מתיו לה מרל, יו”ר ברית הפרוטוקולים האוניברסלית – סדרת ראיונות

מתיו לה מרל הוא מייסד שותף ושותף מנהל של עידן חמישי ו קיירטסו קפיטל – המשקיעים המוקדמים הפעילים ביותר בשלב מוקדם, המגבים כמעט 200 חברות בשנה. הוא יו”ר Securitize (אירופה) ו- CAH, סגן יו”ר SFOX ויועץ ב- Warburg Pincus.

הוא גם המחבר המשותף של Blockchain Advantage Advantage, ספר שאנחנו מאוד ממליצים עליו גם ליזמים וגם למשקיעים במרחב שיש ב- Amazon, Apple ו- Smashwords בכריכה קשה וכריכה רכה, ספר אלקטרוני ונשמע.

לאחרונה הוא הפך ליו”ר פרויקט חדש הברית לפרוטוקול אוניברסלי.

עברה כמעט שנה מאז הראיון האחרון שלנו, האם היית מרוצה מקצב ההתקדמות בנכסים דיגיטליים ובניירות ערך דיגיטליים?

אנטואן, זה נהדר לדבר איתך שוב. למדתי הרבה מקריאת Securities.io בשנת 2020. תודה על היותך מאמין גדול וסמכות על כספים ונכסים דיגיטליים.

כדי לענות על שאלתך, ברוב המראות 2020 האיצה מאוד את המחויבות וההתקדמות בכספים דיגיטליים ובנכסים דיגיטליים ברחבי העולם. החדשות הגיעו מהר ועצבני ברבעון האחרון של השנה. סין, PayPal, כיכר, מחיר ביטקוין, DeFi, טיודור ג’ונס, מילר, הרשימה עוד ארוכה. לאלו מאיתנו העובדים בקריפטו ובבלוקצ’יין לפעמים ההתקדמות של הגופים הריבוניים בעולם והמוסדות הפיננסיים הגדולים ביותר עשויה להיראות איטית, אבל הם באמת מגיעים לסיפון עכשיו והקצב מואץ.

אתה כרגע יו”ר בפרויקט חדש, מה הוא במיוחד הברית הפרוטוקול האוניברסלי (UPA)?

החזון של הברית לפרוטוקול אוניברסלי הוא שכל סוג נכסים יעבור דיגיטציה ואסימון. אנחנו ברית של חברות מטבעות-מטבעות דומים וחלוצי בלוקצ’יין כולל ביטרקס גלובל, CertiK, עידן חמישי, יאקה קשה, אינפיניגולד, לדג’ר ועמידה. יש לנו כמה נכסים דיגיטליים מגה שעומדים להשיק, ושמחתי להסכים ליושב ראש הברית ולעזור להניע אותה קדימה.

אתה יכול לחלוק את סיפור בראשית ה- UPA?

לא הייתי בסביבה אז, אבל אני יודע שזה היה תשוקה של רבים, כולל JP Theriot (מנכ”ל Uoldold), וגרג קיד (מייסד הארד יאקה) שהיו השניים שהכניסו אותי לתערובת. ההנהגה של כל אחד מחברי הברית מאמינה כי כל נכס צריך להיות דיגיטציה וכדי לעשות זאת נדרשת פלטפורמה שנבנתה למטרה. לקח כמה שנים לעשות את זה, אבל היום אנחנו יודעים לסמל ולבסס בצורה שקופה כל נכס. הברית של UP מתמקדת במטבעות יציבים וסחורות קריפטו וכבר הנפיקה בהצלחה יוניברסל זהב (UPXAU), דולר יוניברסל (UPUSD), ביטקוין יוניברסל (UPBTC) ויורו יוניברסל (UPEUR). כולם עטופים אסימונים ברשת את’ריום וכוללים ביסוס ערכים שקוף עם תיעוד ציבורי של הביטחונות הבסיסיים.

ב- 1 בדצמבר 2020 השיקה ה- UPA את יוניברסל פחמן (UPCO2) אסימון הפחמן הראשון הסחיר בעולם. אתה יכול לדון מה זה האסימון הזה?

פחמן אוניברסלי הוא הדרך הקלה ביותר, הנגישה ביותר, הבטוחה והאמינה ביותר עבור כל אחד לקנות, להחזיק, לשרוף או למכור זיכויים פחמן REDD +. ליתר דיוק, אסימונים של UPCO2 הם זיכויי פחמן מרצון המורכבים על בלוקצ’יין את’ריום. כל אסימון UPCO2 מייצג טונה של שנה של פליטת CO2 שנמנעה, המוכחשת על ידי יחידות פחמן מאומתות ברישומי וררה וסוכנויות סטנדרטים מובילות אחרות, עם שקיפות בזמן אמת המובטחת על ידי אסימוני ERC-20 ‘עוטפים’ שנבנו על ידי הברית לפרוטוקול אוניברסלי.

כיצד זיכויי פחמן מרצון מציעים יתרונות כלכליים בהשוואה לזיכויים מוסדרים?

אם באמצעות זיכויים מוסדרים אתה מתייחס להקצאות פחמן שהונפקו על ידי הממשלה לשווקי המכסים והסחר, הם חשובים ואני יועץ ב- Spark Change, המסמל גם את אלה. עם זאת, UPCO2 מגובה במיוחד בזיכוי פחמן שהונפקו לצדדים המסייעים להצלה או הגנה על יערות הגשם הגדולים בעולם באפריקה, אמריקה ואסיה..


השניים הם כמו תפוחים ותפוזים – שונים מאוד אך שניהם עדיין סוגי פרי. בין אם אתה קונה הקצאות פחמן שהונפקו על ידי הממשלה או זיכויים מרצון פחמימי של REDD +, אתה נוקט בצעד חשוב כדי להפעיל לחץ על המזהמים להתקדם לעבר נוהגים נקיים. ככל שהביקוש להקצאות פחמן ו / או זיכויים עולה, או שהמחיר יגרום למזהמים לשלם יותר עבור הפליטות שלהם, או שיש לספק יותר זיכויי פחמן. במקרה של REDD + זה אומר יותר ביקוש לפרויקטים המגנים על יערות הגשם בעולם, מה שמגדיל בתורו את זרימת ההון לפרויקטים ראויים אלה..

כמובן שממשלות מחליטות כמה הקצאות פחמן הן מחליטות להנפיק, ואילו זיכויי פחמן של REDD + הם בסופו של דבר משאב נדיר..

ל- UPA רשת גדולה של שותפים, כיצד רשת זו תסייע בצמיחה ובנזילות של אסימוני UPCO2?

אנו מתכוונים ש- UPCO2 תהיה תוספת חשובה להיצע של כל ארנק דיגיטלי ובורסה ואנו מברכים על ההזדמנות לשתף פעולה עימם. שינויי אקלים הם נושא בעל חשיבות רבה כל כך, שבחרנו לעצב את UPCO2 כך שיהיה נגיש ושימושי בקלות על ידי כל מי שרוצה להנגיש אותו ללקוחותיו ומשתמשיו..

חשוב לציין כי כל סקר שראיתי על ילידים דיגיטליים, אלפי שנים, אוהדי מטבעות קריפטו וכן הלאה אומר בעקביות כי בין 70 ל -90% מדרגים את שינויי האקלים כאחד הנושאים שהכי חשוב להם. אני חושב שכל ארנק דיגיטלי, החלפה או חשבון, בין אם הם מוצעים על ידי מוסדות קריפטו או מסורתיים שאינם נותנים מענה לתמיכה בנושא חשוב זה עומדים בפני הסיכון להיחשב נגד סביבה ואולי מכחיש שינויי אקלים..

מה התחזיות שלך לשנת 2021?

רשמנו זה עתה את תחזיות הבלוקצ’יין המובילות שלנו ב- 2021 וניתן למצוא אותן בכתובת www.blockchaincoinvestors.com. כדי לתת לך כמה נקודות עיקריות, סין תעבור להפעלה מלאה של היואן הדיגיטלי, הבנקים יתעסקו אחרי PayPal ו- Square מכיוון שהם מסתכנים כעת בלקוחות מדממים אם לא, וסחורות הצפנה יהפכו להיות הדרך המועדפת להשקיע ב מתכות יקרות, אדמות נדירות וכמובן אשראי פחמן. יש עוד הרבה מה ללמוד ברשימת 10 הראשונים שלנו כמובן.

האם יש עוד משהו שתרצה לשתף בנוגע ל- UPA או ל- UPCO2?

ה- UPA מאמין כי כל סוג נכסים יעבור דיגיטציה ואסימון. זו הייתה עבודה רבה, אך כיום פלטפורמת ה- UPA הגיעה לרמת פיתוח לפיה אם ברצונך ליצור אסימון שירות, סחורה סמלית, מטבע דיגיטלי קנייני או אסימון מבוסס מכל סוג שהוא, אנו יכולים ליצור אותו עבורך. בתוך שבועות – התהליך בדרך כלל לוקח חודשים, אם לא שנים – מכיוון שיש לנו מפעל אסימונים פעיל לחלוטין.

ברגע שהתחלנו לדבר על משבר האקלים העולמי וחוסר הנגישות של זיכויי פחמן ביערות הגשם לרוב האנשים שחשובים להם, זה היה די טבעי שנחליט להשיק את אשראי הפחמן המסומן הראשון בעולם..

צוטטתי כאומר “זו הייתה נורה שנדלקת בשבילי. שלב נכס דיגיטלי עם קיזוז פחמן ביערות הגשם והעניק לכל אחד בעולם גישה. איך זה לא יכול להיות רעיון נהדר? ” אני מאמין בזה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map