מהו תיקון אשראי?

ההגדרה של תיקון אשראי היא תיקון טעויות או טעויות בדוח אשראי. למרבה המזל, ישנן דרכים בהן ניתן לתקן שגיאות הקשורות לאשראי רע. תהליך תיקון האשראי מבטיח שדוח האשראי שלך יהיה הוגן ומדויק ב 100%.

תיקון אשראי הוא תהליך המשמש לתיקון דירוגי אשראי ירודים, דירוג שעלול להידרדר עקב מספר עצום של סיבות. משמעות תיקון אשראי עשויה להיות מחלוקת על מידע מוטעה המופץ על ידי סוכנויות אשראי שונות.

מכיוון שחברות תיקון אשראי שואפות להחזיר את ציון האשראי הטוב שלך, הן מטפלות גם בחששות הלגיטימיים המשפיעים על המלווים והלווים. תהליך תיקון האשראי שלך הוא חיוני. עם זאת, ההליך ממושך ואינטנסיבי.

ישנם סוגים שונים של טעויות בדוחות האשראי, אם הם נפוצים למדי. מה קרה? האם זו אשמתך? חשוב ביותר לאתר שגיאות כדי לדעת מה משפיע לרעה על מצב האשראי שלך.

אשראי רע עלול להשפיע לצמיתות על האפשרויות שלך לקבל הלוואה, כרטיס אשראי או מוצרים פיננסיים אחרים.

סוכנויות לתיקון אשראי יבטיחו שכל המידע יתבסס ואומת.

כיצד עובד תיקון אשראי?

לאחר שהבנתם מהו תיקון אשראי, עליכם להבין כיצד חברות תיקוני אשראי עובדות. סוכנויות דוחות האשראי חולקות על הפרטים השגויים או המפורשים שלא נכון לאחר ביצוע חקירה יסודית.

סוכנויות דוחות אשראי נותנות יד מסייעת גם כשנשללת אשראי בגלל מידע לא מדויק. במצב כזה, ההערכה האישית ממלאת גם תפקיד מרכזי בעריכת דוח סופי. סוכנויות דוחות אשראי בדרך כלל מפיצות דוחות לחברים רשומים אחת ל -12 חודשים.

לפעמים יש הפתעות נסתרות בלתי צפויות בדוח האשראי שלך וזה עשוי להיות כרוך ברמה מסוימת של הונאה או גניבת זהות. תיקון אשראי כרוך בזיהוי כל עסקאות ההונאה המפריעות לאשראי שלך.

היסטוריית התשלומים היא גורם משמעותי אך לא מובן שיש ללמוד בכדי לקבוע דירוג אשראי טוב. עליכם לנקוט בצעדים נאותים לשיפור שיטות תשלום החובות על בסיס קדימה. אסטרטגיה כזו כוללת לוח זמנים של תשלומים שמבטיח שאין תשלומים עבריינים, מה שמועיל לאחר מכן לציון האשראי.

לדוגמה, אם שמרת על אפשרויות התשלום המינימליות בכרטיסי האשראי שלך או חובות אחרים, הרגל זה עשוי להשפיע לרעה על דירוג האשראי שלך. זה יכול להיות גם משהו פשוט כמו תשלומים שיצאו מאוחר בכמה ימים.

נקיטת צעדים להפחתת עומס החוב עשויה להראות שיפורים משמעותיים בפרופיל האשראי שלך.

תיקוני אשראי מתקנים את השגיאות הבאות בדוחות האשראי:

• שם, כתובת או תאריך לידה שגוי

• נקודות זיכוי ברשימה כפולה

• סכום חוב שגוי

• רישום שגוי של תשלום כאיחור של 60 יום ומעלה

• לא קיבלת הודעה על החוב שלא שולם

• מופיע באופן לא מדויק כתשלום ברירת מחדל

• לא התבשרנו על שינויים בחוזה

• גניבת זהות

לכן, כדי לתקן את השגיאות הנ”ל, ספק האשראי צריך להיות מעורב ולהודיע ​​לו מדוע עליו לתקן ולעדכן את דוח האשראי.

היתרונות של חברות תיקון אשראי

בעוד מספר לא מבוטל של אנשים מנסים לתקן את האשראי שלהם, חברות תיקוני אשראי מבינות את הניואנסים בענף ומצוידות יותר בכדי להגיע לתוצאות מוצלחות..

חברות תיקון אשראי מתמחות בהסרת מידע לא מדויק שלילי באמצעות אימות חוב, מתן מכתבי מוניטין, וסידור לוח תשלומים מדויק..

סוכנויות לתיקוני אשראי מורשות להסיר רק מידע לא מאומת או לא מדויק בדוחות האשראי. כשמידע שלילי שדווח עליו פוגע במדויק באשראי שלך, זה מאוד מאתגר לעריכה.

סוכנויות תיקון האשראי צריכות ליצור דוח מדויק על המידע. מסמכים תומכים נחוצים גם אם המידע נראה שלילי יותר. כדי לפתור זאת, לשכות האשראי יצטרכו להסביר את הלגיטימיות של החוב.

היו מוכנים לאסוף את התיעוד התומך הדרוש.

חברות תיקון אשראי מובילות

אנחנו ממליצים מקצוענים אשראי, יותר מ- 100 000 לקוחות סומכים עליהם. הם מציעים תיקון אשראי המופעל על ידי בינה מלאכותית ויש להם דירוג A + עם BBB. הם מציעים דוחות אשראי קלים לקריאה ותובנות ציון מותאמות אישית, כמו גם כלים & טיפים שיעזרו לך להבין את הציון שלך ולעשות את הצעד הבא. החשוב מכל מעקב אחר אשראי כלול בכתובת אין חיוב נוסף אשר יכול לעזור לך לאתר גניבת זהות פוטנציאלית.

אם אתה מחפש אפשרויות נוספות נוספות אנו מציעים רשימה זו של חברות תיקון האשראי הטובות ביותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner