10 סימנים שאתה זקוק לתיקון אשראי

בניגוד לאמונה הרווחת, ציוני האשראי אינם קבועים בפועל באבן. ניתן לגדל אותם עם זמן מה וטכניקות מתאימות. יש אנשים שאפילו לא מבינים שהם צריכים לנסות לתקן את האשראי שלהם. אם יש לך אחד או יותר מסימנים אלה, עליך לבדוק תיקון אשראי.

1. הכחשת כרטיסי אשראי לאחרונה

אם לאחרונה הגשת בקשה לאשראי בצורה של הלוואה, כרטיס אשראי וכו ‘, ונמנעת ממך, יש סיכוי טוב שתוכל להשתמש בעבודות תיקון אשראי כלשהן. ישנם הסברים אחרים, כגון אין מקור הכנסה מספיק או יותר מדי חשבונות אחרונים, אך באופן כללי, אשראי רע הוא הסיבה העיקרית לדחיות.

2. החשבונות שלך נמצאים תחת שם של מישהו אחר

אם לחברת החשמל או הגז שלך מופיע שם של מישהו אחר, משום שהיסטוריית האשראי שלך פחות אופטימלית, אתה בהחלט צריך לבדוק תיקון אשראי. לא תצטרך לדאוג לשמו של מי מופיע בחשבונות שלך מכיוון שהוא צריך להיות שלך. ככל שתוכל לתקן את האשראי שלך מוקדם יותר ולהחזיר את שמך לחשבונות שלך, כן ייטב. בדרך זו, לא תצטרך לדאוג לזה והאדם האחר ששמו מופיע בחשבונך לא יצטרך לדאוג שיישאו באחריות.

3. גובי חובות מפוצצים לכם את הטלפון

אמנם ישנן הונאות רבות הכוללות אנשים הטוענים כי הם נמצאים בסוכנויות גביית חובות אם אתה מקבל שיחות אודות חוב המופיע בדוח האשראי שלך עם אחת הלשכות הגדולות, אך עליך לבדוק את האפשרויות שלך לגבי תיקונו. בהתאם למצב, לא רק שזה בטח יחסוך לך כסף, אלא שהוא גם יכול להיפטר מכל כך הרבה שיחות טלפון מעצבנות.

4. אף אחד לא יעביר את ההלוואות שלך

אם החברים והמשפחה שלך לא מוכנים להעביר את ההלוואות שלך, זה סימן חזק מאוד שאתה צריך לתקן את האשראי שלך. הצורך להסתמך על קוסיינר הוא בדרך כלל אינדיקציה טובה מספיק שעליך לבדוק את תיקון האשראי שלך, אך בהחלט לא להיות מסוגל להשיג קוסיינר הוא אות ברור..

5. מעסיקים פוטנציאליים שוללים אותך לאחר בדיקות אשראי

למרבה ההפתעה, לא הרבה אנשים יודעים שמעסיקיהם לעיתים קרובות מבצעים בדיקות אשראי לפני שהם מעסיקים מישהו. אם אתה מתקשה להשיג עבודה לאחרונה, ייתכן שהיסטוריית האשראי הגרועה שלך הייתה גורם. בדוק את דוח האשראי שלך ועבוד לתיקון ציון האשראי שלך, ואני מקווה שתהיה לך הצלחה רבה יותר בעת קבלת עבודה בעתיד.

6. בעלי בתים דוחים את בקשותיך

כמו מעסיקים, הרבה בעלי בתים יסתכלו על האשראי שלך בעבר כחלק מהבקשה שלך. זה הגיוני מכיוון שאם למישהו יש חובות רבים שלא שילם, הם בדרך כלל נוטים פחות לבצע את תשלומי שכר הדירה בזמן, אם בכלל. בעל אשראי ירוד יכול להגביל את המקומות שבהם אתה גר, מה שעלול לעלות יותר כסף, לקחת זמן נוסף ולגרום ללחץ נוסף בחייך.

7. אתה לא בודק את דוח האשראי שלך מפחד

מתי בפעם האחרונה בדקת את דוח האשראי שלך? אם עבר זמן מה, מדוע זה? אנשים רבים שחוששים מהאשראי הלקוי שלהם יעברו די הרבה זמן בלי לבדוק את הדוחות שלהם. למרבה הצער, למרות שאתה לא מסתכל על זה לעתים קרובות, הבעיה לא נעלמת. במקום זאת, עליך לתקן את האשראי שלך ולהרגיש גאה כאשר אתה בודק את הציון שלך לעתים קרובות.

8. ציון האשראי שלך לא מתחיל עם 7 או 8

ציונים מתחת ל 720 נחשבים בדרך כלל לסאב-פריים, שם נמצאים הרבה ציונים של אמריקאים. אם זה אתה וזה נגרם על ידי ברירות מחדל, חובות שלא שולמו או כל סימן שלילי אחר בדוח האשראי שלך, עליך לבדוק תיקון האשראי שלך מייד. אשראי טוב יכול לעשות הבדל עצום היכן אתה גר, כמה כסף אתה מרוויח ושיעורי הריבית על החוב שיש לך.

9. הריבית שלך מרקיעה שחקים

האם קיבלת מכתבים מחברות כרטיסי האשראי שלך לאחרונה על שינוי הריבית שלך? אם כן, זה כנראה נובע מציון האשראי שלך. רוב שיעורי הריבית בכרטיסי אשראי נקבעים על סמך ציון האשראי שלך. ככל שהציון נמוך יותר, כך החברה נוטלת יותר סיכון על ידי הלוואת כסף, ולכן היא גובה ממך יותר על כל יתרה שאתה נושא. ההבדל יכול להיות עצום, מכיוון שאנשים עם אשראי טוב אולי יוכלו לקבל כרטיסים בשיעורים נמוכים כמו 8% APY, אך אנשים עם אשראי רע עשויים לשלם כמעט 30% APY.

10. כרטיסי האשראי שלך נסגרים מיד לאחר שתשלם אותם

טכניקה המשמשת לעתים קרובות חברות כרטיסי אשראי כאשר הן קובעות שאתה מהווה סיכון כלשהו היא להוריד את מסגרת האשראי שלך כשאתה משלם את חובך אליהן. כאשר החוב שלך משולם לחלוטין, הם ישאירו לך מגבלה נמוכה, כגון 300 דולר, או שיסגרו את הכרטיס לחלוטין. אם זה קרה לך, המשמעות היא שהחברה מאמינה שאתה מהווה סיכון ברירת מחדל גבוהה בגלל היסטוריית האשראי שלך.

אם מצאת את עצמך ברשימה זו, במיוחד אם מספר נקודות מתארות אותך, עליך להתחיל בבחינת דוח האשראי שלך. אם יש משהו שפוגע בך, שקול לפנות לסוכנות לתיקון אשראי בכדי לעזור לחפור את עצמך מתוך המכלול ובתקווה לעזור לך להימנע שוב מלהיות ברשימה זו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner