זואי אדמוביץ ‘, מנכ”לית ומייסדת נויפונד – סדרת ראיונות

זואי אדמוביץ ‘היא המנכ”לית והמייסדת המשותפת בחברת נויפונד. היא יזמת מנוסה ומשקיעה מלאכים מדי פעם.

זואי נלהבת לבנות עסקים טכנולוגיים בעלי השפעה, חיוביות ובו זמנית רווחיות וחזקות. לפני נויפונד, היא הקימה את חברת Xyo המדמיינת מחדש כיצד אנשים מגלים אפליקציות, פריורי דאטה (מודיעין חנות אפליקציות) ותוכנה תמציתית המספקת שירותי פיתוח תוכנה והנדסה..

RS: Neufund תוארה כ”בורסה ללא המפעיל מאחור “. איזה סוג של דמיון ושוני יש לנויפונד לבורסה מסורתית?

ZA: מצד אחד, Neufund מספקת לחברות מערכת אקולוגית טכנית המאפשרת להן לסמל את ההון העצמי שלהן, ומצד שני היא משמשת שוק עיקרי להנפקות ניירות ערך, מה שמקל על חברות לבצע הנפקה כמעט כמו ב- Blockchain. זה האחרון עשוי להזכיר למשקיעים את התפקיד האופייני לבורסה. עם זאת, סחר משני של ניירות ערך מסומנים כאלה מתרחש מחוץ לפלטפורמת Neufund. הון המסומן באמצעות הפרוטוקול שלנו תואם ERC20, כלומר ברמה הטכנית ניתן לסחור באסימונים בכל חילופי קריפטו..

RS: מה היתרון שבביצוע הנפקה מעין ב- Blockchain על פני הוצאה ציבורית לבורסה אופיינית?

ZA: ניהול STO נגיש הרבה יותר לחברות מאשר לצאת לציבור בבורסה מסורתית. אתה יכול לבצע הנפקה ציבורית בבלוקצ’יין כמעט ללא עלות ובכל שלב של צמיחה. מעניין לבחון איזה פער בשוק הגיוס הקיים ימלא. אנו חושבים שזה מתאים טבעי לשלב טרום הנפקה, כאשר חברה גדולה מדי לסבב VC טיפוסי, וקטנה מכדי להגיש בקשה להנפקה..

פרסום ב- Blockchain נושא יתרונות שונים הן לפני ההצעה שלאחר ההצעה. חברות כבר לא צריכות לערב מתווך מרובה בשלבים השונים של ההנפקה שלהן, טבלת המכסים שלהן מתעדכנת בזמן אמת והמשקיע יכול כעת לנהל את הנכסים שלהן בגמישות רבה יותר. כדאי לשים לב גם לתכנות של נכסים מסומנים, מה שאומר שמנפיקים יכולים לכלול פונקציות שירות בנכס עצמו כמו חלוקת דיבידנד אוטומטית. יחד עם זאת, הנפקה ציבורית על בלוקצ’יין כוללת את כל היתרונות האופייניים להנפקה ציבורית, כמו גם את היכולת לבצע הנפקות משניות בקלות..

RS: אילו סוגי משקיעים לדעתך יימשכו למערכת האקולוגית של נויפונד?

ZA: במהלך ההצעה האחרונה והראשונה גם בנושא אסימון האבטחה משכנו קבוצת משקיעים מגוונת מאוד, הכוללת חברות הון סיכון בולטות כמו Atlantic Labs או Freigeist Capital, כמו גם משקיעי אנג’ל, שרבים מהם לא היו בעלי ניסיון קודם בתחום זה. . אנו חושבים שזה מעניין במיוחד עם הדיון המתמשך על השאלה כיצד Blockchain תשפיע על עולם ההון סיכון. מבחינתנו, ביצוע ההנפקה על בלוקצ’יין אינו מנוגד לסבבי השקעות אופייניים אלא משפר אותם ומביא נזילות נחוצה עד כה שהייתה קיימת רק בשוקי ההון.

אבל זה לא הכל, אנו זוכים גם להתעניינות רחבה ממשקיעי קריפטו וקמעונאות רבים. הראשונים רואים בנויפונד דרך בטוחה להשקיע את הון הצפנה שלהם, ואילו האחרונים מעריכים את הקלות שבה הם יכולים לבצע את השקעותיהם ולנהל נכסים בשלב מאוחר יותר..


RS: מדוע Neufund היא פלטפורמה טובה עבור המשקיעים לבצע את השקעותיהם?

ZA: Neufund משמש כשוק עם הצעות שונות המגיעות מחברות שונות ואנחנו מעודדים את כל המשקיעים לבדוק כל הזדמנות באופן עצמאי. עם זאת, לכל אסימוני ההון המוצעים באמצעות Neufund יתרונות דומים ביחס לנכסים מבוססי נייר המוכרים מהשווקים המסורתיים.

ראשית, לבעלי אסימונים תהיה אפשרות, לאחר הרגולציה, גישה למאגר משקיעים עולמי במספר בורסות משניות שעשוי להגדיל את הנזילות. שנית, הם נכסים ניתנים לתכנות המאפשרים להטמיע פונקציות שירות כגון חלוקת דיבידנד אוטומטית או מנגנוני הצבעה. שלישית, נכס אחד אמיתי יכול להיות מיוצג על ידי אסימונים רבים אשר מורידים את חסמי הכניסה למשקיעים קמעונאיים.

מה שמביא את נויפונד לבלוט מקהל פלטפורמות ההנפקה העיקריות, שרבות מהן נוצרו בחודשים האחרונים, היא הכלכלה האסימונית הייחודית שלנו – על כל השקעה שמתבצעת באמצעות הפלטפורמה שלנו המשקיעים הופכים לבעלים משותפים כלכליים בפלטפורמת נויפונד עצמה, ו כך יכול לתבוע מניות בהכנסות שאנו מייצרים. לעתים קרובות אנו משווים זאת להשקעה דרך נאסד”ק בפייסבוק, אך בנוסף להון בפייסבוק, משקיעים מקבלים חתיכת נאסד”ק עצמה..

RS: אילו סוגי חברות הכי מתאימות להשקה עם Neufund?

ZA: יש לנו הרבה חברות בצנרתנו ועוד עסקים רבים שהראו את העניין שלהם בגיוס כספים איתנו. 11 מהם הוכרזו בפומבי בשנת 2018. הם נמצאים בשלבי צמיחה שונים (זרעים, סדרות A, B, D) ועם מוצרים שונים (בנקאות, IoT, Mobility). מה שחשוב הוא שהם לא צריכים להיות קשורים בהכרח לבלוקצ’יין.

RS: מדוע על חברות להשיק ב- Neufund לעומת פלטפורמות מתחרות אחרות?

ZA: ראשית, נויפונד עומד עם הקהל, מכיוון שאנו שואפים להנגיש את ההיצע לאנשים מכל רחבי העולם עם מעמד פיננסי שונה, עם כרטיס מינימום של כמה מאות יורו. זה מאפשר להפנות את ההנפקה לקהילת משקיעים עולמית. שנית, אנו מספקים לחברות תמיכה טכנית ומשפטית מלאה במהלך ההכנות להצעות אסימון האבטחה שלהן, למשל, אנו מספקים להן אפילו תבנית תשקיף, במידת הצורך..

RS: בקיץ שעבר שותפת עם MSX (חטיבת חדשנות בבורסת מלטה), איך זה יועיל לנויפונד? והכרזת גם על שותפות עם מנהיג התעשייה בינאנס בקיץ שעבר, האם תוכל לספר לנו עוד על שותפות Binance ומה הכרוך בה?

ZA: שתי השותפויות נועדו להביא נזילות נחוצה וליצור סביבה מלאה להנפקה, ובשלב מאוחר יותר, סחר משני באסימוני האבטחה שהונפקו באמצעות מערך הפרוטוקולים של Neufund..

RS: מה האתגר הגדול ביותר שניאופונד מתמודד עם השקת אסימון האבטחה הראשון שלך וכיצד אתה מתכוון להתגבר על זה?

ZA: עמדנו בפני רוב האתגרים בשלב ההצעה מראש. זה כלל לוודא שהארכיטקטורה המשפטית שלנו תואמת ופתרונות טכניים מאובטחים. כעת, לאחר שהאסימונים עומדים להשתחרר, מה שיקרה לאחר תקופת החתימה, אנו מתמקדים בבניית מערכת הממשל וה- UX סביבו..

RS: Neufund ביצע ICO בשנת 2017 וגייס כ- 15 מיליון דולר. מה יקרה לאסימוני השירות כאשר נויפונד תשיק את אסימון ההון החדש?

ZA: במהלך ה- ICBM שלנו (מנגנון בניית הון ראשוני) הצלחנו להשיג שווה ערך של 12.5 מיליון אירו. חשוב לציין כי לנויפונד לא הייתה גישה לכספים אלה. ה- ETH וה- EUR המחויבים ננעלו על חוזה חכם ומשקיעים יוכלו להשקיע אותם בהנפקות הקרובות שהונחו באמצעות Neufund. תמורת ההתחייבות המוקדמת שלהם זכו המשקיעים באסימני NEU המייצגים בעלות משותפת כלכלית בפלטפורמה. עם אלה, המשקיעים יכולים לתבוע את חלקם בהכנסות שניופונד מרוויח.

RS: אתה מבוסס מברלין שיש לה קהילת בלוקצ’יין נהדרת. האם קהילה זו סייעה לטפח את התפתחותה של נויפונד?

ZA: כן, בהחלט. נויפונד מוקף בקהילה מדהימה כאן בברלין המציעה גישה ותמיכה ממוחות ראשיים בפיתוח בלוקצ’יין. גרמניה נמצאת בצומת מעניין בין VC מסורתי, רוח חדשנית של חברות סטארט-אפ ושער רגולטורי לאיחוד האירופי.

RS: האם יש עוד משהו שתרצה לספר לקוראים על Neufund? 

ZA: Blockchain היא אחת ההזדמנויות הגדולות ביותר שהוצגו בפנינו בהיסטוריה המודרנית. ביזור הוא בסופו של דבר על השוואת הזדמנויות, ולכן יזם צעיר מהעולם השלישי מקבל גישה זהה למשקיע עשיר. בניית פתרונות שמנציחים את טעויות השווקים הקיימים אך ורק לצורך הגדלת ההכנסות אינה מספיקה. אנו, כקהילת בלוקצ’יין, יכולים וצריכים לעשות טוב יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map