וגודש ברשת בזכות זמן הסיבוב המהיר יותר של Kava, סופיות מהירה ודמי עסקה נמוכים..

3. נוהל OKEx DEX

3.1 סקירה כללית

הנגשת נתונים ל- DEX תאפשר לבנות מוצרים פיננסיים נוספים על ה- DEX כגון חוזים עתידיים, אופציות ונגזרים אחרים. הפעלת נגזרים היא המפתח עבור OKExChain לבניית נזילות ולמשוך משתמשים להיצע ה- DEX שלה. בכך היא יכולה להוביל את תעשיית הקריפטו על ידי יצירת הצעת DEX רחבה.

השילוב של נתונים באיכות גבוהה, שירותי הלוואת DeFi ושירותי היציבות לשיפור ההיצע של ה- DEX הופכים את Kava ו- OKExChain להתאמה טבעית זו לזו..

3.2 אינטגרציה

יישום ההצעה ידרוש שיתוף פעולה הדוק עם מפתחי OKExChain ו- Kava. אבני הדרך העיקריות לעבודה הן:

  1. צור גשר בין OKExChain ו- Kava כדי להעביר נכסים באופן חופשי. ניתן לעשות זאת בכמה דרכים מבחינה טכנית. אם שתי הרשתות יאמצו את מודול ה- IBC, זה יהיה הקל ביותר, אך פתרונות אחרים זמינים.
  2. ממשל Kava יצטרך להצביע כדי לקבל נכסי OKExChain כדי לעבור ל- Kava ו- OKExChain יצטרך לאשר נכסי Kava לעבור ל- DEX.
  3. Kava ו- USDX רשומים ב- OKExChain DEX.
  4. ממשל Kava יצטרך להצביע כדי לאשר נכסי OKExChain כבטוחה להלוואות USDX.
  5. OKExChain בונה ממשק למשתמשי OKExChain DEX כדי לקבל גישה להלוואות USDX של Kava באופן מיידי בעת המסחר כדי לאפשר מסחר בשוליים ב- DEX.
  6. OKExChain מציין את המוצרים הנגזרים שהוא רוצה להציע ומשתף פעולה עם Kava כדי לקבל את הנתונים המתאימים לו הוא זקוק.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map