ג’ורג ‘וולר, מנכ”ל Blocksafe Technologies – סדרת ראיונות

ג’ורג ‘משמש כמנכ”ל BlockSafe Technologies. ג’ורג ‘הוא מייסד שותף של StrikeForce Technologies, Inc., והוא יזם וטכנולוג עם למעלה מ- 30 שנה בענף המחשבים. ג’ורג ‘מילא תפקיד מרכזי בהכנסת שתיים מטכנולוגיות אבטחת הסייבר המובילות כלומר אימות מחוץ לתחום והצפנת הקשה לשוק. כיום, נעשה שימוש נרחב בטכנולוגיות אלה במגזרי בנקאות, שירותי בריאות, חינוך, ייצור וממשל.

לפני שהקים את StrikeForce, שימש ג’ורג ‘כסגן נשיא בכיר וכאסטרטג ראשי ב-: Connexus Corporation, RxRemedy, TeachMeIT, Incubation Systems ו- HealthSCOUT..

ג’ורג ‘למד הנדסת חלל באקדמיה לאווירונאוטיקה.

AT: אין ספק כי פריצה ו קריפטוגרפי גנוב הם בעיה ענקית בתעשייה. מה גרם לך להחליט להתמודד עם האתגר הזה?

GW: כחובב בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים, זה היה רק ​​הגיוני ליישם את הניסיון רב השנים שלנו בפיתוח תוכנת אבטחת סייבר לבעיה ברורה המצוקה בתעשיית הקריפטו. ברור שמדובר בנושא שיש לפתור לפני שהשוק והטכנולוגיה יוכלו להבשיל כדי להגיע לנקודת האימוץ ההמוני.

AT: CryptoDefender ™ נראה כמוצר הדגל שלך אשר נועד לסייע למשתמשים בכניסה בטוחה לארנקי ההצפנה שלהם ולמנוע רישום מפתח, לחיצות לחץ וכו ‘. רציתי להיכנס לפרטים ביחס לחלק מהפונקציות הללו. ראשית, תוכל לספר לנו על הצפנת הקשה וכיצד זה עובד?

GW: הצפנת הקשה מגינה באופן מיידי על כל לחיצת הקשה, שהוקלדה במחשב או במקלדת של מכשיר נייד. הטכנולוגיה עוקפת את המסלול המסורתי שעוברת מערכת ההפעלה של הטלפון בעת ​​הזנת המקשים שנלחצים על המסך. בדרך כלל זה מאפשר לנתונים שהוזנו להיות גלויים לכל המשתמשים בתוכנות זדוניות כדי לפקח על ההקלדה. הצפנת הקשה במקום זאת מקודדת את המידע שהוקלד ומכניסה אותו ישירות לשדות הרצויים, ומונעת מתוכנות זדוניות לנטר את הכתוב.

AT: שינוי נגד הלוח הוא תכונה נוספת של CryptoDefender ™. מה זה בדיוק?

GW: שינוי אנטי-לוח מגן על מנגנון ההעתקה וההדבקה במחשבים שולחניים. חטיפת הלוח היא כאשר תוכנית תוכנה זדונית מחכה לכתובת שליחה של ביטקוין שתועתק למאגר הלוח, ואז היא מחליפה את כתובת הארנק למשלוח לכתובת הארנק של ההאקר, ברגע שתלחץ על “שלח עסקה” האסימונים שלך הם נשלח אוטומטית לאדם אחר, וכשזה קורה אין דרך להחזיר לך אסימונים.

AT: אתה מציע דפדפן מאובטח כאחת התכונות של המוצר CryptoDefender ™. האם דפדפן זה מיועד לשימוש בשולחן העבודה או בנייד?

GW: מוצר זה מיועד למכשירים ניידים בלבד, הוא מאובטח & דפדפן מוקשה המונע התקפות איש-בדפדפן.

AT: Anti-Clickjacking ו- Anti-Screen Capture קל יותר להבין מהמשתמש הממוצע. זה נראה כאילו זה משהו שמציעים מוצרי אנטי-וירוס רגילים יותר, מדוע משתמש צריך לבחור ב- BlockSafe Technologies ™?

GW: לעיתים קרובות זו אינה תכונה המוצעת בהגנה על וירוסים רגילים יותר. יישומי אנטי-וירוס רגילים רבים פועלים באופן תגובתי, ומתמקדים במעקב אחר מה שמוריד או מותקן על גבי מכשיר ואז מוצלבים אליו מסד נתונים של איומים ידועים. לרוב אין להם את הפונקציונליות לפקח על כל המתרחש באופן פנימי, אם המסך במעקב, אם מדובר בשימוש מורשה וכו ‘. BlockSafe Technologies יוצרת פתרונות תוכנה המיועדים למטרות ספציפיות שבהם אנו מזהים את האיומים הגדולים ביותר בתוכנות זדוניות ואז מתכננים פתרונות אשר נותנים מענה לצרכים הספציפיים של מערכות אקולוגיות מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין.

AT: אתה מתכנן להציע תוכנה ארגונית לאבטחת מרכזיות. מה תאריך השחרור הצפוי של תוכנה זו?


GW: ExchangeDefender ver 1.0 זמין כעת.

AT: איך אתה מתכנן להישאר לפני שחקנים גרועים במרחב?

GW: אחד התפקידים החשובים ביותר שיש לנו כאנשי מקצוע בתחום אבטחת הסייבר הוא להיות מודעים כל הזמן לכלים ולשיטות המתפתחות כל הזמן המשמשים להשגת גישה לא מורשית לחשבונות אישיים ובסופו של דבר לגנוב מטבעות קריפטוגרפיים ונכסים דיגיטליים אחרים. נכון לעכשיו, הכלים שבהם משתמשים האקרים הולכים וגדלים בתחכום. אנו עוקבים אחר נוף אבטחת הסייבר 24 שעות ביממה, מנתחים התקפות וקטורי תקיפה כדי שנוכל תמיד להיות צעד אחד קדימה.

AT: החלטתם על השקת STO, וממיטב ידיעתי אתם חברת התוכנה הראשונה שעושה זאת. מה גרם לך להחליט ללכת בדרך זו?

GW: נכון לעכשיו, ישנם אחרים שהשיקו STO. הסיבה שהשקנו STO היא מכיוון שאנו מאמינים בבלוקצ’יין. לא רק ראינו הזדמנות לנצל שיטת גיוס תרומות חדשה, אנחנו חובבים ומאמינים כיצד בלוקצ’יין יכול לשנות את העולם. אנחנו כן אוהבים את הרעיון להיות אחת מחברות התוכנה הראשונות שרכשו מימון בדרך זו, בדיוק כפי שאנו חלוצים בתחום אבטחת הסייבר של בלוקצ’יין, אנו רוצים לחלוץ גם בדרך בה אנו מבנים את החברה..

אנו מאמינים שכחברה המהלכת את הדרך היום, אנו קובעים תקדים למחר. על ידי שמירה על עצמנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר האפשריים של עמידה ברגולציה, אנו יכולים לעזור בהגדרת הרף לסטארט-אפים ולסטארט-אפים של blockchain בעתיד..

AT: איזו חברה שמסייעת בתהליך STO?

GW: קבוצת המייעצים של PCG מסייעת לנו.

AT: מה הכובע הקשה שלך?

GW: כבר הגענו למכסה הרכה שלנו, המכסה הקשה שלנו היא 27 מיליון דולר.

AT: כל דבר אחר שתרצה לספר לנו על BlockSafe Technologies ™?

GW: אבטחת סייבר, או היעדרם, ואיום הפריצה הוא המכשול היחיד הגדול ביותר המאיים על צמיחתם של קריפטו ובלוקצ’יינים. פריצה, גניבה ופשע הפכו לשם נרדף לענף. משקיעים ברחבי העולם יהססו להשקיע בקריפטו & שטח בלוקצ’יין אם אין אמון. תשתית אבטחת הסייבר ומפתחי התוכנה הם שמשרים את האמון הדרוש למוסדות, ארגונים ומשקיעים כאחד לאמץ באופן מלא את הטכנולוגיה המתעוררת הזו..

AT: תודה שהסכמת לראיון זה, אנו מאחלים לך בהצלחה עם ה- STO שלך. 

לפרטים נוספים על STO זה, אנא עיין בדף פרטי האסימונים של Blocksafe.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map