השקעה ב- 3D Systems Corp (סימול: DDD)

תלת מימד מערכות קורפ (סימול: DDD) היא אחת החברות הוותיקות והמבוססות ביותר בתחום הדפסת התלת מימד. לעיתים קרובות מתייחסים לעצמם כ”חברת הדפסת התלת מימד הראשונה בעולם “, ל- 3D Systems Corp יש ניסיון של למעלה משלושה עשורים בתעשיית ייצור התוספים. בתקופה זו, החברה הרחיבה במהירות את היצע השירותים שלה ובאמצעות השקעות במחקר וחדשנות, הם מוכנים להמשיך ולהרחיב את זה גם בעתיד..

מה זה 3D Systems Corp (DDD)?

מייסד 3D System Corp, צ’אק האל, בולט ביותר בהמצאת שיטת הסטריאוליטוגרפיה של הדפסת תלת מימד. פטנט על ידי האל בשנת 1984, סטריאוליתוגרפיה (המכונה גם הדפסת SLA) היא טכנולוגיית ההדפסה התלת ממדית המוקדמת והנרחבת ביותר. שיטת ה- SLA יוצרת עצמים מודפסים בתלת מימד באמצעות הדפסת שכבות דקות של אובייקט באמצעות בור של פוטופולימר נוזלי, החל מהשכבה התחתונה ועובד למעלה. עבור המצאה זו, האל מכונה לעתים קרובות אבי ההדפסה בתלת מימד.

עם הטכנולוגיה הזו ביד, Hull הקים את 3D Systems Corp בשנת 1986. כשהול עדיין נותר כחברות ה- CTO, 3D Systems Corp צמחה כעת ליותר מ- 2600 עובדים עם משרדים ברחבי העולם. החברה התרחבה במהירות והוסיפה להיצע השירותים שלה. בנוסף לסטריאוליתוגרפיה, 3D Systems Corp הייתה חלוצה בפיתוח מספר טכנולוגיות נוספות. החברה ומוצריה משמשים כיום לייצור מוצרים באמצעות סנטר לייזר סלקטיבי, הדפסת רב-סילון, הדמיית העברת סרט, הדפסת סילון צבעוני, הדפסת מתכת ישירה והדפסת סילון מפלסטיק..

מדוע תלת מימד מערכות קורפ (DDDחומר?

לחברה שלושה קווי עסק נפרדים ומובהקים. ראשית, החברה מציעה מוצרי חומרה ותוכנה. מדפסות תלת מימד ותוכנות נלוות ניתן לרכוש ולהשתמש בהן בתהליך הייצור על ידי חברות המעוניינות להדפיס תלת מימד באופן עצמאי. החברה מציעה מעל 10 דגמי מדפסות תלת מימד שונים כדי לענות על מגוון הצרכים. החל מחובבים וכלה באנשי מקצוע, מדפסות בנקודות מחיר שונות זמינות כדי לענות על הצרכים של כולם. במכונות החזקות הללו ניתן להפעיל תוכנות תלת מימד כגון Geomagic כדי לקחת פריטים פיזיים מהעולם האמיתי ולהנדס אותם לאחור, כך שניתן יהיה להדפיס אותם ולהפיק אותם בייצור המוני באמצעות הדפסת תלת מימד. שנית, למי שרוצה לעשות ייצור משלה, החברה מוכרת את חומרי הגלם הדרושים להדפסת תלת מימד. דוגמאות לכך כוללות פלסטיק, אלסטומר, קומפוזיט, שעווה ומתכת. החברה מציעה התייעצויות למי שעשוי להזדקק לייעוץ בבחירת מוצרים. הגורמים שיש לקחת בחשבון כוללים מחיר, עמידות, גמישות, כמו גם את המראה והתחושה. לבסוף, למי שאין לו מדפסות או חומרים, מערכות 3D מציעות ייצור לפי דרישה למגוון צרכים שונים. שירות זה כולל כל שלב בתהליך הייצור, החל מאבות טיפוס וכלה בהדפסת מוצרים פיזיים, ויכול לארוך פחות מ -24 שעות.

דבר אחד שמייחד את מערכות התלת מימד הוא גישת המערכת הסגורה שלה לפיתוח מוצרים. באמצעות פטנטים החברה מגינה על מוצרים ומשתמשת בטכנולוגיות פנים בלבד במדפסות שלהם. הגישה הזו אמנם זכתה לביקורת מצד חלקם כמחסמת חדשנות בענף, אך תגובת החברה היא שהיא הצליחה להגדיל את מבני התמריצים הפנימיים ולהשקיע יותר כסף במחקר ופיתוח, מה שמוביל למוצרים טובים יותר עבור הצרכנים. באמצעות גישה זו, מערכות 3D מחזיקות ביותר מ -1,000 פטנטים, מה שמאפשר לה לשמור על יתרון תחרותי על פני חברות אחרות בתחום. כפי שצוין בעבר, מייסד החברה ומנהל ה- CT הנוכחי צ’אק האל התחייב חלק ניכר מעבודות חייו להמצאת טכנולוגיות הדפסה תלת מימד חדשות, וכתוצאה מכך הוכנס להיכל התהילה הלאומי של הממציאים בשנת 2014..

תלת מימד מערכות קורפ (DDDסיכויים

בסיס הלקוחות הנוכחי שלהם מתמקד באופן נרחב בשני אנכי שוק בעלי ערך גבוה: תחום הבריאות והמגזר התעשייתי. בתחום הבריאות, פתרונות בריאות מדויקים מוצעים על מנת לענות על מגוון צרכים. באמצעות מודל שירות מקצה לקצה, 3D Systems Corp מסייע בדיגיטציה, תכנון, ייצור ומסירת מוצרים שניתן להשתמש בהם בסימולטורים רפואיים, תכנון כירורגי, דוגמנות אנטומית ויישור שיניים כדי לענות על מגוון צרכי המטופל. שירותים אלה הביאו למספר חידושים רפואיים, המאפשרים למנתחים מנוסים ולמתאמנים כאחד לתרגל את כישוריהם בסביבות נטולות סיכון..

בצד התעשייתי, 3D Systems Corp משרתת כמה מגזרים בעלי ערך רב. לדוגמה, באמצעות מערכות יחסים בתחום התעופה והחלל, החברה מספקת פתרונות בהתאמה אישית למגוון שותפים בתעשייה. תלת מימד מערכות קורפ נבחרה לעבוד עם נאס”א וייצרה חלקים כגון גלגלים ותושבות מצלמה עבור החברה מאדים רובר. בדוגמה נוספת, באמצעות שותפויות בתעשיית הרכב, 3D Systems Corp עובדת עם יצרנים לייצר חלקים בעלי משקל קל יותר בעלות נמוכה יותר עבור לקוחות ברחבי העולם. ממכוניות וינטאג ‘ועד משאיות מסחריות, החברה עבדה עם מגוון לקוחות לייצור פתרונות מותאמים אישית. אלה רק שתי דוגמאות לסקטורים בשוק התעשייתי בו פועלת החברה.

באמצעות שני אנכי השוק הללו, החברה ייעלה את פעילותה והתמקדה בשוקים המציעים את הסיכויים הגבוהים ביותר לצמיחה. במהלך עשרות שנים של מחקר ופיתוח, החברה יצרה שותפויות עם כמה מהחברות הגדולות בענפיהן וממשיכה להיחשב כשותפה מכובדת..

היכן ניתן לרכוש מערכות מערכות תלת מימד (DDD) מניות

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.

Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.

בשילוב טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי במיוחד, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.

השקעה ב- 3D Systems Corp (סימול: DDD) השקעה ב- 3D Systems Corp (סימול: DDD) השקעה ב- 3D Systems Corp (סימול: DDD)
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

100 דולר

חשבון מינימלי

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

תלת מימד מערכות קורפ היא חברה שחדשה כל הזמן בשלושת העשורים האחרונים. עם התמקדות כעת בשני שווקים ספציפיים (שירותי בריאות ותעשייה), החברה בנתה כעת כמה קשרים חזקים והיא במצב טוב להמשיך ולהתרחב לשני השווקים הרווחיים הללו. עם מגוון פתרונות עסקיים, בסיס הלקוחות הניתן לפנייה הוא רחב, החל ממתחילים המעוניינים ללמוד עוד על הדפסת תלת מימד וכלה בחברות המונות מיליוני דולרים המעוניינים להוזיל את עלויות הייצור. בעוד שתחום הדפסת התלת מימד הוא ללא ספק שטח צפוף עם מתחרים רבים, 3D Systems Corp מחזיקה בכמה יתרונות על פני חברות אחרות, ויתרונות אלה עשויים לאפשר צמיחה גדולה יותר גם בעתיד..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner