השקעה בהתממשות (נאסד”ק: MTLS)

לְהִתְגַשֵׁם (סימול: MTLS) היא אחת החברות הגדולות והמבוססות ביותר בתחום הדפסת התלת מימד. החברה, שנוסדה בשנת 1990, חלוצה במספר טכנולוגיות ושיטות שונות במהלך השנים שהפכו לסטנדרטים בתעשייה. ככל שההדפסה התלת מימדית נעשתה מתוחכמת יותר ויותר, תעשיות החלל והחלל לאדריכלות הופכות בהדרגה יותר ויותר לסמכות על חברות כמו Materialize לייצר מוצרים באיכות גבוהה בעלות נמוכה. Materialize ממוקם היטב כדי לנצל את מהפכת הדפוס התלת ממדי המתמשכת שנראית במגזרים שונים במשק כיום.

מהו התממשות (MTLS)?

הדפסת תלת מימד, המכונה גם ייצור תוספים, היא תהליך של הכנסת עיצובים המיוצרים על ידי מחשב לתוכנה, אשר בתורו מנחה מכונה להוסיף שכבה על שכבת חומר ליצירת אובייקטים תלת מימדיים. היתרונות של הדפסת תלת מימד לעומת ייצור מסורתי כוללים יכולת מוגברת להתאמה אישית של מוצרים, יותר חופש עיצובי, לוחות זמנים מהירים יותר של ייצור ופחות בעיות בשרשרת האספקה ​​בגלל הדיגיטליזציה של כל היבטי התהליך. שווי ענף הייצור העולמי הנוכחי הוא 12.8 טריליון דולר. מתוכם, הדפסת תלת מימד הצליחה לתפוס רק פחות מ -0.1% מנתח השוק.

מטריה ממוקמת בבלגיה עם סניפים ברחבי העולם, ומחזיקה 175 מדפסות תלת מימד ב -18 מדינות שונות. 1,900 עובדיהם מבטיחים כי החברה מסוגלת לספק פתרונות מותאמים אישית כדי לענות על מגוון צרכי הלקוחות. מטריאליז מספקת פתרונות ללקוחות באמצעות שלושה זרמים עסקיים מובחנים. הזרם הראשון שלהם הוא תוכנה, המספקת לחברות את הטכנולוגיה הנחוצה ליצירת מוצרים מודפסים תלת מימד באופן אישי על גבי מדפסות התלת מימד שלהם. תוכנה זו מאפשרת ללקוחות לנהל ולשלוט בתהליך ההדפסה כדי להבטיח עמידה בסטנדרטים האיכותיים ביותר לאורך כל התהליך, החל מעיצוב וכלה בהדפסה. על ידי היותה תואמת לרוב מדפסות התלת מימד, התוכנה של Materialise יצרה מערכת אקולוגית ידידותית למשתמש ומסוגלת למקסם את היעילות. יצרני ציוד מקורי (יצרני ציוד מקורי) של מדפסות תלת מימד כמו HP, ניקון ו Essentium עבדו כולם עם Materalise כדי להבטיח שהתוכנה תפעל בצורה חלקה במכונות שלהם..

הזרם השני הוא רפואי, המאפשר ללקוחות בתחום הרפואי לספק טיפולים המותאמים לכל מטופל ייחודי באמצעות כלי הדמיה, שתלים או אפילו ניתוחים מודפסים ומעוצבים בהתאמה אישית. בסיס הלקוחות הגדול ביותר עבור זרם זה כולל בתי חולים, מכוני מחקר ויצרני מכשירים רפואיים. דוגמאות לעבודה זו כוללות שותפות עם הנרי פורד מערכות בריאות ל- הדפסת תלת ממד 1,000 לבבות. באמצעות תוכנת Materialize הצליחו הרופאים לפתח מודל תלת מימדי של איברים על מנת לתכנן אסטרטגיה מפורטת לפני הליכים רפואיים שהסריקות המסורתיות אינן יכולות לספק. זה יתרון מכיוון שהוא מאפשר הבנה מעמיקה יותר של הנסיבות הספציפיות למטופל וכתוצאה מכך מוריד את הצורך בהליכים כירורגיים פולשניים..

הזרם הסופי הוא ייצור, המאפשר ללקוחות לעבוד עם Materialize לפיתוח עיצובים ולהשתמש במתקנים של Materialise ליצירת מוצרים. עם אחד ממפעלי הדפסת התלת מימד הגדולים בעולם, ללקוחות יש גישה ל -20 חומרים שונים ול 15 סוגים שונים של גימורים. לאחר קבלת החלטה על עיצוב, החברה תעבוד עם לקוחות על אבות טיפוס ותבטיח שביעות רצון לפני תחילת הייצור ההמוני. השותפים לזרם הייצור כוללים את מיקרוסופט, איירבוס ופנסוניק.

מדוע מתממש (MTLS) עניין?

בעוד שמספר החברות הנסחרות בענף הדפסת התלת מימד גדל בשנים האחרונות, המודל העסקי הייחודי של מטריאליז מסייע להבדיל אותו מהמתחרים. שלושת קווי העסקים המובהקים של החברה משרתים מגוון לקוחות. באמצעות שלושת זרמי ההכנסות המובהקים הללו, החברה מגוונת מאוד בהשוואה לחברות הדפסת תלת מימד אחרות המתמקדות בתחומי נישה אחד או שניים. כתוצאה מהגיוון של מטריאליזציה, הסיכונים וההשפעות של ירידות פוטנציאליות בכל ענף שהוא משרת מופחתים מאוד..

בנוסף לגיוון השירותים, מגוון השיטות בהן משתמש חומריאליז הוא גם יתרון נוסף שהוא מחזיק ביחס לתחרות. בעוד חברות אחרות תלויות בכמה סוגים נבחרים של טכנולוגיית הדפסת תלת מימד עבור כל המוצרים והשירותים שלהן, Materialize הצליחה לחדש ולהתנסות במגוון שיטות.. סטריאוליתוגרפיה, לייזרים משתלבים, דוגמנות בתצהיר התמזג וטכנולוגיית PolyJet כולן שיטות הדפסה תלת מימד שונות התואמות את תוכנת Materialize. כתוצאה מהתאמה הזו, ניתן לבחור שיטות וחומרים שונים על פי צרכי הלקוחות, מה שמאפשר התאמה אישית רבה יותר ובסופו של דבר, מוצרים באיכות גבוהה יותר..

להתממש (MTLSסיכויים

בשל ניסיונם של עשרות שנים, Materialize הפך לסטנדרט בתעשייה עבור יצרנים רבים של מדפסות תלת מימד. מסיבה זו, החברה נמצאת במצב טוב לצמוח במהירות ככל שהמגזר יתבסס. כאמור, רק 0.1% מהייצור משתמש כיום בתהליך הדפסת תלת מימד. כיוצרת תוכנה סטנדרטית לתעשיית מדפסות תלת מימד, קצב הצמיחה של החברה צריך להישאר עקבי כל עוד המגזר בכללותו ימשיך להתרחב..

Materialize מסוגל לשמור על מקום בצמרת תעשיית הדפסת התלת מימד, בעיקר בגלל החדשנות והיכולת להיכנס למגזרים חדשים.. לדוגמא, השקעה בדיטו, שירות ניסיונות למשקפיים מקוון, הוצג על ידי משקיעים רבים כדוגמה ליכולתו של Materialise להתאים טכנולוגיות קיימות לפתרון בעיות מודרניות. השקעות אסטרטגיות ושותפויות כמו זה מראות כי יהיו יותר ויותר שווקים להיכנס כאשר טכנולוגיית הדפסת התלת מימד הופכת למיינסטרים יותר ומאומצת באופן נרחב..

היכן ניתן לרכוש מתממש (MTLS) מניות

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.


Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.

שילוב של טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי ביותר, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.

השקעה בהתממשות (נאסד השקעה בהתממשות (נאסד השקעה בהתממשות (נאסד
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות העורכים שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות העורכים שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות העורכים שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

מינימום חשבון

אף אחד

מינימום חשבון

100 דולר

מינימום חשבון

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

עם ניסיון של שלושה עשורים, הפתרונות התוכניים, הרפואיים והחומריים של Materialise הופכים אותו לבוק תעשייתי. בעוד שהחברה כבר הציגה צמיחה מרשימה בשנים האחרונות, ניתן לטעון שתחום הדפסת התלת מימד עדיין בחיתוליו. ככל שתהליך ייצור מסוג זה נעשה מאומץ נרחב יותר, חומר ממוצב טוב מאוד בכדי להגדיל ולהיכנס למגזרים מתפתחים שבהם ניתן ליישם טכנולוגיה זו..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map