עדן דהליוול, מנכ”ל גלובלי ברשת קונפלוקס – סדרת ראיונות

עדן דהליוואל, היא המנהלת העולמית של רשת קונפלוקס, פרוטוקול פתוח עבור עולם חדש של DApps, Finance ו- Web 3.0. כבלוקצ’יין ציבורי מהיר ומאובטח, רשת Conflux משלבת הוכחת עבודה ומבנה עץ-גרף בכדי להניע דור חדש של מסחר מבוזר..

עם 14 שנות ניסיון בטכנולוגיה מתפתחת, עדן היא מובילה בתעשייה בגילוי, דגירה והשקעה בדור הבא של האינטרנט. עדן הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מבית הספר לניהול רוטמן באוניברסיטת טורונטו, וקיבל תואר ראשון במדעים במתמטיקה מאוניברסיטת מניטובה..

האם אתה יכול לשתף את סיפור המוצא של מקור קונפלוקס?

קונפלוקס התחיל את דרכו באוניברסיטת צינגהואה, האוניברסיטה המוכרת ביותר בסין, כפרויקט מחקר שהתמקד במציאת דרכים להגדיל את הבלוקצ’יין כדי להפוך אותו למהיר ובטוח יותר. ברגע שמשקיעים כמו Sequoia Capital, Huobi Group ו- Baidu Ventures גילו עניין והשקיעו, הפרויקט הפך למיזם ממומן היטב במטרה להשיק רשת בלוקצ’יין ציבורית ציבורית עולמית. ד”ר אנדרו יאו, שהוא החתן הסיני היחיד של פרס טיורינג, ודיקנים שונים של תוכניות המכללות הטובות ביותר בתחום הבלוקצ’יין והטכנולוגיה, הם בין העובדים ליצור את הדור הבא של מערכות מבוזרות. כעת פיקוח על קונפלוקס על ידי צוות גלובלי מגוון המשימה לקדם שיתוף פעולה חוצה גבולות על ידי פיתוח טכנולוגיות קוד פתוח מבוזרות והקלה על סחר פתוח.

מהי הצהרת המשימה של רשת קונפלוקס וכיצד היא מבדילה את עצמה משאר חסימות?

רשת קונפלוקס מבקשת לשפר את האבטחה, המהירות והיעילות במספר תעשיות ואתגרים עסקיים רלוונטיים בין כספים לממשלה.

נושא מהותי לפרוטוקולי בלוקצ’יין של שכבת בסיס הוא מדרגיות ומהירות. אנו אחד הפרוטוקולים הבודדים של שכבה -1 המשתמשים במבנה DAG משולב ב- PoW המספק בין 3,000 ל -6,000 עסקאות בשנייה ליישומים ארגוניים. מבנה זה, הנקרא Tree Graph, הוא הוכחה חסכונית באנרגיה לעבודה המאפשרת לרשת לחפש יעילות מבלי לוותר על בטיחות, ביזור או אמינות..

כדי להשוות את תפוקת העסקאות שלנו לסטנדרט בתעשייה, הטכנולוגיה של רשת קונפלוקס כוללת זמן אישור מופחת ותפוקת עסקאות מוגדלת של 6,400 עסקאות בשנייה, ואילו ויזה מטפלת בכ -1,000 עד 4,000 לשנייה.

בשנת 2020 חתמת עם רשת קונפלוקס כדי להוביל את התרחבותה בצפון אמריקה. מה משך אותך לעבודה עם החברה הזו?

ניהלתי שיחות עם פאן לונג, אחד המייסדים, במהלך שנה על טכנולוגיית פריצת הדרך של רשת קונפלוקס ומיקומה הייחודי בשוק הסיני. כשנסעתי לבייג’ינג לפגוש את הצוות, היה לי ברור שפרויקט זה אינו פרויקט בלוקצ’יין שכבה 1 רגיל. ממשקיעים בולטים כמו Sequoia Capital ועד מפעילי כרייה מובילים כמו F2Pool וכלה בקהילת מפתחים שצומחת במהירות, היה קל לראות שלקונפלוקס עומדים מאחוריה הרבה אנשים מבריקים ושאפתניים להפליא, שנחושים להצליח. וכשאתה לוקח בחשבון שקונפלוקס תואם את הרגולציה ויש לו קשרים מדהימים עם ארגונים ארגוניים, ממשלתיים ומפתחים, השתכנעתי שלקונפלוקס יש דרך ברורה ובלתי מפריעה לתפוס נתח שוק בסין הרבה מעבר לכל פרויקט בלוקצ’יין אחר. קונפלוקס הוא קצת ענק ישן וההזדמנות להכניס אותו לעולם סיקרנה אותי.

קונפלוקס הוא פרויקט הבלוקצ’יין הציבורי היחיד שאושר על ידי המדינה בסין. מה הקשר הנוכחי שיש לרשת קונפלוקס עם ממשלת סין?

העובדה שקונפלוקס נולדה מחוץ לאקדמיה וביצעה גיוס כספים תואם רגולציה, תמיד אפשרה לנו לפתח מערכת יחסים מהימנה ויצרנית עם ממשלת סין. נציגי הארגון שלנו יושבים בוועדה הטכנית הלאומית לתקינה של טכנולוגיית חשבונאות מבוזרת של בלוקצ’יין, קבוצה שהוקמה על ידי משרד התעשייה והטכנולוגיה הסיני, לדון ולקבוע סטנדרטים תעשייתיים לטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת.

מערכת יחסים זו מועילה מבחינות רבות. זה נותן לנו גישה לקהילות, לשווקים ולערוצים עסקיים בסין באמצעות רשת ענפה של מפתחים, משתמשים, משקיעים ומומחים בתחום התעשייה הארגונית, תוך הגברת האמינות והפחתת הסיכון באמצעות עמידה בתקנות וייעוץ מממשלת שנחאי..

בשותפות עם ועדת המדע והטכנולוגיה בשנחאי, רשת קונפלוקס יצרה את מכון המחקר Tree Graph לקידום החינוך בפיתוח בלוקצ’יין, במיוחד רשתות ציבוריות ללא הרשאות. בנוסף, ובתמיכת ממשלת שנגחאי, קונפלוקס מתכננת להקים מרכז דגירה כדי להמשיך בחדשנות בטכנולוגיות מתפתחות.


Conflux החלה לאחרונה את השלב השני בהשקת היין, אוקיאנוס, אשר יתמקדו ביוזמות כרייה ובאלגוריתם PoW. מה ההיבט החשוב ביותר בהשקה זו?

בסך הכל אנו נתמקד בפיילוט סביב סביב אלגוריתם הכרייה שלנו, DApps, Dex ומוצרי DeFi אחרים עם שותפינו למערכת האקולוגית. תכונות ופונקציות הרשת ישוחררו בהדרגה לקהילה על מנת להגביר את רמת הביזור תוך שמירה על רמות גבוהות של אבטחת וביצועי המערכת ברחבי הרשת. זה יבטיח כי המיקוד והתשומת לב של הצוות לא יושפעו יותר מדי מהתנודות בשוק המשני.

כדי לפרק את זה עוד יותר, במהלך המחצית הראשונה של אוקיאנוס אנו מארגנים כמה קמפיינים של כרייה, שנעים בין אמצעי מידה עם מאות משתתפים וכלה בקנה מידה גדול עם אלפים. זה אפילו יאמת עוד יותר את יציבות הרשת שלנו. בעקבות זאת, ברגע שנהיה בטוחים באבטחה וביציבות של הרשת ויש לנו את הכמות הנכונה של תורמים ברשת, נעבור אל אלגוריתם ההוכחה הרשמי של Conflux של כריית עבודה..

האם תוכל לשתף את דעותיך לגבי פרויקט תשתית הבלוקצ’יין הנתמך על ידי המדינה BSN (רשת שירות מבוססת בלוקצ’יין) שהוכרז לאחרונה מחוץ לסין. מה ההשלכות של זה על נוף הבלוקצ’יין בסין?

המטרה של BSN היא לקדם את המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין בסין. ממשלת סין זיהתה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין כנושא בעל חשיבות לאומית. הטכנולוגיה משפרת את היעילות של תהליכים עסקיים שונים ומניעה את החדשנות של מכשירים פיננסיים חדשים. תשתית BSN, יחד עם המערכת האקולוגית המתפתחת של רשתות ציבוריות תואמות, ימלאו תפקיד מרכזי בהשגת חזון מהפך זה..

אתה גם שותף של מיזמים יוצאי חוץ הבוחן כלכלות סמליות להזדמנויות השקעה וייעוץ. מה אתה מחפש באופן אישי בהזדמנויות השקעה פוטנציאליות?

באופן כללי, תחומי ההשקעה שהכי מעניינים אותי הם תשתית web3, כלים למפתחים, DeFi וכלכלות נתונים מבוזרות. מלבד שיש לי צוות איתן, אני הכי מעוניין להבין את הצד הערכי והביקוש המהותי של המוצר ו / או הטכנולוגיה. גרירה ומפת דרכים שיכולים להוכיח התאמה לשוק המוצר, מעורבות בקהילה וכיצד אסימון יתפתח מבחינה כלכלית, ממשלתית ורגולטורית הם די בסיסיים עבורי.

שאלה מרכזית נוספת עבורי היא כיצד תופעות הרשת יתעצבו. אני בדרך כלל אוהב הצעות שבהן צרכן יכול להיות יוצר בו זמנית, ולמוצר יש רכיבים “כמו לגו” ומראה דמוי צעצוע שמשתמשים יכולים לשחק איתם לצורך חדשנות. זה מוסיף לסבירות שייווצר ערך עבור המוצר או הרשת.

האם יש עוד משהו שתרצה לחלוק על רשת קונפלוקס?

אנו שמחים מאוד על הצעדים שנעשים במערכת האקולוגית של DeFi. כדי לעזור לדחוף את הפיתוח קדימה, פיתחנו פרוטוקול חוצה שרשראות ShuttleFlow. זה, בין יתר מקרי השימוש ב- DeFi, ישחק תפקיד מרכזי בהכללה פיננסית, יציבות וביטחון, במיוחד בכלכלות שלאחר COVID בהן אנו רואים שינוי מהיר לעבר דיגיטליזציה..

לאחרונה השקנו תוכנית של 2.4 מיליארד אסימונים מסוג CFX (כ -240 מיליון דולר), המוקדשת לקידום חידושים בפיתוח תוכנה ומחקר למערכת האקולוגית של רשת קונפלוקס. תוכנית מענקים רב-שנתית נועדה להתחיל את היצירה של רכיבים חיוניים בערמת הטכנולוגיה ולהאיץ את בניית המיזם בקונפלוקס. מטרה נוספת של התוכנית היא להתקרב לקהילת המפתחים, להבין את החזון שלהם לרשת ולתמוך בהם בדרישות להניע חידושים..

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם ממשלות ועסקים בסין בפרויקטים שונים של בלוקצ’יין כמו אחסון חוזים ותעודות תכנון אדריכלי בבלוקצ’יין, מעקב אחר חלקים בבלוקצ’יין ומקור ספקים, פרויקט מערכות מידע ציבורי, פרויקט עם תאגיד כוח עבור עקיבות העברת אנרגיה ירוקה, בין היתר. ממשלת הונאן אישרה אותנו לאחרונה, וזה השני מסוגו עבור קונפלוקס לאחר שממשלת שנחאי עשתה זאת בשנה שעברה..

תודה על הראיון הנהדר, הקוראים המעוניינים ללמוד עוד צריכים לבקר רשת קונפלוקס.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map