הגברת OKExChain TestNet 0.10

משתמשים מוערכים יקרים,

רשת הבדיקות OKExChain פורסמה ב -10 בפברואר. לאחר שלושה חודשים של פונקציות ליטוש מדויקות ועדכוני מוצר מרובים, פורסם מסמך פיתוח הכלים וה- ver. 0.10 של רשת הבדיקות OKExChain תשוחרר רשמית ב- 25 במאי 2020. במקביל, בהתבסס על OKExChain, התשתית של הבורסה המבוזרת – OpenDex השיקה גרסת בטא וכל המשתמשים והמפתחים ברחבי העולם מוזמנים להגיע ולחוות בונים עליו DEX.

1. עדכוני OKExChain

עדכונים טכניים

  • פורסמו מסמכי פיתוח הכלים המושלמים של OKExChain, התומכים במפתחים מכל תחומי החיים לחוות ולפתח מוצרים ופונקציות בהתבסס על גרסת 0.10 של רשת הבדיקות OKExChain שפורסמה ב- 25 במאי 2020. (קישור לתיעוד הכלים: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/)
  • כללי הבחירה עבור מאמתים של OKExChain מתפרסמים וכל המוסדות והאנשים מוזמנים לבוא ולהריץ מאמתים לאחר השקת ה- ver. 0.10 של רשת הבדיקות OKExChain.

לאחר השקת הרשת של OKExChain, הריצה של OKExChain תורכב מ- 21 צמתי העל המובילים ויתמכו בהם. שלושת התפקידים של צמתים על הם Validator, Delegator ומשתמשים משותפים, המאפשרים לצד אחד להפעיל מספר תפקידים.

נכון לעכשיו, ריצה לצמתים העל של OKExChain נכנסה לשלב החימום, וכל המידע על המכשירים הנתמכים, כללי התגמול והענישה, האחריות הספציפית בין התפקידים והרכב ההכנסות של צומת העל פורסמו. מוסדות ומשתמשים מעוניינים מוזמנים להפנות לכללים תחת קישור זה כדי להשתתף: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

  • גרסת הבטא של OpenDex שפותחה בחלק העליון של רשת הבדיקות OKExChain שהושקה כעת באופן רשמי, שתשמש כתשתית של הבורסות המבוזרות לאחר שהרשת הראשית תיכנס לרשת..
  • בטא OKEx DEX הושק. והמשתמשים מוזמנים לרכוש OKT ואסימונים אחרים לבדיקה כדי לחוות בבורסה המבוזרת הזו.

משתמשים יכולים כרגע לרשום כתובות מסחר וניסיון בגרסת הבטא הציבורית של OKEx DEX, ויכולים להשיג אסימונים לבדיקה על פי הכללים ולבצע עסקאות בדיקה ב- OKEx DEX..

OKEx DEX, כמחזור מבוזר לחלוטין, יתמוך בכל המשתמשים להפוך למפעילי זוגות סחר לאחר כניסה מקוונת, לרשום ולהפעיל צמדי מסחר ולקבל דמי מסחר של משתמשים אחרים הנגרמים במסגרת צמד המסחר.

משתמשים מוזמנים להגיע לבדיקה ולחוות: (קישור OKEx Dex: https://www.okex.com/dex-test, ולשלוח אימייל אל [מוגן בדוא”ל] כדי להציג את הדעות החשובות שלך, צוות OKExChain יקשיב היטב, ישקול היטב וישיב להצעותיך.

עדכונים של המערכת האקולוגית

נכון להיום, יותר מ -30 מוסדות מקצועיים ידועים ומסיבות פרויקט, כולל רשתות ציבוריות, מעריצים & בריכות כרייה, דפדפני בלוקצ’יין, ארנקים וסוכנויות אבטחה נחתו במערכת האקולוגית של OKExChain. כולם מבטיחים לעבוד עם OKExChain כדי לבנות מערכת אקולוגית חופשית ואוטונומית כדי להשיג יישום מסחרי רחב היקף של טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

הצדדים המשתתפים בקמפיין זה כוללים:

שרשרת ציבורית I BYTOM, IRISnet, KAVA, CertiK, Terra, PlayList
שותפים במערכת האקולוגית ארנק: Cosmostation, CertiK Explorer: CertiK, MintScan, OKLink, TokenView
שרשרת ציבורית II FIBOS, NULS, VITE, YEECO, TrueChain
בריכת היערכות BTC.com, Infstones, HelloPool, Cosmostation
ביקורת אבטחה BEOSIN, SlowMist, PeckShield

מכיוון ש- OKExChain מקיים גישה פתוחה ומגוונת, מברך על יותר מוסדות וגורמי פרויקט שישלבו ידיים עם המערכת האקולוגית של OKExChain..

2. OKExChain תכנון אחרון:

שחרורו של גרסת ה- OKExChain יושלם ברבעון השלישי של 2020, והתוכניות והיעדים הבאים יושגו יחד:

1. מתכננים ליזום קמפיין בחירות של צמתים עליים ולתקן פיצויים על השקת הרשת;

2. שוחח על תכנון ההשקה של ה- Mainnet ופנה לקהילה לקיים חזרה;

3. OpenDex ישוחרר רשמית כדי לאפשר למוסדות ומשתמשים רבים יותר לבנות DEX משלהם;

4. ההשקה של OKEx DEX תושלם ויזמות עסקאות ורישום.

OKExChain, כרשת ציבורית חדשה של כוכבים שזכתה לתשומת לב רבה, אינה יכולה להתפתח ללא תמיכה והשתתפות של כל המשתמשים. נמשיך ממקור בניית התשתיות לקידום OKExChain להפוך למערכת אקולוגית חופשית ואוטונומית באמת; ולעזור לטכנולוגיית הבלוקצ’יין לממש את היישום של תרחישים עסקיים בקנה מידה גדול; להניע מוסדות נוספים, מסיבות פרויקט, צוותים ואנשים פרטיים להצטרף לבניית המערכת האקולוגית של OKExChain ולבחירות הצומת העל, ולהצטרף לצוות OKExChain כדי להוביל את טכנולוגיית הבלוקצ’יין בהתמדה.

דוֹאַר:[מוגן בדוא”ל]

t.me/okexchaintech

האתר הרשמי של OKExChain: https://www.okex.com/okexchain

OKEx DEX: https://www.okex.com/dex-test

אסימון בדיקה: https://www.okex.com/drawdex

מסמך OKExChain: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner