אנדרו גזדצקי, מנכ”ל altcoin.io – סדרת ראיונות

בשנת 2009, אנדרו ייסד והפך את אפליקציות Bizness לארגון עולמי כל עוד הוא היה בכיר במכללה. מאז הוא המשיך לסייע ליותר מ -500,000 עסקים קטנים להתקשר עם לקוחותיהם במכשירים ניידים. Bizness Apps נרכשה על ידי חברת השקעות פרטית במיליארד דולר בשנת 2018.

גאזדצקי הוצג ב”ניו יורק טיימס “,” פורבס וול סטריט ג’ורנל “, Inc.com, ובמגזין” יזמים “, כמו גם בבלוגים בולטים בתעשייה כמו Mashable, TechCrunch ו- VentureBeat..

אנו שמחים שאנדרו גזדצקי התפנה מלוח הזמנים העמוס שלו כדי לדון בפרויקט האחרון שלו.

AT: מלכתחילה אתה יכול לספר לנו קצת על הפרויקט שלך altcoin.io?

AG: Altcoin.io היא בורסת מטבעות מבוזרת שנועדה לתת את המהירות והשימושיות של מרכזיה מרכזית (כמו Coinbase, למשל), אך אין סיכון ביטחוני משמורני..

כשהתחלתי לסחור באלטקוינים, הבנתי במהירות שהבורסות הפופולריות ביותר מרוכזות, תוך לקיחת בעלות על אסימוני הסוחרים שלהם. זהו סיכון ביטחוני עצום. על ידי החזקת אסימונים של סוחרים, חילופי דברים אלה מזמינים גניבה שלא במתכוון. מאז 2011 נגנבו מיליארדי דולרים, ואני מאמין שלאנשים מגיע יותר טוב.

אז, Altcoin.io תהיה בורסת המסחר של העתיד – בורסת קריפטו 2.0 אם תרצה – שהיא מהירה וקלה לשימוש, תוך שהיא מבטיחה שסוחרים יישארו בשליטה על האסימונים שלהם בכל עת. עם השקט הנפשי הזה, אנו מקווים לראות כי הקריפטוסים מרקיעים שחקים לשווי טריליון דולר בעתיד.

AT: לאחרונה הצלחתם לגייס כספים בתמורה להון wefunder.com. מה עורר בך מימון המונים על wefunder לעומת מודל ה- ICO המסורתי?

AG: לא היינו צריכים אסימון, אז למה ליצור אחד כדי לגייס מימון? לחלק מה- ICO יש מטרה לגיטימית, אך חילופי הדברים שלנו אינם מסתמכים על אסימון שיפעל. יצירת כזה פשוט תמשוך את המיקוד שלנו מבניית חילופי הקריפטו הטובים בעולם למציאת שימוש עבור אסימון שאנחנו לא באמת צריכים.

יש הרבה בלבול סביב המטרה של ICOs. אני חושב שאולי הם נפלו מחסד מהסיבה הפשוטה שהם לא תמיד מתאימים או אכן נחוצים לפרויקט בלוקצ’יין כדי לצאת לדרך. אנו חושבים שקמפיין ה- WeFunder המוצלח שלנו מוכיח זאת די טוב.

AT: החלטת על בלוקצ’יין את’ריום. מה גרם לך לבחור בפלטפורמה זו מול EOS, NEO או פלטפורמה אחרת?

AG: Ethereum קיים זמן רב יותר, מחזיקה את אחת מרשתות המפתחים הגדולות ביותר, והיא עובדת באופן פעיל על “טרילמת ההרחבה” באמצעות ערוצי רסיסים, פלזמה ומדינה. רשתות חסימות אחרות עושות כמה דברים מגניבים, אבל זה פשוט מוקדם להניח שהם יעלו על Ethereum – או אפילו ימלאו את הבטחותיהם.

חשוב לציין כי נראה כי את’ריום עובד קשה יותר ביצירת בלוקצ’יין מדרגי אשר אינו מקריב ביזור. יהיה קל להגיע לקנה מידה פשוט על ידי צמצום מספר הצמתים האחראים ליצירת בלוקים חדשים, אך לדעתנו, זה רק ריכוזיות בתחפושת. ברגע שאנחנו מתחילים לשחוק את הביזור, אנו מאבדים את היתרונות שלו.

לכן אנו מאמינים שאת’ריום היא הבחירה הנכונה עבורנו, ובעתיד אנו מקווים לתמוך בחילופי סמלים בין-שרשרתיים.

AT: מה מבדיל את חילופי הדברים שלך מחילופים מבוזרים אחרים כגון Etherdelta?

AG: יש הרבה בורסות מבוזרות שם והם עדיין לא טיפלו בשום מקום ליד מחזורי המסחר של הבורסות הריכוזיות.

אנו מאמינים שהבעיה בבורסות מבוזרות קיימות היא פי שלושה: האחת, קשה להשתמש בהן; שתיים, הטכנולוגיה איטית; ושלוש, אין מספיק דגש על הגברת הנזילות.

Altcoin.io אינה רק בורסה מבוזרת, אלא מנוע מסחר חדש לחלוטין שתוכנן מהיסוד להיות בטוח, מהיר ומושך לסוחרים ותיקים ומתחילים כאחד. אנו משחררים SDK שיעזור לבורסות אחרות ול- dApps ללמוד מהניסיון שלנו ואף לחלוק נזילות בינינו.

AT: כידוע לכולנו אבטחה היא בעלת חשיבות עליונה בכל הנוגע לחילופי דברים. אילו צעדים אתה נוקט בכדי להבטיח את הביטחון והשלמות של altcoin.io לְהַחלִיף?

AG: Altcoin.io מבוסס על ארכיטקטורת שרשרת צדדית כמו פלזמה, שתוארה לראשונה בספר הלבן של ויטליק בוטרין וג’וזף פון., פלזמה: חוזים חכמים אוטונומיים ניתנים להרחבה. פלזמה מאפשרת רשתות צדדיות הפועלות במקביל לבלוקצ’יין, ואשר נשלטות באמצעות חוזים חכמים ברשת את’ריום. והכי חשוב, הם מאובטחים.

כאשר סוחרים מחליפים אסימונים, צמתים מאמתים וחותמים על כל עסקה באמצעות מנגנון הסכמה של הוכחת סמכות, המנוהל על ידי השותף שלנו, Tendermint. כאשר סוחרים מושכים כספים, עליהם להמתין פרק זמן מוגדר מראש על מנת לאפשר לצמתים לערער על כל התנהגות הונאה. אם מישהו עושה משהו לא נעים, צמתים יפעילו מנגנון יציאה המוני שמחזיר אסימונים למצב הלגיטימי האחרון של הבלוקצ’יין..

זה, בשילוב עם הגנות בלוקצ’יין רגילות כמו קריפטוגרפיה, ביזור ומפתחות פרטיים, יבטיחו שההחלפה שלנו תהיה המאובטחת ביותר בשוק. וכיוון שאנו לעולם לא לוקחים בעלות על אסימונים של סוחרים, אין סיכון משמורני – אין התקפה מפתה של “האנקר” האקר.

 

AT: כיצד מאוחסנים אסימונים של משתמשים?

AG: כל האסימונים של המשתמשים שלנו מאוחסנים בצורה מאובטחת בחוזים חכמים ברשת את’ריום. אנחנו אף פעם לא משתלטים עליהם, והסוחרים מוגנים על ידי אמצעי האבטחה שהתארתי קודם. האסימונים נשארים מאובטחים בארנקי הסוחרים עד שהם רוצים לסחור, ואז החוזה החכם והשרשרת הצדדים משתפים פעולה בכדי לחבר סוחרים ולבצע עסקאות מבלי שצד שלישי יתערב..

 

AT: מרבית הבורסות ממוקמות אסטרטגית בחו”ל בתחומי שיפוט כגון מלטה, סינגפור, שוויץ וכו ‘. מה גרם לך להחליט לפעול מחוץ לארצות הברית?

AG: אנו רואים בפעילות בארה”ב יתרון תחרותי. יש לי גם חיבה לאזור סן דייגו, ולמוחות המוכשרים הרבים כאן שיכולים לעזור להפוך את החילוף המבוזר שלנו למציאות.

בעוד שארה”ב מגהצת כמה כיצורים רגולטוריים כרגע, אנו מאמינים שלמרחב הבלוקצ’יין יש פוטנציאל מדהים, ולהיות בלב העניינים כשהם יתחילו לתת לנו יתרון ביחס לפרויקטים אחרים שמבוססים במקומות אחרים..

 

AT: כבר דיברת על אסימוני אבטחה על שלך בלוג ופלטפורמות אחרות. האם תוכל לתת לנו כיצד אתה מרגיש באופן אישי לגבי פוטנציאל הצמיחה של מרחב זה?

AG: אסימוני אבטחה הם הדרך הפשוטה ביותר לביצוע חלוקת נכסים בעולם האמיתי, שערכם הוא טריליוני דולרים. השאלה היא האם עלינו להתפלג ולדעתי התשובה היא כן מהדהד – זה מגביר את הנזילות, עושה דמוקרטיזציה של השוק ומפשט הרבה את הביורוקרטיה המורכבת הכרוכה במסחר בניירות ערך..

לדעתי, ההזדמנות שמציגים אסימוני אבטחה עולה בהרבה על ההזדמנות של אפילו מטבעות קריפטוגרפיים. הם יכולים לייצג את כל מה שיש לו ערך בעולם, ושהוא נסחר כיום בשווקי אבטחה גלובליים – פשוטו כמשמעו הזדמנות רב טריליון דולר..

 

AT: האם קיימות תוכניות עבור altcoin.io להיכנס לשוק ניירות הערך בעתיד?

AG: אנו מאמינים כי לטוקני האבטחה צפוי עתיד גדול, ונשמח לעזור לסוחרים להחליף אותם בצורה מהירה, קלה ובטוחה. הדיגיטציה והפיצול של הערך הגיוני מאוד, מספקים שקיפות, יעילות ועוזרים למספר גדול יותר של אנשים להשתתף בעושר הכלכלות שלהם. אם אנו יכולים לעזור בתמיכה בשינוי כזה, זה יכול להיות רק דבר טוב.

 

AT: על מה עוד היית רוצה להזכיר altcoin.io?

AG: השקענו זמן רב בבניית הטכנולוגיה המתאימה לבורסה המבוזרת שלנו, ואנחנו נלהבים באותה מידה ליצור חווית משתמש מדהימה עבור הסוחרים שלנו, כולל תמיכת לקוחות 24/7. לכן ברצוני להבטיח לכל הסוחרים הפוטנציאליים שקוראים את הראיון הזה: אם אתה חושב שנוכל לשפר את החליפין שלנו בכל דרך שהיא, הודע לנו וננסה לגרום לזה לקרות. אולי לא תמיד נצליח, אבל נעבוד קשה כדי להפוך את Altcoin.io לבורסה הטובה ביותר שנבנתה עבור סוחרים על ידי סוחרים..

AT: תודה על הזמן שלך, אני אישית מצפה להשתמש בפלטפורמת altcoin.io בעתיד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner