השקעה במניות שולחן עבודה (סימול: DM)

שולחן עבודה מתכת(סימול: DM) היא יצרנית מבוססת מסצ’וסטס של פתרונות הדפסת תלת מימד מקצה לקצה. החברה השקיעה באופן משמעותי במוצרים בכדי לענות על צרכיהם של יצרנים בקנה מידה גדול. עם רשימת לקוחות הכוללת חברות כמו פולקסווגן, טויוטה וג’נרל מוטורס, החברה מיצבה את עצמה כשותפה מובילה לחברות גדולות המעוניינות להחליף את שיטות הייצור המסורתיות בהדפסת תלת מימד חדשה. כאשר שוק הדפסת התלת מימד צפוי לגדול פי עשרה ל 146 מיליארד דולר בעשור הקרוב, Desktop Metal יצרה מדפסות בעלות נמוכה, יעילה וקלה לשימוש שתאפשר לחברה לתפוס חלק גדול משוק זה..

מה זה Desktop Metal (DM)?

החברה הוקמה בשנת 2015 על ידי קבוצה של שבעה יזמים, מהנדסים, אנשי עסקים ומדענים. יחד, לקבוצה היה חזון ליצור תהליך להדפסת תלת מימד מתכתית שהיה מהיר וקל יותר לשימוש מאשר מוצרים אחרים בשוק. אבות הטיפוס של הקבוצה היו מרשימים למשקיעים המוקדמים, כאשר המימנים המוקדמים בהם ג’נרל אלקטריק, BMW ו- GV זרוע ההון סיכון של גוגל תרמו מעל 100 מיליון דולר במימון סיכון. חברות היו להוטות לבחון אפשרויות לצמצום העלויות והשטח הדרוש לחלקי אחסנה, והצוות המוכשר של עובדי שולחן העבודה המתכת, שכלל כמה פרופסורים ב- MIT, קיבל מימון לפיתוח פתרונות חדשניים..

בכסף שסופק על ידי התומכים הללו, החברה השקיעה רבות במחקר ופיתוח, ובשנת 2017 הצליחה להציג הן מודל סטודיו בקנה מידה קטן והן מודל ייצור בקנה מידה גדול. מדפסות מתכת שולחניות הציעו יתרון בכך שהמדפסות לא הכילו חלקים מסוכנים וקלות לשימוש. ללא לייזרים או רכיבים מסוכנים אחרים, ניתן היה להקים מדפסות אלה בכל משרד ולא נדרשו להכשרה לשימוש. המוצרים היו גם יעילים יותר וזולים יותר לרכישה, עם חלקים שיוצרו פי 100 יותר ויותר פי 10 מתחת למתחרים בשוק. על חידושים אלה, החברה נבחרה לאחת מהעולם 30 חלוצי הטכנולוגיה המבטיחים ביותר בעולם על ידי פורום הכלכלה העולמית בשנת 2017. מתכת שולחנית נרשמה בנאסד”ק בשנת 2020. במקום ללכת בדרך המסורתית של הנפקה ראשונית (IPO), החברה נרשמה באמצעות חברת רכישת מטרה מיוחדת (SPAC). את ה- SPAC הובילו המיליארדר Chamath Palihapitiya והמייסד המשותף של טסלה JB Straubel.

מדוע שולחן העבודה מתכת (DM) משנה?

שולחן העבודה מתכת מיקמה את עצמה כדי לנצל את מה שכינתה “ייצור תוספים 2.0” מַהְפֵּכָה. בעוד שהדפסת תלת מימד מסורתית, המכונה גם ייצור תוספים, שימשה בעיקר ליצירת מספר קטן של אבות טיפוס לבדיקת עיצובים, מנכ”ל ריק פולופ רואה את גל ההדפסה התלת-ממדי הבא ככזה שבו החברה מסוגלת לייצר המוני חלקים ניתנים לשכפול במחירים תחרותיים עם תעשיית הייצור המסורתית של 12 טריליון דולר. מלבד התמחור, החברה גם מאמינה כי הלקוחות יעברו להדפסת תלת מימד ברגע שהם יראו שאיכות המוצר ומהירות הייצור תואמים לשיטות המסורתיות. תוך שימוש בשיטת הקפיצה המתכתית הקבועה שלהם, המשתמשת באבקת מתכת ובפולימרים לבניית צורת האובייקט ואז למקם אותה בתנור כדי לדחוס את החלקיקים, Desktop Metal הצהיר כי איכות המוצר תהיה שווה אם אפילו לא טובה יותר מהיצרנים. מיוצר על ידי יצרנים מסורתיים. האימוץ הנרחב כבר החל, כאשר מוצרי Desktop Metal מופצים בלמעלה מ 60 מדינות ברחבי העולם.

החברה מציעה כיום ארבעה מוצרים שונים. בהתאם לצרכי הלקוחות, המוצרים נעים בין מדפסות משרדיות יומיות קלות לשימוש לבין מערכות ייצור בנפח גבוה המשמשות בתהליך הייצור במגזרים כמו מכוניות וחלל. בנוסף לחומרה, החברה פיתחה גם תוכנה המאפשרת חווית עיצוב אינטראקטיבית וידידותית למשתמש. ה חלקים חיים התוכנה משתמשת ב- AI המאפשר עיצובים גנרטיים בזמן אמת המגיבים לשינויים בחומרים, ברזולוציה וביעדי העיצוב. בסך הכל, החברה מחזיקה ביותר מ -120 פטנטים ומרחיבה באופן פעיל את היצע מוצרי החומרה והתוכנה כדי לענות על צרכי הלקוחות.

סיכויי שולחן העבודה (DM)

בענף תחרותי ביותר, שולחן העבודה למתכת יתרון בהובלת צוות מנהיגות חזק עם רקורד של הצלחה. עם דירקטוריון שיש לו ניסיון כחלק מיותר מ- 60 מיזוגים ורכישות, החברה נמצאת במצב טוב להגיב לכל הזדמנות אסטרטגית שתתעורר. החברה הצהירה כי היא בוחנת באופן פעיל 10 M שונים&הזדמנויות, וכל צעד שייצור יתרונות חיוביים בוודאי יפעלו על פיו. עם מה שמכונה ייצור תוספים מהדור הבא, 2.0 מגיע, יתכן שהאיחוד בענף הוא, כאשר אינטגרציה אנכית וחסכונות בקנה מידה הם המניעים העיקריים להצלחה..

Desktop Metal כבר החלה להשתמש בכסף שגויס מההנפקה שלהם בכדי להתמקד באגרסיביות, רוכשת את המתחרה EnvisionTEC תמורת 300 מיליון דולר. הרכישה מביאה בסיס לקוחות הכולל את Cartier, Celgene, Ford, Hasbro, Oral Arts, Stuller ו- Smile Direct Club, כמו גם שתי פלטפורמות הדפסה חדשות שניתן להשתמש בהן במדפסות שפותחו על שולחן העבודה. החברה מתכננת להמשיך להשתמש בהון שלה לצמיחה, והמנכ”ל ריק פולופ הציב יעד אגרסיבי של הכנסות שנתיות של מיליארד דולר עד שנת 2025.

היכן ניתן לרכוש שולחן עבודה מתכת (DM)?

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.

Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.

שילוב של טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי ביותר, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.


השקעה במניות שולחן עבודה (סימול: DM) השקעה במניות שולחן עבודה (סימול: DM) השקעה במניות שולחן עבודה (סימול: DM)
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

מינימום חשבון

אף אחד

מינימום חשבון

100 דולר

מינימום חשבון

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

Desktop Metal השקיעה מאמצים משמעותיים בקידום המוצרים שלהם לשימוש חברות גדולות בתהליך הייצור שלהן. להיצע המוצרים הנוכחי והעתיד שלהם פוטנציאל אמיתי מאוד לשבש את תעשיית הייצור המסורתית בהיקף רב טריליון דולר. החברה משכה את תשומת ליבם של שני המשקיעים, ומצב ההון החזק בו החברה נקלעה הוא יתרון אשר יאפשר צמיחה משמעותית בשנים הקרובות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map