7 דרכים לזיהוי הונאת תיקון אשראי

למרבה הצער, ישנם אנשים שם בחוץ המנסים לנצל את כל מי שהם יכולים. בין אם מדובר בשיחת דואר זבל, דוא”ל התחזות או אפילו בחור ברחוב שמנסה לקחת את הכסף שלך, הרמאים האלה נמצאים בכל מקום. הונאות תיקון אשראי מבוססות על ניצול אנשים נואשים שכבר. אנשים הזקוקים לתיקון האשראי שלהם על מנת לקבל הלוואה לרכב או לבית, לרוב יחפשו אחר כל מי שיכול לעזור. אמנם יש הרבה מקומות לגיטימיים שיכולים לעזור, אבל יש גם פריצות שייקחו את הכסף שהרווחת קשה ולא יעשו דבר שיעזור לך. אנו רוצים לעזור לך להימנע מהונאות אלה, לכן הנה 7 דרכים לזהות ולהימנע מהונאת תיקון אשראי.

1. עיין במסמכים שקיבלת

אם אתה מתקשר עם חברת תיקוני אשראי והם אינם נותנים לך מסמך בשם “זכויות תיקי אשראי צרכני על פי החוק המדיני והפדרלי”, הם עוברים על החוק. הם אולי לא מרמים אותך, אך הם מונעים ביודעין את המידע שיש לך את הזכות החוקית לבצע כל פעולה לבד כדי לתקן את האשראי שלך שהם גם יעשו. זהו דגל אדום.

2. קרא את החוזה

בדקו אם יש משהו בחוזה שמתבלט כבלתי רגיל ואתם מוזמנים לשאול אותם, לחפש באינטרנט וכו ‘בנושא. בנוסף, וודא כמה אתה משלם ואילו פעולות הם יבצעו בשמך מפורטים בפירוט רב בחוזה. אתה רוצה להיות בטוח שיש לך מסמך מחייב מבחינה משפטית שמבטיח שאתה באמת מקבל את מה שאתה משלם עבורו. בנוסף, וודאו שהחוזה מאוד ספציפי וכולל את שמכם ואת שם החברה איתה אתם עובדים. לסיום, בקש לבדוק אם יש סעיף המאפשר לך לפחות 3 ימים להחליט לבטל.

3. בקש עותק לא חתום מראש

לא תצטרך לחתום על החוזה כדי לבחון אותו תחילה, אז לפני שאתה בכלל מחליט לחתום עליו, ודא שיש ברשותך עותק שתוכל לקרוא ולשמור. ואז בדוק אם יש לנו מידע שצוינו בנקודה לעיל.

4. חפשו את העמלות

סוכנויות לתיקוני אשראי אינן מורשות לגבות ממך עמלות מראש על פי החוק. חברות מסוימות עושות זאת משום שהן אינן מודעות לחוק זה, אך עדיין מדובר בדגל אדום שכדאי לשים לב אליו. זה בשילוב עם אי קבלת חוזה עשוי להיות סימן חזק מאוד שאתה עומד להונאה. בדרך כלל, הרמאים ינסו לקחת את הכסף שלך ולרוץ עם כמה שפחות הוכחות, ולכן עמלות מראש יכולות להיות סימן לכך שיש משהו לא בסדר..

5. החברה מבטיחה יותר מדי

כולנו רוצים שאסטרטגיות לתיקון אשראי יעבדו, אבל יש רק כמה דברים שסוכנויות תיקון אשראי פשוט לא יכולות לתקן בשל אופיים. אחד מהם הוא חוב לגיטימי כאשר למלווה יש הרבה ראיות לכך שהחוב תקף. אם חברה מבטיחה להוציא אותך מחובות לגיטימיים, הם או מרמאים שאתה עושה משהו מוצל ולא חוקי כדי להשיג לך תוצאות. כך או כך, אם חברה מבטיחה שתראו כל סוג של תוצאות או שינוי ציון, מומלץ להימנע מהן מכיוון שאתם יכולים להיות כמעט בטוחים שהם עוברים על החוק בצורה כזו או אחרת.

6. הם מבקשים מכם ליצור זהות חדשה

כאמור בנקודה האחרונה, חברות מסוימות מנסות לעשות דברים לא חוקיים על מנת להשיג לך את התוצאה הרצויה. אחד מאלה הוא לנסות לתבוע גניבת זהות ולגרום לך להירשם ל- SSN או EIN חדש. אמנם חברות אלה לא יכולות להוות הונאות, אך התוצאות שתקבל יהיו מבוססות על עבירות גדולות ובהחלט יש להימנע מהן כמו המגיפה. אל תתן לחברות האלה את העסק שלך וודא שאתה מדווח עליהן.

7. הם מבקשים ממך לוותר על זכויותיך

אם יינתן לך מסמך לוותר על זכויותיך, זהו דגל אדום מרכזי. תיקון אשראי אינו מחייב אותך לוותר על זכויותיך. למרבה המזל לא ניתן לוותר על רובם, כמו זכויותיך במסגרת ה- CORA, ללא קשר לשום דבר עליו אתה חותם. בדרך כלל, חברות העוסקות בשיטות אלו ינסו לקחת את כספך ואז ללחוץ עליך ולהגיד לך שאין לך אפשרות להחזיר את כספך והן לעולם לא יספקו שירותים כלשהם..

האם אתה יכול לסמוך על חברות תיקון אשראי כלשהן?

בהחלט! אמנם יש אנשים בעולם הזה שמנסים תמיד לנצל אותך, אך ישנם גם עסקים לגיטימיים שדואגים לך כאדם וכלקוח. חברות אלה יהיו שקופות לגבי השירותים, העמלות והזכויות שלך לאורך כל התהליך ולא ינסו ללחוץ עליך בטקטיקות מכירה אגרסיביות כלשהן. הסוכנויות הטובות ביותר לתיקון אשראי לא יעסקו באף אחד מהדגלים האדומים המכוסים במאמר זה, כך שאם אינך רואה שום דבר ברשימה זו בסוכנות שאתה מקבל אותה, סביר להניח שאתה יכול להיות רגוע.

אם אתה מעוניין למצוא שירותי תיקון אשראי לגיטימיים, אנו ממליצים על חברות תיקון האשראי הטובות ביותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner