דני אויקן, מייסד ומנכ”ל דן אחזקות – סדרת ראיונות

דני אויקן, מייסד דן אחזקות ואפליקציית תשלומים סוציאליים עולמית אפליקציית מטבעות, בילה שנים בבניית תשלומים חברתיים ופתרונות בלוקצ’יין באפריקה וברחבי העולם במטרה לתשלומים ללא גבול.

אתה מעורב בביטקוין מאז 2012, איך גילית בהתחלה את המטבע הקריפטוגרפי הזה?

גיליתי ביטקוין בשלב מוקדם באמצעות משחקי וידאו. התעניינתי מאוד בצמיחה של עולמות וירטואליים והבנתי שיש פוטנציאל ליצור כלכלות וירטואליות בתוכם. משם התחלתי לבדוק כיצד אוכל לעזור ליצור שינויים בקהילה שלי ומחוצה לה באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים והוקמה דן אחזקות. דן אחזקות מבצעת השקעות בטכנולוגיה חדישה כגון בלוקצ’יין ומפתחת טכנולוגיה פנימית המסייעת לקהילות גלובליות לשלוח קריפטו זה לזה בצורה קלה וישרה..

לאחרונה הצוות שלנו השיק אפליקציית מטבעות, יישום המספק למשתמשים בשווקים מתפתחים את החופש לאחסן, לשלוח ולקבל מטבע דיגיטלי ביעילות מעבר לגבולות. הארנק הדיגיטלי, הזמין כרגע ב- IOS וב- Android, תומך בארבע מטבעות קריפטוגרפיים, ביטקוין, אתריום, מטבע דולר, ומטבע NGN, עם רמפות מופעלות ומחוצה להעברה בנקאית, כרטיסי חיוב / אשראי ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אפליקציית המטבעות היא אחד מהארנקים הדיגיטליים הבודדים באזור שמציעים עסקאות מיידיות ללא עמלות נסתרות.

עבדנו גם על יישומים אחרים שישלימו אפליקציית מטבעות כגון רכיב מסרים חברתיים וכרטיס חיוב וירטואלי שיאפשר למשתמשים לשלוח תשלומים ולבצע רכישות בכספי הצפנה שלהם באופן מקוון..

הצהרת כי מקרה השימוש הטוב ביותר של DeFi הוא באפריקה, האם תוכל לפרט על הרעיונות שלך מאחורי זה?

מניסיוני בהשקה וגידול של אפליקציית המטבעות במהלך החודשים האחרונים, הבנתי שלא קל לכל משתמש למלא בהצלחה את דרישות KYC שלנו מטעמי פרטיות. תשתית הכספים המבוזרת תסייע בקיצור חלק מהדרישות הללו ותאפשר לכולם להחזיק ולהפעיל ארנק מטבעות קריפטו. DeFi יכול גם לעזור 31 אחוזים של האוכלוסייה העולמית (60 מיליון אנשים בניגריה בלבד) שאינם בנקים, על ידי מתן גישה ליישום DeFi סלולרי כמערכת הבנקאית שלהם.

כמספר האחרוןמחאת EndSARS נגד האכזריות המשטרתית עורר את הבנק המרכזי בניגריה לאסור חשבונות בנק מסוימים של מי ששולח כספים לסייע למפגינים, אנשים שמתחילים להסתכל על מטבעות קריפטוגרפיים, ובמיוחד ביטקוין, להעביר את כספם.

בנית אפליקציית מטבעות כאפליקציה גלובלית לתשלומים חברתיים, האם תוכל לדון במה מדובר ובאזורים שאליהם אתה ממקד כרגע?

אפליקציית המטבעות מאפשרת למשתמשים לשלוח ולקבל תשלומי עמית לעמית וכן לקנות, למכור ולאחסן מגוון מטבעות דיגיטליים. עסקאות בתוך האפליקציה אינן חלקות, וניתן לעבד משיכות והפקדות באמצעות העברה בנקאית, כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי, או מטבע קריפטוגרפי. כל חילופי המטבעות הדיגיטליים וכל העסקאות בתוך המערכת האקולוגית הם בחינם.

אפליקציית המטבעות מיועדת לשווקים מתפתחים והיא זמינה כיום בחמש מדינות אפריקה: ניגריה, גאנה, טנזניה, קניה ואוגנדה. בשנת 2021, אפליקציית המטבעות אמורה להתרחב ביותר מ- 50 מדינות, החל ברבעון הראשון עם מצרים, דרום אפריקה, מקסיקו, ארצות הברית ומדינות במזרח התיכון. מטבעות האפליקציה שואפים להיות אפליקציה גלובלית שתאפשר לכל אחד, בכל חלקי העולם, לרכוש ולשלוח קריפטוגרפיה מעבר לגבולות.

אתה גר כרגע באיים הקריביים על האי ברבדוס, האם תוכל לספר לנו על המערכת האקולוגית של הנכסים הדיגיטליים באי זה?

עברתי לאחרונה מהאי ברבדוס לדובאי, עם זאת, אני יכול לומר שהאי חדש למדי לנכסים דיגיטליים אך גדל במהירות בשיעורי האימוץ. נכון לעכשיו, מדינות רבות בקריביים פועלות לפיתוח מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי (CBDC), מה שיגדיל באופן דרסטי את שיעורי אימוץ הקריפטו. המכשול העיקרי לאימוץ באיים הקריביים הוא שאין שער פיאט ישיר לאנשים לרכוש בצורה חלקה ביטקוין ונכסים דיגיטליים אחרים, אך יש לי תקווה שזה ישתנה בעתיד הקרוב..

האם תוכל לשתף אותנו בסיפור בראשית העומד מאחורי חברת בלוקצ’יין דן אחזקות?


לאחר ריצת שור הביטקוין 2017, יצרתי את דן אחזקות כדרך להיות מעשי וליצור מוצרים ושירותים שיועילו לאנשים עם גישה מוגבלת למערכת הפיננסית המסורתית ולענף הכללי. ראיתי כמה מבטיח מטבעות קריפטוגרפיים לשימוש יומיומי ורציתי לתמוך ביזמים שפיתחו טכנולוגיה מוחשית שתעזור לאנשים להיות עצמאיים כלכלית. בתחילה התעניינתי לתמוך במרחב באמצעות זרוע ההשקעות של דן אחזקות, דן ונצ’רס, אבל ידעתי שאני רוצה להסתבך יותר עם יצירת מוצרים בעצמי, תוך שאני עדיין תומך בעסקים ויזמים במרחב שלהם..

כיום אנו מתמקדים בפיתוח פתרונות ביתיים משלנו כגון מטבעות אפליקציה, פתרון תשלום עמית לעמית שלנו, בין יתר הפרויקטים הקרובים, כמו אפליקציית העברת הודעות שתתאים לאפליקציית מטבעות ומוצרים ושירותים אחרים המאפשרים גישה נוחה להעברה. של מטבעות דיגיטליים.

באיזה סוג פרויקטים דן ונצ’רס משקיעים?

דן ונצ’רס מתמקדת באופן בלעדי בהשקעה בחברות שמקדמות את הבלוקצ’יין ומרחב הטכנולוגיה המתפתח, כמו גם מטבעות קריפטוגרפיים שונים ואסימונים. כמה דוגמאות להשקעות אלה כוללות Tokenise, BlockMarketCap ו- Propertyze.

כשאתה סוקר פרויקטים של פינטק ובלוקצ’יין כדי להשקיע בהם, מה אתה מחפש?

כשאני מחפש להשקיע בפרויקט בלוקצ’יין פוטנציאלי, הדבר הראשון שאני מחפש הוא הרקע של המייסד. אני מאמין שאתה יכול ללמוד הרבה על חברה על ידי התבוננות ראשונה במנהיגות שלה ובחוויות שהם מביאים לשולחן. מלבד זאת, אני מבקש להבטיח שההזדמנות תהיה ייחודית ומועילה לנוף הבלוקצ’יין הכללי. נוטים להיות הרבה פרויקטים דומים במרחב הפינטק ולכן אני באופן אישי מחפש הזדמנויות ייחודיות ובעלי מקרי שימוש מוחשיים למשתמשים..

האם יש עוד משהו שתרצה לחלוק על דן אחזקות או אפליקציית המטבעות?

דן אחזקות עובדת על עדכוני מוצרים מרגשים רבים ופרויקטים שאמורים לצאת לדרך בתחילת השנה הבאה, שלדעתנו יקדמו מאוד מערכות פיננסיות בעולם, במיוחד בשווקים מתפתחים. התמקדנו מאוד בפיתוח Coins App, פתרון התשלומים שלנו, ובשנה הקרובה אנו עובדים על פיתוח מוצרים תואמים ותכונות נוספות שיספקו גישה מאובטחת וקלה למטבעות דיגיטליים ולכלים פיננסיים. המאמצים הגיאוגרפיים שלנו התרכזו השנה באפריקה ואנו מצפים להרחיב את טווח ההגעה שלנו לקהל גלובלי בקרוב מאוד.

תודה על הראיון הנהדר, הקוראים המעוניינים ללמוד עוד צריכים לבקר דן אחזקות אוֹ אפליקציית מטבעות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map