השקעה בסטרטאסיס בע”מ (נאסד”ק: SSYS)

סטראטאסיס (נאסד”ק: SSYS) הינה חברת דפוס תלת מימד אמריקאית ישראלית עם ניסיון של למעלה משלושה עשורים בפיתוח תוכנה וחומרה. עם לקוחות גדולים גדולים בתחומי התעופה, הרכב והבריאות, סטרטאסיס הצליחה לשמור על מוניטין של היותה חדשנית ומסתגלת לאורך כל השנים. על ידי שיווק מדפסות תלת מימד התואמות למספר טכנולוגיות שונות, החברה הצליחה לגוון את בסיס המשתמשים שלה והציבה מפת דרכים איתנה לצמיחה עתידית..

מה זה Stratasys Ltd (SSYS)?

Stratasys ידועה בעיקר בזכות פטנט על שיטת הדגם התצהיר התמזג (FDM) של הדפסת תלת מימד. באמצעות FDM, סליל נימה גדול מוזרם דרך המדפסת ומוסיף שכבה על שכבת חומר על האובייקט. FDM הוא הנפוץ ביותר סוג הטכנולוגיה המותקנת במדפסות תלת מימד ברמת הצרכן ובדרך כלל הדבר הראשון שאנשים חושבים עליו באופן מסורתי כאשר הם מתייחסים להדפסת תלת מימד. היתרונות של טכניקה זו כוללים עלויות נמוכות וכן זמני אספקה ​​מהירים, שהם שני גורמים חשובים עבור היצרנים בבחירת איזו טכנולוגיית הדפסת תלת מימד לעבוד איתה..

טכנולוגיית FDM פותחה על ידי מייסד שותף של סטרטאסיס, סקוט קראמפ בשנת 1988. שנה לאחר מכן, קראמפ רשם פטנט על הטכנולוגיה והקים את סטרטאסיס. החברה התרחבה במהירות בעשורים הבאים, ובשלב מסוים בשנת 2007, 44% מכל המדפסות ברחבי העולם השתמשו בטכנולוגיית FDM. לאחר שנים של התרחבות, החברה התמזגה עם יצרנית מדפסות התלת מימד הישראלית Objet בשנת 2012. החברה המשיכה לפעול בשם Stratasys והפכה לגדולה בענף לפי שווי שוק ונהנתה מקו מוצרים רחב יותר וטביעת רגל גיאוגרפית, כמו גם מימון נוסף שהושקע במחקר ופיתוח. לאחר שלושה עשורים שקיימת, החברה מונה כיום משרדים בלמעלה מ- 13 מדינות ו -2,100 עובדים והיא מספקת שירותים ללקוחות במגוון תעשיות..

בעוד ש- FDM פותח על ידי Stratasys והיה בשימוש ברוב המדפסות שלהם, טכנולוגיות PolyJet וגם Stereolithography אומצו על ידי החברה. בהתאם לצרכי המשתמשים, Stratasys מציעה ארבעה קווים שונים של מדפסות שיכולים לענות על מגוון הצרכים הצרכניים והארגוניים. החל מתחביבים שולחניים וכלה באב-טיפוס מהיר וכלה במדפסות לשימוש רפואי, החברה הצליחה להרחיב את היצעיה כדי לענות על מגוון צרכים. על חברות מדפסות מסתמכים מאוד על ידי לקוחות כמו גוגל ואודי ויש להם זכה במספר פרסים לאורך השנים.

מדוע Stratasys Ltd (SSYS) עניין?

אחת החוזקות הגדולות של החברה היא מגוון היצע המוצרים והשירותים. בין היצעיהם ניתן למנות ייצור ישיר, ייעוץ לתכנון, הצעות תוכנה ומכירת מדפסות. באמצעות קווי שירות ומוצרים אלה, לקוחות ממגוון מגזרים שונים יכולים לקבל פתרונות בהתאמה אישית כדי לענות על צורכי הייצור שלהם. מסיבה זו הצליחה החברה ליצור קשרים ארוכי טווח עם ארגונים גדולים כמו הונדה, איירבוס, לוקהיד מרטין ואודי..

יתרון נוסף של קו גדול זה של היצע מוצרים ושירותים הוא היכולת להסתובב ולהסתגל בזמנים המשתנים במהירות. לדוגמא, במהלך מגפת ה- COVID-19, GM עבדה עם מחלקת הבריאות והשירותים האנושיים של ארצות הברית בכדי לספק מאווררים לחולים בטיפול קריטי. לשם כך נדרשה GM לשנות את קו הייצור שלה במהירות ולאמץ באופן שיאפשר ייצור מהיר של מוצר חדש. כדי ליצור את הכלים הדרושים לייצור מכשירי האוורור הללו, GM השתמשה במוצרי ותוכנה של Stratasys כדי להנדס אוורור ותוך יממה., הצליח להתחיל בייצור. זו רק דוגמה אחת לטכנולוגיות הקיימות שבבעלות החברה, והיא מדגימה את אחת הסיבות העיקריות לכך שהלקוחות בוחרים לרכוש מוצרים במערכת האקולוגית של סטרטאסיס..

Stratasys Ltd (SSYSסיכויים?

את סטרטאסיס מוביל צוות ההנהלה שהוכיח שיש להם את היכולת לפעול בזריזות ולהתעדכן במגמות משתנות. לדוגמא, Stratasys הודיעה על רכישת חברת הסטארטאפ להדפסה בתלת מימד Origin בשנת 2020. באמצעות רכישה זו, Stratasys קיבלה גישה לטכנולוגיית ה- PhotoPolymerization (P3) המקודמת לתכנות של Origin. טכנולוגיה זו משתמשת בשיטת הדפסה מבוססת שרף בניגוד לשיטות אחרות כגון FDM המשתמשות בחוט נימה, מה שמבטיח דיוק מוגבר ובקרת איכות. עם היכולת ליצור מוצרים באיכות גבוהה, נעשה שימוש נרחב בטכנולוגיית P3 בענפי השיניים, הרפואה, ההגנה ותעשייה ומוצרי צריכה. עם מחקר שהראה כי יותר יצרנים בשווקים בעלי ערך רב יזדקקו לטכנולוגיה מסוג זה בשנים הקרובות, סטרטאסיס ביצעה את ההשקעה בתקווה לתמורה עתידית. בסך הכל, הרכישה של טכנולוגיה זו מוערכת בכדי להכניס 200 מיליון דולר להכנסות במשך 5 שנים.

בסך הכל, סטרטאסיס רכשה 13 חברות במשך שלושת עשורי פעילותו. רכישות, כמו זו של מדפסת תלת מימד שולחנית מוביל התעשייה MakerBot בשנת 2013, כבר הראו עלייה מבטיחה ביותר והניבו רווחים בשנים האחרונות. היכולת של החברה לאתר טכנולוגיות מבטיחות מוקדם ולהביא אותן למערכת האקולוגית של סטרטאסיס עשויה להביא לתמורה לשנים הבאות..

היכן ניתן לרכוש Stratasys Ltd (SSYS) מניות?

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.

Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.


שילוב של טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי ביותר, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.

השקעה בסטרטאסיס בע השקעה בסטרטאסיס בע השקעה בסטרטאסיס בע
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

100 דולר

חשבון מינימלי

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

Stratasys הינה חברה מגוונת מאוד אשר עוקבת אחר עשרות שנים בשינויים בתחום הדפוס התלת ממדי. באמצעות מחקר ופיתוח ורכישות אסטרטגיות, החברה הצליחה כל הזמן לענות על הצרכים של שוק משתמשים משתנה. מהלכים אסטרטגיים אלה הרחיבו את השוק המיועד למדפסות התלת מימד שלהם לא רק למשתמשים תעשייתיים אלא גם למשתמשים אישיים. עם חומרה עטורת פרסים ומוניטין מעולה לחדשנות, בסיס הלקוחות הנוכחי עשוי לגדול בהתמדה בשנים הקרובות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map