ג’ים דאוד, מייסד ומנהל נורת ‘קפיטל – סדרת ראיונות

ג’יימס דאוד הוא מייסד ומנכ”ל ניירות ערך פרטיים של קפיטל (NCPS), סוחר מתווכים רשום המתמקד במקורות, השמה וסליקה של ניירות ערך פטורים; North Capital Investment Technology (NCIT), המספקת טכנולוגיה לשוק ניירות הערך הפטור; ונורת ‘קפיטל בע”מ, יועץ השקעות רשום. NCPS היא סוכנת הברוקר המיועדת לפלטפורמות מימון ניירות ערך רבות בשלב המוקדם, הנדל”ן, הקרנות הפרטיות ושווקי האבטחה..

נורת ‘קפיטל השלימה לאחרונה את תהליך אישור החברות עם FINRA והשיגה את דוח הפעילות הראשונית של טופס ATS על ידי ה- SEC. למי שלא מכיר את הטופס הזה, מה הופך אותו לחשוב כל כך עבור נורת ‘קפיטל ולקוחותיו?

שאלה נהדרת. לקוחותינו ומנפיקים רבים אחרים, משקיעים ומתווכים המעורבים בשווקי ניירות ערך פרטיים רוצים לראות יותר שקיפות ונזילות בשווקים פרטיים. השקעה בעסקאות פרטיות כרוכה באופן מסורתי בהתחייבות הונית של 7 עד 10 שנים לפחות, מכיוון שבדרך כלל אין נזילות ביניים ואין תוכנית יציאה סופית. יש לי השקעה פרטית אחת שהייתה מצטיינת כבר 19 שנה, אחרת שקיימת כבר 14 שנה, שלא לדבר על ההשקעות הרבות שלא צלחו. ברגע שמישהו מבצע השקעה פרטית, אם יש לו מחשבה שנייה או ישנה את דעתם, זה מאוחר מדי. כמעט כל משקיע שמקצה עסקאות פרטיות יודע או צריך לדעת זאת, ורובם היו רוצים שיהיה להם נזילות וגילוי מחירים אמיתי עבור ניירות הערך הפרטיים בתיקים שלהם. אנו מקווים כי ה- ATS שלנו יעזור לממש את החזון הזה, לפחות למנפיקים, המשקיעים והמתווכים שחולקים אותו.

ההשקה של ATS זו משמשת כתוסף טבעי לתשתית ניירות הערך הפרטיים הקיימים של נורת ‘קפיטל, TransactCloud. מה זה TransactCloud?

TransactCloud הוא ערימת הטכנולוגיה הראשונה שלנו ב- API המאפשרת הנפקות ראשוניות של ניירות ערך פטורים. אנו עובדים עם מנפיקים ומתווכים מקצועיים – סוחרי מתווכים, RIA ופלטפורמות מימון – כדי לאפשר הנפקה, עסקה, עיבוד מסמכים, נאמנות, תשלומים וסליקה של ניירות ערך פטורים באופן מקוון..

האם תוכל להבהיר את עמדתו של נורת’ר דיגיטל בנוגע לנכסים דיגיטליים כגון ביטקוין, או בניירות ערך דיגיטליים כגון אסימוני אבטחה?

כדי להיות ברור בנקודה זו, אנו בעצמנו לא משקיעים בנכסים דיגיטליים; אנו מספקים תשתית כדי לאפשר מסחר בניירות ערך נכסים דיגיטליים דרך השוק המפוקח שלנו, PPEX ATS. לא נסחר באסימונים של מטבעות קריפטו או שירות. תקנות ה- SEC הקשורות למערכות מסחר חלופיות ברורות מאוד: תעודות ATS מיועדות למסחר בניירות ערך בלבד. אנו גם נרשום ונסחר בניירות ערך פטורים שאינם דיגיטליים.

נורת ‘קפיטל מציעה גם אפשרויות השקעה הנחשבות כ”אלטרנטיבות גבולות “. האם תוכל לשתף כמה פרטים על מה שתשקול חלופות גבולות?

“Frontier” בהקשר של ניהול השקעות מתייחס לשווקים המתעוררים ביותר. טבענו את המונח “אלטרנטיבה גבולית” כדי להעביר את אותו רעיון ~ כמה דוגמאות יהיו השקעות באמנות, אספנות, יין משובח, בריכות ליטיגציה, מטבע דיגיטלי, סוסי מרוץ, ספורטאים וכו ‘. אני מצפה לחלוטין שבעוד עשר שנים, חלקם אלה יהפכו לחלופות המיינסטרים. אשראי פרטי הוא דוגמא טובה ~ לפני עשר שנים, אשראי פרטי נחשב לאקזוטי; כיום יש קרנות רשומות שמשקיעות באשראי פרטי והוא נחשב למחלקת נכסים חלופית רגילה.

נורת ‘קפיטל הייתה מעורבת בלמעלה מ -1,000 הנפקות ראשוניות בהיקף כולל של 1.9 מיליארד דולר. מהן כמה מההיצע הבולט?


קשה לייחד עסקאות ספציפיות. יש לנו כל כך הרבה שותפים מעולים שעושים עבודה חדשנית. קבוצות כמו ג’יימסטאון, Crowdstreet, RealtyMogul, RichUncles, Securitize, SportBLX, Exponential, Roofstock, שווקים מיתיים, Otis, Commonwealth, SeedInvest. ל- Quadrant Biosciences יש מבצע Reg A + שעליו אנו עובדים כעת ~ שיתוף הפעולה הראשון שלנו עם WeFunder. מטאורוס הוא אחד השותפים שלנו, המנוהל על ידי צוות מוכשר בראשות ריק סנדולי וג’יימי גרינוולד, שעבדתי איתם לפני 30 שנה ב- Bankers Trust. יש להם שני מוצרים בסגנון תעודת סל המוגנים בפטנטים ויכולים לחולל מהפכה בדרך בה משקיעי הון לוקחים סיכון. אני יודע שאני משאיר מישהו בחוץ ולכן אתנצל מראש.

האם תוכל לשתף כמה משירותי המתווך / סוחר המוצעים על ידי משרדך?

אנו סוחרי שירות מתווכים בשירות מלא להנפקות פרטיות ואחרות פטורים, לצד חברות השקעות כמו קרנות נאמנות ותעודות סל. כמו כן, אנו סוכני נאמנות להצעות פרטיות, לרבות צד ג ‘מוסמך להצעות Reg CF. תמיכה בציות היא חלק בלתי נפרד מכל הפעילויות שלנו – אנו עוזרים למנפיקים ולפלטפורמות לעמוד בחוקי ניירות ערך. בשנה שעברה אושרנו לתווך עסקאות EB5, אך שוק זה נסגר לעת עתה, לאור המגפה של COVID-19.

איזה סוג של שירותי משמורת מוצעים?

כיום אנו מחזיקים מזומנים, ניירות ערך פרטיים ומניות בקרנות נאמנות. עדיין מדובר בימים הראשונים לעסקי המשמורת שלנו, והגבלנו בכוונה את ההשקה שלנו כדי לאפשר לנו לבדוק מערכות ונהלים. אך זהו פלח צמיחה גבוה בעסק שלנו.

האם תוכל גם לשתף כמה פרטים בנוגע לשירותי הייעוץ המוצעים?

החלק המייעץ בעסק שלנו נעשה באמצעות יועץ השקעות נפרד, רשום ל- SEC. זהו עסק תכנון פיננסי וניהול עושר המאפשר טכנולוגיה, יחד עם ייעוץ יעוץ ייעודי למשרדים משפחתיים ובעלי עסקים..

המשרד מציע גם פתרונות השקעה מבוססי טכנולוגיה לסוחרי מתווכים, בנקים, מנהלי קרנות, פלטפורמות מימון ומנפיקים פרטיים. מהם חלק מהפתרונות הללו?

בצד הייעוץ, פלטפורמת evisor היא פלטפורמה מקוונת לתכנון פיננסי וניהול עושר. אנו עובדים כעת עם בנק אחד על תוכנית פיילוט, ואנחנו משלבים אותה בעסקי הייעוץ הרחבים שלנו ובעסקי 401,000. בצד ההנפקות / סוחר המתווך הפטור של העסק שלנו, TransactCloud הוא אוסף של מוצרים ושירותים המשמשים מנפיקים ומתווכים מקצועיים להצעות ניירות ערך מקוונים..

תודה שפניתם לענות על שאלותינו. קוראים המעוניינים ללמוד עוד צריכים לבקר ב ניירות ערך פרטיים של קפיטל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map