ארנולדס נאוסדה, מנכ”ל סמארטלנדס – סדרת ראיונות

ארנולדס נאוסדה הוא מנכ”ל סמארטלנדס פלטפורמת מימון המונים המסמלת נכסים בעולם האמיתי. לפני שהצטרף לסמארטלנדס בילה ארבע שנים כיזם במשרה מלאה ופיתח עסקים בתחומי הטכנולוגיה, הפינטק והרובוטיקה..

אנטואן: איך הסתבכת באופן אישי בבלוקצ’יין ובקריפטו?

ארנולדס: ובכן, עלינו להכיר בכך שהסתבכות בבלוקצ’יין אינה אומרת בהכרח שאתה מעורב במטבעות קריפטוגרפיים ואני הוא עדות מוחלטת לכך, אם כי הבנת ICO כמצב של מימון המונים הייתה שלב ראשון עבורי..

אני מאומן בפיננסים ופיתוח עסקי ובמשך זמן מה הייתי יזם. אני בעל תואר ראשון בכלכלה, תואר שני במינהל עסקים במימון והנהלה בינלאומית, ועשיתי כמה צעדים בהקמת חברות משותפות בתעשיות פינטק, הון סיכון ורובוטיקה. בשנים האחרונות ביצעתי הרבה פרויקטים, מילאתי ​​תפקידים בכירים בחברות פינטק, עשיתי את חלקי בייעוץ וכמובן שהייתי מעורב מאוד בנדל”ן..

העניין הוא שלמרות שאיחרתי קצת במשחק, אבל עד 2017 מנהל בכיר וקומי היה צריך לשמוע על בלוקצ’יין, זה היה בלתי נמנע. באותה תקופה הרגשתי שבניית עסק ב- DLT היא לא רק סימן מובהק ל”פרוגרסיביות “כאיש עסקים, אלא זו הייתה גם הרפתקה ממש לא מזויפת כאשר הרגשתי שנולדתי מחדש כל יום מתעורר לעבודה. זה היה נהדר, עדיין!

אנטואן: מה גרם לך להחליט להיכנס למנכ”ל סמארטלנדס?

ארנולדס: הקדשתי שנה ללימודי DLT, מה זה יכול לעשות למען התחום שלי, קראתי אינספור עמודים וביקרתי במארחים של ועידות בלוקצ’יין, מפגשים, מפגשים. באירוע כזה, התוודעתי לאחד ממייסדי Smartlands, ומיד פגענו בו. שנינו הבנו שמטבעות קריפטוגרפיים כאחד מנגזרות DLT רבות הם מקרה שימוש מרתק וכלי מצוין לשינוי שווקים פיננסיים, אך הערך האמיתי של בלוקצ’יין טומן בחובו מתן גישה חסרת אמון. זכויות הבעלות הבלתי ניתנות לשינוי הטמונות בחוזים חכמים … אינך צריך להיות מומחה כדי לדמיין מה הוא יכול לעשות בעולם שבו הזכות לתבוע בעלות הייתה הסיבה למלחמה במשך אלפי שנים. Smartlands ואני היינו באותו עמוד: לייחס בעלות דיגיטלית לנכס ולתת לבעלים את היכולת להשתמש בפיסת הקוד כראות עיניהם היה גל העתיד, ורצינו לחשוף את העתיד הזה לאנשים.

אנטואן: Smartlands היא פלטפורמת מימון המונים המתמקדת באסימון נכסים בעולם האמיתי, מה יהיו כמה מסוגי הנכסים הללו?

ארנולדס: פשוטו כמשמעו, כל דבר. כל עוד לנכס יש בעלים חוקיים מתועדים, ניתן להפוך אותו לאסימון אבטחה באמצעות טכנולוגיה קניינית של Smrtlands. עם זה מגיע הנזילות – הגביע הקדוש של אסימון נכסים. באופן טבעי, סוג הגמישות בהחזקה, מסחר או יציאה מהשקעה שאנו יכולים לספק הוא משהו שכל בעל נכס או משקיע חפץ אחריו..

אנטואן: הפרויקט הראשון בפלטפורמה שלך הוא מגורים לסטודנטים המיועדים לנוטינגהאם, בריטניה. אתה יכול לספר לנו קצת על זה?

ארנולדס: בחרנו נכס מסוג זה לאחר בחינה מדוקדקת ובעזרת הקהילה שלנו. מתחם מגורים לסטודנטים המיועד למטרה בנוטינגהאם, בריטניה הוא מקרה מושלם למתחילים לפלטפורמת טוקניזציה כמו סמארטלנדס: זו השקעה ללא ידיים עם התשואה השנתית החזויה של 15.72%, ההכנסות מגיעות משכירות כמו גם משבח נכסים. נתח ההון הוא 30%, ואנו מכוונים ליעד מימון של מיליון ליש”ט.


בסך הכל, דיור הסטודנטים בבריטניה הוא סוג נכסים חדשני. הממלכה המאוחדת נותרה אחת מהארצות הברית היעדים הגלובליים המובילים עבור אלה המחפשים השכלה איכותית, מה שאומר שזרם ההכנסות מסטודנטים שמשלמים שכר דירה אינו עומד להתייבש. כמו כן, אם אתה מעוניין ליהנות מחולשתה הנוכחית של לירה שטרלינג, הנדל”ן הזול בלב לב הבריטי הוא המקום אליו היית מחפש להחנות את הבירה שלך כרגע.

אנטואן: לכמה פרויקטים נוספים עלינו לצפות בשנת 2019? האם אתה רשאי לדון בכל אחד מאלה?

ארנולדס: אני לא יכול למסור לך את הפרטים כרגע אבל אני אגיד שאנחנו מסתכלים על צינור של שישה פרויקטים נוספים של טוקניזציה נכסים שיעלו לאוויר לפני סוף השנה והתיק שאנחנו מכינים מגוון מאוד. אנו בוחנים נכסים חקלאיים, סוגים שונים של נדל”ן, הון פרטי. כמו שאמרתי קודם, היתרון המהותי של הטכנולוגיה הקניינית שלנו הוא גישה בלתי מוגבלת: בעלי נכסים ומנהלים המעוניינים בהון במימון המונים מקבלים גישה למשקיעים, בתורם, למשקיעים ניתנת האפשרות למה שאנו מכנים “בעלות חלקית”. עם הרף הנמוך ביותר בהשקעה בתעשייה, אנו מעניקים לאנשים רגילים אפשרות לאמת כמשקיעים מוכרים בפלטפורמת Smartlands ובאמצעות שימוש באסימוני אבטחה המונפקים על Smartlands בבעלות על חלק מנכס בבריטניה..

אנטואן: איך תבחר אילו פרויקטים לרשום בפלטפורמה שלך?

ארנולדס: השקענו המון מחשבה וניתוח קפדני בתהליך בחירת הנכסים המתאימים למשקיעים שלנו. למעשה, זהו יתרון מרכזי נוסף של Smartlands: יש לנו צוות חוקרים המגבש מסמכי השקעה עבור לקוחותינו כך שהיקף הפרויקט והיקפו יתגלה למשקיע בשלבים הראשונים של ההשתתפות. כתוצאה מכך, התהליך הוא פשוט ככל שהוא יכול להיות בפלטפורמת מימון המונים להשקעות מוסדרת הרשומה ברשות ההתנהגות הפיננסית הבריטית, FCA..

אנטואן: Smartlands השיקה לאחרונה א ארנק מופעל על ידי כוכבים, מה היתרון בכך למשקיעים?

ארנולדאס: בעיקרו של דבר, מדובר בארנק רב-ממדי שתוכנן בעיקר על פרוטוקול SEP8 של Stellar, אך עם תוספת של כמה תכונות קנייניות מגניבות כגון מנוע תאימות מונע AI, התאוששות / מיפוי חשבונות ואחרים. ארנק Smartlands פועל במגזר התואם של רשת Stellar, אשר למשקיע פירושו שכל העסקאות עם אסימוני האבטחה, כמו גם XLM וה- SLT האסימון המקורי שלנו, מקורות בקפידה כדי למנוע סיכונים הקשורים לפעילויות בלתי חוקיות..

אנטואן: איפה אתה רואה את סמארטלנדס ממוקמת בעוד 5 שנים?

ארנולדס: באירוע הקונצנזוס 2019 בניו יורק, הצגנו את “חזון חד קרן“- האסטרטגיה של גישה ממוקדת צרכנית החזויה את הפיכתנו מפלטפורמת הנפקת סמלי אבטחה למערכת אקולוגית השקעות גלובלית המתמקדת בסוגי המניות הרווחים ביותר וסוגי הנכסים. החזון מתייחס לפתיחת נזילות לסוגים שונים של נכסים שאינם נזילים כרגע וכמובן ללכת נייד לחלוטין. ביסודו של דבר, Smartlands עומדת להפוך לפעולה בלחיצה אחת עם בורסה מובנית בה המשקיעים יוכלו לעקוב אחר הצעות ולנהל תיקים היישר מהמכשירים הניידים שלהם באמצעות מספר מטבעות פיאט ומטבעות קריפטוגרפיים..

אנו מנפיק כרטיס Smartlands עם הפונקציונליות הייחודית באמת של מערכת תשלומים עם ארנקים רבים. כל העושר שאתה יוצר באמצעות הפלטפורמה יאוחסן בחשבונך – נכסים דיגיטליים, מטבעות פיאט וקריפטו. הכרטיס ישמש בדיוק כמו ויזה או מאסטרקארד המאפשרים ללקוחותינו לבצע העברות IBAN ו- SEPA וכן לאחסון ערך..

למידע נוסף בקרו סמארטלנדס או ללמוד אודות הפרויקט החדש ביותר של Smartlands.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map