חמשת המתווכים המובילים בקנדה

בכל רחבי העולם, מסחר במניות הופך יותר ויותר לדרך פופולרית בקרב סוחרים רבים המעורבים בשוק. לא משנה היכן אתה ממוקם, ישנם מתווכים רבים אשר ככל הנראה תצטרך לבחור, כל אחד עם קבוצה שונה של תכונות ותכונות בהתאם לצרכים שלך..

סחר במניות בקנדה אינו שונה, אם כי ייתכן שיש לך כמה אפשרויות מתווך שונות מאלו הנסחרות מארה”ב ומקומות אחרים ברחבי העולם. עם זאת, ריכזנו עבורכם רישום המציג את מתווכי המניות הקנדיים הטובים ביותר הקיימים כרגע.

על מה לחשוב לפני שתתחיל

לפני שתתחיל לסחור, יש לבצע כמה שיקולים חשובים מאוד. אלה יכולים לחול כסוחרי מניות קנדיים או בכל מקום בעולם והם נקודות מפתח בגישה שלנו לדירוג זה:

תַקָנָה: תרצה מתווך שמוסדר על ידי גוף פיננסי מהשורה הראשונה. למרבה המזל זה המקרה של כל אלה שמוצגים. הם מוסדרים היטב על ידי ה- IIROC בקנדה כנדרש מכל המתווכים המציעים שירותים.

עלות המסחר: בסביבה המודרנית בה פועלים רבים של סוכני מניות מקוונים בעלות נמוכה, תרצו להבטיח שהמתווך שתבחרו מציע את הסביבה הטובה ביותר בכל הנוגע לעמלות וחיובים, ובמקביל לוודא שאין עמלות נסתרות..

סגנון מסחר: בין אם אתה רוצה לעשות את כל המסחר בעצמך, איזה סוג חשבון מתאים ביותר לצרכים שלך וזמינות הנכסים שאתה מעוניין לסחור הם שיקולים חשובים שיש להביא בחשבון בעת ​​בחירתך.

Questrade

Questrade מהווה בחירה מובילה נוספת עבור תושבי קנדה שמעוניינים לא רק במסחר במניות אלא גם במסחר במט”ח ונקודות חוב אשר זמינות גם כאן. הם מכובדים ומוסדרים היטב בקנדה על ידי ה- IIROC ומביאים ניסיון עשיר עם יותר מ -20 שנות פעילות.

לצד היכולת לסחור בשווקים בקנדה, תהיה לך גישה למניות בבורסת NYSE, NASDAQ ובורסות אחרות בארה”ב ובינלאומית עם תעודות סל, אג”ח, קרנות נאמנות ועוד, שכולן זמינות לסחר דרך האינטרנט של IQ ו- IQ Edge. פלטפורמות מסחר מבוססות אשר פועלות היטב ומשלימות אותן במבחר רחב של כלי תרשים וניתוח.

יחד עם התכונות הבסיסיות הללו, למתווך קנדי ​​בלבד זה יש הצעה חינוכית ראויה ומספר כלים ייחודיים ותובנות בכל הנוגע למחקר. אלה כוללים גישה לכלי המודיעין של צד שלישי המסייע לך לאסוף כמה שיותר נתונים על העסקאות הפוטנציאליות שלך.

עלויות מסחר: למתווך שני מבני תמחור תחרותיים, כאשר רוב הסוחרים מתאימים לתוכנית התמחור הדמוקרטית של Questrade, שהיא 0.01 דולר למניה עם מינימום של 4.95 דולר, ומקסימום 9.95 דולר. עסקאות האופציות הן $ 9.95 + $ 1 לחוזה, ואילו תעודות הסל אינן עמלות.

בדוק את סקירת Questrade המלאה שלנו או עבור ישירות אל Questrade כדי לפתוח את חשבונך.

פשוט עושר


החל מאחת מאבני היסוד בתעשייה, פשוט עושר קיים מאז 2014 ומציע שירותים לסוחרי מניות מקנדה. הם אינם מתווך המניות המקוון המסורתי שלך, אלא מציעים שירות רובו-יועץ פופולרי מאוד. כיום הם השירות הגדול ביותר בקנדה עם נכסים בניהול של יותר מ -5 מיליארד דולר.

כמו רוב המתווכים, הם מציעים מסחר רחב ללא עמלות עם עמלות נמוכות ככל שהם יכולים לייצר אותם. זה אומר שתיהנו גם מהעובדה שאין מינימום חשבון נדרש. אחד המאפיינים הבולטים של Wealthsimple הוא העובדה שהם מציעים 5 תיקי השקעות ייעודיים, כולל אפשרות להשקעה באחריות חברתית, כמו גם אפשרות חלאל המתאימה לסוחרים אסלאמיים. תיקים קבועים מראש אלה נבחרים בין 6-10 תעודות סל המשוקללות על סמך סובלנות הסיכון והתשואה הרצויה.

משם, ההשקעה שלך נסחרת אוטומטית באמצעות פלטפורמת Wealthsimple האינטואיטיבית, כלומר אינך צריך להתמקד באף היבט מסחרי. זה מושלם עבור אנשים חדשים למסחר או עם התחייבויות זמן אחרות.

עלויות מסחר: תמצאו עמלות מוגבלות מאוד בעת מסחר עם Wealthsimple. העלות העיקרית היחידה שתהיה לך היא עמלה הכוללת כלול של 0.5% מהנכסים שלך בניהול. זה יכול לרדת ל -0.4% אם חשבונך עולה על 100,000 דולר.

בדוק את הסקירה המלאה של Wealthsimple או עבור ישירות אל פשוט עושר כדי לפתוח את חשבונך.

משקיע Qtrade

מציע יותר מסחר ללא עמלה במניות, תעודות סל וקרנות נאמנות משקיע QTrade זוהי בחירה פופולרית בקרב רבים המעריכים את ההרשמה המהירה ופלטפורמת המסחר הקלה לניווט המוצעת לסוחרים הקנדים. הם דרך נהדרת עבור משקיעים חדשים להתחיל עם מגוון מאוד נגיש של תכונות כולל חשבון הדגמה בחינם.

לאחר כניסתך, תהיה לך גישה למבחר רחב של מניות הנסחרות בבורסות TSX, TSXV, CSE ו- Aequitas NEO בקנדה וכן בניירות ערך רשומים בניו יורק ובנאסד”ק בארצות הברית ועוד באמצעות שווקי OTC..

בין הנקודות האטרקטיביות העיקריות מלבד עלויות תחרותיות כעמלות כאן היא העובדה שאתה יכול לסחור טוב מאוד באמצעות האפליקציה הסלולרית QTrade כפי שאתה יכול עם הפלטפורמה הקניינית מבוססת האינטרנט שלהם. כולם הופכים את המסחר לפשוט מאוד וקל להשלמה ללא שום סיבוך יתר. תכונת הזנת מידע מדויקת, כמו גם מאמרים חינוכיים, מדריכים ועוד, זמינים גם לכם כדי להיעזר בהם בביצוע הצעדים הבאים..

עלויות מסחר: 100 תעודות סל ללא עמלה וקרנות נאמנות ללא עמלה זמינות, אם כי המסחר הממוצע במניות יעלה בין $ 6.95 CAD ל- $ 8.75 CAD בעמלה. האופציות זהות בתוספת $ 1.25 לחוזה, ומסחר בשוליים מחויב בין 2.45% ל -3.45%.

לפרטים נוספים, תוכלו לבקר באתר משקיע QTrade אתר כדי ללמוד עוד ולהתחיל בעבודה.

מתווכים אינטראקטיביים

מתווכים אינטראקטיביים הוא מתווך מכובד במיוחד המציע מסחר ללקוחות מבוססי קנדה. הם החלו לתת מענה הרבה יותר לסוחרים המעוניינים להפחית את עמלותיהם ולפעול בסביבה נטולת עמלה, אם כי עבור סוחרים קנדיים מוצע כרגע רק IBKR Pro..

משמעות הדבר היא גיבוי של מתווך בעל שם ומבוסס במיוחד, פלטפורמת מסחר מעמיקה עם מגוון עצום של תכונות בכל רחבי התמיכה המסורה של תשתית חינוכית ושירות לקוחות חזקה, אם כי היא מעלה מעט את העלויות בהשוואה לארה”ב. סוחרים שיכולים לגשת ל- IBKR Lite.

ובכל זאת, הגישה למגוון עצום של שווקים וסוגי חשבונות, כמו גם לפלטפורמת מסחר מקצועית ומתוחכמת ביותר, הופכים את IB לבחירה אידיאלית, במיוחד עבור סוחרים קנדיים מנוסים יותר..

עלויות מסחר: שתי מערכות תמחור מוצעות. תמחור שכבתי הוא מושלם עבור סוחרים פעילים עם עמלה נמוכה יותר שתפחת ככל שתסחר. זה יכול להיות נמוך כמו 0.003 $ למניה. תמחור קבוע זמין גם ב 0.01 $ למניה בתשלום מינימלי של 1 $ או 0.5% מערך המסחר.

הבט ב מתווכים אינטראקטיביים אתר לפרטים נוספים ומידע על מה שיש להם להציע.

השקעה ישירה ב- TD

מתווך מרכזי נוסף בתחום הסוחרים הקנדיים הוא השקעה ישירה ב- TD. הם שומרים על הרבה קשר חיובי לעמיתיהם האמריקני TD Ameritrade מבחינת היותם מפורטים מאוד אך קלים לניווט בפלטפורמת המסחר, בסך הכל 4 למעשה כשאתה מחשיב את פלטפורמת האינטרנט, הסחר הנייד, שולחן העבודה ואופציות. דרך Thinkorswim.

הם אמנם קיימים הרבה מאוד זמן, אך מציעים תשתית מסחר כוללת נהדרת שתוכלו לסמוך עליהם כבטוחים, וספקו מגוון רחב של מניות, תעודות סל, אופציות, קרנות ועוד למסחר, אך הם בפיגור קל. מאחורי חלק מהאחרים אם אתה מאזן את התכונות עם עלות המסחר.

עם זאת, תוכלו לצפות לרמת שירות גבוהה מאוד בסביבת המסחר המאובטחת ביותר כשתבחרו ברוקר זה.

עלויות מסחר: יש עמלת מסחר סטנדרטית של 9.99 דולר לכל סחר שהוחל. עבור סוחרים פעילים זה מצטמצם ל -7 דולר למסחר. אפשרויות מסחר תוכלו להוסיף לכך עוד 1.25 $ לחוזה. יש גם דמי אחזקה של 25 דולר לרבעון אם יתרת החשבון שלך נמוכה מ- 15,000 דולר.

אתם מוזמנים לבדוק השקעה ישירה ב- TD אם אתה רוצה להתחיל איתם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map